Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Wybory 2018

Nowy radny w Strzelnie

2019-02-03 23:46
 

W niedzielę, 3 lutego w Strzelnie odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Strzelnie. Wygrał je Michał Piotrowicz.

Wyniki poszczególnych kandydatów:

1. IGNACZAK Maria Jolanta (KWW Strzelno Piastowskie) - 29 głosów
2. PIOTROWICZ Michał (KWW Nasze Osiedle) - 77 głosów
3. KULCZYCKI Grzegorz Adam (KWW Weterani Pracy) - 19 głosów
4. HARASIMOWICZ-WIKARYCZAK Ewa Marta (KWW Dariusza Chudzińskiego) - 73 głosy

Na 776 uprawnionych do głosowania wyborców, w wyborach uczestniczyło 205 osób, z czego głosów ważnych było 198. Przewagą 4 głosów nowym radnym został wybrany Michał Piotrowicz. (PK | fot. facebook.com)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [36]» dodaj komentarz   

 » Gratulacje (Ryszard Zgórski | 07-02-2019, 10:31:26)

Gratuluję wyboru. A co do sytuacji po Burmistrzu Matczaku: gdzie byli Radni /kilku zostało wybranych ponownie/, Były Przewidniczący Rady? Jeżeli głosowało się za budżetem i popierało politykę finansową byłego Burmistrza , to nie chowajcie teraz głowy w piasek. Pozdrawiam serdecznie Ryszard Zgórski.

 » Radny (X.. | 07-02-2019, 08:36:15)

Najgorszy wybór!

 » Dla dobra gminy (Leszek | 07-02-2019, 07:53:45)

Dla dobra gminy uważam aby wszedł komisarz i zrobił porządek był by koniec zwolnieniami pracowników i był by zaciskany pas,a tak sobie burmistrz zatrudnia swoich i czym się różni od Matczaka i już by nie było tych starych radnych odnowiona gmina.

 » do wyborcy (Lolo | 06-02-2019, 08:07:32)

coś zamilkłeś wyborco brakło argumentów

 » Do Maniek i nie tylko (XYZ | 05-02-2019, 21:27:02)

Jeśli chodzi tobie o RIO to oni sami nie wiedzą jak prawo finansowe stosować! W Grudziądzu długi szpitala dołączyli do miejskiego budżetu prawie wysadzając prezydenta a w Mogilnie do powiatowego budżetu nie dołączyli. Odpowiedz sobie jak polityczne było to pisane! A co do Strzelna to trzeba czytać ze zrozumieniem informacje o budżecie bo nie budżet a Wieloletnia Prognoza Finansowa poprzedniemu włodażowi nie spinała się. W dodatku ta sama skarbniczka konstruująca budżet obecnie go poprawia! Dla mnie to ona już powinna być zwolniona!!! Ale co tam! Grunt to zachować stanowisko.

 » poparcie (kuba | 05-02-2019, 21:22:27)

Z tym poparciem PiS to nie jest tak do końca. Jak mawiał kiedyś TW "Bolek" - "są plusy dodatnie i plusy ujemne". A tak z innej beczki - kolejny przedstawiciel ciała pedagogicznego w radzie miejskiej. Jak do tej pory nauczyciele nic dobrego do rady nie wnieśli. Niech się lepiej zajmują tym od czego są a przykład Pana Jankowskiego jest dobitnym tego przykładem - zwłaszcza w kwestii dotrzymywania słowa i szeroko pojmowanej moralności.

 » do pana Leszka (kiedyś zwolennik PiS | 05-02-2019, 21:07:59)

Zamiast przedstawić ogrom zalet i wybitne kompetencje popieranego przez PiS pana Grzegorza Kulczyckiego, to się Pan indyczysz, obrażasz ludzi i pokazujesz gdzie faktycznie masz nas mieszkańców. Naszą gminę i powiat doprowadziła do ich obecnego stanu, właśnie ekipa popierana i wspierana przez PiS. Oświatę i szpitale, zamiast naprawiać, PiS jeszcze bardziej je rozwala. Wypij sobie Człowieku szklankę mleka na uspokojenie i przestań zwalać winę na innych!

 » Wybory (Leszek | 05-02-2019, 17:06:40)

Cwaniaku co chce PIS to ty nie masz zielonego pojęcia a wiesz dlaczego ci odpowiem Bo taka łaj..a jak ty i ekipa Platforma- Nowoczesna czy to teraz gmina czy pow. szpital w Strzelnie do likwidacji- brak obwodnicy- co z oświatą i w gminie i w pow.Wszystko do likwidacji i nic nie zrobicie A ten wasz Mikołajczak to marny zniego AJSZTAN tyle ,a teraz możesz mnie krytykować w du...e to mam wisi i powiewa cy...e.

 » do wyborcy (Lolo | 05-02-2019, 13:26:32)

Jednak Mikołajczak zyskał najwięcej głosów w gminie mino że startował nowy "nieskompromitowany" wg ciebie Jankowski. Co wyborco chcesz powiedzieć ze blisho tysiąc osób głosujących na Mikołajczaka to idioci a tylko ty jesteś mądry. gratuluję wysokiej samooceny

 » poparcie PiS dla Kulczyckiego (kubuś | 05-02-2019, 11:07:17)

I jak teraz wygląda poparcie PiS dla Kulczyckiego i jego koleżeństwa? PiS chce powrotu ludzi z ekipy Matczaka!

 » Do Lolo (WYBORCA | 05-02-2019, 10:29:56)

Lolo w polityce liczy się skuteczność ! Szkoda ,że Mikołajczak ani razu nie zwrócił się o wsparcie do WYBORCÓW . Nikt nie zabraniał Jemu zaproponowanie referendum . Szkoda, że pozostał tylko w Twojej pamięci jako jedyny zagorzały krytyk Matczaka . Teraz role się odwróciły...na krytyce też ktoś inny może się wykreować !

 » Jaka szkoda!!! (maniek | 05-02-2019, 10:15:10)

Drogi Internauto XYZ - FAKTYCZNIE CHYBA MASZ RACJĘ I DOPRAWDY WYPADAŁOBY ŻAŁOWAĆ, ŻE KTOŚ TAKI JAK POPRZEDNI BURMISTRZ ZOSTAŁ WYSADZONY Z FOTELA, NAWET POMIMO JEGO EWIDENTNYCH OSIĄGNIĘĆ NA GRUNCIE POLITYKI SOCJALNEJ. PROPONUJĘ OCKNIJ SIĘ I NIE MARTW SIĘ WIELKOŚCIĄ ZADŁUŻENIA INNYCH - WIDOCZNIE NIE ZADŁUŻALI SIĘ W PARABANKACH, WIDOCZNIE NIE MAJĄ NA KARKU DŁUGÓW JAK GMINA U P. JAROSZEWSKIEGO NA RÓWNY 1MLN ZŁ ITD ITD ITP ITP!!!!!!!!!!!!!!! GDYBY BYŁO TAK FAJNIE JAK PISZESZ, TO PO CO W OGÓLE TEN PLAN NAPRAWCZY KAŻĄ PISAĆ - CZY TEN TORUŃ ALBO MOGILNO MAJĄ COŚ TAKIEGO SKORO MAJĄ O WIELE WIĘKSZE ZADŁUŻENIE - FAKTYCZNIE CHYBA NA TO STRZELNO SIĘ UWZIĘLI W TYM RIO!!!

 » do wyborcy (Lolo | 05-02-2019, 08:01:31)

Przyznaję ci rację jeśli chodzi o wymienionych radnych współwinnych katastrofie finansowej gminy. nie widzę tam jednak miejsca dla Mariana Mikołajczaka, uczestniczyłem w większoścci sesji i widziałem z jakią stanowczością walczył z Matczakiem i apelował do radnych zeby zaczeli myśleć ni popierali bezwzględnie burmistrza w jego decyzjach finansowych nie miał jednak wsparcia w radnych pamiętam że był wielokrotnie przeciwny absolutorium dla Matczaka. Jeśli chodzi o pozostałych radnych masz całkowitą racje.

 » Do maniek (WYBORCA | 04-02-2019, 22:27:34)

Maniek bądź optymistą ! Właśnie ci radni, którzy są współodpowiedzialni za obecną katastrofę finansową Gminy jako "fachowcy" od budżetów będą głównymi autorami i zwolennikami planu naprawczego ! Przecież nie odpuszczą pięcioletniego zasilenia budżetu własnego portfela w postaci ca ok. 50.000 zł za kadencję(diety , komisje , funkcyjne i inne tam ...jeśli ktoś ma precyzyjniejsze dane proszę o korektę) .Z pewnością zadłużą naszą Gminę na tyle by mieli gwarancję przetrwania do końca kadencji.!!! Nam zaś pozostaną długi do spłacenia.....Pieszak, Cieślik ,Dubicki , w powiecie Mikołajczak ,M Zawodniak, Szarzyński mają poczucie dobrze spełnionego obowiązku ponieważ otrzymali od WYBORCÓW nagrodę w postaci mandatów ! P A R A N O J A ... na własne życzenie !!!!

 » Maniek (XYZ | 04-02-2019, 22:05:40)

Maniek! Po co bzdury piszesz! Nawet jeśli jest 18 milionów to jest to ok 35% budżetu a ustawowe jest do 60% budżetu! Jakim że trzeba być złośliwej aby bzdury pisać! Chyba że jesteś matematycznym baranem! W Mogilnie zadłużenie sięga ze spółkami ok 56% i nikt tam nie lamentuje, a Toruń ma ok 90% i nikt prezydenta nie odwołuje! A w gminie, o której rozwiązaniu było tak głośno przekroczenie budżetu osiągnęło 180% rocznego budżetu! Nie kłam więc swoją chorobą nienawiści! Pozdrawiam wszystkich normalnych!

 » Buahaha (Aeiouy | 04-02-2019, 21:34:17)

Społecznik..wielkie gratulacje.. Wymiatasz chłopie... Normalnie jak Stefan Senegal w holywoodzie..

 » Do Maniek (Gav | 04-02-2019, 18:52:17)

Dokładnie i w punkt. Rada powinna złożyć mandaty, bo jest odpowiedzialna za stan rzeczy.

 » Tylko daj, daj (Mieszkaniec | 04-02-2019, 15:42:12)

Tylko dajcie i dajcie, każdy niech się weźmie za robotę i sam na wszystko zapracuje, jakoś inni potrafią i nie proszą o jałmużne, tyko nygusy i lenie

 » Skończcie bo już nie warto (Filip | 04-02-2019, 14:59:54)

Jest już po wyborach. Wygrał Michał. Czy dobrze czy źle, że tak się stało? Laurkę wystawmy przy kolejnych wyborach. Teraz będziecie się rozpisywać, że taki czy owaki z niego człowiek? Po co? Trzeba było dyskutować przed wyborami kiedy był na to czas. Ta dyskusja nic już nie zmieni. Najważniejsze, że nie wygrał żaden ze spadochroniarzy. Ciekawe czy niektórzy z kandydatów/ek w kolejnych latach znów będą uczestniczyć w spotkaniach seniorów z okazji ich święta i innych uroczystościach. Czy będą działać w JAKIKOLWIEK sposób na rzecz społeczności lokalnej...? Czy COKOLWIEK będą robić...? Raczej wątpię. Za 4 lata znów się uruchomią! Znów się wybudzą z letargu! Znów poczują krew! Hahaha hahaha! Zawsze mnie to śmieszy ale się nie dziwię. Mój dziadek chodował w dawnych czasach trzodę chlewną na potrzeby własne i kiedy szedł do chlewa z żarciem to przy korycie nagle powstawało wielkie poruszenie. Każda świnka chciała się doń dorwać i zająć jak najlepsze miejsce. W polityce jest podobnie przed wyborami...

 » Tej Rady po prostu nie ma!!! (maniek | 04-02-2019, 13:45:24)

Praktycznie kogokolwiek do tej rady by nie wybrano, nie ma to żadnego znaczenia w świetle ujawnionego zadłużenia gminy, które dobija do 18mln zł. Radni, którzy zasiadają w nowo wybranej radzie, a byli w niej w poprzednich kadencjach powinni złożyć mandaty, gdyż nie wykonali podstawowego zadania - kontroli nad poczynaniami p. Matczaka. I żadne tłumaczenia tu nie pomogą, ani nie są dla nich usprawiedliwieniem. Jeżeli do połowy marca burmistrz nie przedłoży planu naprawczego, który uzyska akceptację RIO, może "podziękować i zgasić światło". Komisarz tylko dopełni reszty i rozparceluje "dumną gminę" po sąsiadach. Podziękujmy za "zieloną wyspę socjalną" wesołym ludkom spod znaku zielonej koniczynki!!!

 » do sssss (obywatel | 04-02-2019, 12:04:44)

Nowy to chyba ty jesteś że nie znasz Michala. Kiedy się pogodzicie z tym ze nie ma p. Matczaka na fotelu burmistrza a jego kolegi p. Kulczyckiego na stołku radnego. Jeszcze troche i wam przejdzie. Czas leczy rany. Haha.

 » Strzelno (mieszkaniec DO ONA | 04-02-2019, 12:02:54)

TO POWIEDZ MI ONA CO TAKIEGO KULCZYCKI ROBI DLA STRZELNA I JEGO MIESZKAŃCÓW,CHYBA CHODZI CI O TE NIBY ŻYWNOŚĆ CO TO NAWET BYM TEGO NIE TKNĄŁ A KIEDYŚ BYLI TAKIE PUSZKI DUŻE I KTOŚ MI PRZYNIÓSŁ DLA ZWIERZĄT TO9 ONI TEGO NIE RUSZYLI A TY TWIERDZISZ ŻE TEN CZŁOWIEK TYLE ROBI TO ZA KASĘ TO KAŻDY DA BYLE CO I TYLKO W STRZELNIE BO W INNYCH MIASTACH LUDZIE DOSTAJĄ ZA DARMO I NAPRAWDĘ SUPER ŻYWNOŚĆ A NIE DZIADOSTWO.KOBIETO TY LEPIEJ NIC JUŻ NIE MÓW BO CZASAMI WSZYSTKO MOŻE SIĘ WYDAĆ

 » do Romek (obywatel | 04-02-2019, 12:01:39)

Ustawa z 1997 roku mówi: "Właściciele nieruchomości zapewniają utrzymanie czystości i porządku przez: (...) uprzątnięcie błota, śniegu, lodu i innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości, przy czym za taki chodnik uznaje się wydzieloną część drogi publicznej służącą dla ruchu pieszego położoną bezpośrednio przy granicy nieruchomości." Tak wiec bledem jest myślenie ze wszystkie chodniki musi odśnieżać gmina! Aty Romek u siebie chociaż odśnieżyłeś?

 » Strzelno (gosc do Romka | 04-02-2019, 11:53:03)

I TY ŚMIESZ MÓWIĆ ŻE ZA MATCZAKA TO BYŁ PORZĄDEK,TO CHYBA POMYLIŁEM STRZELNO Z KRUSZWICĄ ,BO ZA MATCZAKA TO WSZYSCY SIEDZIELIŚCIE POCHOWANI PO KĄTACH I PRZESTAŃCIE JECHAĆ NA P.BURMISTRZA CHUDZIŃSKIEGO TYLKO DLATEGO ŻE WAS POZWALNIAŁ, BO DOBRZE ROBI W KOŃCU CO WY ROBICIE TAKIEGO WIELKIEGO,LUDZIE TROCHE SAMOKRYTYKI A NIE CIĄGLE BIADOLICIE ,ŻE GDZIE WY PÓJDZIECIE DO PRACY ANO DO GĄDEK,PAN PODRAZA,KRZYŻANNA,CHŁODNIA TYLKO TAM TRZEBA PRACOWAĆ A NIE JAK W GMINIE MIOTŁO MACHNIE I CZAS DO DOMU LUB STANIE NA PASACH 20 MINUT I DO DOMKU A PANIE Z AUTOBUSU NIE INACZEJ,TO MY MIESZKAŃCY TEŻ CHCEMY TAKIEJ PRACY I TAKI ZAROBEK JAK TE PANIE. I PANOWIE

 » BRAWO WYBORCY ! (WYBORCA | 04-02-2019, 11:16:05)

ZDALIŚCIE EGZAMIN !

 » DO ONA (JAREK | 04-02-2019, 10:47:55)

"LUDZIĄ" Proszę iść do szkoły się douczyć piesze się LUDZIOM!:):):)

 » Burmistrz Strzelna (Romek | 04-02-2019, 09:09:28)

Panie burmistrzu Strzelno zasypane co pan robi,jak pan nie dajesz rady do dymisji podaj się pan za Matczaka były chodniki odśnieżone praca była itp. Albo wynajem zatrudni Kiepskiego F to co odśnieży.

 » Wybory (XXX | 04-02-2019, 08:59:44)

Dobrze się stało,że wygrał Michał! Dosyć wrzutek burmistrza, który nośnym nazwiskiem aptekarza próował wprowadzić wierną sobie radzą!

 » Najlepszy (Ona | 04-02-2019, 08:26:29)

Szkoda że Pan Grzegorz nie przeszedł:(.Tyle co on robi dla ludzi .Według mnie jest on bardzo dobrym człowiekiem pomagającym wielu ludzią.Jest Pan najlepszy!!!!!pozdrawiam

 » stodoly (maniek | 04-02-2019, 08:23:11)

mam nadzieje ze Pan Michał pokazę j.ja i bedzie za zamknieciem sp stodoly inaczej glosy stracone !!

 » "Zylizmuna t tu m! m.Eiedzs"! (Antyfan | 04-02-2019, 07:52:06)

Jak ja się cieszę, że przeje... tzn. przegrała. Dosyć tych kpin i liczenia na wygraną dzięki głosom nieświadomych wyborców.

 » Nauczciel (Fifi | 04-02-2019, 07:50:05)

Kolejny nauczyciel wybrany do rady a juz myslalem ze Strzelno zmadrzalo

 » zasady (OBI | 04-02-2019, 06:58:54)

Komentarze świadczą o bardzo niskiej wiedzy na temat wyborów. Gdyby nie było odważnych kandydatów, to spośród kogo byście wybierali?

 » wybory (sssss | 04-02-2019, 04:58:34)

A kto zna tego pana bo ja go nigdy nie widziałem na piastowskim aby się udzielal może nowy. Zobaczymy co zrobi życzymy powodzenia i na rezultaty pana pracy bo na razie psiedle obumiera nic się tu nie dzieje stanęło na czasach komunistycznych i koniec.

 » gratulacje (obywatel | 03-02-2019, 23:57:18)

Gratulacje dla Michała!!! A pan panie Kulczycki może pan wreszcie z łaski swojej zrozumie że ludzie pana nie chcą panie weteranie. Jest pan kojarzony z kliką peeselowską a to juz historia w gminie Strzelno oraz naszym powiacie.

 » Pan Kulczycki znowu się nie dostał (rr | 03-02-2019, 23:51:31)

Pan Kulczycki znowu sie nie dostał ( który to już raz - 27 ???). Może czas juz sobie dać spokój . Widocznie społeczeństwo nie chce Pana nigdzie .

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Uwaga nauczycielu! (0)
 » Agresywny i pijany 37-latek (6)
 » Urok wsi i moc przyrody (4)
 » STRZELNO: Kolorowa sobota (21)
 » DZIERZĄŻNO: Gminne dożynki (1)
 » Dwóch kandydatów do Sejmu (12)
 » Citroenem w drzewo (19)
 » Kolizja w Żabienku (8)
 » 46-latek uciekał przed policją (10)
 » Wystawa i koncert w Mogilnie (2)
 » Golf spadł z wiaduktu (28)
 » Dożynkowy korowód w Strzelnie (12)
 » Gra terenowa w Parlinie (1)
 » Uderzył w drzewo i uciekł (7)
 » Zmiany w mogileńskim starostwie (36)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ