Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Społeczeństwo

STRZELNO: Rozmawiali o obwodnicy

2021-09-21 23:23
 

We wtorek, 21 września w Strzelnie odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie projektowego opracowania dla obwodnicy Strzelna.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Biura Projektów TRAKT sp. z o.o. sp. k., a także lokalni samorządowcy i mieszkańcy gminy Strzelno.

Planowana obwodnica ma być wpisana w ciąg dróg krajowych nr 15 (odcinek Gniezno-Strzelno-Inowrocław-Toruń) i nr 25 (odcinek Bydgoszcz-Inowrocław-Strzelno-Konin). Planowany termin realizacji obwodnicy to lata 2025-2030.

Organizatorzy spotkania przedstawili przybyłym orientacyjne warianty przebiegu obwodnicy Strzelna. Mieszkańcy mieli również okazję do przedstawienia swoich uwag w początkowej fazie projektowania przedsięwzięcia. Mieszkańcy wskazywali m.in. na to, aby obwodnica nie przebiegała zbyt blisko zabudowań. Jeden z mieszkańców z kolei zamierza bronić od przejęcia pod budowę drogi gruntów drugiej klasy, których jego zdaniem jest niedobór na terenie całego kraju. Wskazywano również, aby podczas projektowania zadbano o interes mieszkańców oraz kierowców. Dodatkowo mieszkańcy podkreślali, by przy projektowaniu dwupasmowej obwodnicy pozostawiono miejsce na dobudowanie w przyszłości kolejnych dwóch pasów wzorem obecnej obwodnicy Inowrocławia.

Ankietę dotyczącą budowy obwodnicy można przesłać do 5 października drogą e-mailową lub tradycyjną na adres:
- Urząd Miejski w Strzelnie, ul. Dr J. Cieślewicza 2, 88-320 Strzelno,
- GDDKiA Oddział w Bydgoszczy, ul. Fordońska 6, 85-085 Bydgoszcz, adres e-mail: sekretariat_byd@gddkia.gov.pl. (AS)

Ankieta - Strzelno
Ulotka - Strzelno
Plan orientacyjny - Strzelno

Strzelno

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [27]

 
   » KOMENTARZE [49]» dodaj komentarz   

 » Wypowiedz (Mieszkaniec | 08-10-2021, 18:01:29)

tak. a pamiętasz co to "kiełbasa wyborcza" bo mi się wydaje że dużo ludzi ja jadło albo je nadal.

 » Odpowiedz (Mieszkaniec | 08-10-2021, 17:27:07)

Tak dotarło o co ci chodzi. Tylko jak ktoś mówi dużo a dobrze to nie ma dla mnie znaczenia ważne że mądrze a nie w 10 czy trzech zdaniach. Ja w politykę się nie chce bawić bo dla mnie to temat spalony a patrząc na polityków ze strzelna to pieniądze za darmo większość bierze tyle że ktoś musi być. Bo ja dobrej roboty nie widzę przez lata ich długiego urzędowania. Patrząc na park na Kościuszki to porównanie:długa wypowiedz bez sensu ,dużo detali ale nie na temat. Pozdrawiam .

 » Samorząd (Hejka | 06-10-2021, 17:25:52)

Do Rudy ! Zauważyłeś ? Biznes pod przykrywką ? Można sprawdzić moje wypowiedź z przed kilkulat ! " Szacunek " Burmistrz " dopiął Swego ! A " nasi " wybrańcy ( radni ) z palcem w d*pie jak znam życie zostaną

 » Do mieszkaniec (Hejka | 06-10-2021, 16:45:50)

Cieszy mnie jedno ! Dotarło w końcu do ciebie to że nie ilość ale jakość jest w cenie ! Chcesz coś powiedzieć wyraź to w krótkich słowach ! ,politykiem , samorządowcem jesteś który musi ważyć słowa żeby załapać się na następną kadencję ?

 » do (rudy | 06-10-2021, 13:25:32)

Mam nadzieję, że "Kmita" zna te stare przysłowia: "Na złodzieju czapka gore" i "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Widać, że nasza obecna władza samorządowa jak ognia unika otwartego kontaktu z suwerenem, który mógł by, np. na sesjach zadawać kłopotliwe pytania. A jest o co pytać, choćby o końskie łajna w lesie okalającym Łąkie, co na to Nadleśnictwo w Miradzu? Czy ktoś kto komercyjnie korzysta z lasu i go zaśmieca, nie powinien za to płacić? Jak to ma się do programu "Czyste powietrze" panie Chudziński? Te końskie odchody na leśnych duktach (i nie tylko) zapewne POprawiają jakość powietrza. Ludzie mogą też pytać, dlaczego w szkole podstawowej nr 2 drugi miesiąc dzieci na w-f wychodzą do parku albo na plac naprzeciwko szkoły gdzie odbywa sie jarmark, nie ma też WYMAGANYCH DRÓG EWAKUACYJNYCH ! No i oczywiście czy nie ma Strzelnie nePOtyzmu, choćby na linii współpracy z żony stowarzyszeniem i wiele innych spraw.

 » Spotkanie (Maciej | 04-10-2021, 10:30:00)

Żeby te maski na twarzy jeszcze działały to było by pięknie.A jest na odwrót.

 » Do odpowiedzialnych (Kmita | 04-10-2021, 10:25:46)

W dalszym ciągu do gminy nie idzie wejść zaryglowane jak za komuny o co tam chodzi czyżby by było coś do ukrycia? Sesje na zdalnie, pytań nie idzie zadawać, odbywają się różne uroczystości i wirusa nie ma, śmiech mnie ogarnia kto za tym stoi. Mieszkańcy chcą wiedzieć co w tej gminie się wyrabia bo dalej tak być nie może, komuś jest wygodnie tak działać nikt pytań nie zadaje, ale przyjdzie czas na pytania na które trzeba będzie odpowiedzieć.# pozdrawiam

 » Odpowiedz (Mieszkaniec | 02-10-2021, 09:09:03)

Konkretnie to mogę napisać że jest źle. A ktoś napisze jest dobrze. I masz te swoje konkrety. jakoś nie widzę żebym zdania nie miał.

 » Wypowiedz (Mieszkaniec | 02-10-2021, 08:59:38)

Gadaj zdrów na tym portalu i tak guzik zmienisz możesz sobie popisać a w tej pipiduwie się nic nie zmieni na dobre.masz te twoje trzy zdania bez argumentów pisz se dalej ogólnie niech się domyślają o co ci chodzi bo nie potrafisz być konkretny. Może ci w myśli czytać hahaha ale jaja.

 » Radny Szarzyński (Romek | 01-10-2021, 20:40:44)

A gdzie był radny Szarzyński, on jest radnym ze Strzelna czy Mogilna. Kolejny karierowicz. Ludzie ze Strzelna, gdzie jest Szarzyński.

 » Mieszkaniec (Hejka | 01-10-2021, 14:44:20)

Filozofem to ku**a Ty jesteś ! Moim zdaniem tylko cienki Bolek z ciebie ! Zaakceptujesz każdą zmianę i dostosujesz się nawet kiedy nie po drodze będzie ci z tym ! Mieka klucha bez własnego zdania !

 » Do mieszkaniec (Hejka | 01-10-2021, 14:24:01)

Znasz powiedzenie " mądrej głowie dość po słowie " ? Nie wylewaj potoku słów bez sensu ! Krótko i na temat , kumasz ?

 » Tłumaczyć jak krowie na rowie a on swoje (Mieszkaniec | 01-10-2021, 08:07:53)

Widzę następny się filozof źle filozofujacy znalazl.Jak ktoś pisze takie bzdury to trzeba do gościa dotrzeć bo to co wypisuje w trzech zdaniach kompletnie nie ma sensu jest idiotyczne na głupka wychodzi i się ośmiesza ja taki być nie chce. Pisać o kimś bajki z palca wyssane to nienormalne. Może i kompleksy mam a ty pewnie mr Olimpia jesteś o urodzie sławnego aktora i nie ma co tu dużo z gościami gadać sami strzelenscy playboye.

 » Kurzawa (Romek | 30-09-2021, 18:58:06)

A dlaczego nie było posła karierowicza Kurzawy, taka ważna sprawa dla naszej okolicy. Na otwarciu ronda w Kruszwicy pierwszy będzie. KURZAWA ODEJDŹ ZE STOŁKA NIE KOMPROMITUJ SIĘ. Ludzie ze Strzelna i okolicy - GDZIE JEST KURZAWA...

 » Do mieszkaniec (Hejka | 30-09-2021, 18:22:09)

Cho*ernie zakompleksionym człowiekiem musisz być ! Dwa trzy zdania na wypowiedź to dla Ciebie za mało ?! Telenowele piszesz ?

 » do covid (UPS | 30-09-2021, 12:38:48)

Powinieneś napisać w "Łąkiem" , a niepoprawnie jest w "Łąkim". Wszystko wskazuje na to, że Twoja propozycja ma taki sam walor, jak zasady pisowni.

 » Obwodnica (Covid | 29-09-2021, 15:21:25)

Zalecam poprowadzić obwodnicę koło stadniny w Łąkim

 » Brawo (Mieeetek | 29-09-2021, 06:56:18)

Serce się cieszy na widok mieszkańców, którym zależy na wspólnym dobru. Brawo dla Was i pozdrawiam.

 » Cd do ups (Mieszkaniec | 28-09-2021, 14:22:32)

Dobrze że to Przyjezierze istnieje bo chociaż jest tam coś takiego jak zabawa taneczna dancing jaki jest ale jest w sezonie. Wiek nie gra tu roli to jest dla młodzieży i dorosłych. Ty chyba nie wiesz jak normalnie się ludzie bawią i spędzają czas i się jakaś depresja nie zastawiaj bo to idiotyczne jest. Idź pod sklep z dziadkami piwo wypij i sobie postój i pierdoły porob przez cały dzien.a jeszcze coś takiego jak pijalnia piwa jest czyli bar dla pijaków lub po prostu ogródek piwny. Myślę że trochę cię oswiecilem z tej twojej obłudy i ciemnoty.

 » Do ups na czaie jestes (Mieszkaniec | 28-09-2021, 14:11:38)

Tak to na pewno wiek masz rację buhaha jestes ... Nie chcę cię obrażać publicznie .w innych miejscach tez życie kończy się z wiekiem 40 lub 35 lat i się staje emerytem lub tatusiem z brzuchem bo nie ma co ze sobą zrobić tylko tv oglądać. w Strzelnie do kawiarenki ze staruszkami się chodzić będzie lub do parku który plac zabaw dla dzieci przypomina a słyszałeś o takim czymś jak np siłownia albo po prostu bar,restauracja fitness club itp.nie wiem ile masz lat ale kiedyś w tym mieście istniało coś takiego jak bar a to nie zaglada dinozaurów że wymarły takowe miejsca tu chyba ludzie mieszkają? Tylko mi o barze smakoszu nie pisz bo to fastfood. Wiesz... może ktoś ma inne oczekiwania od tego co jest. Jak dla ciebie Pepco czy market chiński to coś ciekawego to przyjdź jak powstanie kawiarenka dla seniorów na internet i sobie pooglądaj sklepy odzieżowe i inne rzeczy żebyś coś wiedział i widział o życiu chociaż z internetu.

 » ... (Zdzichu | 28-09-2021, 13:19:19)

Tak teraz wszyscy psioczą na władzę, ale ostatni wybór przy urnach był pomiędzy dżumą a tyfusem, czyli praktycznie żaden.

 » do mieszkaniec (UPS | 28-09-2021, 08:55:29)

Widzę, że masz problem i dopadła cię jesienna depresja. Przekroczyłeś pewien wiek i nie możesz znaleźć uciechy w niektórych dziedzinach życia. Ale tak bywa i trzeba się z tym pogodzić.

 » A co tam obwodnica (Obwodnicaa | 27-09-2021, 22:54:13)

Jeden ważny gość może powiedzieć ,, Oj rośną budynki pod lasem , rosną" prawie całkowicie moje , a za kilka lat tylko i wyłącznie moje. Więc co tam obwodnica. Przestańcie ja się bogacę a wy do pracy i podziwiajcie :-)

 » posumowanie (Mieszkaniec | 27-09-2021, 20:46:53)

dziecinnymi inwestycjami takimi jak park miasta sie nie uratuje. inwestycje w dzieci i seniorow nic tu nie dadza to pozyskiwanie elektoratu w ktory tak naprawde inwestuje pis czyli rzad rozne programy i dodatki, jak pan burmistrz chce to niech cos stworzy z budzetu a nie liczy na zysk z elektoratu poratowanego przez rzad. powiem inaczej niech biede w miescie zlikwiduje to prywatne przedsiebiorstwa beda mialy zysk i sens funkcjonowac a tak trzeba piwko pod sklepem za 3 zl wypic i jesc w domu bo nie ma za co sie bawic i ubierac sie w pepco w tanim armanim bo nawet dobrej konkurencji nie ma. cieszmy sie z tego co jest bo moze byc gorzej, gadanie nieudacznikow.

 » dodatek (Mieszkaniec | 27-09-2021, 20:25:46)

Co do miasta emerytow i rencistow to jeszcze dodam kawiarenke na rynku dla emerytow seniorow na na dowod postepu w miescie ale w drugim kierunku niz isc powinno.

 » Wypowiedz (Mieszkaniec | 27-09-2021, 19:50:55)

Przy okazji chodziła kiedyś opinia o Strzelnie że to miasto emerytów i rencistów i tu był problem. Zmieniła się władza zmienia się miasto np park centrum handlowe czyli jego wygląd tego miasta trochę rynek itd. ale czy zmienili się ludzie ich mentalność wygląd majątek wiek przybyło ludzi mlodych są inni ludzie? Przecież to samo jest co było tylko w innej oprawie a może jest gorzej bo kiedyś to miasto żyło żyło a teraz jest zdechłe ktoś parku potrzebował do życia no śmiechu warte placów zabaw nie było czy miejsca na rynku ławek przy blokach żeby usiąść i posiedzieć. Lokali żeby sobie posiedzieć?czy czasami teraz się z miasta nie robi to miasto emerytów. Kto pracuje u pana burmistrza?na ulicy renciści to prawie jak emeryci tylko że młodzi. Kto potrzebuje dziecinnego parku z kamerami jak w jakimś zakładzie? Wystarczy do Inowrocławia pojechać i zobaczyć jak dzieci z Sp same bawią się w parku przy rabinie w skateparku. Tam jednej kamery nie ma a tu się szkole w miejscu publicznym zrobiło.to świadczy o mentalności ludzi w Strzelnie o ich chorym zasciankowym myśleniu.

 » Do hejka długa wypowiedz (Mieszkaniec | 27-09-2021, 16:25:32)

Na przykładzie strzelna to widać że ludzie przy władzy to goście bez zasad a nie wyborcy stary burmistrz miał zasadę przyjmował interwencyjnych mówi się o żelaznej liście ale łamał prawo wiadomo o tym i robił na siłę swoje plany które runęły po latach i została gmina z długami do spłaty. Ale zasada była i też ją na końcu złamał no cóż ....podciął gałąź na której siedział. A nowy ma zasadę robię kokosy a lud mnie nie obchodzi co do funkcji publicznej ma się to jak brak zasad normalnych bo burmistrz jest dla wyborców a nie do robienia pieniędzy na stołku.wyborcy chcą dobrze a wychodzi jak wychodzi a co do tego mojego gadania to jest poza głowa miasta jeszcze szereg ludzi którzy w tym uczestniczą i winni są razem tej sytuacji.gdyby ktoś się postawił i to nie sam to pewnie byłoby inaczej ale tu każdy przytakuje jak marionetka i trzęsie gaciami ze strachu. sam ma dobrze i o innych się nie martwi. Po co robić jak żadnych konsekwencji za brak inicjatywy i robienie zle nie ma i tak mnie wybiorą.co tu myśleć?

 » ecce ped (mieszkaniec | 25-09-2021, 22:40:15)

Gołym okiem widać co się dziej szary człowiek nie odstanie wsparcia firmy na poziomie 4 mln. ale rudy lis jakoś może. wiadomo rude to zdradliwe i zakłamane

 » Gadanie , (Hejka | 25-09-2021, 15:02:23)

Wyborca to " trzpion ! Zawsze łatwy ! Gość bez zasad i charakteru !

 » słowa, słowa, słowa (Ola | 24-09-2021, 22:41:04)

Od 30 lat nic się nie zmienia: projekty, mapy , warianty... W ten sposób możemy jeszcze długo... Nic konkretnego...

 » Do Witold (Hejka | 24-09-2021, 17:32:37)

W jakim świecie chłopie żyjesz ? Wirtualnym ? Referendum ? Odwołanie " władzy " ? Pasorzyt kiedy już wgryzie się w nosiciela to nie popuści ! Wyssa wszystko co najwartosciowsze (zwróć uwagę na radnych bez radnych towarzystwo języka w gębie zapomniało ) paraliż umysłowy czy nieudztwo ?

 » Do Mieeetek (WYBORCA | 24-09-2021, 16:32:49)

Myślę , ze Bambuko trafnie i wystarczająco Tobie odpowiedział .Siła głosów WYBORCÓW jest potężna ! MOŻE ZMIENIAĆ WŁADZĘ ! STRZELNO RÓWNIEŻ JEST TEGO PRZYKŁADEM . Trzeba jednak przewietrzyć całą RADĘ MIASTA I GMINY . SZCZEGÓLNIE ZE ZŁOGÓW PRLU. Zresetuj głowę . Pozdrawiam .

 » Do Wyborca (Mieeetek | 24-09-2021, 01:54:15)

Taa..może i tak było.. Do momentu nastania RP Jarosława I Cnotliwego.. ( co dzielnie cale życie tejże cnoty bronił xdz) Dzisiaj obywatel nie ma wpływu na nic..

 » W gminie nie ma nawet wody zdatnej do picia. (Bambuko | 23-09-2021, 22:09:11)

Szkoda ,że chociaż p.Dariusz nie zadba o to , aby ludzie mieli wode zdatną do picia w kranie. Głosowałam na Pana i już nie będę, nie znosze ściemy i poltycznych trików robiących ludzi w ,,bambuko ". Co już się nie chce dowozić wody dla mieszkańców ? Do zobaczenia panie Darku przy urnie wyborczej za dwa lata .

 » Do Mieeeetek . (WYBORCA | 23-09-2021, 17:18:43)

Bardzo dobrze , że ludzie chodzą na takie zebrania ! Bardzo dobrze ,że chodzą również na zebrania przedwyborcze i bardzo dobrze , że interesują Ich wydarzenia w swoim mieście i gminie . Bardzo dobrze też ,że patrzą władzy na ręce ! Znają wartość swojego głosu WYBORCZEGO ! Siłą świadomości takich WYBORCÓW ZMIENIA SIĘ WŁADZĘ !!!

 » owolnica (witold | 23-09-2021, 10:06:47)

Hejka, ci włodarze uważają ludzi za głupi plebs, ale zastanów się i odpowiedz sobie, jednak mają rację, plebs wybiera tych samych cwaniaków, lub jeszcze gorszych, mają prawo tak uważać, tak będzie cały czas, przecież istnieje prawna droga odwołanie rządzących, którzy czują się bezkarnie, tylko takie posunięcie wyleje na łeb kubeł zimnej wody, że nie są bezkarni, do tego czasu nic się nie zmieni, śmieją się nam w twarz i tyle

 » obwodnica Strzelna (oli | 22-09-2021, 20:29:56)

dlaczego nie mojego zapytania wsprawie czytelnej mapy obwodnicy (projekrom )

 » Obwodnica (Hejka | 22-09-2021, 18:19:56)

Pełna zgoda ! cwaniacy (samorządowcy ) od lat prywatne lody kręcą mirażem obwodnicy Strzelna ! Wybudują " rondka " i sprawa obwodnicy umrze śmiercią naturalną ! Najlepsze w tym kłamie jest to że d**ki uważają obywateli za ciemną masę która łyka każdy kłam sączący się z ich ust !

 » .. (Mieeetek | 22-09-2021, 17:51:52)

Zadziwiają mnie ludzie, którzy idą na takie zebranie i sądzą, że mają na a coś wpływ..

 » obwodnica Strzelna (oli | 22-09-2021, 17:35:10)

proszę o wstawienie propozycji obwodnicy tak by można było powiększać i spokojnie przeanalizować

 » Przyszła koza do woza (WZZ | 22-09-2021, 16:29:37)

Wystarczy spojrzeć na wpisy na facebooku sprzed kilku miesięcy władzy, radnym i społeczności z regionu obrażające PiS i zapytać się partii Pis i ich przedstawicielom w ,, Generalnej " czy na pewno chce współpracować z tymi osobami w naszym regionie , które nie tak dawno tak nie ładnie i chamsko wypowiadały o nich. Przyszła ,, koza " do woza i zasługujemy w pewnym sensie na to , aby nic z tego nie wyszło .

 » Droga (Olo | 22-09-2021, 14:29:20)

Panie burmistrzu miasta Strzelno - kiedy ostatnio jechał Pan drogą z Rzadkwina do Ołdrzychowa? Odcinek do granicy z powiatem inowrocławskim wygląda jak po nalocie! Dziura na dziurze, łata na łacie. Ostatnio był remontowany chyba za Gierka. To tylko 1400m - wstyd! Nic tylko telewizję sprowadzić, niech cała Polska zobaczy jakiego Strzelno ma gospodarza...

 » Drogo (Kierowca | 22-09-2021, 13:33:22)

I już się zaczęło. Chcemy obwodnicy,ale.... Proponuję się tak nie spinać niektórym, bo szkoda waszego zdrowia. Obwodnicy nie będzie.

 » a czy (Arleta | 22-09-2021, 13:30:22)

o ewentualną opinię odnośnie zasadności budowy i uzgodnienie jej, wystąpiono już do epriskopatu? Jeśli nie to realizacja inwestycji, może się nie udać bez odpowiedniego błogosławieństwa.

 » Leśny dziadek ma rację (Kolega leśnego dziadka | 22-09-2021, 09:21:46)

Na spotkaniu było powiedziane że czas realizacji to między 2025-2030. Więc w tym czasie faktycznie może być tyle zmiennych że nie dojdzie do finalizacji. Jeśli powstanie S5to okaże że się że natężenie ruchu spadnie i obwodnica będzie spychana na dalszy plan. Co w historii nie raz miało miejsce

 » Leśny Dziad dobrze prawi ale... (J23 | 22-09-2021, 09:03:38)

S5 między poznaniem a Bydgoszczu gotowa jest w 95%, obwodnica Bydgodzczu w 100%. Teraz robią eske do Grudziądza a dalej pociągną na Olsztyn. Około 80 a 90% ruchu to ma warminsko mazurskie rejestracje więc raczej pociągną dalej S5 niż zrobią obwodnicę, ale Strzelnianie mają prawo do marzeń a wybory niedługo.

 » Obwodnica (mike | 22-09-2021, 08:57:39)

Połączenie S 5 Bydgoszcz, z A 1 pomoże jak zgnite jabłko. Cały tranzyt na zachód wschód jedzie przez Strzelno. Korki są już cały tydzień nie tylko w Piątki. Obwodnica tu jest potrzebna bo ta mieścina się blokuje jak Hannover na A2. Brawo dla tych co ją zrobią bo narazie obietnice

 » Obwodnica (Leśny Dziad | 22-09-2021, 07:38:57)

Wystarczy że dzięki S5 zostanie połączony Poznań z Bydgoszczą a Bydgoszcz z Autostradą A 1, ruch się zmniejszy i tyle z obwodnicy Strzelna.

 » Obwodnica (REHOT | 21-09-2021, 23:46:42)

Aż miło się ogląda jak wszyscy są zafascynowani obietnicą budowy , ba nawet w nią wierzą! A ja już od bodajże 16 lat słyszę o obwodnicy z generalnej dyrekcji i co? Coraz nowi gensecy najeżdżają Strzelno i coraz inni naiwni im wierzą! I za każdym razem te same obietnice,że teraz my na pewno wybudujemy! Co, może mi odpiszecie,że teraz inne rządy, inny burmistrz i teraz na pewno! Pusty rehot mnie weźmie zapewne, gdy poczytam wasze komentarze!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Koncert przy fontannie (1)
 » Konferencja z warsztatami (5)
 » Wygraj gęsią tuszkę (1)
 » Leci woda i zagra muzyka (35)
 » Zrezygnowali z wykonawcy (24)
 » Zderzenie w Bielicach (1)
 » Oświadczenie SM w Mogilnie (0)
 » Pożar w Młynach (1)
 » Uwolnili sarnę (4)
 » Akcja przewonienia gazu (4)
 » Uroczyste przecięcie wstęgi (9)
 » Rocznica napaści ZSRR na Polskę (12)
 » Kujawskie Maki z nowym projektem (0)
 » Podpisali umowę na remont dróg (13)
 » MOGILNO: Zbiórka odpadów (6)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ