Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Edukacja

STRZELNO: Inauguracja UTW

2018-10-09 11:35
 

W poniedziałek, 8 października w Strzelnie odbyła się inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Strzelnie złożyli uroczyste ślubowanie, a także otrzymali indeksy i legitymacje studenckie. Z kolei pierwszy wykład pt. "Kultura Zachodu: europejscy mistrzowie, galerie, muzea" wygłosił prof. dr Marek Chamot z Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [47]

 
   » KOMENTARZE [21]» dodaj komentarz   

 » do Gość odpowiedż (paul | 16-10-2018, 07:44:25)

No naprawdę Pani Rep. Dorta ale i też inni radne panie panowie radni proszę się rozliczyć z okresu 4 lat bo inaczej my was rozliczymy przy urnie wyborczej Panią Moch. Irenę równiż

 » wybory2018 (wyborcaxyz | 14-10-2018, 21:29:12)

Do max. Brawo Max..., że myślisz samodzielnie . Brawo ,że sam sobie już odpowiedziałeś !!!! Kandydat wyraźnie gra na czas …..by uniknąć niewygodnych pytań i trudnych odpowiedzi w tej kwestii... Zamiast jałowego występu kandydata SZ. w TVP-ZBLIŻENIA (bez WYBORCÓW) lepsze są dla WYBORCÓW bezpośrednie spotkania z kandydatem na burmistrza STRZELNA . Plakietka PiS - BEZ ROZMÓW Z WYBORCAMI-nie może być żadną gwarancja na zwycięstwo wyborcze !!!

 » Kandydat Szydzik (max | 14-10-2018, 13:24:03)

We wpisach na tym portalu ale w innym miejscu dużo jest wątków o profaszystowakich poglądach Romana Szydzika. Ja się pod tym nie podpisuje bo nie wiem nic na ten temat. Sam zainteresowany powinien się do tego odnieść i zaprzeczyć jeśli są to zmyślenia. Jego milczenie na ten temat daje wiele do myślenia.

 » Wybory (Romek | 14-10-2018, 09:23:58)

TYLKO NIE GŁOSUJCIE NA RADNĄ MOCHYL. IRENA JAKIE TA PANI MA OSIĄGNIĘCIA KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ SYRENĘ STRAŻACKĄ PANI CHCIAŁA ZLIKWIDOWAĆ BO JEJ BARDZO PRZESZKADZAŁA---SYRENA ŻYCIE RATUJE LUDZKIE ZWOŁUJE STRAŻAKÓW I TAK OD LAT BYŁO I BYŁO DOBRZE ----WEDŁUG PANI DO NAJLEPIEJ WSZYSTKO ZLIKWIDOWAĆ NIE PANI DOCZEKANIE --NIE GŁOSUJCIE NA TĄ PANIĄ BYŁA NAUCZYCIELKA CHODZĄCY BLĄD ROZUM .... WIELKA MIŁOŚNICZKA PSZCZÓŁ A NA SECJI RAZ NA TEMAT ZATRUTYCH PRZEZ JEDNEGO GOSPODARZA PSZCZÓŁ SŁOWA NIE POWIEDZIAŁA A INFORMACIĘ TO DOBRĄ PANI MIŁA. DLATEGO MÓWIĘ NIE GŁOSUJEMY NA PANIĄ MOCHL. IRENĘ

 » Strzelno (gosc | 13-10-2018, 14:03:16)

p.Repulak jak ślicznie pani pozuje do zdjęć a szkoda że nie potrafiła pani nic wypozować będąc radną i nawet z ludzmi nigdy pani nie porozmawiała o kłopotach Strzelna a dzisiaj pani karteczki wpychane ludziom do skrzynek i prośba o poparcie -wstyd pani Repulak i dziękujemy

 » Do ''mk'' (ARCHEO | 12-10-2018, 21:41:42)

Nie jest tak ważne, kto się tam w Siemionkach objadał bo ze zdjęć wynika, że były tam wszystkie opcje! Czytaj- twoi z PO powiatowego też, ale kto stawiał i za czyje pieniądze a to już wynika z materiału z kontroli wojewódzkiej, nigdy nie zakwestionowanej tak do końca przez wskazanego winnym zaniedbań dyrektora DPS! Na stronie poświęconej kontrolom wisiała cały okres zresztą zgodnie z procedurą przeprowadzanych kontroli! Widocznie była prawidłowo przeprowadzona! I najważniejsze! Jeżeli dyrektor DPS Siemionki a obecny kandydat na burmistrza jest czysty to kto został z podległych mu pracowników ukarany??? Nikt!!! Czyli w/g mnie ukręcono łeb sprawie! Przypomnę, że na stronie powiatu była też notatka o tych przewinach i mimo oskarżania starosty o ubuj rytualny na nim- byłym już dyrektorze nigdy nie wystąpił do sądu, że starostwo zamieściło kłamstwo. Taki to jest fenomen uczciwości obecnego radnego - kandydata na burmistrza Strzelna. Ech!!!

 » Wybory (Gucio | 12-10-2018, 18:27:35)

A ta Moch Irena chodzi i zebrze głosy taka mądrość pycha Syrena jej przeszkadzała strażacka aby ją usunąć że by nie wyła ona ratuje życie pani radna jeszcze ludzie się na pani poznali bardzo już pani dziękujemy zagłosujemy tak jak trzeba .

 » wybory2018 (wyborcaxyz | 12-10-2018, 14:40:44)

Do LOLO- kiedy i gdzie Twój faworyt spotka się oko w oko z WYBORCAMI i przedstawi program dla STRZELNA ? Kiedy wyjaśni pewne nurtujące WYBORCÓW kwestie zasygnalizowane i budzące wielkie kontrowersje na forum CMG24 . Faktycznie dla wielu WYBORCÓW pan kandydat Sz. jest osobą tajemniczą . Jeden występ w lokalnej telewizji bez przedstawienia żadnego programu dla STRZELNA nie przekonuje mnie do zaufaniu temu kandydatowi .

 » szydzik (LOLO | 12-10-2018, 11:46:19)

Pan Roman Szydzik jakoś nie wkleja na fb zdjęć swojego salonu, nie obiecuje gruszek na wierzbie, nie pokazuje swojego konia i pszczółek. Człowiek mądry to człowiek skromny, a pycha jest złym doradcą. Panie Dariuszu Chudziński.

 » do Archeo (mk | 12-10-2018, 10:04:15)

Jesli tak bardzo interesuje Cie sprawa Siemionek - to sprawdz kto z oficjeli objadał się golonkami i bigosem.A może właśnie to chcesz nam podać ??

 » Wybory (Romek | 12-10-2018, 09:52:08)

TYKO NIE CHUDZIŃSKI NA BURMISTRZA TO PRZECIEŻ KOM.STRAŻY MIEJSKIEJ CHYBA PAMIĘTACIE JAKI W....Y A LUDZISKA CIERPIELI JAK GANIAŁ PANIE CH D TE GOLONKA JUŻ WYJAŚNIONE I TE MIĘSO JAK TAK TO POZDRAWIAM I TAK NIE ZAGŁOSUJĘ NA PANA I PAŃSKICH LIMIGÓW

 » Wybory dopiero przed nami. (Smaruch B. | 12-10-2018, 08:16:21)

Wybory dopiero przed nami, a już sielanka. czytam wygra Darek, tylko Daruch, wygra Darek Ch. Kolesiostwo? skąd taka spoufałość? Kandydat jeden jedyny nie był chyba skazany wyrokiem, żeby określać go jako Darek Ch.Czutam te wpisy i kojarzą mi się one faktycznie z kryminalką. No bo jak to będzie brzmiało.. uroczystą sesję dziękczynną otworzył nowy jedyny Burmistrz Darek Ch.? Ludzie ogarnijcie się każdy z kandydatów ma pełne imię i nazwisko, a jeżeli jest inaczej to wybierzcie np. Pana Ewarysta Matczak lub Pana Romana Szydzika. Ich zwolennicy nie robią im PR-u typu Ewuch M. i Romek S.

 » Kandydaci (ARCHEO | 11-10-2018, 20:53:27)

No chłopcy i dziewczęta od wybranego już nowego burmistrza z Siemionek! A piszę tak dlatego, że na bilbordach on już jest wybrany ''NOWY BURMISTZ STRZELNA''. Tak więc zwolennicy siemionkowego burmistrza! 21-ego nie musicie iść do wyborów! Już jest wybrany! Ale żart! Niedługo się odezwę znowu bo mam coś jeszcze o Siemionkach z nieodległych lat. Pozdro!

 » Pomazancy (Niki | 11-10-2018, 11:58:12)

Mataczaka z dwóch komputerów wysłane 6 tekstów. Nie ma co. Mam nadzieję, że większość która jest przeciw gwiazdorowi z jaworowa ruszy du.y i pójdzie oddać glos na lepszą przyszłość. Nie wierzcie w jego jego popleczników.

 » Do antyjawor (Aeiouy | 11-10-2018, 07:04:21)

Nie przejmuj się. Zasciankowe tempaki nie mają poczucia humoru ani nie wiedzą co to sarkazm. Zresztą to pewnie jeden bystrzak w kilku odsłonach.

 » Wybory do wyborcy odpowiadam antyjawor (Dzidek | 10-10-2018, 21:31:26)

Antyjawor ty bez muzgu tylko tyle

 » Do antyjawora (XYZ | 10-10-2018, 18:50:57)

Upadłeś kompletnie na głowę pisząc ten obraźliwy tekst w tak ważnym dla starszych osób temacie jak UTW. Czas się leczyć z mowy nienawiści !!!

 » Do antyjawora (XYZ | 10-10-2018, 15:32:57)

A tobie we łbie się już poprzestawiało z tego lizania innemu kandydatowi... !!!!!

 » ........ (Strzelno | 10-10-2018, 10:59:48)

Antyjawor na BURMISTRZA- pokaż co potrafić oprócz opluwania...

 » hej złośliwcze! (III wiek | 10-10-2018, 09:41:05)

Wielkim nietaktem były Twe wypocimy. Skrytykowałeś być może Twoją Matkę uczestniczącą w zajęciach Uniwersytetu III Wieku, a na pewno było to poniżające w stosunku do osób uczestniczących. Kulturę ma się wrodzoną, nabytą albo żadnej.

 » UTW (Antyjawor | 09-10-2018, 20:58:09)

Matczak w Strzelnie stworzył ale Trzeci Świat.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Trzy dni podwórkowej zabawy (0)
 » Wakacyjna wycieczka do zoo (0)
 » Piknik rodzinny w Józefowie (2)
 » Audi dachowało w rowie (6)
 » Było pysznie i tanecznie (3)
 » JEZIORKI: Pożar zboża i słomy (0)
 » Muzyczno-malarskie popołudnie (0)
 » Potrącenie pieszej w Mogilnie (22)
 » Województwo walczy ze smogiem (21)
 » CHABSKO: Kolejny wpadł do rowu (14)
 » CHABSKO: Wpadła do rowu (10)
 » Tworzyli gliniane przedmioty (3)
 » Obywatelskie ujęcie w Józefowie (5)
 » Wojewoda o wsparciu rodzin (0)
 » Koncert i wystawa w muzeum (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ