Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Kultura

Już wkrótce festiwal

2024-04-21 21:11
 

VIII Ogólnopolski Festiwal Filmów Satyrycznych "Pyszadło" 2024 odbędzie się w dniach od 30 maja do 2 czerwca.

Jak informuje Mogileński Dom Kultury - laureatem honorowym tegorocznej edycji będzie Marian Opania, polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, wykonawca piosenki aktorskiej, artysta kabaretowy.

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznego festiwalu organizatorzy podadzą wkrótce. (I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [21]» dodaj komentarz   

 » Dni mogilna (Albert | 08-05-2024, 10:15:49)

Żeby mogilno było małe ale nie jest najlepiej wszystko robić pod siebie magazyn GS albo hala a co z naszym pięknym parkiem nie można zrobić tak jak w Strzelnie co roku . Wstyd mi za nasze pojebane miasto

 » Abc (abc | 27-04-2024, 20:02:59)

A kto przeszkadza pozbyć się''dyrektora''Widocznie pracownikom pasuje odbierać co mięsiąc wypłate za nic.

 » magazyn (Stoper | 26-04-2024, 20:36:09)

No i mamy na potwierdzenie tego co pisałem wcześniej, czyli zamiast pseudo nirvany, bo nie przyjedzie, będzie pseudo nazareth. Dobrze, że nie lazaret ;)

 » do Abc (Stoper | 25-04-2024, 22:43:13)

Tu się zgadzam. Te złe decyzje wynikają ze złego zarządzania i kompletnego braku wyczucia potrzeb i oczekiwań mieszkańców co do propozycji kulturalnych. No ale jest taka stara prawda mówiąca, że ryba psuje się od głowy, więc o czy my tutaj mówimy

 » Kultura (Abc | 25-04-2024, 17:17:58)

Uważam,że w MDK potrzeba dobrego przywódcy,który nie w sposób autokratyczny będzie kierował zespołem. Pracownicy to ludzie,którzy po kilkanaście godzin pracują i naprawdę robią to z wielkim zaangażowaniem

 » Dni mogilna (Mogilnianin | 25-04-2024, 16:15:08)

Od FILAAA i PIERSII nikt nie gral porządny w parku

 » do nowego burmistrza (Obywatel | 25-04-2024, 07:26:43)

Czas najwyższy pogonić to towarzystwo z pseudo-festiwalu i zakończyć tę farsę. Proszę wziąć przykład z nowego burmistrza Zakopanego, który w piękny sposób zamknął temat "Sylwestra marzeń".

 » Festiwal (Trik | 25-04-2024, 06:33:10)

Czy wystąpi miejscowy wirtuoz el gitara ?

 » tablety od gminy (podatnik | 25-04-2024, 00:06:48)

tablety od gminy na czas siedzenia na sesjach, a teraz od kupują za 200 zł, nie stać było za 5 lat pobierania diety i to nie małej, na zakup tabletka, tylko z podatników pieniędzy, a teraz od kupują za 200 zł,biedni radni, chapia co mogą,jaki wstyd, masakra

 » magazyn (koneser | 24-04-2024, 21:49:50)

A po co w magazynie stoi taki ładny bar,a wychlać nic tam nie można nawet ? Bardziej mnie to interesuje niż jakieś tam występy

 » Dni mogilna (konkret | 24-04-2024, 21:41:19)

Zobaczymy jakie koncerty plenerowe przygotował szanowny Mdk na okres letni, bo chyba każdy się zgodzi, że zamiast jakiegoś tam festiwalu starych filmów, które często już leciały w tv, można sfinansować imprezy letnie ze znanymi artystami na zewnątrz, tak jak to kiedyś bywało

 » Pyszadło (stoper | 24-04-2024, 21:33:13)

Wszystko co w mogileńskiej "kulturze" się dzieje to substytuty. Same wygasłe gwiazdy w magazynie, nieznani artyści z podrzędnych spelun i innych miejsc, gdzie mogą jeszcze dorobić do emerytury Animalsi z jednym członkiem z prawdziwego zespołu, jakieś punkowe dziadki, podrabiane Tsa itp. Od lat nie było w tym mieście prawdziwej współczesnej gwiazdy, same przebrzmiałe emeryty. Ludzie tylko po to czasem chodzą posłuchać, bo nie mają innego wyboru i jest za darmo. Wstyd dla Mogilna. Inni mogą, a u nas jak zwykle. To już za komuny przyjeżdżali bardziej topowi artyści. Pyszadło to też chory pomysł. Może ktoś raczy ujawnić ile te wszystkie podrabiane "gwiazdy" i samo pyszadło kosztowało podatnika, bo nie uwierzę, że takie ogromne pieniądze pozyskano z innych środków, jak ktoś to wcześniej napisał. Przyjeżdżają popierdółki do Mogilna po godne wynagrodzenia, bo gdzie indziej im takich pieniędzy pewnie nikt nie zapłaci. Karykatura festiwalu, nic więcej. Wstyd.

 » Imprezy (*** | 24-04-2024, 08:48:42)

Ostatnio na swoim Facebooku Pan Perła napisał że narzekamy na brak imprez a odbyła się kolejna o ziemi.Ale to nie jest impreza D.K.Przygotowała ją Pani Karina.Wy daliście salę i nagłośnienie.To jest impreza DK??? Wy załatwiliście sponsorów?Dyplomy?Przygotowaliście dzieci?Wasze imprezy to te za które słono płacicie.Pisze Pan też że tu anonimowo piszą ludzie.A tak.Bo w bezpośrednich rozmowach nie macie argumentów.I ostatnia rzecz.Pan jest zatrudniony jako kto??? Piszący posty i komentarze w czasie pracy???Fajna fucha.Stanowisko"pisaszkomentaży"

 » Nie zrozumiem (abc | 23-04-2024, 20:44:47)

Takich WIELKICH AKTORÓW którzy po tylu latach Swojej Wybitnej twórczości chcą się pokazać w otoczeniu lokalnych popierdółek.Starsi Pana pamiętają PANIE MARIANIE I SZANUJĄ.A młodych to nie interesuje.

 » Pyszadło (True | 23-04-2024, 13:43:32)

Ponieważ mogę się odnieść do tego tematu Pyszadło zastapiło Dni Mogilna. Proszę powiedzieć ilu ludzi w Mogilnie,które jest miastem niestety starszych ludzi to obchodzi?. Zróbcie coś fajnego a ten festiwal przenieście do większego miasta. Taka impreza kosztujenóstwo piniędzy i to naszych podatników.

 » Jubileusz (tomasz z Mogilna | 23-04-2024, 08:48:12)

Stadion mogileński obchodzi już niedługo jubileusz. Ciekawe czy nowe władze zabezpieczą budżet i czy zobaczymy nasza młodzież biorącą udział w różnych dyscyplinach sportowych, a nie tylko grającą w piłkę nożną. Bo jeśli tak, to na co komu tak bogata infrastruktura wokół stadionu?

 » Pyszadło (xyz | 23-04-2024, 08:25:36)

Zawsze narzekacie! Super, że taka mieścina jak Mogilno ma festiwal filmowy, akademię filmową co miesiąc , świetne kino i tanie bilety. Ja korzystam , sporo mogilnian i ludzi z innych okolic również. Pieniądze na te atrakcje w sporej części są pozyskiwane z zewnątrz. A wieczni malkontenci niech czasami odejdą od komputera i z czegoś co się dzieje w tym mieście skorzystają, ewentualnie jedźcie gdzieś na jakiś koncert discopolo to wam przejdzie to marudzenie.

 » Pyszadło (Mogilnianin | 23-04-2024, 08:13:49)

Proszę niech ktoś mi wyjaśni co to jest to pyszadło.Kasa na to kolosalna a na widowni garstka ludzi.Rzeczywiście Mogilno to miasto absurdu jakiego mało.Tragedia buta bzdura na bzdurze.Niespełnione ambicje jednego - dwóch ludzi.Nietędy droga niestety.Ktoś powinien zakończyć tą pychę.Zróbcie ankietę na mieście co to jest pyszadło.Mało kto odpowie.

 » Karol zrób z tym porządek (Marian | 23-04-2024, 07:35:41)

abc, sto procent racji, dosyć tej żenady i udawania zachwytów, marnowanie ciężkich pieniędzy jakiemuś komuchowi, udającemu kabareciarza, jego czas dawno minął, tylko w Mogilnie zachwyt, wstyd, chyba że po "występie" będzie się można w tak "zacnym " towarzystwie napić

 » błazenada (scenograf | 22-04-2024, 20:31:24)

Szkoda pieniędzy na tą błazenadę.Wiem co mówię bo byłem kilka lat wstecz i nie polecam.Skończyć z tą lipą dla kilkunastu klakierów za publiczne pieniądze

 » MDK (abc | 22-04-2024, 19:27:32)

Pyszne byłoby Wasze ustąpienie.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Kolizja przy wymijaniu (1)
 » Spektakl w Mogilnie (1)
 » Zamienił tablice rejestracyjne (0)
 » Informacje o KSeF (0)
 » 31 mandatów za prędkość (7)
 » Logo dla poprawy wizerunku (7)
 » Praca dla kontrkandydata (73)
 » Plac zabaw z ogrodzeniem (9)
 » Majowa niedziela w Bielicach (13)
 » Świętowali z orkiestrą dętą (1)
 » Występ i mogileńska wystawa (4)
 » Kradzież hulajnogi (2)
 » Dyrektor zwolniona (41)
 » Grają już 50 lat (0)
 » Muzyczny weekend (3)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ