Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Edukacja

Świętowali z babcią i dziadkiem

2018-01-20 12:53
 

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z przedszkola i żłobka "U Natalki i Kubusia" w Świerkówcu przygotowały montaż słowno-muzyczny.

Impreza odbyła się w hali sportowej Zespołu Szkół w Mogilnie. W przedstawieniu brały udział dzieci z wszystkich grup wiekowych. Szczególnym momentem było wręczanie upominków, gdzie uściskom i całusom nie było końca. Po występach wnuczęta zapraszały gości na słodki poczęstunek. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [60]

 
   » KOMENTARZE [20]» dodaj komentarz   

 » Dzien babci? ??? (Ala | 30-01-2018, 08:46:54)

A co tu robią matki skoro to dzień babci i dziadka? ?? Więcej matek niż babć. Bez sensu!

 » do Mama (UPS | 25-01-2018, 23:50:57)

Więcej szkody czynią gotowe posiłki, niż związany cementem azbest.Ale delikatnie pisząc,te gotowe posiłki przyszły z Zachodu i aktualnie nie są szkodliwe,natomiast azbest ze Wschodu i nie jest "na topie".No cóż punkt widzenia,zależy od punktu siedzenia.

 » ALARM (mama | 25-01-2018, 19:43:54)

Mam ogromne szczęście że moje dzieci nie chodziły do przedszkola za mostem.Włos mi się zjeżył na wiadomość że to przedszkole ma w swym materiale budowlanym ETERNIT.Przecież on jest rakotwórczy.Jesteśmy w unii od bodajże 2004 roku wszędzie biją na alarm a w Mogilnie przedszkole z rakotwórczym eternitem .SKANDAL.Gdzie burmistrz i radni ,śpią czy co ?Na dodatek wybudował tam żłobek.Bezmyßlność ,głupota a może lekceważenie biednych dzieci u których niedaj Boże za parę może coś wystąpić,bo przecież codziennie to wdychają a to truje w środku i na zewnątrz o unosi się w powietrzu.Jestem zszokowana tym faktem.To psia krew całe Mogilno .Panie burmistrzu spotkamy się przy urnie psia krew.

 » ludzie! co wy robita!? (Sołtysowa | 24-01-2018, 12:11:21)

Anna! masz całkowitą rację! Nasz pan burmistrz Duszyński lubi tylko gadać, obiecywać, planować, że mu i 10 kadencji na realizację nie starczy. Niech chłop w końcu będzie konkretny!!! Bo nie jest! I radni, przydupasy z jego obozu też mało co są konkretni. Bo.... 1/ miała być nowa hala-sala gimnastyczna przy Trójce, wielokrotnie przez pana Leszka obiecywana, zapewniana, ochy i achy były, a teraz Słoneczko się wycofuje, 2/ obiecywał burmistrz parę lat temu budowę nowego przedszkola nr 3, bo to co jest w tej chwili, to jest wykonane nie na nasz klimat, a przede wszystkim jest pobudowane ze SZKODLIWYCH MATERIAŁÓW NP. ETERNITU. I co? Bieżnia za 3 miliony jest ważniejsza, bo to, jak powiedziała pani przewodnicząca Kujawa, to jest ZDROWIE, a dzieci siedzące na bombie ekologicznej to co? Pani Tereso? SAMO ZDROWIE?

 » do zadowolona babcia (Anna | 23-01-2018, 20:41:33)

Pisze Pani że średnia wieku w innych przedszkolach w Mogilnie to 60 lat więc to tyle ile ma przeciętna babcia myślę że z Panią włącznie.Proszę więc abyśmy my kobiety nie wypominała sobie wieku i to na forum wspaniałej imprezy a zwłaszcza w takim dniu jak święto Babci i Dziadka. Wiem że personel w przedszkolu u Kubusia i Natalki jest bardzo fajny i przyjazny dzieciom ale również słyszałam że w przedszkolu na Korczaka to chyba nr1 również są bardzo miłe Panie wychowawczynie jak Pani Renia którądzieci uwielbiają albo Pani Basia czy Pani Benia .Mimo że nie mają może 20 lat ale mają doświadczenie i cierpliwość czego może czasem młodym ludziom zabraknąć.Przedszkole za mostem nigdy się jakoś nie kojarzy źle ale tam bym nie dała swojego wnuka dlatego że zbudowane jest wydaje mi się z niezdrowych materiałów bo to cegła na pewno nie jest no i ten zapach w środku dziwny więc dziwię się że rodzice nie reagują na to.Pozdrawiam

 » Dzień Babci i Dziadka (BB | 22-01-2018, 12:50:50)

Świetna organizacja , wspaniałe przedstawienia Wszystkich Dzieci, radosna atmosfera.To świetnie, że przedszkolaki integrują się z młodzieżą z ZS . Promocja zarówno Przedszkola jak i ZS. Pozdrawiam Wszystkich uczestników tej uroczystości. A propos : faworki i babeczki przepyszne

 » Do zadowololonej babci (Tomek | 22-01-2018, 10:10:32)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » dzień babci i dziadka (tata | 22-01-2018, 08:44:26)

Moi drodzy proszę Was nie mówcie źle o innych przedszkolach i o ich przedszkolankach ,myślę że każdy chce jak najlepiej przygotować swoich podopiecznych. Ja się bardzo cieszę ,że u nas jest bardzo dobrze ,że nasze dzieci znalazły tu prawdziwy ,ciepły dom i ciepłe panie. Licytacja była świetna panie Jacku.

 » No i się Zaczęło (Gangrena | 21-01-2018, 08:32:01)

PSL I POROZUMIENIE już się łączą:-)

 » Bo to już bylo ( Baba | 21-01-2018, 07:30:25)

To przedszkole jest najlepsze w Mogilnie. Panie nzuczycielki są super, nie tak jak w pozostałych przedszkolach!

 » Instrumenty (Babcia | 20-01-2018, 23:45:12)

Przepiękna uroczystość! Wszyskie Panie się bardzo postarały ale czegoś takiego jak występ z tańcem i instrumentami jeszcze nie widziałam- był przepiękny!

 » WYstęp (ROdzic | 20-01-2018, 23:36:57)

Brawa dla Pań za pięknie przygotowanie dzieci. Znajomość tekstu jak i oprawa taneczna na bardzo wysokim poziomie. Integracja dzieci przy wspólnie wykonanej piosence wyglądała cudownie. Brawo dla Pani Agnieszki, która przygotowała występ muzyczny :D Wyszedł rewelacyjnie. Maluszki pięknie się zaprezentowały ze serduszkami zatańczyły. Jeszcze raz brawa dla Pań jak i Pana Jacka za cierpliwość i życzliwość do wszystkich dzieci. A samym wykonawcom życzę owocnej nauki, dużo uśmiechu i radość na każdy dzień spędzony w Niepublicznym Przedszkolu "U Natalki i Kubusia".

 » przedszkolna impreza (Dziadek | 20-01-2018, 23:31:44)

Gratuluję organizatorom i dzieciom.Mam zdanie do podpisującej się "zadowolona babcia" - lepiej napisz babo nick "sklerotyczna babcia",to wtedy obrażanie pań z innych przedszkoli będzie można wybaczyć.Pozdrawiam

 » moje zdanie (moje zdanie | 20-01-2018, 22:53:12)

Zgadam się z osobą o nicku "rodzic". Jak można tak paskudne komentarze pisać i oczerniać ludzi, w ogóle ich nie znając ! Każdy się stara jak może, bez względu na to czy pracuje w przedszkolu publicznym czy państwowym...

 » do tzw zadowolonej babci (rodzic | 20-01-2018, 21:32:18)

gratuluje świetnej znajomości wszystkich pań przedszkolanek z innych przedszkoli, tego że uważa pani ze one nie są z powołania, nie mają sił i nie mają cierpliwości. Pani badanie tego problemu zabiera pani tak dużo czasu i sił że pewno już pani nie wie co pani myśli ! - i co pani pisze. Pozdrawiam wszystkie przedszkolanki te młodsze i starsze i ze wszystkich przedszkoli Jako rodzic kilkorga dzieci mam i miałem kontakt z wieloma z nich i nie uważam, że któreś są gorsze, nie są z powołania lub SIĘ NIE STARAJĄ. zadowolona babcia napisała wyjątkowo paskudny komentarz ale trudno nie przejmujcie się tym :) uśmiechy dla wszystkich !

 » Przedszkole (Zadowolona babcia | 20-01-2018, 17:40:07)

Super impreza bardzo dobrze zorganizowana, brawa dla wspaniałych przedszkolanek. Widać ze bardzo się starają i są z powołania, a nie jak w reszcie publicznych przedszkoli gdzie średnia wieku przedszkolanek to prawie 60 lat, gdzie cierpliwości i siły brak. Moja synowa jest zachwycona przedszkolem i mimo ze nie dostaje to przedszkole dużego dofinansowania z gminy to nadrabia wspaniałymi ludźmi tworzącymi tą placówkę ! Brawo Panie Jacku i nie dać się zazdrosnym władzom Mogilna !

 » Do Wieśki (Wiesiek | 20-01-2018, 17:34:51)

Co za teorie spiskowe wymyślasz!! Fake news w czystej postaci

 » Dzień Babci (Kubuś Puchatek | 20-01-2018, 17:13:23)

W powiatowej szkole bo Starosta je uwielbia

 » dzień babci i dziadka (Jeden z dziadków | 20-01-2018, 15:08:54)

Super impreza, bardzo ciekawy program artystyczny,gratuluję wszystkim -tak trzymać .

 » wielkie brawa! (Wieśka | 20-01-2018, 13:36:31)

Brawa dla organizatorów, brawa dla przedszkola "U Kubusia i Natalki". Przedszkole niepubliczne, a robi super robotę. Ciekawe dlaczego impreza była w powiatowej szkole, obiekcie a nie w gminnym np. na hali sportowej przy Grobli? Może notable ratuszowi nie lubią tego przedszkola?

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Zderzenie dwóch pojazdów (0)
 » Miał cofnięte uprawnienia (2)
 » Kartka od św. Walentego (5)
 » Minister przejmie szkołę w 2020 roku? (27)
 » Reforma obejmie dwie szkoły (21)
 » Szkoła w Rzeszynku będzie filią (4)
 » Chłodnia ma się rozbudować (11)
 » Kradzież torebki w oku kamery (6)
 » VIII Zimowy Bieg Dębowy (4)
 » Sprzedadzą za 20% wartości (41)
 » Szkolenia rolnicze (0)
 » Groził lekarzowi i ratownikom (8)
 » Świetlica w hali do likwidacji (25)
 » Planują budowę dużego bloku (12)
 » Pożegnali kierownika posterunku (13)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ