Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Zdrowie i medycyna

Nowy ambulans w Mogilnie

2021-07-28 11:20
 

Do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mogilnie trafiła kolejna nowa karetka, która ma zastąpić jeden z wysłużonych już pojazdów.

Jak informuje dyrekcja SPZOZ w Mogilnie, flota sanitarna mogileńskiej służby zdrowia wzbogaciła się o nowy ambulans. Będzie on stacjonował w Mogilnie, a pod koniec tygodnia rozpocznie pracę w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego. Koordynator Zespołów Ratownictwa Medycznego Maciej Sędzikowski podkreślał, że pojazdy nie powinny mieć więcej niż 5 lat, dlatego zdecydowano o zakupie kolejnej karetki. Zastąpi ona jeden z wysłużonych pojazdów i nadal w systemie na terenie powiatu będą jeździły dwa pojazdy w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Karetka została zakupiona w formie leasingu. Przypomnijmy, że blisko rok temu zakupiono także nowy pojazd. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [14]

 
   » KOMENTARZE [15]» dodaj komentarz   

 » do (gall | 06-08-2021, 19:56:17)

Globtroter chciałby rozsuwane drzwi do mogileńskiego szpitala, więc zwrócę uwagę, że w Strzelnie były i drzwi rozsuwane (podwójne) i zadaszony podjazd. I komu to przeszkadzało? Jak ktoś oczekuje czegoś z pozoru normalnego (rozsuwane szerokie drzwi wejściowe do szpitala to standard) od brrr, wrrr, titit, starosty, to się mocno rozczaruje.

 » do (kicia | 05-08-2021, 21:32:36)

"Strażak" pyta co łykam. W sumie to prawie wszystko, jak każdy normalny człowiek. Nie jestem weganką, nie palę, nie ćpam, praktycznie nie piję alkoholu i przede wszystkim nie wlewam w siebie litrów piwa pod sklepem przy parku w pobliżu banku, urzędu miasta i komisariatu policji, jak to czynią niektórzy strażacy z OSP. Piwa też nie piję a wręcz brzydzę się jego zapachem.

 » rozsuwane drzwi (Globtroter | 05-08-2021, 21:31:43)

Karetka, karetką. Z pewnością jest to potrzebny zakup. Ale może w tzw. międzyczasie dyrekcja SPZOZ i pan starosta pochylą się nad tak banalna sprawą, jak rozsuwane drzwi wejściowe - główne wejście do szpitala, laboratorium, rentgena itd. Mamy XXI wiek, w dodatku pandemię, a wszyscy wchodzący na teren szpitala muszą zetknąć się ze zwykłymi drzwiami. To i tak dobrze, że ktoś wpadł na pomysł aby nad tym wejściem daszek zamontować!

 » do Kicia (strażak | 03-08-2021, 01:09:43)

Nie wiem co ty łykasz ale to strasznie wali w Twój dekiel obrażasz ludzi boli Ciebie ze ktoś coś robo Twoje komentarze są nie na miejscu chcesz uderzy ć w Panią dyrektor czy w Prezesa ? uderz nie jesteś anonimowa w sieci nawet in do pięt nie sięgasz oni coś robią dla Naszej małej ojczyzny a ty tylko biadolisz stękasz i komentujesz pokaż co ty potrafisz

 » do "Kicia" (ktoś | 02-08-2021, 08:47:18)

Kicia pisze o "doborowym towarzystwie" a bym napisała raczej "towarzystwo emerytów", biorąc pod uwagę babunię-dyrektorkę. Zdziwiona prezesem strażakiem? Nie ma czego te same ... "powszechnie znane problemy". Żenada, żenada, żenada !!! Nie mam nic do emerytów, ale czas chyba POstawić na młodych. Jak młodzi mają mieć pracę, gdy "weterani" nie chcą ustąpić miejsca. Babcia i dziadziuś (chociaż są bardzo kochani przez wnuki) niczego już konstruktywnego nie wymyślą.

 » do xyz (Obywatel | 30-07-2021, 12:10:20)

Przede wszystkim, to że osoba była świetnym nauczycielem nie oznacza, iż będzie posiadać zdolności menadżerskie. A jak pewnie się domyślasz, powiatem należy zarządzać jak przedsiębiorstwem, a jak widać nie każdy ma do tego predyspozycje.

 » do xyz (kicia | 30-07-2021, 11:14:17)

"Wielce Szanowny xyz", nie neguję dawnych zasług i dobrej pracy prof. Mikołajczaka, tylko odnoszę się do jego aktualnego zachowania, głoszonych poglądów, postawy moralnej i ... (innych powszechnie znanych problemów Pana Mariana). Nawet najlepsze dawne osiągnięcia nie mogą przesłonić tego co jest dzisiaj. Wałęsa, który walnie przyczynił się do upadku komunizmu (lub chociaż to firmował), wypierając się dawnego Bolka, uczynił z siebie żałosną karykaturę. Nie jestem, jak dotąd, żadną pisiorką, jestem tylko obiektywną realistką, odporną na KAŻDĄ propagandę, każdy kto ma umysł na średnich chociaż poziomie, potrafi czytać ze zrozumieniem, liczyć i nie jest karierowiczem, widzi jak jest a jak było.

 » Karetka (Mieszkaniec | 29-07-2021, 23:37:46)

Super, gratulacje , robicie kawał dobrej roboty. Dziękuję w imieniu swoim jak i całej ( mądrej)społeczności powiatu. Nie przejmuje się ludźmi, zawsze będą psioczyc cokolwiek by człowiek nie zróbil

 » Do Kici (Xyz | 29-07-2021, 23:35:19)

Oj mylisz się wicestarosta Mikołajczak wiele by nauczył , zobacz jego konkursowiczow jest ich pełno w szkole na gablocie sa tylko jego nazwiska co przygotowywał , większość zajmowała czołowe miejsca w całej Polsce. To o czymś świadczy.Kiepski z ciebie wszechwiedzący człowiek - zazdrośnik. Widać że co by władza zrobiła, to źle . Ale to tak już jest . Chyba straszny PiSior z Ciebie. Bez odbioru

 » Kierowca c 330 (A to dobre | 29-07-2021, 22:15:38)

Wrrn tit tit. Hahaha. Gdzie reszta selfiarzy?

 » Samochód (Taxi | 29-07-2021, 20:21:31)

Po co ta karetka jak tam Nie ma kto leczyć

 » karetka (rudy | 29-07-2021, 16:27:04)

Leasing, to nie kupno, raczej dzierżawa albo odpłatne korzystanie. Raczej opłaca się firmom i prowadzącym działalność gospodarczą (np. lekarzom), koszty odlicza się od zysku i płaci niższe podatki. Dla jednostek sektora finansów publicznych raczej mało korzystne, zarabia tylko leasingodawca a leasingobiorca tylko płaci i to nie mało. A może o to właśnie chodzi, wszak w powiecie rządzi PO.

 » żenada (kicia | 29-07-2021, 16:18:11)

Takie władze POwiatowe, to wstyd. Bo czy to normalne, żeby dorosły facet, starosta, zakładam że trzeźwy, właził jak małe dziecko za kierownicę samochodu i bardzo się z tego cieszył? A może jeszcze robił wrrrrr, brrrr i ti-tit ? Nawet jak na kogoś wywodzącego się z Samoobrony, to żenada. A wicestarosty , to Nowacki nie chciał wpuścić za fajerę ? A może nie mógł ? A co w tym doborowym towarzystwie robił strażak prezes ze Strzelna ? Widać nasze POwiatowe władze bardzo lubią powiedzenie "mała rzecz a cieszy", no cóż jak większe ich przerastają, to jest, jak jest i tyle durny narodzie. Tak samo cieszyły się samorządowe elyty z paczki maseczek od Japończyków. Jest w tym jedna dobra rzecz - na całe szczęście Pan Marian Mikołajczak już nie uczy dzieci, bo strach POmyśleć czego mógłby teraz nauczyć.

 » pijar (Mieszkanka | 29-07-2021, 09:55:24)

byle by sb zdj zrobić

 » grajdoł (konfident | 28-07-2021, 17:55:21)

No,selfie,już było,a poświęcenie przez "czarnych i taca???Kiedy???Ze złamaną ręką będą wozić do Ina,czy kazać samemu tam się udać???

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Buty trekkingowe: jak wybrać? (0)
 » Koncert Trzech Tenorów (0)
 » STRZELNO: Rozmawiali o obwodnicy (13)
 » Jak zaprojektować sypialnię? (0)
 » Casting do filmu (11)
 » Zamknięta DK 62 (0)
 » Wygraj gęsią tuszkę (2)
 » Świętowali 5. urodziny (4)
 » Inauguracja projektu (3)
 » Muzyczne skarby w Strzelnie (2)
 » Maraton zumby dla Julki (0)
 » Otwarcie Magazynu Zbożowego GS (41)
 » Kolizja i wniosek o fotoradar (19)
 » Mogileńskie Spotkania Plastyczne (2)
 » Charytatywny turniej koszykówki (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ