Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Apeluje o transparentność

2024-06-04 23:44
 

Najmłodszy z radnych Rady Miejskiej w Mogilnie, Łukasz Goździcki zaapelował o większą transparentność przy rekrutacji do urzędu i jednostek podległych. Ma to związek z falą krytyki po zatrudnieniu Leszka Duszyńskiego na stanowisku dokumentalisty w Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku.

W trakcie ostatniej sesji Rady Miejskiej w Mogilnie, najmłodszy radny Łukasz Goździcki wystosował apel do włodarzy oraz dyrektorów i prezesów jednostek podległych gminie. Jak sam podkreślił, w trakcie kampanii wyborczej obiecał, że będzie głosem mieszkańców na forum publicznym w ważnych dla nich sprawach.

- W nawiązaniu do ostatnich doniesień medialnych związanych między innymi z brakiem transparentności w związku z wolnymi miejscami pracy, czy etatami w jednostkach i instytucjach podlegających panu burmistrzowi, chciałbym zwrócić się ze szczególną prośbą do dyrektorów oraz prezesów tychże instytucji o szersze informowanie naszych mieszkańców o rekrutacji na wolne stanowiska w jednostkach którymi Państwo zarządzacie. Widzę tutaj reakcję naszych mieszkańców w tej sprawie, dlatego bardzo prosiłbym, aby takie informacje były ogłaszane z wyprzedzeniem, a przede wszystkim, aby te informacje były dostępne dla każdego mieszkańca naszej gminy. W trakcie naszych kampanii wiele mówiło się o tym, aby przyciągać młodych do Mogilna. Natomiast ostatnia sytuacja pokazuje nam, że jednak tych młodych, ambitnych i chcących pracować ludzi tutaj nie zapraszamy. Nie dajemy im w ogóle szansy na zapoznanie się z ofertami pracy w naszych instytucjach. Uważam, że transparentność i otwartość w zakresie rekrutacji w jednostkach gminnych przyczynią się do większego zaufania do działań gminy, a przede wszystkim dadzą każdemu z mieszkańców możliwość ubiegania się o pracę na danym stanowisku na równych warunkach i zasadach. Proszę się tutaj na mnie nie obrażać, jeśli ktoś poczuł się urażony. Obiecałem mieszkańcom, że będę ich głosem, więc obietnicy dotrzymuję i przekazuję tutaj Państwu to, co nasi mieszkańcy chcą nam powiedzieć - zaapelował radny Łukasz Goździcki.

W tym przypadku radnemu chodziło o zatrudnienie byłego burmistrza Leszka Duszyńskiego bez żadnego konkursu na stanowisko dokumentalisty w Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Mogilnie z siedzibą w Chabsku.

- Tak jak powiedział pan radny, powinno to być przejrzyste. Mieszkańcy powinni wiedzieć o takich konkursach, że mają miejsce. Wiadomo tam, gdzie to jest z konkursu to z konkursu, a w innych placówkach może na zasadzie swoich Facebook'ów czy innych rzeczy, można taką informację oczywiście puścić - odpowiedział burmistrz Karol Nawrot.

Karol Nawrot wyjaśnił, że zatrudnienie Leszka Duszyńskiego to jego dobre serce i chęć pomocy byłemu burmistrzowi. Jednocześnie to tak zwane wyciągniecie ręki za ponad 17 lat pracy na rzecz gminy Mogilno, których nie można przekreślać. Swoje niezadowolenie z zatrudnienia na czas nieokreślony Leszka Duszyńskiego wyraził także przewodniczący Rady Miejskiej w Mogilnie, Paweł Molenda. Zwrócił on uwagę, że zatrudnienie w firmach otrzymuje się początkowo na okres próbny, tym bardziej, że ma to być praca na czas poszukiwania innego stanowiska. Jednocześnie zauważył, że taka forma zatrudnienia uniemożliwia zwolnienie Leszka Duszyńskiego z tego stanowiska i może on być zatrudniony tam przez całą, 5-letnią kadencję radnego. (AS)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [32]» dodaj komentarz   

 » transparentność (xyz | 16-06-2024, 21:04:19)

W sejmie też był taki jeden najmłodszy, co chciał zabłysnąć ... no i "zabłysnął" dając się nagrać ile kosztują miejsca na listach w takiej jednej partii z koalicji ośmiu gwiazdek. Młody musi zrozumieć, że żeby innych pouczać, trzeba się duuuuużo uczyć i nauczyć. Nawet kombinować.

 » Praca (J236 | 14-06-2024, 17:12:49)

Transparentność? Młody człowieku czym chcesz zabłysnąć.Głowa pełna frazesów, oprócz dziwnych zatrudnięć do pracy ostatnio konkurs na stanowisko w um.Kto się dostał córka psiapsiółki p. Radnej B l..h przypadek? Ona i cała jej rodzina robiła kampanie wyborczą K.N. Moje dziecko po studiach też złożyło dokumenty i co o dziwo odpadła.Transparentnośt.

 » Transparetnosc (Hejka | 12-06-2024, 13:28:15)

Poczekamy zobaczymy. STARA.kadra zje przezuje i wypluje !'O Ile.Nie dostosuje sie ! Powodzenia

 » Transparent ość (Mieszkaniec bielic | 10-06-2024, 18:43:09)

Przyjrzycie się tej fundacji Powiatu Mogileńskiego tam dopiero jest kolesiostwo

 » Taaak? Wyciągnięcie ręki? Nie żartuj z wyborców! (Joker | 09-06-2024, 02:09:20)

Do mnie też proszę wyciągnąć. Mieszkam tu prawie 50lat Ile podatku, pośrednio i bezpośrednio wpłaciłem do gminy i ile rodzina? Teraz chce zmienić pracę i do emerytury wciśnie mnie za 6k+ ? Niee.

 » Do not (Roman | 08-06-2024, 05:56:25)

Kolejna niespełniona, z poparciem 1% wyborców i na tyle dobra, że jakoś nie może podskoczyć wyżej (podobnie jak pan L). Dobrali się bardzo dobrze aby kompletnie zaorać edukację. Proponuje mniej pisać na FB i LinkedIn - w szczegolnosci samozachwytach peanów i chwalenia się, że jeszcze przez końcem przyjmowania ofert zostało się dyrektorem. Co następne? Zwalnianie ludzi przed rozstrzygnięciem konkursu?!

 » Konkurs (Not | 06-06-2024, 23:38:52)

Proszę Państwa rodzice kadra i wszyscy pozostali członkowie komisji bioracy udział w konkursie na dyr choćby sp1 powinni brać pid uwagę nie to że pasuje na to stanowisko układem czy jakaś inna bzdura tylko co dobrego może wnieść do szkoły. W jaki sposób może szkole rozwinąć i przynieść tym samy korzyść uczącym się dzieciakom. Pani Kinga to bardzo dobry wybór mnóstwo projektów dla szkol w gminie Dąbrowa. Rzetelna, solidna firma. Oby takich dyrektorów było więcej.Trzymam kciuki mimo juz ustawionych do konkursu przez p R i L. Swoją drogą może trzeba by było zgłosić nieoficjalne spotkanie z rodzicami by odpowiednio głosowali. A zwiazki ech szkoda gadać.

 » z dobrego serca? (Krasnal | 06-06-2024, 14:31:17)

A co to Leszek Duszyński to jakiś żubr, żeby trzymać go pod ochroną? Przegrał wybory, odchodzi z Urzędu Miejskiego i wraca do pracy na etacie (gdzie na czas bycia burmistrzem przebywa na urlopie bezpłatnym) czyli do Urzędu Skarbowego lub szuka innej pracy ale nie "po znajomości" w jednostkach budżetowych. Zaczyna się nepotyzm a ludzie na Ciebie Karolu głosowali aby trochę to ukrócić.

 » Do SP1 (Roman | 06-06-2024, 14:04:22)

Czy Lorek się zna?! No zna się tak dobrze że wywalili go z funkcji dyrektora ZOSiP - więc pytanie jest bardzo nie na miejscu. Tym bardziej przed rozstrzygnięciem konkursu. A ja zapytam dlaczego go nie chcą nawet tam skąd przyszedł na funkcję dyrektora?!

 » do colombo (Ala | 06-06-2024, 12:27:33)

Naprawdę rozumiesz to co napisałeś??? Chyba nie bardzo. Jaki dobry ruch, zatrudnienie duszyńskiego na takich warunkach?? Nie zgodziłabym się nawet na 3-miesięczne stanowisko za najniższą krajową dla niego. Dość już w życiu zarobił pełniąc funkcję burmistrza.

 » do wiadomości redakcji (UPS | 06-06-2024, 08:44:54)

Wczoraj pod nickiem UPS miedzy godz.10 a 12 był napisany komentarz do tego tematu. Widzę, że nie został opublikowany. Jeżeli cenzor zabrania takiej treści, chociaż nie nosi ona znamion obraźliwych, to proszę chociaż opublikować nick i temat, resztę napisać cenzura. Zielony napis głosił dodano do bazy.

 » Dyrektor (Hugo | 06-06-2024, 06:23:28)

Jaka transparentność i uczciwość. Wczoraj to nawet wybory rodziców do komisji na konkurs dyrektora w SP 1 były Pan R i Pani L ustawili. Ludzie czy wy naprawę nie macie sumienia ze tanczycie tak jak wam zagraja? No tak bo teraz dzieci będą miały 5 i 6 w szkole. Nie do wiary, naprawdę na tym Wam zależy?

 » Oczekiwania na zmiany (Wyborca | 05-06-2024, 21:09:25)

Myślałam że głosując na nawrota nastąpią zmiany w mogilnie. Liczyłam na młodość, świeżość. A zawiodłam się koleżeństwo i obstawianie koleżeństwa na stołki. Jeszcze Duszyńskiemu stworzono wymarzoną posadę . Ciekawe ile zarabia

 » dzieciaki (colombo | 05-06-2024, 18:11:27)

nie znacie się na polityce. Dobry ruch nowego burmistrza. Ma starego pod ręką. Lechu jest teraz od niego uzależniony jak od gry na gitarze. Kiedyś ten 5 as z rękawa będzie potrzebny. Wspomnicie moje słowa...

 » Oczekiwania na zmiany (Wyborca | 05-06-2024, 18:05:29)

Myślałam że głosując na nawrota nastąpią zmiany w mogilnie. Liczyłam na młodość, świeżość. A zawiodłam się koleżeństwo i obstawianie koleżeństwa na stołki. Jeszcze Duszyńskiemu stworzono wymarzoną posadę . Ciekawe ile zarabia

 » PRACA (mistrz - AFW-u | 05-06-2024, 16:37:10)

Czekam kiedy pan Burmistrz ogłosi konkurs na stanowisko prezesa Sp.z.o.o - Mogilno Sport, troszkę znam się na takiej robocie.

 » Bezdomni (Kica | 05-06-2024, 16:33:35)

Panie burmistrzu,apeluję o to by Ci bezdomni na Łąkowej też trochę popracowali.Są tam też zdrowi ludzie którzy mają siłę.A nie siedzę na ławce z papieroskiem czekając na posiłek każdego dnia!!!Dlaczego my na nich płacimy podatki?Na dodatek się naśmiewają.Ty patrz Heniu jedzie do roboty!Ej,Janusz jedzie do roboty.E, patrz śmieciarza przyjechali.Wszystko mają za darmo!!!

 » Dobre serce (Jazi | 05-06-2024, 15:33:36)

Jak taki dobroduszny to niech ze swojej pensji daje a nie z pieniędzy podatników .Powinien wylec i Nawrot i Duszynski

 » o,pracę. (apelujący | 05-06-2024, 10:19:43)

Apeluję, bezrobotni,poszukujący pracy,nie do "urzędów pracy",tylko do obecnie panującego Burmistrza.Ma "chłopina" dobre serce,szczodrą rękę(choć nie ze swoich oplaca,tylko z podatników kasy),znajdzie prace na 5-latek na okres poszukiwania innej.Ten"przewodniczący" rady,też jest pomocny,zna się na "układzikach".No,to wyborcy do dzieła,czas na nową pracę.

 » Śmieszne, ale prawdziwe (UPS | 05-06-2024, 10:06:57)

Komentarze na bardzo niskim poziomie. Teraz widzę, jak 25-letni inżynier budownictwa umie wbić "gożdzie", aby zabłysnąć, A przecież gdyby Pan Karol Nawrot, obecny Burmistrz Mogilna Go nie przyjął z dobrego serca do RAZEM to z jakiej partii by startował? Niezależny? Bo cóż my wyborcy wiemy o Łukaszu Goździeckim. Nic. Wiemy, że tysiące godzin poświęcił na projekty. Nawet się nie doliczył, że doba ma tylko 24 godziny, a tym samym zabrakło lat życia jako inżynier na te "ponad tysiące"

 » Sp1 (Sp1 | 05-06-2024, 09:55:12)

Nawet jeśli Lorek miałby być zastępca w sp1 to chyba ma do tego wykształcenie i się na tym zna więc w czym problem. Lepsze to niż niedołezni ludzie nie mający pojęcia o oświecie

 » Radna (Radna | 05-06-2024, 09:52:09)

Szara osoba nawet nie wie kto startuje na dyrektora sp1 a ty piszesz komentarz że wiesz kto i kto będzie zastępca. Czyżby jakiś radny lub randa zabierał swój żałosny głos na cmg byle komuś dowalić??

 » Konkurs? (Konkurs | 05-06-2024, 09:48:11)

Bez żadnego konkursu? A przepraszam bardzo czy za Lorka był konkurs? Nie a i tak obsadziliście swoją więc proszę nie być hipokrytka. Wypisywanie wszędzie o konkursach które nigdy nie będą miały miejsca jest conajmniej żenujące.

 » Brawo (ploter | 05-06-2024, 09:02:35)

Brawo dla Łukasza Goździckiego. Niestety obecny burmistrz takim właśnie posunięciem stracił w moich oczach wszystko. Przypominam, że sprawa zatrudnienia Duszyńskiego nie pozostanie bez konsekwencji i odpowiednie organy będą się tym zajmować. To zwykły pracownik zatrudniany do urzędu za najniższą krajową na testach i w rozmowach kwalifikacyjnych musi wykazać się wszechstronną wiedzą i doświadczeniem, po czym otrzymuje umowę na okres próbny, a jego ekscelencja Hrabia Von Dupersztejn ma stworzone stanowisko za tłuściutką kwotę i to od razu na czas nieokreślony. Brak słów. Panie Nawrot, to tak jakby napluł Pan w twarz swoim wyborcom. Tyle w temacie.

 » Brak słów. (Dyzma | 05-06-2024, 08:03:19)

Karolu jaką chęć pomocy. Mam nadzieję że się przejęzyczyłeś. Zatrudnienie byłego burmistrza to pokazanie zwykłym mieszkańcom że nic się jednak nie zmieni. Kolesiostwo trwa w najlepsze i swój swojemu pomoże. A Ty szary człowieczku siedź cicho bo to nie Twój tort.

 » powtórka (Roman | 05-06-2024, 07:58:51)

Powtórzę z innego miejsca - po co mydlicie oczy konkursami?! Dla lepszego samopoczucia?! Jedna z nowych kandydatek na Dyrektor SP1 już ogłasza, że konkurs już jest rozstrzygnięty pozytywnie dla niej (co w moich oczach już ją dyskwalifikuje) i ona będzie. Co więcej już ustaliła kto będzie zastępcą (Lorek). Jeśli to wszytko prawda to gratuluję zmian - oddając głos na Nawrota nie tego chciałem a to wygląda na kolejne tkm. Ktoś mi odpisał, że "konkursy wygrywa się na zapleczu, a nie zestawach ofertowych" to pytam po co konkurs jak przed rozstrzygnięciem już wszystko jest ustalone?! A ci co wygrywają nie mają umiaru i się tym już chwalą. Nie sądzę aby Nawrot to czytał bo zaprzyjaźnione cmg24 nie puszcza złych komentarzy ale... oliwa zawsze sprawiedliwa... prędzej czy później!

 » !!! (Prawdziwy Polak | 05-06-2024, 07:30:29)

Zatrudnienie duszyńskiego z "dobrego serca"???!!! No JPRD, panie Nawrot, z takiego powodu to proszę zatrudniać płacąc ze swojego, nie małego zresztą, wynagrodzenia, a nie z publicznych pieniędzy. Liczyłem, że coś się zmieni, jednak myliłem się...

 » poszukiwacz (ochotniczy | 05-06-2024, 07:04:16)

I,co z tego wynika????Lans????"Układziki"były,są(choćby rodzinka naczelnego od śmieci,Wszednia itd),"młody" dowie sie,pozna te arkana,a ten "przewodniczący" to rżnie "głupa",czy o "drogę" pytał??Doskonale zna pracę po "znajomościach",rodzinie itd.

 » Hmm.... (tomasz z Mogilna | 05-06-2024, 06:17:30)

Pan Karol Nawrotowi że to wyraz z jego strony dobrego serca? Przepraszam ale każdy powinien mieć do re serce. Jednak jeśli na tej podstawie będziemy komuś dawać na stałe tak dobre miejsce pracy bez konkursu, to co z innymi obywatelami ? Ich dobre serce już nie dotyczy z pana strony? Tłumaczy pan że byłemu burmistrzowi za te wszystkie kadencję należy się pomóc. Hmm... przepraszam ale za te wszystkie kadet dostał sowite wynagrodzenie- pan też dostanie za kadencję blisko 1 milion złotych. Panu też ma przyszły burmistrz pomóc? Powinien być konkurs a nie kolesiarstwo i udawanie dobrego wujka. A tak na marginesie to głosowałem na Pana Dyszyńskiego, bo zrobił więcej dla Mogilna niż pozostali którzy byli przed nim. Oczywiście zrobił tyle ile unia dała...Pan pewnie zrobi podobnie lub mniej, bo burmistrz rozdysponuje środki, a te w większości płyną z uni i tym podobnych instalacji. Żaden z byłych burmistrzów nie przyczynił się do rozwoju powiatu w sferze przemysłu. Skończą się dofinansowania z uni i zaczną się lata które były za rządów Pana Łagowskiego.

 » Układy (Ja | 05-06-2024, 06:08:39)

Układy były są i będą najpierw władza obsadzi na intratnych stanowiskach swoich partyjnych kolegów jeśli są nawet emerytami znajomych zatwardziałych urzedasow ludzi którzy poświęcili się w kampanii wyborczej a żeby dobrze wyglądało to kilka mniej znanych osób ale i tak kogoś znajomych a zta świeżością to jest tylko pobożne życzenie i życzę P Burmistrzowi aby to On rządził a nie starzy wyzeracze z drugiego rzędu Wiele Sił Burmistrzu

 » Praca (Robert | 05-06-2024, 05:00:00)

Panie Łukaszu tak trzymać! Starsi radni niech się zastanowią co robią, posłuchają Pana głosu i przystopują z rozdawaniem prac po koleżeńsku. Panie Nawrotu zawiódł mnie Pan. Gdzie się nie spojrzy, tam widać koleżeństwo. To nie Pana prywatny folwark. W mops także nowa osoba musiała być zatrudniona. Przegięcie jest oficjalne z rozdawnictwem pracy.

 » Brawo (xyz | 04-06-2024, 23:56:10)

Najmłodszy, a najmądrzejszy! Brawo!! Słuszna uwaga

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Wieża ciśnień - konkurs (0)
 » Dachowanie na DW 255 (0)
 » Orkiestra przenosi się do Kruszwicy (2)
 » Nowi sołtysi i przewodniczący (4)
 » Ile kosztują mieszkania? (0)
 » Nowy prezes Mogilno Sport (42)
 » 5 osób wpadło podczas akcji (8)
 » Wakacyjny festyn w Żabienku (8)
 » Włamali się i ukradli lody (6)
 » Jak zorganizować wywóz gruzu? (0)
 » 284 zgłoszenia na KMZB (5)
 » Uderzył w drzewo (0)
 » Czołowe zderzenie (11)
 » Teatr i festyn w ten weekend (8)
 » Zderzenie w Olszy (4)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ