Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Pomogli niepełnosprawnemu

2018-09-12 23:21
 

Dzięki bezinteresownej pomocy udało się zakupić trójkołowy rower dla mieszkańca gminy Mogilno.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca tego roku na jednej z sesji Rady Miejskiej w Mogilnie sołtys Zofia Gąsior chciała, by radni wspomogli finansowo niepełnosprawnego 74-letniego mieszkańca sołectwa Wyrobki. Wbrew swoim oczekiwaniom spotkała się wówczas z niezadowoleniem ze strony większości radnych.

W dniu dzisiejszym Zofia Gąsior poinformowała jednak o pozytywnym zakończeniu tej sprawy. Dzięki życzliwości ludzi dobrej woli pan Wacław otrzymał trójkołowy rower napędzany silniczkiem.

- Cel został osiągnięty przy wspólnej współpracy ludzi dobrej woli. Dziękuje tu pani radnej z Żabienka za osobiste zainteresowanie się problemem pana Wacława. Informuję, że konto pana Wacława jest nadal dostępne, zbieramy na rehabilitację. Kończąc ten temat chcę przeprosić wszystkich, których uraziłam, ale były to emocje - mówiła podczas dzisiejszej sesji sołtys Zofia Gąsior.

Sam zainteresowany kieruje także podziękowania na ręce osób, które pomogły mu spełnić marzenie.

- Wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu specjalistycznego roweru serdecznie dziękuję. Dziękuję również dalszym sąsiadom za różnorodną pomoc. Szczególne podziękowania kieruję do pani sołtys Zofii Gąsior za szczerą i bezinteresowną pomoc - mówi pan Wacław.

O sprawie pisaliśmy w artykule pt. "Nie "puścili" w obieg koperty". (AS | fot. nad.)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [20]» dodaj komentarz   

 » Bartosz (Co to | 24-09-2018, 10:06:59)

Dlaczego komentarze broniace sa zawsze o zbliżonej godzinie? Czyżby w pana W. Występowała wena pisania...

 » Do Obi i reszty " kiełbasy " (Bartosz | 20-09-2018, 22:37:39)

Wy nic nie daliście nigdy od siebie nikomu . Z tego co czytam to raczej nigdy nikt nic od was nie otrzymał od tak . Tylko jeżeli czuliście korzyść to wówczas byliście mili lub obdarowaliscie kogosc jakimś drobiazgiem . Ja pomagam ludzia bezinteresownie jestem przeszczęśliwy jak widzę radość o darowanego . Nie znacie tego uczucia z tego co czytam . Zapewne Pani soltys nie chciała żadnych korzyści tylko tu niektórzy mierzą Panią swoją zła miarka .

 » kiełbasa wyborcza po zmianie (OBI | 19-09-2018, 07:08:17)

Dlaczego Pani Sołtys dostrzegła niepełnosprawnego w swoim okręgu wyborczym? "Sięgaj,gdzie wzrok nie sięga, łam, czego rozum nie złamie" napisał jeden z poetów. A tu co? Zwykły wyskok jednorazowy, tzw kiełbasa wyborcza.

 » Biedny chory Pan jest szczęśliwy (Chory chłopak | 18-09-2018, 22:47:39)

Ludziska Cieszmy Się Radością Tego Pana . Tak Chory A Tak Miły Gest . Dobrze Jest Komuś Pomoc Oby Tych Pomocy Było Więcej . I Kochani Szanujmy się na w,ajem . Pozdrawiam

 » Spór (Sprawiedliwy | 16-09-2018, 13:36:17)

Dlaczego z bezsilności uderzasz w osoby o nienagannym trybie życia obrażając ich. Tym czsem spójrz na życie prywatne kogoś innego...

 » i co z tego (oczytany | 14-09-2018, 23:13:07)

Czytając Wasze krytyczne i bezpodstawne wpisy,zacytuję stosowne powiedzenie cyt...psy szczekają a karawana idzie dalej. koniec cyt.

 » do wszystkich (abc | 14-09-2018, 23:06:32)

Przewracacie się o cztery lata a ja pytam:gdzie do tej pory była radna I.G. Osiem lat jest radną tego samego okręgu i tej samej wioski co pan Wacław.Również gdzie byli inni krytykanci?

 » do trzęsących (oko | 14-09-2018, 22:54:35)

Widzę,że co niektórzy boją się Pani sołtys.Bo tak na zdrowy rozsądek kto może dokonywać tak krytycznych wpisów jak nie konkurencja do wyborów. Pani sołtys proszę się trzymać.Więcej takich ludzi w naszej społeczności.

 » do czytelnika (xyz | 14-09-2018, 22:45:02)

Czytam Twoje wypociny i z jednym się zgadzam:od razu widać Twoją głupotę. Co do zabłyśnięcia.Może i Ty zabłyśniesz?.Przepraszam,już zabłysnąłeś/łaś.

 » do Pomoc,Pomocy? (osoba prywatna | 14-09-2018, 22:34:19)

Brawo ! brawo! brawo! Bardzo dojrzały i mądry wpis.Taką osobę musi cechować duża empatia.

 » licencja a Ty (gabrysia | 14-09-2018, 22:27:03)

O ile wiem pani sołtys nie ma licencji na pomaganie a gdzie byli do tej pory ci co krytykują.Pustka. Milczenie.

 » do wyborcy (domyślna | 14-09-2018, 22:19:02)

To ohydne i prostackie w jaki sposób myślisz i piszesz.Pytanie: a gdzie Ty byłaś i gdzie jesteś do tej pory.Dobrego samopoczucia.

 » Pomocni (Czytelnik | 14-09-2018, 10:09:45)

Czytając te komentarze odrazu rzuca się na myśl ludzka głupota, która nie dostrzega faktów i prawdziwego życia. Zastanawiam się dlaczego do pokazania dobra dla innych ludzie nie było chęci lub czasu przez poprzednie cztery lata. A tera robią wszystko by zabłysnąć.

 » Wybory (Pomoc | 13-09-2018, 19:58:36)

A ci ma piernik do wiatraka, co mają wybory wspólnego ztym że pomogli niepełnosprawne mu, każdy z nas może potrzebować pomocy, niechcesz to na wybory nie idź nikt cię zmusza. ALE PODŁOSC LUDZKA NIE ZNA GRANIC. OBYŚ TY KIEDYŚ POMOCY POTRZEBOWAŁ

 » Radość (Mieszkanka | 13-09-2018, 13:52:13)

Widziałam dzisiaj tego pana jak jechał tym rowerkiem z uśmiechem na.twarzy .Dobrze że są osoby co chcą pomóc nie ważne czy przed wyborami , lepiej późno niż wcale BRAWO p.Sołtys

 » pomaga (karlus | 13-09-2018, 13:34:37)

Czy ma parcie czy nie, nie nam to osądzac ALE POMOGŁA i karma wróci do tej Pani tak trudno to niektorym pojąc

 » Lamus (Do turbo rower | 13-09-2018, 09:39:11)

Nie pisz głupot. Widać jaka masz inteligencję wyrażając się tak o innych. Tyle lat ten Pan mieszka w sołectwie i dopiero teraz przed wyborami pani Sołtys zaczęła pokazywać swoje złote serce otwarte dla bliznich. Brak słów!

 » Rower (Wyborca | 13-09-2018, 09:19:43)

Gest piękny,tylko gdzie Pani była przez tyle lat? Szczęście tego Pana, że zbliżają się wybory. Ewidentne parcie na szkło.

 » Rowerek (Wybór | 13-09-2018, 08:52:00)

Jesteśmy bardzo dumni że mamy p.Basię L. jako radną w swoim otoczeniu kobietę o dobrym sercu ,zawsze możemy na nią liczyć , skromna osoba ale gdy jest potrzeba pomocy to poprostu pomaga , ale jak widać to tylko ona włączyła się żeby pomóc temu panu ,a przecież mamy 21 radnych!!! Przykro ale przed wyborami jest to do przemyślenia kogo wybieramy kochani.

 » Turbo rower (Leon | 13-09-2018, 07:33:13)

Zawsze tak jest ze zwykli szarzy ludzie są najbardziej uczynni a knury na stanowiskach którzy mają pieniądze są tak chytrzy ze by spod siebie zjadli nie powiem co.. ale pamiętajcie dobro wraca

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » JEZIORKI: Pożar zboża i słomy (0)
 » Muzyczno-malarskie popołudnie (0)
 » Potrącenie pieszej w Mogilnie (19)
 » Województwo walczy ze smogiem (19)
 » CHABSKO: Kolejny wpadł do rowu (13)
 » CHABSKO: Wpadła do rowu (10)
 » Tworzyli gliniane przedmioty (3)
 » Obywatelskie ujęcie w Józefowie (5)
 » Wojewoda o wsparciu rodzin (0)
 » Koncert i wystawa w muzeum (0)
 » Dofinansowali spółki wodne (14)
 » ŻABIENKO: Piknik rodzinny (9)
 » Święto Policji w Mogilnie (14)
 » Wyśpiewała pierwsze miejsce (5)
 » BIELICE: Radni za ministerstwem (25)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ