Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Jeziora Wielkie - Wybory 2018

Powalczą o fotel wójta

2018-09-26 23:17
 

Cztery osoby zarejestrowały się w PKW jako kandydaci na fotel wójta gminy Jeziora Wielkie. Średnia ich wieku to 44 lata.

Jednym z kandydatów jest pełniący obecnie obowiązki wójta Dariusz Ciesielczyk, który ma 44 lata. Popierany jest przez Prawo i Sprawiedliwość.

Natomiast koalicja Platformy z .Nowoczesną wystawiła na stanowisko wójta radnego Marcina Czaplickiego, który ma 41 lat.

Funkcję wójta chce sprawować także nauczycielka Arleta Marciniak, która ma 47 lat. Startuje ona z własnego komitetu, jednak popierana jest też przez PSL.

Ostatnim, czwartym kandydatem jest przedstawiciel KWW KUKIZ'15, Krzysztof Woźniak, który ma 44 lata. (PK)

AKTUALIZACJA! Jak informuje Arleta Marciniak - jest ona niezależnym, bezpartyjnym kandydatem na wójta gminy Jeziora Wielkie, nie ma poparcia żadnej partii politycznej. Kandyduje ona z Komitetu Wyborczego Wyborców MIESZKAŃCY RAZEM.

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [43]» dodaj komentarz   

 » braciom C mówimy nie! (wyborca | 19-10-2018, 22:50:24)

Jak pięknie na ostatniej sesji Pan Darek przypisał sobie wszystkie zasługi z minionej kadencji. Dziwne to bo jako przewodniczący nie wykazywał absolutnie żadnej inicjatywy i zawsze powtarzał, że będzie głosował tak jak zagłosuje większość - czyli chłop bez własnego zdania i planów dla Gminy i mieszkańców. Teraz na sesji okazało się, że to wszystko jego zasługa. A największy sukces to Hala. Szkoda, że nikt nie zauważył, że zaczął swoją działalność jako pełniący funkcję od próby ponownego zadłużenia Gminy. Czy wyborcy mają świadomość, że poza kosmicznymi kosztami utrzymania tego obiektu to dojdą raty kredytu przez kilka lat? I to wszystko tylko po to, żeby Wójt z kumplami mógł czasem pograć w piłkę? Czy zwykła sala gimnastyczna nam nie wystarczy (i w Wójcinie)? Dodam ciekawostkę, że do dnia dzisiejszego nie wpłynął do Gminy żaden dokument potwierdzający, że jakakolwiek dotacja będzie. DC mydli Wam wszystkim oczy. Czy wszyscy zapomnieli jak Darek zakpił ze swoich wyborców rezygnując w II turze z Woźniakowskim dla ciepłego stołka zastępcy Wójta? Gość jest niepoważny - niech dalej robi to co potrafi klepie błotniki i cofa liczniki. Jak ograniczonym umysłowo trzeba być, żeby głosować na kogoś dlatego, że ładnie wygląda i dobrze mu w garniturze? Chyba ni to jest najważniejsze w funkcji Wójta!

 » Zebranie (Wojcin | 19-10-2018, 21:57:14)

Jestem pod wrażeniem po spotkaniu wyborczym w wójcinie wszystkie inwestycje omowione co,jak,za ile i skąd pieniądze wielkie brawa dla Darka Ciesielczyka nikt inny jak on się nie nadaję na wójta.

 » Woda (Petent | 19-10-2018, 17:50:24)

Skażona woda to ludzie skażeni D.C. i jego poglądami wspieranymi przez p. Sekretarz

 » wybory (echo | 19-10-2018, 17:02:06)

Czytam z niedowierzaniem w Pałukach,że nadal woda na terenie gminy Jeziora Wielkie jest skażona. To się w głowie nie mieści. Panie Ciesielczyk zamiast łazić po domach i żebrać o głosy weź się Pan do roboty, bo tu chodzi o nasze zdrowie.

 » do jagoda (XD | 19-10-2018, 13:51:54)

A teraz jaki niby klimat mamy w gminie??

 » wybory (jagoda | 18-10-2018, 15:23:36)

Po 100 kroc na tak kobieta na WOJTA.Czas na zmiane klimatu w naszej gminie,chyba wszyscy juz to widza.Pozdrawiam do zobaczenia w niedziele.

 » wybory (wyborca | 16-10-2018, 17:53:27)

Jak na razie to jest pełniący obowiązki wójta.Pycha kroczy przed upadkiem.Dajmy szanse kobiecie, kiedyś była Pani Wójt w Dąbrowie i wszystko wspaniale się rozwijało.

 » Do Wyborcy (Mieszkanka gminy | 15-10-2018, 20:54:05)

A czy są pieniadze??? Wydaje mi się, że fundusze na inwestycje trzeba umieć zdobyć, co się udało obecnemu Wójtowi w ciągu jednego roku. Jestem przekonana, że jeśli przejdzie p.Ciesielczyk Nasza Gmina będzie się szybko rozwijała i będziemy mieli się czym szczycić.

 » Na Wujta do odp. do walusia (Putin | 14-10-2018, 21:53:59)

Panie Waldku widzę ze pan to cienias ja wiedzę Darka Ciesielczyka na Fotelu Wujta bo to człowiek na swoim stanowisku a ty to zagraj w totoloto to wygrasz głosujemy na Darka Ciesielczyka czarny koń wygrywa i szanujcie to byd...i

 » wybory (wyborca | 14-10-2018, 21:38:47)

"Ruszył z kopyta",Każdy tak potrafi jak są pieniądze.Szkoda,że jak gmina tonęła w długach/nie były płacone składki ZUS, wyłączyli nawet prąd i wszyscy na wsiach siedzieli po ciemku/ nie było żadnego śmiałka.Wiem co pisze bo jako były pracownik urzędu podziwialiśmy Pana Maruszaka za odwagę że się podjął tej misji.Jego program naprawczy wyprowadził gminę z kryzysu.Urzędowanie rozpoczął od obniżki swojego i naszego wynagrodzenia o co nie mieliśmy pretensji , bo nikogo nie zwolnił.Jak na tamte trudne czasy powstał nawet ORLIK.Ale nie spełnił jednak prywatnych życzeń niektórych mieszkańców /wszyscy wiedzą o kogo chodzi/i postanowili go zlikwidować.A wielka szkoda bo to człowiek uczciwy, skromny , kulturalny.

 » Kandydaci na Wójta (Wybory | 14-10-2018, 21:30:00)

Jestem mieszkanką terenu zapomnianego przez wszystkich "Wójtów" i "Marszałków", choć wszyscy, a przynajmniej ci ostatni stąd pochodzili i przyznam, że przez ostatnich kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat nic u nas nie zrobili, a nawet nie próbowali. Jednak w ostatnim czasie coś drgnęło, zaczęto budować chodniki, drogi, aż nie mogłam uwierzyć i osobiście postanowiłam to sprawdzić, ku mojemu zaskoczeniu rzeczywiście Golejewo, Rzeszynek, Rzeszyn chodniki a nawet dowiedziałam się, że w Rzeszynku będzie droga za ponad 250 tys.zł. "Szok" jednak ktoś postanowił coś dla nas zrobić i można. Nowy człowiek, na stanowisku Wójta i w rok można zmienić obraz naszych "zapomnianych" miejscowości. Osobiście nie lubię PISu, jednak każdy kto widzi co się dzieje, w ostatnim czasie w gminie choćby dotacja 4,5 mln. zł. na Halę sportową i boisko wielofunkcyjne, rozumie, że tylko taki Wójt, który ma poparcie władzy rządzącej i potrafi z tego skorzystać, a jak widać potrafi, może ruszyć nasza Gminę z miejsca, a to jest dla nas najistotniejsze. Mamy gwarancję, że dopóki będzie przy władzy PIS i z tej opcji energiczny i operatywny Wójt, to będziemy korzystali z dobrodziejstw finansowych "Władzy". Być może, to jest nasze 5 minut i dobrze byłoby to wykorzystać. Co do pozostałych kandydatów, to nawet nie będę się wypowiadać, bo nigdy o nich nie słyszałam i pewnie nie widziałam. Jedynie przeczytałam ulotkę pani Marciniak i nie zrozumiały dla mnie jest fakt, że osoba z takim doświadczeniem i kwalifikacjami jak się przedstawia na ulotce nie potrafi nigdzie na stałe utrzymać posady,a co do jej przeszłości to nie wiemy nic, podobno nawet nie pochodzi z naszej gminy.

 » Poparcie (Mieszkaniec | 14-10-2018, 21:02:26)

Jestem trochę zaskoczony tym, że p. Marciniak zaprzecza aby popierał jej kandydaturę PSL. Byłem na konwencji w Mogilnie i oficjalnie, nasz "szef" ogłosił, że na wójta Jezior Wielkich PSL popiera właśnie jej kandydaturę.

 » Do (wyborca | 14-10-2018, 19:24:21)

Obaj macie jeszcze dużo nauki przed sobą. Na "wujta" to może być Ciesielczyk, ale nie na Wójta gm.Jeziora Wielkie.

 » do Putina (Walduś | 14-10-2018, 12:05:54)

Kariera zawodowa D.Ciesielczyka jest mizerna . ,,Ruszył z kopyta" inwestycje w terenie,czyli kampania wyborcza na koszt gminy i mieszkańców ,Bo to ludzie widzą", jak mówią w PIS. Przeszłość braci C ???

 » Na Wujta (Putin | 14-10-2018, 09:06:35)

TYLKO I WYŁĄCZNIE CIESIELCZYK D A DLACZEGO TO SAMI DOBRZE WIECIE RUSZYŁ Z KOPYTA I REALIZUJE INWESTUJE W DROGI W SZKOLNICTWO NA WSIACH TEŻ BĘDZIE REALIZOWAŁ MÓWIĘ WAM ŻADNYCH NAUCZYCIELI DO WŁADZY NAWET ZA RADNYCH BO TO UTOPIA NIE NAUCZAJĄ W SZKOŁACH TAM JEST ICH MIEJSCE MAŁO MAJĄ PIENIĘDZY A ILE URLOPU RADNY TO POWINIEN BYĆ I KTOŚ JEZIOR I KTOŚ Z WIOSKI

 » wybory (EWA | 13-10-2018, 15:00:25)

Z analizy ulotek wynika , że najlepszym kandydatem będzie Pani Marciniak, kobieta z odpowiednim wykształceniem, prezencją i bez niechlubnej przeszłości. A ponadto uczciwa , skromna w przeciwieństwie do obencnego p.o. wójta.

 » wybory (obserwator | 05-10-2018, 11:53:48)

Macie swojego wybrańca Dariusza Kurzawę , to wam więcej obieca niż wszyscy inni .

 » Przekroj kandydatow (Malakser | 03-10-2018, 13:01:58)

Przekroj kandydatow w naszej gminie pokazuje destrukcje srodowiska nadgoplanskiego. Zaden kandydat z tamtej strony. 2 z Jezior i 2 z Wojcina. Upadla tam pilka, zamknieto szkoly, nic sie nie inwestuje w tamtych okolicach. Na prawde nie ma tam osoby ktora moglaby powalczyc o rozwoj najpiekniejszej czesci naszej gminy? Czy zostali tam juz sami zapychacze list wyborczych? Nikt zwlaszcza z Wojcina poza poklepywaniem po plecach na dozynkach nic dobrego dla tamtej czesci gminy nie zrobi...

 » Jedynie (Robert | 02-10-2018, 20:13:17)

Jedynie p. Marciniak ma wyksztalcenie i doswiadczenie pozwalajace jej na sprawowanie funkcji wojta. Panowie zas nie reprezentuja soba nic. Pelni wiejskich kompleksow slinia sie na te niecale 7 tysiaczkow. Podziela lokalne spoleczenstwo, nic konkretnego nie zrobia, bo i o niczym pojecia nie maja. Pomijajac juz te moje zlosliwosci przed zgloszeniem kandydatury trzeba najpierw pomyslec o tym co sie w zyciu robilo i jak jest sie postrzeganym przez mieszkancow. Bicie ludzi, picie na umor na festynach i wiele wiele innych nie zostana przykryte przez ladny garnitur, nadmiar zelu na wlosach i szeroki usmiech...

 » Arleta Marciniak (Jagoda | 01-10-2018, 16:18:07)

Tylko ta kandydatura gwarantuje profesjonalizmu I odpowiednie przygotowanie aby coś jeszcze uszczyknac z uni bo to już ostatni dzwonek dla tej gminy. Pozdrawiam mieszkańców to nasza szansa!!!

 » Wybory (pxg | 30-09-2018, 01:22:36)

P.o.kupił głosy wyborców obiecując im sale sportową a ja się nie daję nabrać na ten wyborczy jad kiełbasiany i proponuje sprzedaż mojego głosu.Oto koszty jakie muszę ponieść: dojazd do lokalu ok.8 km,godzina mojego drogocennego czasu,amortyzacja auta,koszt paliwa.Cena ogółem 200 zł. Przekonany jestem,że to i tak jak za darmo.Czy jest jakiś kandydat na wójta gotowy zapłacić te grosze za mój głos? Przypominam,że głosy wyborców kupił także kandydat na wójta z komunistycznej pisobolszewii mamiąc ich budową sali. Oczekuje propozycji. Aaaa jeszcze jedno,gdyby doszło do drugiej tury daję rabat 13,456 procent.

 » wybory (mieszkaniec gminy | 29-09-2018, 20:31:52)

Powiem otwarcie głosowanie na ślepo, nic nie wiadomo o kandydatach wykształcenie, doświadczenie itp. Wybór między komisarzem "ludowym" a innymi brak słów.Trudno mi wybrać chyba że uaktywnią się krótko przed wyborami. No i ciekawe co do kasy na hale o ile mi wiadomo a jestem blisko to żadnej umowy nie ma podpisanej.PS> dziś piękna uroczystość na "100 lecie Niepodległości" przygotowana przez Panie ze stowarzyszenia, a komisarz oczywiście mówił o occie na półkach.Wg niego niepodległość nastała dopiero po 1989 roku a ja myślałam, że trzy lata temu. Załąmałam sie kompletnie.

 » Przyczepili się... (Brak słów i śmiech na sali | 29-09-2018, 18:54:15)

Jak to dobrze, że wiadomo kto tu pisze niektóre komentarze...

 » Przyczepili się... (Brak słów i śmiech na sali | 29-09-2018, 18:54:00)

Jak to dobrze, że wiadomo kto tu pisze niektóre komentarze...

 » wybory (leon amator | 29-09-2018, 13:30:47)

Panie komisarzu Ciesielczyk czy podpisał Pan już umowę z ministrem sportu na dofinansowanie hali sportowej i boiska w Wójcinie? Jeżeli nie, to są jak zwykle pisowskie gruszki na wierzbie przed wyborami.

 » Pan Wozniak (wyborca | 29-09-2018, 07:39:03)

Prosze o krotki zyciorys kandydatow, wyksztalcenie,czym sie zajmuja,jakie sa ich priorytety?

 » do waldusia (Mieszkaniec | 28-09-2018, 23:05:06)

Witam ,piszesz że bracia c startują do samorządów ,a może wiesz czy do kompletu nie startuje jeszcze ich siostrzyczka ? Wieczne obiboki no ale im się należało !!!

 » do mieszkaniec (siara | 28-09-2018, 22:58:48)

Dlaczego mam głosować na tego pana.Kto to jest? Nikogo nie znam,jedynie ze słyszenia,że ktoś taki istnieje tak samo z resztą kandydatów.Nigdzie wiadomości nie ma na temat kandydatów.W ich interesie powinno być,żeby się przedstawić.

 » Ktoś wie? (turniej | 28-09-2018, 22:51:11)

Czy może ktoś z szanownych komentujących,czytelników tego portalu wie gdzie można przeczytać życiorys kandydatów? Ciekawy jestem jakie mają wykształcenie,jaką ścieżkę zawodową przeszli,jakie ewentualne mają osiągnięcia i jakie porażki mają na swoim koncie,po prostu nic nie wiadomo na temat kandydatów a jakaś wstępna wiedza wyborcom by się przydała.

 » wybory (mieszkaniec | 28-09-2018, 21:31:18)

Szanowni państwo ,głosujcie na pana KRZYSZTOFA WOZNIAKA ,jeżeli chcecie aby lepiej było w naszej gminie ,aby w końcu był ład , porządek .Ten człowiek nie będzie tylko dla bogatych ,ale również dla biedniejszych , będzie na pewno starał się każdemu pomóc w jakiś sposób, na pewno nie zostawi nikogo w potrzebie , dajcie mu szanse na pewno nie zawiedzie . Ma pan na pewno mój głos. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców gminy Jeziora Wielkie.

 » kandydaci (platfuś | 28-09-2018, 20:47:35)

Czy ktoś może wie czym zasłużył się dla gminy Jeziora Wielkie i powiatu mogileńskiego Jarosław Ignacy Graczyk?Dwie kadencje radnego gminy, w tym jedna jako przewodniczący, jedna kadencja radnego powiatowego.Człowiek mieszka w Toruniu i marnuje swoje talenty na wsi.

 » samorzadowcy (walduś | 28-09-2018, 20:16:31)

Bracia C startują do samorządów ? Lepiej niech startują do MMA. Tam lepiej wykażą swoje talenty i więcej zarobią.

 » Rodzinna misja (Sceptyk | 27-09-2018, 22:36:48)

Pan Wozniak podejmuje wiele prob odnalezienia celu w zyciu zawodowym...z rodzina w tle

 » Prawda boli (Do wyborcy | 27-09-2018, 21:56:44)

Widze ze Pani Radna do dzisiaj ma zal do Pana Radnego, ze nie poparl jej wniosku I wstawiennictwa dla mieszkancow Przyjezierza. Jesli o kulturze mowimy to nalezy sie samemu nia wykazac, a potem innym wytykac jej braki.

 » Wójt (kobieta | 27-09-2018, 21:14:17)

Kobiety! Weźmy sprawy w swoje ręce i wybierzmy KOBIETĘ NA WÓJTA. P.Arleta jest jedną z nas.Niech mężczyźni wiedzą, gdzie ich miejsce. KOBIETY GÓRĄ. IDŹMY NA WYBORY, GŁOSUJMY NA KOBIETĘ!!!

 » czaplicki (wyborca | 27-09-2018, 20:46:18)

Haaa, jak to Pan radny powiatowy potrafi ludzmi manipulawać.A TAKI CZAPLICKI DAŁ SIE NABRAC,,,WAIADOMO ZE NIE PRZEJDZIE TYLKO SIE OŚMIESZA.Tak jak na zebraniu wiejskim w Gaju Panie Marcinie Wstyd mi bylo za Pana niech Pan panuje nad emocjami bo zachowanie Pana było zenujące,ale nie wszyscy wiedza jak pan sie zachował bo PANA PRZYJACIEL Z PRZYJEZIERZA TEGO NIE NAPISAŁ,,,, TAKI wojt to wstyd,mialem nie iśc na wybory bo niemiałem zamiaru glosować na pana ,ale teraz pójde z przyjemnościa bo ma pan konkurecje w gaju i jest na kogo glosować ,

 » wybory (hihi | 27-09-2018, 19:59:50)

Ja myślę, że przejdzie pan Darek Ciesielczyk

 » Gmina (Wyborca | 27-09-2018, 18:55:51)

Czaplicki jak najbardziej tak, to kandydat którego nasz pełniący obowiązki wójta Pan Darek C. obawia się najbardziej. Pozdrawiam Panie Marcinie

 » Kto? (swiadoma | 27-09-2018, 17:48:11)

Nie znam, patrzac po parciach do nie PISY, POwce,PSl i inne cudy, teatrzyk ten sam! Każdy idzie po pieniadz no nie czarujmy sie! Jeszcze Kukiz no moze cos madrego ma w swoich dzialaniach... ale to nie zawsze przeklada sie na władze.

 » Wójt (Mroczek | 27-09-2018, 12:39:56)

Marcin ja j..... Co ty odegrałeś dla mnie pokazałeś negatyw swojego charakteru. Zasada tylko Ja a reszta w d...e . Żegnam ozięble.

 » GRATULACJE (OBI | 27-09-2018, 07:35:29)

A to się porobiło.Oprócz lat Ci kandydaci nic nie osiągnęli.Jedynie jedna osoba ma zawód wykonywany, no i jeden pełniący obowiązki. Czyżby pozostali, to osoby bezrobotne.

 » Ło losie (j33 | 27-09-2018, 02:11:41)

Gmina Jeziora. Gdzie jest kandydat z zsl niejaki Maruszak? Zmądrzał na stare lata czy pojemnik na paszę dla zwierząt mu zbrzydł.Emeryturki może w Siemionkach doczekał i zaczął się oszczędzać.Co jo godom,co jo godom.On całe życie się oszczędzał do niczego się nie przyłożył.Czy pracował w Kościeszkach,czy w gminie w wodociągach,czy jako wójt,czy w agencji rolnej w Mogilnie a ostatnio w Siemionkach zawsze się oszczędzał i do niczego się nie przyłożył. Jako radny i członek zarządu powiatu w tej kadencji nawet bał się upomnieć u starosty o naprawę drogi powiatowej Kruszwica-Skulsk przy której mieszka.Część tej drogi należy do powiatu Mogilno.Taki to z niego pracuś. Czy kandydaci są pracusiami jak ten pracuś wyżej? Marciniak popierana przez zsl ło losie. Czy ta kandydatka jest znajomą Maruszaka albo nie daj Boże Kurzawy następnego zslowca z parciem na pojemnik na karmę?

 » Arleta Marciniak!!! (Piotr | 26-09-2018, 23:54:06)

Arleta Marciniak!!! Lepszego kawału to nie słyszałem od dawien dawna!!! Ha! Ha! Ha!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Tragiczny początek wakacji (52)
 » Norbertańskie Dni Strzelna 2019 (0)
 » I Senioralny Piknik w Mogilnie (3)
 » Nauczyciele nie fałszowali dzienników (60)
 » ŁĄKIE: Noc Kupały (1)
 » Wystąpił w Tauron Arenie (4)
 » Sukces uczniów ZS Bielice (0)
 » Roztańczeni w Koszalinie (1)
 » STRZELNO: Lato w teatrze (2)
 » Chleb i miód na festynie (6)
 » BYSTRZYCA: Wypadek drogowy (20)
 » Wybuch butli samochodowej (4)
 » Zmiany w klasztorze (8)
 » O profilaktyce i bezpieczeństwie (0)
 » Ostrzeżenie meteorologiczne (6)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ