Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Rozrywka

CLEO rozśpiewała strzeleńską publiczność

2017-06-18 00:59
 

Mieszkańcy Strzelna wraz z CLEO wyśpiewali jej największe hity takie jak "My Słowianie" czy też "Zabiorę nas". Imprezie patronował portal CMG24.pl.

Sobotnie świętowanie tegorocznych Dni Strzelna uświetnił występ CLEO. Natomiast tuż przed gwiazdą wieczoru swoje muzyczne umiejętności zaprezentowały dzieci i młodzież ze szkół i przedszkoli z terenu gminy Strzelno - zespół Gaja, formacje ROCKER'S KIDS i REFLECTION działające przy MGOKiR oraz zespół DIEXIE TEAM. Na zakończenie imprezy odbyła się dyskoteka z DJ-em.

Niedziela, 19 czerwca będzie ostatnim dniem świętowania. Świętowanie rozpocznie się o 11:00 na Placu Św. Wojciecha skąd wyruszy rodzinny rajd rowerowy. Z kolei w programie na strzeleńskim Rynku mają znaleźć się biegi uliczne dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum z gminy Strzelno (godz. 14:00), "MUZA" - Muzyczne Ugrupowanie Zuchwałych Artystów, koncert orkiestr dętych ze Strzelna, Mogilna, Wilczyna oraz Gąsawy (godz. 17:00), konkursy i zabawy dla dzieci (godz. 18:00) oraz potańcówka (godz. 19:00-22:00).

Sponsorami sobotniego koncertu byli m.in.: Remigiusz Koprowski ze Strzelna, BRED Róża Staszak z Inowrocławia, Gospodarstwo Rolne Markowice Jerzy Żarkiewicz, PPZ Bronisław, JARGUM Jarosław Piasecki ze Strzelna, Paweł Kukuła NZOZ Strzelno, Zakład Pogrzebowy Robert Pawliński, Alior Bank oddział Strzelno, Bank Spółdzielczy Strzelno.

Organizatorami cyklu imprez w ramach Dni Strzelna są: Ewaryst Matczak - burmistrz Strzelna, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji, Zarząd Miejsko-Gminny PSL w Strzelnie, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów "Weterani Pracy", Miejska Biblioteka Publiczna, PTTK oddział w Strzelnie, Gimnazjum im. J. Dałkowskiego w Strzelnie. Patronat medialny sprawuje portal CMG24.pl. (PK)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [104]

 
   » KOMENTARZE [15]» dodaj komentarz   

 » do księgowy (UPS | 19-06-2017, 14:13:15)

Z Ciebie księgowy od siedmiu boleści.Nie pisze się "tyś." tylko tys. Do tego wziąć się do pracy, a nie liczyć ile to zasiłków. Mogłeś zatańczyć na scenie, to zapłata do Twojej kieszeni.Pokaż co potrafisz,oprócz bezsensownego wpisu.

 » jak małe dzieci (ja | 19-06-2017, 11:14:47)

ludzie ale wy pie**olicie nie na temat

 » Do Pana co tak gorliwie płaci czynsz. (Michal | 19-06-2017, 07:25:50)

Muszę Pana zmartwić bo sprawa pieniędzy na "socjal-dachy" załatwiana powinna być z czynszu, ale niech Pan się przyzna czy faktycznie każdy rachunek jest sumiennie uregulowany. Nie od dziś wiadomo, że w Strzelnie wiele osób nie płaci czynszu, a takowy ciężko jest wyegzekwować. Ja bym robił to bez żadnych sentymentów. Wysokie odsetki i komornik. Wtedy i dachy byłby by w dobrym stanie. Przemyśl Pan budowę domu to nie będziesz miał do nikogo pretensji ewentualnie do swojej rodziny, że znów ktoś źle wydaje pieniądze a dach dziurawy hehe. Chipsów dzieci już nie kupią w biedrze!!! Popieram burmistrza, który zaprasza zespoły komponujące piosenki dla wszystkich ludzi i małych i dużych. Dobrze wydane pieniądze na kulturę, której życzę każdemu. Branie pieniędzy na przysłowiową "Pandę" Pan da tu, Pan da tam to również brak kultury.

 » Bida panie. (księgowy | 18-06-2017, 22:52:45)

Ja słyszałem, że 50 tyś. Ile to by dachów zrobił, albo ile zasiłków by z tego wyszło. A tak fruu.. i kasy nie ma. A Cleo ma na waciki.

 » Do Radek (Aeiouy | 18-06-2017, 21:03:15)

Haha...ma przegnac swoj zelazny elektorat???? Myslisz ze kto tych odblaskowych zatrudnia???

 » Koncert (Strzelnianin | 18-06-2017, 18:51:45)

A ja chcialbym sie dowiedziec ile ta gwiazda wziela za wystep.

 » Gwiazda (Radek | 18-06-2017, 18:30:14)

Co piszecie o remontach i mieszkaniach jak sprawa dotyczy fajnego występu , nie od dziś wiadomo ,ze prawdziwy facet powinien spłodzić syna , pobudować dom i posadzić drzewo a jak tego nie zrobi to jest zwykły życiowy NIEDORAJDA który nie powinien zakładać rodziny bo później to tylko wyciąga łapę że mieszkanie mu się należy i zasiłki - a ja mam mu to fundować ? Komuna się skończyła chociaż ostatnio próbują ją wskrzesić .Brawo p. Matczak za ten występ i przegoń Pan ten socjal w kamizelkach bo tylko wyciągają łapy po kasę a nie szukają pracy nawet dorywczej!!!!!

 » Cleo (Strzelnianka | 18-06-2017, 17:15:13)

Wam ciągle cos nie pasuje. Jak jest bardziewny zespol to zle bo nic sie nie dzieje. Jak jest fajna gwiazda to Wam sie nagle remonty przypominają. Tak zle i tak nie dobrze. Ludzie ogarnijcie sie bo ile można narzekać! Mi sie bardzo podobał występ Cleo i oby wiecej takich gwiazd w naszej gminie wystapilo. Panie Burmistrzu w tym roku stanął Pan na wysokości zadania. A Tym co się o remontach przypomina to idzie do gminy składać petycje a nie biadolicie.

 » Strzelno (leono | 18-06-2017, 13:22:26)

Panie Bolek moze i ma pan wszystko gdzies ale ja jestem uczciwym platnikem w przeciwienstwie do pana i wielu tam balujacych oczekuje by wlasciciel ktory bierze pieniazki za mieszkanie to zadbal o ta swoja wlasnosc bo niedlugo to zostana tylko zgliszcza ale widocznie co niektorzy lubia zamieszkiwac w ruinach

 » dni strzelna (Soltys | 18-06-2017, 12:33:49)

Po pierwsze burmistrz Strzelna nie wydaje pieniędzy na kulturę i imprezy z gminnego budzetu tylko dostają na to z uni i jakoś te pieniadze trzeba wykorzystać impreza się udała szkoda tyko ze nie bylo jakiś dwóch zespołów było by jeszcze lepiej trzeba pomyspecjalnie panie burmistrzu o tym w następnym roku Brawa za udaną impreze

 » Igrzyska też potrzebne (bolek | 18-06-2017, 11:12:45)

Tylko nie pierdzielcie mi tutaj zaraz, że bieda w Strzelnie a publiczne pieniądze wydawane są na bzdety. Nie samymi problemami człowiek żyje. Coś się też każdemu, jakaś rozrywka należy. Poza tym każdy jest kowalem swego losu. Co mnie to obchodzi, że komuś przykładowo kapie na głowę. Czy pozostali mieszkańcy z tego powodu też mają cierpieć? Trzeba stanowczo te sprawy rozdzielić, a najlepiej żeby było na wszystko.

 » Super (Radek | 18-06-2017, 08:54:52)

Brawo Strzelno , brawo p.Matczak w Strzelnie chociaż coś się dzieje - sensownie wydają podatki na kulturę a nie to co w naszym zakichanym Mogilnie gdzie maje podatki wielki burmistrz wydaje na zgniły , zagrzybiały , magazyn dla grupki ćpunów i pijaków bo tworzyć będą wielką kulturę - żałośni są ci nasi radni co podnieśli za tym rękę - oddadzą swe diety na bieżące utrzymanie tej rudery ?

 » Super (Radek | 18-06-2017, 08:39:02)

Brawo Strzelno , brawo p.Matczak w Strzelnie chociaż coś się dzieje - sensownie wydają podatki na kulturę a nie to co w naszym zakichanym Mogilnie gdzie maje podatki wielki burmistrz wydaje na zgniły , zagrzybiały , magazyn dla grupki ćpunów i pijaków bo tworzyć będą wielką kulturę - żałośni są ci nasi radni co podnieśli za tym rękę - oddadzą swe diety na bieżące utrzymanie tej rudery ?

 » zabawa (Strzelno | 18-06-2017, 08:24:32)

brawo Panie Ewaryście, zabawa super!!!!!!!!!!!!!!!!!

 » .... (arczi | 18-06-2017, 03:14:13)

chleba i igrzysk ? swoja droga gratulacje ze nikomu dachowka nie spadla na glowe

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Dzisiejszy festyn odwołany (0)
 » Drugi burmistrz bez absolutorium (9)
 » Można jeść owoce i warzywa (3)
 » Kolejne skażenie wody! (8)
 » Wichura przeszła przez powiat (8)
 » O bezpieczeństwie nad wodą (1)
 » DW 255 jeszcze w planach (12)
 » Pamiętają o zbrodni katyńskiej (0)
 » Sportowe zmagania uczniów (1)
 » Nowy chodnik w Przyjezierzu (13)
 » Straty za śmieci coraz większe (30)
 » Parafialne zmiany (8)
 » Burmistrz Duszyński bez absolutorium (53)
 » Medale dla mieszkanek (6)
 » 95 lat temu poświęcili figurę (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ