Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Kwarantanna - 6.04.2020r.

2020-04-06 14:52
 

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Mogilnie informuje o aktualnej liczbie osób z terenu powiatu mogileńskiego odbywających kwarantannę.

Na dzień 6 kwietnia liczba osób poddanych domowej kwarantannie wynosi 185 (164), z kolei w kwarantannie poza miejscem zamieszkania przebywa 12 (12) osób. Zarażone są 3 (3) osoby. W nawiasie podajemy dane z poprzedniego dnia. (I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [16]» dodaj komentarz   

 » Do wirusa (Hmm | 08-04-2020, 12:19:42)

Być to ty możesz obok mojej posesji ale nie u mnie:)

 » Do maxa (Ja | 08-04-2020, 08:25:02)

Zawsze jest prawo odmowy przyjęcia mandatu! To jeszcze nie jest „dyktatura” aby przyjmowac wszystko co milicjant czy inny policjant Na Was nałoży. Po to ludzie walczyli o wolne sądy i po to Kaczyński chce je zlikwidować. I wtedy powrót do PRLu będzie jeszcze bliższy.

 » Do max (adwokat | 07-04-2020, 21:21:38)

Dz.U.2019.1120 | Akt obowiązujący art. 97 Kodeksu Postępowania w Sprawach o Wykroczenia (Nałożenie grzywny w drodze mandatu. Odmowa przyjęcia mandatu) § 2. Sprawca wykroczenia może odmówić przyjęcia mandatu karnego. § 3. Funkcjonariusz nakładający grzywnę jest obowiązany wskazać jej wysokość, określić zachowanie stanowiące wykroczenie, czas i miejsce jego popełnienia oraz kwalifikację prawną, a także poinformować sprawcę wykroczenia o prawie odmowy przyjęcia mandatu karnego i o skutkach prawnych takiej odmowy. Tak więc maxiu jak nie masz pojęcia, to się nie wypowiadaj.

 » do hmmm (wirus | 07-04-2020, 20:47:16)

Taka praca,która daje zadowolenie.Może i u Ciebie byłem lub będę.Tak dla zaspokojenia ciekawości.Zdrowia życzę.Bez zarażenia od "jeżdżących".Dbajmy wszyscy o siebie,bo Chiny Nam pokazały,że tylko tak można to ograniczyć.

 » donosicielstwo (ja | 07-04-2020, 18:30:11)

donoście bardziej na siebie, najlepiej to niech każdy podpieprzy swoją rodzinę, każdy ma kogoś kto wyszedł "niepotrzebnie"

 » Do mecenasa (max | 07-04-2020, 16:35:53)

No słaby z ciebie prawnik skoro pieprzysz głupoty. Mandat nakładany jest w postępowaniu administracyjnym, tak wiec nie masz tutaj prawa odmowy przyjęcia. Czas na zapłatę to 7 dni, a w przypadku braku uregulowania przechodzi w tryb egzekucyjny. Ty jedynie masz prawo skierować z własnego powództwa sprawę do sądu, i udowodnić że niesłuszne został mandat nałożony na ciebie. Tak że szerzenie pierdół, żeby nie przyjmować mandatów jest niezgodne z rzeczywistym stanem prawnym.

 » ? (Hmmm | 07-04-2020, 15:16:35)

Wirus ty nieźle musisz jeździć bez celu skoro tak dużo wiesz:)

 » Kary (Wacek | 07-04-2020, 12:31:50)

Jak dotąd niema zakazu przebywania na cmetarzach

 » idioci (coc | 07-04-2020, 10:51:52)

najlepiej wykopcie sobie tam na cmentarzu od razu dołki i połóżcie się w nich, co za idiotyzm, wszędzie zaraza się szerzy a na cmentarzach nie ma, cóż za inteligencja, nawet jakiś mecenas w tym, głupota, głupota i jeszcze raz głupota, no ale na to niestety leku nie ma

 » Domki letniskowe (Policja | 07-04-2020, 09:52:50)

Dzień dobry, proszę zainteresować się osobami przyjeżdżającymi na domki letniskowe w miejscowości Ostrowo. Przy plaży koło ronda i pod kościołem. Pod lasem w stronę lesniczowki też.

 » kolesiostwo (wirus | 07-04-2020, 06:29:33)

Kiedy,Ci "młodzi, ambitni" itd Policjanci zajmą się tymi co niezbędnie odwiedzają znajomych po wsiach, jak Padniewko, Kopczyn,Wieniec,co dzień te same auta, począwszy od Mercedesów, Skodach, Mazdy, Peugoty itp. Brak odpowiedzialności,bo jeszcze nikt nie zachorował, nie umarł????? Tylko bez "kolesiostwa", a rzetelnie i uczciwie. Kochajcie ludzi,cieszcie się ,że są zdrowi.

 » Odmawiamy przyjęcia mandatu (Mecenas | 06-04-2020, 23:10:10)

Namawiam do odmowy przyjęcia mandatu za przebywanie na cmentarzu. Póki co administrator tego terenu nie wprowadził zakazu wstępu na mogileński cmentarz.

 » Jaka jest prawda? (Korona | 06-04-2020, 21:27:22)

Event 201 oraz cyfrowy certyfikat odporności - wpisz to w wyszukiwarkę. Poczytaj pomyśl. Zobacz co nam szykują tu nie ma przypadku.

 » ograniczenia (MAG | 06-04-2020, 20:17:25)

Podobno? Ktoś w sob. i niedz. spisywał ludzi na cmentarzu w Mog. to jakas farsa jeśli macie pewne informacje proszę potwierdzić. Państwo policyjne gdzie szeregowy policjant zarabia więcej od nauczyciela. Teraz można się wykazać w słuzbie nękać 60-latków i starszych. My Siłę czerpiemy z tego, że znamy swoich przodków i modlimy się nad ich grobami. CZ ci młodzi ambitni funkcjonariusze są z CMG - ubolewam. Za kazdej władzy takich było wielu -ślepych oprawców narodu.

 » Armagedon w Angli (345 | 06-04-2020, 19:38:15)

https://www.youtube.com/watch?v=nmpPgEDtemk Raport ze szpitala w UK. Jak to wygląda od środka Ludzie powoli zaczynają sie budzić że to jest jedna wielka ściema

 » Pytanie do Starosty (Ja | 06-04-2020, 18:23:39)

Na Fejsbuku podał Pan, ze przeprowadzono badania rodziny osoby zakażonej, która z domownikami przebywa w kwarantannie - co jest nie prawda! Wg. sanepidu osoby te nie kwalifikowały się do przeprowadzenia testów, gdyż nie wykazywały objawów. Dlaczego wprowadzacie w błąd? Żeby nie pisać, ze kłamiecie. W Chinach zlikwidowano zakazania gdyż przy najmiejszym kontakcie ulegają zakażeniu a u nas domownikom z którymI przebywa zakazania osoba nie robi się badań? Cieką i nowatorska strategia. Tylko, ze nie jest skuteczna.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Walczą z podrzucaniem śmieci (2)
 » Objazdowy Dzień Dziecka (1)
 » KWIECISZEWO: Poranne dachowanie (2)
 » Kto pisze po znakach i koszach? (7)
 » Trzy kolizje od rana (10)
 » Prewencyjne działania policji (8)
 » Akcja poboru krwi (1)
 » Otworzyli rondo na obwodnicy (33)
 » Kierowca Volvo z promilami (0)
 » BIELICE: Pożar hali warsztatowej (13)
 » MOW Bielice w dobie epidemii (3)
 » Kino plenerowe w parku (5)
 » MiastoGra w Strzelnie (5)
 » ŁĄKIE: Nie chcą fermy świń (64)
 » 100. urodziny papieża w Mogilnie (18)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ