Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Polityka

Wybrano władze powiatowe

2024-05-02 12:42
 

W czwartek, 2 maja odbyła się sesja Rady Powiatu Mogileńskiego, podczas której wybrano włodarzy powiatowych i prezydium rady. Starostą pozostanie Tomasz Krzesiński, a na wicestarostę powołano Edytę Owsińską.

Podczas dzisiejszej sesji nowo wybrani radni złożyli ślubowanie. Zdecydowano także o wyborze starosty i wicestarosty. Tomasz Krzesiński będzie nadal starostą mogileńskim, natomiast wicestarostą Edyta Owsińska. Na przewodniczącego Rady Powiatu Mogileńskiego wybrano Tomasza Barczaka, a wiceprzewodniczącymi zostali Michał Jakubowski i Rafał Żuchowski.

Członkami zarządu zostali: Paweł Jankowski, Mateusz Lisiecki, Jerzy Łaganowski (etatowy członek). (PK)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [56]

 
   » KOMENTARZE [48]» dodaj komentarz   

 » Cieślik (Paweł | 12-05-2024, 20:13:04)

A co z Cieślikiem? Temat ucichł? Panie Starosto Krzesiński tylko przed wyborami był szum, że brakuje kasy w zs w Strzelnie?

 » Duszyński i Musidłowski (Nowe SUPER | 11-05-2024, 01:16:36)

Świetnie. Wchodzi w końcu Młodość!!! Edyta, Starosta, Burmistrz!!! Stare komuchy won od koryta. Ale Duszyński po cholerę przychodził na sesję Rady Powiatu? Może myślał, że uda mu się dostać stołek? Stołek tak. Tylko kto by go chciał? Może w pomimexie jako drugi dyrektor finansowy? Obok pomimexu jest trcohę firm, gdzie może się zatrudnić - złom, diagnosta samochodowy itp. Tam pewnie zawsze się znajdzie stanowisko dla spadochroniarzy. No i może ten głupawy uśmieszek w końcu zniknie z twarzy Musidłowskiego, bo do urzędu trza ludzi po studiach, no i z maturą... Trza było się uczyć, a nie liczyć na SLD do końca życia. Aaaaa. Barwy zmienił na PO. Z tego co wyczytałam. Więc z SLD do PO. Ale na Urząd trza mieć kwalifikacje. Aby nasza gmina mogła sprawnie funkcjonować. Bo na razie jesteśmy jako gmina na samym końcu województwa. O czym to świadczy? Ludzie, kwalifikacje i wykształcenie. Gdzie Mirek Leszczyński z wyższym wykształceniem ma siedzieć na monitoringu w policji? Były naczelnik wydziału ochrony środowiska? A Musidłowski na ciepłym foteliku w urzędzie? No hej. Coś tu jest nie tak, co nie? Spójrzcie na gminę Barcin czy Żnin. To są dla nas dobre przykłady. Jeżdżę z Dziećmi do Barcina na plac zabaw, bo.... sami zobaczcie. Piękny park zabaw. Skate park. Na Noteci kajaki i rowery wodne. A w Mogilnie co? Jakiś spier...ony koncert punk rocka. Mam nadzieję, że to się skończy. Barcin - wzór. Nawet Lidla mają, ale to nie jest aż takie ważne. Ale mają. Najpiękniejszy jest park zabaw dla dzieci. I koncerty dla całęgo Barcina, a nie dla kilkudziesięciu osób w zje...ym GS-ie. Za Pana Pochylskiego to był dopiero Magazyn GS... Teraz to dno. Dużo by pisać, co Duszyński zaprzepaścił i jego ekipa od punk rocka...

 » Ja też czekam (Mieszkaniec | 09-05-2024, 14:14:35)

Ja też czekam na informacje w sprawie braków finansowych w Strzelnie. Też pamiętam sprawę Zbyszka Noska.

 » do kolejnego fana Cieślika (Arsen Lupin | 08-05-2024, 22:14:12)

Popieram, takie nadużycia muszą być wyjaśnione. To nie jest sprawą typu kradzieży batonika w sklepie. Za mniejsze przestępstwa ludzie siedzą. Czekamy na sprawiefliwość. Zbyszka Noska pamiętamy.

 » Apel do Pana Starosty, zresztą kolejny (Kolejny fan Cieślika | 08-05-2024, 20:46:49)

Proszę poinformować opinię na temat tego co dzieje się w sprawie nadużyc w ZS Strzelno. Albo zlecić to odpowiedniej osobie.

 » WYBORY (FAN CIESLIKA DO DAMIANA | 08-05-2024, 20:11:46)

NIE ROZUMIEM O CO CI CHODZI.TO PRAWDA, NIE MIAŁEM NIGDY NIC WSPÓLNEGO Z PROKURATURA I CO Z TEGO WYNIKA? PISZE TO CO WIEM I CO WIDZE NA WŁASNE OCZY. NIE DZIWI WAS, ZE TEMAT CIESLIKA I NADUZYC DZIWNIE UCICHŁ. POZA TYM W KAZDEJ SZKOLE OPRÓCZ DEREKTORÓW PRACJE WIELE INNYCH OSÓB. SKAD WIADOMO, ZE TO WŁASNIE CIESLIK SPOWODOWAŁ TE NADUZYCIA?

 » Notank (Ja | 08-05-2024, 20:02:31)

Błędy rzecz ludzka. Ja popełniłem ich wiele... Bywa, że przekują się w coś niedestrukcyjnego. Innym razem nie. To co jest naszą siłą jest wspólne. W podstawówce uczyli nas, by działać dla Strzelna. Dobre 30 lat upłynęło i "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci".

 » WYBORY (FAN CIESLIKA | 08-05-2024, 17:37:00)

NO I PROSZE DZIS ZNÓW P.C. POKAZAŁ CO POTRAFI. TAKĄ IMPREZE JAKĄ PRZYGOTOWAŁ ZE SWOJĄ SZKOŁA TO COŚ PIĘKNEGO. TEN KOROWÓD Z OKAZJI ŚWIĘTA SZUMANA KTÓRY PRZESZEDŁ PRZEZ NASZE UROKLIWE MIASTECZKO TO POZOSTANIE NA DŁUGO W PAMIĘCI MIESZKANCÓW. TEN CZŁOWIEK JEST WSPANIAŁYM ORGANIZATOREM I GDYBY ON STANĄŁ NACZELE POWIATU TO POWIAT MOGILNO BYŁBY JEDNYM Z NAJLEPSZYCH W KRAJU NAPEWNO JEDNYM Z BOGATSZYCH POWIATÓW. BO P.C. UMIE PRZYCIĄGAĆ PIENIĄDZE NAM WSZYSTKIM ZYŁO BY SIĘ LEPIEJ. ALE KOMUŚ SIĘ TO NIE SPODOBAŁO I JEST JAK JEST. BŁĄD POPEŁNIONO , WIELKI BŁĄD.

 » Do Fana Cieslika (Damian | 08-05-2024, 11:48:29)

Widać, że nie miałeś nigdy do czynienia z prokuraturą..

 » WYBORY (FAN CIESLIKA | 07-05-2024, 20:38:52)

I CO WYBORY WYBORY I PO WYBORACH. I JAKOŚ UCICHŁA SPRAWA NADUŻYC W ZS W STRZELNIE. CIESLIKIEM MIAŁA SIE ZAJĄC PROKURATURA. WIELKI AUDYT BYŁ PRZEPROWADZONY, MEDIA O TYM TRABIŁY I CO. GDYBY TO BYŁA PRAWDA TO CIESLIK SIEFDZIAŁ BY JUŻ ZA KRATAMI. A CZŁOWIEK CHODZI SOBIE SPOKOJNIE DO PRACY, SUKCESY ODNOSI, GŁOWA DO GÓRY, MA NA WSZYSTKO WYWALONE. ODKAD ZOSTAŁ DYR. DAŁKA TO SZKOŁA ODNOSI SUKCES ZA SUKCESEM. TEN CZŁOWIEK SKAZANY JEST NA SUKCES.KOMUS TO PRZESZKADZAŁO, KTOS MU ZAZDROSCIŁ, KTOS SIE BAŁ. MIESZKAM BLISKO NIEGO. TEN CZŁOWIEK PIERWSZY BYŁ W PRACY, JESZCZE PRZED CZASEM I OSTATNI Z NIEJ WYCHODZIŁ. INNI DYREKTORZY POWINNI SE OD NIEGO UCZYC. MYSLE ZE BEDZIE DOMAGAŁ SIE UJAWNIENIA PRAWDY O TYCH RZEKOMYCH BADUZYCIACH BO TO GODZI W JEGO WIZERUNEK I MARKE. CZEKAMY NA WYNIKI POSTEPOWANIA SĄDOWEGO.

 » Notable (Irek | 07-05-2024, 17:32:31)

Właśnie skoro Barczak taki "Ćwok" to co go wciąż wybierają. Może ma ogładę, umiejętności odnalezienia się w towarzystwie i rozum. Przypomnieć takich co wszystkie gminne pieniążki trzymali w szufladzie, żeby nikt nie ukradł i księgowa jak coś chciała to było. Kadencja leci tak szybko, że nie sposób się dorobić a po jej zakończeniu co można, talentu brak. A ludzie są paskudni jak chcą uderzyć to kij znajdą. I tak się kręci bida z nieszczęściem i wspiera nawzajem. A najgorsi są wieczni malkontenci i alkoholicy,głupizna że Grom Ostrowo gra słabo, że św. papież to największy złodziej, że kultury brak i Kujawianka to ćpuństwo.. Może nie, ale będzie lepiej po wyborach.

 » Powiat (IN | 07-05-2024, 12:50:15)

Przepraszam bardzo, ale skąd tyle nienawiści? Sami wybraliście władze powiatowe, więc do kogo te pretensje? Układy są, były i będą. A nowej władzy trzeba życzyć powodzenia oraz spełnienia wszystkich obietnic, jakie były powiedziane w trakcie wyborów. 5 lat szybko zleci ;)

 » Powiat (IN | 07-05-2024, 12:49:28)

Przepraszam bardzo, ale skąd tyle nienawiści? Sami wybraliście władze powiatowe, więc do kogo te pretensje? Układy są, były i będą. A nowej władzy trzeba życzyć powodzenia oraz spełnienia wszystkich obietnic, jakie były powiedziane w trakcie wyborów. 5 lat szybko zleci ;)

 » (UPS | 07-05-2024, 11:12:40)

Nie chcesz to nie chodź na wybory. Kto oddał swój glos to widocznie tak musi być. Przecież tak zadecydowała większość. Po co to takie nędzne komentarze. Chciałeś być we władzach, należało startować.

 » ... (Obywatel | 07-05-2024, 07:01:20)

Nic się nie zmieni. Zwykłemu wyborcy przestanie się chcieć chodzić na wybory widząc taki efekt końcowy. Przykre ale powiat jak był zaściankowy taki pozostanie.

 » Szok (Mirek | 06-05-2024, 18:23:52)

Żuchowski jak można było startować z PO tylko dlatego aby wygrać, bo byłeś wysoko na liście. Ludzie cię wybrali bo byłeś z PO, a zrobiłeś hyc i poszedłeś do Lewicy. Ważne, że jesteś wiceprzewodniczącym to o jaka suma wpadnie dodatkowa?

 » Wstyd (Eleonora | 06-05-2024, 18:20:50)

Co za układanka. Barczak pewnie zadowolony, że Pani została wicestarostą:) Co niektórzy nawet się nie wstydzą układanek.

 » stanowiska (mieszkam | 06-05-2024, 12:52:50)

Same stare twarze i jeszcze obsadzone przez nich stanowiska ??? Gdzie Ci mogilnianie maja rozum ?? Miało przyjść nowe... Burmistrza poprzedniego nie chcieli , a pozostawili resztę wiekowych Panów ???!!!

 » Ręce opadają (Działkowiec | 05-05-2024, 22:24:52)

Co to za chucpa? Kolesiostwo nic więcej. Wszyscy do pracy, ale poza urzędem i starostwem. Żadna z osób z artykułu nie poradziłaby sobie gdzie indziej Tfu

 » Pytanie (Strzelniok | 05-05-2024, 10:09:54)

Panie Burmistrzu Chudziński gdzie te Pana odbicie władzy w powiecie, które tak hucznie było zapowiadane sesję dawal jasno do zrozumienia że nic z planów rządzenia. Teraz zapewne wydarzy się dziwna rezygnacja z Pracy Pana Dyrektora Kaniastego przecież trzeba utrzymać posadę dla Piotra Cieślika

 » Kompetencje (Ciekawy | 04-05-2024, 13:56:09)

Czym Pani Edytka zapracowała na to stanowisko? Bo to, że się wdzięczy do każdego to chyba zbyt mało, żeby móc zarządzać powiatem. Dramat.

 » grajdołek (ludowiec | 04-05-2024, 12:17:09)

A,TEN ODPOWIEDZIALNY OD SMIECI WE WSZEDNIU (KOSZTY),GDZIE "PRZEWIDUJE" DOROBIĆ??/HAŃBA GLOSUJĄCYM NA TAKIEGO "ĆWOKA".

 » Słowo się rzekło i ciałem się stało. Czas do pracy. (Xxx | 04-05-2024, 09:26:18)

Dużo tu komentarzy wyjętych z Doniczki.Budowa hali w Strzelnie trwa teraz czas na budowę boiska i naprawę dróg .

 » Kompromitacja (dociekliwy | 03-05-2024, 16:23:40)

Barczak powinien być uznany jako Persona Non Grata za zaniedbania jakie nastąpiły jak był Starostą w temacie składowiska trujących odpadów we Wszedniu. Powinien wraz osobami odpowiedzialnymi za decyzje śmieciowe pokryć straty jakie poniosło społeczeństwo z tego tytułu. Nie chcemy takich osobników we władzach Starostwa. Dlaczego tacy jak on spadają na cztery łapy.

 » farbowan lisy (Gwidon | 03-05-2024, 15:19:09)

to jest dopiero kpina, ludzie według mnie są głupimi, gość który sprowadził za grubą kasę syf, śmierć, jest gloryfikowany zamiast powinien zapłacić za utylizację i do paki

 » Do p.Meszkanki Gaju (abc | 03-05-2024, 12:30:27)

Czy p. Rafał zmienił się?. Rozliczy Pani Radnego po czynach. Gaj leży blisko Wójcina, będzie Pani mogła powiedzieć w twarz co Panią boli. My z Wójcina czekamy na działania. Na razie jesteśmy dumni, że mamy 3 Radnych, ważne by wszyscy trzej działali wspólnie.

 » Rada (Dziadek | 03-05-2024, 11:26:17)

Ale nasz Lesiu kiepsko wygląda

 » Do Kaśki (Ola | 03-05-2024, 11:22:41)

No akurat Pan Żuchowski nie miał dużo głosów, jako radny przeszedł tylko i wyłącznie dzięki parti ,to co o nim świadczy ,lojalny ?

 » Barczak musi odejść (Jak to może być | 03-05-2024, 10:36:55)

Jeżeli dziadu jest pewny tego układu to się myli. To początek końca

 » Jerzy Ł. (Mieszkaniec | 03-05-2024, 10:28:33)

Fajnie tak nazywać jeszcze niedawno tę funkcję korupcją polityczną, a teraz ją samemu objąć. Ludzie, gdzie tu rozum w tych wyborach....

 » głosowanie (Kąśka. | 03-05-2024, 09:18:50)

My Wyborcy głosowaliśmy na konkretnego człowieka, nie ważne z jakiego ugrupowania szedł. Nie biorę p.Rafała w obronę. Ludzie Jego wybrali a nie Komitet, który składał się z ludzi o różnych poglądach. W małżeństwie składa się przysięgę " i nie opuszczę Cię aż do śmierci". Czyjej, i co po rozstaniu jedna strona ma oddać kasę za wesele?. Dobrze ,że Radni się dogadali, poukładali dla dobra Nas wyborców. Gratulacje, szczególne dla kobiet oraz p.Starosty.

 » Korupcja (xtar | 03-05-2024, 08:48:31)

Ten co parę lat temu nazwał stanowisko etatowe w radzie powiatu korupcją sam się skorumpował.Ten to jest dopiero szmata.Wypisz,wymaluj Kukiz.Dla kasy każdemu tyłka nadstawi.

 » Do Pana wiceprzewodniczącego (Mieszkanka Gaju | 03-05-2024, 00:22:07)

Głosowałam na Pana Żuchowskiego. Nigdy nie sądziłam, że zrobi coś takiego , że przejdzie na inną stronę. To dla mnie Szok. Nigdy więcej nie oddam głosu wraz z moją rodziną. Co za człowiek! Jak można coś takiego ! Mieszkanka Gaju.

 » Warto mieć swoje zdanie. (Andrzej | 02-05-2024, 23:12:08)

Nie ma się czego wstydzić . Teraz czas na pracę.

 » Najlepsze (REBUS | 02-05-2024, 23:07:47)

Najlepsze jest to, że nie chodzi o to żeby było dobrze, tylko o to żebyśmy to my rządzili. Bo my to zrobimy lepiej. I szkoda, że ludzie nie wybierają składu rady tylko wybrani radni, którzy po wyborach myślą o sobie. Pani Edyto powodzenia!!!

 » Powiat w dobrych rekach (Xyz | 02-05-2024, 22:03:17)

Czytając komentarze co nie których można wnioskować kto pisze non stop o bielicach czy szpitalu.oj strzelniaki nie ladnie.Gratulacje dla kandydatow

 » Aby wszystkim było wygodnie (Obserwator | 02-05-2024, 21:48:32)

Po takich wyborach warto jako pierwszy zakup kupić nowej władzy wygodną kanapę, najlepiej taką aby się za często nie zarywała...

 » A jo? (Musidłowski | 02-05-2024, 19:33:20)

Z grochówkowym na zieloną trawkę

 » Vicestarosta (Cmg45 | 02-05-2024, 19:27:54)

Gratulacje pani Edyto wreszcie docenili ciebie

 » Starosta (Mieszkaniec bielic | 02-05-2024, 19:26:35)

No to teraz na terenie tego nie rentownego zakładu w Bielicach będzie wysypisko zagranicznych smieci

 » Brawo karma (Luiza | 02-05-2024, 16:06:59)

Haha i dobrze co niektórym to nie pasie szczególnie jak opisali w gazecie i co no i to że jest teraz wyżej niż ci.....już nie dokoncze pozdrowienia Edzia

 » POWIAT (J-24 | 02-05-2024, 14:37:40)

No cóż typowa powtórka z rozrywki,ale to już było - komuna wraca jak bumerang - no i po Powiecie z taką ekipą rządzić się nie da !!! - najbardziej to szkoda Bielic i SPZOZ-u wszystko pójdzie w łeb,ale co zrobić NA UKŁADY I PAZERNOŚĆ NIE MA RADY.Co do rady Powiatu to jakaś PARANOJA I ŻART.

 » Brawo Edytka. (Xxx | 02-05-2024, 13:52:35)

Fajnie że Edyta została vice. Kto ją zna ten wie że to dobry człowiek. Pozdrawiam.

 » Do Jurasza (Woborca | 02-05-2024, 13:41:48)

Tak piszesz, ale jak ktoś z lewicy by przeszedł do KO byście już walczyli by został z Wami . I mandatu byście nie kazali mu oddać. Najważniejsze teraz jest to, by wyborcy wybierając go czuli, że im pomaga i jest za nimi. Nie liczy się nic innego .

 » Partie (Partie | 02-05-2024, 13:32:30)

Hahahah jak tu 90 % to farbowane lisy. To jak tu na partie głosować.

 » ... (Mieeetek | 02-05-2024, 13:26:39)

ile ludzi przy korycie, a powiat malutki...

 » Nowa Pani wicestarosta (Władek | 02-05-2024, 13:21:55)

O proszę Pani Edytka, jak Pan Starosta Krzesiński zarekomendował pięknie, została wicestarostą, nie jest radną, a takie wyróżnienie? Nawet Panowie z Nowej Lewicy nie zostali zarekomendowani na to stanowisko, a Krzesiński właśnie ją rekomenduje. Ciekawe dlaczego;)

 » Judasz (Mogilnianin | 02-05-2024, 12:54:53)

Pan Żuchowski będzie musiał oddać mandat.Startował z listy KO.Ludzie głosowali też na ugrupowanie.Pracował nad tym sztab ludzi.Uzyskał zaufanie i zdradził.A co będzie dalej? Zobaczymy :)

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Kolizja przy wymijaniu (1)
 » Spektakl w Mogilnie (1)
 » Zamienił tablice rejestracyjne (0)
 » Informacje o KSeF (0)
 » 31 mandatów za prędkość (7)
 » Logo dla poprawy wizerunku (7)
 » Praca dla kontrkandydata (73)
 » Plac zabaw z ogrodzeniem (9)
 » Majowa niedziela w Bielicach (13)
 » Świętowali z orkiestrą dętą (1)
 » Występ i mogileńska wystawa (4)
 » Kradzież hulajnogi (2)
 » Dyrektor zwolniona (41)
 » Grają już 50 lat (0)
 » Muzyczny weekend (3)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ