Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Jeziora Wielkie - Wybory 2024

JW: Zmiany w radzie

2024-04-08 11:28
 

W Jeziorach Wielkich doszło do zmiany części radnych. Żaden z komitetów nie osiągnął większości, aby samodzielnie rządzić.

Lista radnych z podziałem na ugrupowania:

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: Aneta Barczak, Joanna Jędraszczak, Paulina Derenda, Jerzy Kamelski, Jerzy Burzyński.

KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI: Piotr Rzetelny, Natalia Dymarkowska, Grzegorz Kuczyński, Justyna Giszter.

KWW W JEDNOŚCI MOŻEMY WIĘCEJ: Cezary Cichocki, Wanda Krzesińska, Paweł Glanc.

KWW PROSTA DROGA: Agnieszka Kowalska, Barbara Drzazgowska.

KWW NIEZALEŻNI ZAWSZE: Halina Płachcińska.

(PK)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [40]» dodaj komentarz   

 » Radny powiatowy (Mieszkanka | 17-04-2024, 14:04:10)

Może PiS odcina się od damskich bokserów. Startował już ze wszystkich istniejących i nie istniejących partii i każda się go pozbyła to został wielkim niezależnym.

 » Komitet wyborczy (kaśka | 15-04-2024, 23:27:35)

A dlaczego z gminy Jeziora Wielkie nie było kandydatów z PiS do Rady Powiatu? Poprzedni radny nie jest już w PiS?

 » Najlepsze rozwiązanie (Rozwiązanie | 14-04-2024, 12:11:41)

Zlikwidować całą tą gminę i wszystkich z urzędu z wójtem na czele na bruk wywalic !!!

 » grzanki (HSAN | 13-04-2024, 20:37:56)

Ludzie zacznijcie się szanować.

 » Fajnie (Wiejski obserwator | 12-04-2024, 23:32:47)

Fajnie jest grać ludzkimi emocjami na tym forum. Z 12 postów zrobiło się 34. Ktoś oskarżył o coś wójta, ktoś że strachu narobił w gacie przed monitorem, ktoś zasłania się mobbingiem. Myślę że w taki sposób niedługo dobijemy do 100:D

 » Leniwe hieny (Obsewator | 12-04-2024, 22:55:43)

Zgadzam się! DAREK czyścimy Gminę! W pierwszej kolejności zmieniamy Z-cę!

 » Odpowiedź (Gość | 12-04-2024, 22:25:36)

Ojjj... A kto to Pan S i Pan P? Co za zastrasznie osób? Mobbing? Ktoś ma się bać? Nie rozumiem...

 » Obserwator (Leniwe hieny | 12-04-2024, 22:02:56)

Oj więcej pracowników tej gminy zasługuje na wręczenie zwolnienia niż ci dwaj.

 » Uczciwość (Mieszkanka Jezior | 12-04-2024, 21:58:55)

Znając życie to na miejsce pracy Pana S. oraz Pana P. nikt za te marne grosze nie będzie chciał przyjść... Poza tym jak od tylu lat mieszkam w Jeziorach, to na tych Panów złego słowa nie usłyszałam :)! Więc radzę poszukać sobie innych ofiar lub iść na siłownię, emocje zejdą.

 » Myśląc, że jestem Ciesielczykiem (Wiejski obserwator | 12-04-2024, 17:46:04)

Odpowiedz na moj wpis i pomówienie, że jestem Ciesielczykiem nieźle mnie rozbawiło. Naprawdę myślicie, że mieszkańcy na niczym się nie znają i nie widzą co wyprawiacie? Może pogramy w koło fortuny??? Druga litera nazwisk obu Panów to R. :D Dodam też, że 5 kolumna z urzędu gminy, czyli panowie S. i P. mimo otwartej wrogości do wójta Ciesielczyka jeszcze pracują i nikt im krzywdy nie robi, chociaż ich praca pozostawia wiele do życzenia. Och te moje małe złośliwości.

 » Do Bartek (Informator | 12-04-2024, 17:11:09)

Bez stołka też sobie radził i miał lepsze auta niż teraz bo był zaradny. Więc co to za różnica.

 » Zgadzam się Eliza (Bartek | 12-04-2024, 16:24:26)

Przyjezierze = szopkowo. A miałobyc tak pięknie a wyszło jak zwykle. Jedna wielka tragedia. Zobacz jak jest w Skorzecinie. Kto by zazdrościł funkcji wójta Jezior Wielkich to jakiś żart chyba. To tak jakby być sołtysem psiej wólki. Czego tu zazdrościć, bez stołka by sobie kiepsko radził. Jeździł jakimiś składankami zza zachodniej granicy.

 » Do Eliza (Piotr | 12-04-2024, 14:59:45)

Jak Tobie się nie widzi co powstało w Przyju to ja nie wiem co Ty byś tam chciała? Galerię? Po raz pierwszy od kilkunastu lat wreszcie Przyje nie odstrasza turystów a ty jeszcze narzekasz? To co miał wójta tam zrobić specjalnie dla ciebie?śmieszne są już te komentarze wszystkie. Oj boli niektórych wygrana Darka i długo boleć jeszcze będzie

 » Wójcik (Eliza | 12-04-2024, 09:25:46)

Co wy za bzdury wypisujecie, jak można porównać wykształcenie mieszkańców do wójta, przecież oni nie pchają się za wszelką siłę do polityki i nie muszą mieć wykształcenia. Co on zrobił na Przyjezierzu?? Miały powstać ładne równe pawilony a powstało kolejne szopkowo, które oszpeca ogólny wizerunek miejscowości. Wójt nie ma pojęcia o tym co robi, nie ma go w pracy jest ciągle w terenie bo on nie zna się na tym co robi wójt. Dostawał kasę bo robił kampanie za publiczne pieniądze polityką z pisu wojewodzie, posłance i posłom. Teraz juz się skończy rozdawnictwo i zobaczymy jak sobie poradzi.

 » ! (do Wybory | 12-04-2024, 07:36:03)

Zgadzam się w pełni! Zapytajcie "przełożonego" Olka jakie ma plany na spichlerz w Rzeszynku. Gdzie ten pieknie wyremontowany obiekt? Gdzie te biura w SP Rzeszynek? Co do szkoły w rzeszynku to pamiętajcie, że nie jest gminna, a prywatna udostępniona tylko warunkowo- dopóki jest szkołą. Właściciel żyje i ma się dobrze. Niestety wyjdą przekręty jak gmina "sprzedała" mieszkania nie należące do gminy.. Oczywiście sprzedała na papierku...

 » wykształcenie (doElita | 12-04-2024, 07:28:30)

Zadajesz sobie sprawę, że wyśmiewając wykształcenie wójta wyśmiewasz większość mieszkańców? Skoro nie masz tej świadomości, to znaczy, że system nauczania zawiódł (domniemam, że masz doktora- chociaż tylko jedna osoba się tym tak szczyci w okręgowej polityce), a Ty zarabiasz najniższą krajową. Możesz dziękować byłym rządzącym, że ją podwyższyli. Podejrzewam, że byłeś/byłaś ta Elitą, ale się skończyło jak Darek zaczął porządek robić. Gdzieś na fb przewinął mi się fajny cytat.. "Nie oceniaj, bo za każdym człowiekiem jest historia, której nigdy nie poznasz" pamiętaj też, że jest więcej tak zepsutych ludzijak Ty, którzy oceniają też Ciebie

 » Wybory (Młody | 11-04-2024, 18:48:36)

Właśnie co wracałem z pracy i co widzę Wójt zbiera kamienie na polu rodziny. I dotarło do mnie w tym momencie gdzie ma te miliony które podobno przewalił na lewo a kamienie zbiera. Znam tę rodzinę od zawsze I mało co dałbym się zmanipulować tej obłudnej nagonce na niego w trakcie trwania kampanii ,już wszędzie nawet pod marketem obgadywano całą rodzinę. Na szczęście mam czyste sumienie bo zagłosowałem na Darka,choć na brata już nie,tyle co on zrobił se myśle to nikt, a ja mało co zagłosowałbym na Mielcarka którego jeszcze nigdy nie widziałem przy pracy. Wiem tylko od mojej ciotki ,że już rok wiszą kable jego I prosi go o podłączenie internetu i nic. Teraz gadałem ze znajomymi i opowiadam co widziałem i oni przyznają ze głosowali na Mielcarka,który nic ani dla gminy ani dla nich nie zrobił, poza lewymi dekoderami i obietnicami darmowego internetu. W sumie doszliśmy do wniosku że pewnie bida zajrzała do portfela po wylocie z pracy i tera wszystko powie aby wrócić na nasz wikt jak ten jego mentor którego reprezentowal, już wszystko wszystkim obiecał a ludzie po 4 latach znów go wybrali choć nic nie zrobił dla gminy. Dobrze że te 800 plus jest,może wystarczy na życie se myśle. Mało co bym odwalił taki numer i na porządnego gościa nie zaglosował. Jednak polityka to bagno i trzeba słuchać oczu i rozumu a nie ślepo z zawiścią wierzyć kłamcom. I jeszcze jedno niech mają bałagan i zatrudniają kogo chcą najważniejsze aby porządek był w gminie. Dziękuję Darek za halę i siłownię czasem chodzę i tu i tu. Pozdrawiam wyborców Darka , a pozostałym życzę refleksji i trzeźwej oceny sytuacji.

 » Skoro (Zdzisław Jeż | 11-04-2024, 17:00:30)

Wszyscy atakują Ciesielczyka, że buc, że słabe ma wykształcenie itp. itd.... To dlaczego pytam wygrał wybory taka różnica głosów. To nie był przypadek. Przypadek byłby przy różnicy 2 a nie 20%. To kto ma kompleksy? Jeździć do Niemiec i pracowac to nie jest wstyd. Przynajmniej sobie radził i tata nie musiał go wkręcać do pracy w gminie. Parzy Was du*a bo myśleliście, że wygrana macie w kieszeni. Olek był najsilniejszym kandydatem opozycji od lat chyba i przegrał 20%. To co? Wszyscy mieszkańcy są cyrkowcami i niedoukami? I nie piszcie mi, że jestem Ciesielczykiem lub jego przydupasem. Jestem mieszkańcem gminy, którego drażni wasza buta.

 » Brak klasy (Mieszkanka obserwatorka | 11-04-2024, 16:13:03)

Zgadzam się z komentarzem niżej, brak klasy.. Żeby spotkanie z Panem wyglądało tak, że "zrobiliśmy wszystko super", ale drugi kandydat taki zły i niedobry i obrabianie mu czterech liter słabe, niedopuszczenie nikogo do głosu słabe, to tylko znaczy o Pana braku szacunku do mieszkańców i konkurencji, wszystko mówione z taką złością, nienawiścią, jeżeli tylko coś nie po Pana myśli.. nigdy nie będę uczestniczyła więcej w "spotkaniu" z Panem, stracony czas. A i teraz po wszystkim pisze Pan w swoich komentarzach o korycie, że przeciwnik chciał z powrotem, do którego sami przecież się tak pchacie z braćmi.. tak, jakby oprócz Was nikt nie mógł.

 » Elita (Świadoma | 11-04-2024, 10:59:23)

Pan Darek ma straszne kompleksy w temacie wykształcenia. Skończył AWF i orłem tam nie był. To że konkurencja w tej treści prezentowała się bardziej imponująco doprowadzało go do białej gorączki. Kiedy słuchało się wypowiedzi braki konkretnego wykształcenia były u niego bardzo widoczne. Szczególnie przy wypowiedzi w tym śmiesznym filmiku pod halą. Dlatego wspomina o pseudoelitach i wyksztauciuchach. Darku trzeba było się uczyć a nie w szkołę kamieniami rzucać

 » Marales (Barany | 11-04-2024, 09:31:11)

Przegrała złośliwość i kłamstwa. Ciężko jest się wam pogodzić z przegraną oj ciężko...jeszcze powyborczy kurz nie opadł...widać du*e ściska..

 » Do Miles Morales (Mieszkaniec | 11-04-2024, 09:21:20)

No nie wiedziałem że są osoby które tak prawdziwie przedstawiają to, co się dzieje. Aż wierzyć się nie chce że w tej gminie są tacy przcietnika ludzie jak Miles Morales. Wójt to nigdy ponad miernnego przeciętniaka nie będzie. Czekam na odpowiedź w sprawie Grzegorza K. Komu się naraził? O co tu chodzi?

 » Ślepo jak owce (On | 11-04-2024, 09:09:22)

Nie wiem jak można głosować ma tego krętacza, wielkiego byłego posła, nic dla nas nie zrobil nic...tylko kąsa, podburza, kłamie, i się uśmiecha sztucznie, obraża i ciągle wszędzie knuje...A ludzie w nim zakochani brak słów na to ..

 » Do wiejski obserwator (Miles Morales | 11-04-2024, 07:16:17)

Panie Darku, niech już Pan skończy z tymi zgryźliwościami i obmawianiem konkurencji. O co chodzi z tymi elitami? Jakiś kompleks? Może zaczniemy jeszcze mówić o gorszym i lepszym sorcie? Mówi Pan o braku klasy, której Pan w ogóle nie posiada co pokazała kampania. Spokojnie, wygrał Pan i nie będzie Pan musiał z powrotem do reichu jeździć. No, bo chyba o to w tym wszystkim Panu chodziło...

 » Fałszywe osoby. (Mieszkanka | 11-04-2024, 06:54:47)

Wybory uwidoczniły jak ludzie grają na dwa fronty, tak by by mieli dobrze obojętnie, kto zostanie Wójtem. Widać, to po postach zamieszczanych na fb. Po nadawaniu tytułów podczas rozmów. Pnie Wójcie oraz Panie Mielcarek, tak na przyszłość uważajcie z kim i o czym rozmawiacie.

 » łojezusiemaryjo (Mieeetek | 10-04-2024, 23:49:22)

W jeziorach jest więcej radnych jak ulic we wsi...

 » Pytanie (Wyborca | 10-04-2024, 23:06:34)

A kto zazdrości Grzegorzowi Kucz. że został radnym? I jest obmawia y za to że popierał Mielcarka?

 » wybory (Ona | 10-04-2024, 19:49:30)

Czasem może lepiej jak się nie gada tylko robi !!! i są tego wymierne efekty a nie tylko gada,pluje na boki,bije pianę ,wbija szpile ,robi szoł .Nie każdy ma parcie na szkło.Nadal lud kupuje tandetnego cyrkowca .

 » Śmiech i łzy (Wiejski obserwator | 10-04-2024, 19:22:32)

Bardzo proszę Panów z 3 drogi o nie wydzwanianie z poleceniami do innych radnych o przymusowym przystąpieniu do koalicji w radzie z nimi jak pan G., chodzeniu z kwiatami do Pana wójta jak Pan O., który myśli, że nikt nie odgadł jego dwulicowości i tym podobne zachowania czasami wręcz niesmaczne. Przegrywać trzeba umieć z klasą, a jak pokazały wyniki to kolejny projekt samozwańczej elity Jezior Wielkich rozbity przez Pana Ciesielczyka. Naprawdę jak się ma w swoich szeregach idiotów to i lepsze opowieści krążą po Jeziorach. Myślę też, że nie wypali Wam plan uzyskania większości i tym samym nie udzielenie w dalszej perspektywie absolutorium i wpuszczenie tych waszych kołkow tylnymi drzwiami. Pozdrawiam

 » Nie przeszedł Laskowski (Wyborca | 10-04-2024, 08:55:45)

Nie przeszedł do powiatu. Zresztą kolejny raz.

 » Kowalska (Emma | 10-04-2024, 00:57:30)

Gdyby nie Kowalska to tych psów było by teraz nie 20 a 200 dzięki niej zrobione zostały dla nich kojce i mają co jeść!!!sterylizacja sama się zrobiła!!! Rozmnażały się na potęgę...Sama za własne pieniądze jeździ nikt tego nie widzi!!! No przecież pan Kamil zrobił by to lepiej;) Ludzie Wy nie macie wstydu i empatii...lepiej dać do schroniska i gmina niech płaci grube tysiące na ich utrzymanie...pozdrawiam nie zadowolonych wyborców:)

 » Kowalska (Emma | 10-04-2024, 00:52:16)

Gdyby nie Kowalska to tych psów było by teraz nie 20 a 200 dzięki niej zrobione zostały dla nich kojce i mają co jeść!!!sterylizacja sama się zrobiła!!! Rozmnażały się na potęgę...Sama za własne pieniądze jeździ nikt tego nie widzi!!! No przecież pan Kamil zrobił by to lepiej;) Ludzie Wy nie macie wstydu i empatii...lepiej dać do schroniska i gmina niech płaci grube tysiące na ich utrzymanie...pozdrawiam nie zadowolonych wyborców:)

 » kowalska (onn | 09-04-2024, 12:26:27)

Potwierdzam wcześniejsze zdanie kolezanki... nic kompletnie nie mówi na sesjach, siedzi na laurach i jedyne co to pieski w głowie. Kamil byłby dużo lepszym radnym. Pani Agnieszka może podziękować znajomym, którym głupio było nie oddać na nią głosu. Kamil zdobył duże poparcie.

 » Rada (Wyborca | 09-04-2024, 12:26:02)

Odezwali się sfrustrowani którym nie podobają się wyniki wyborów.Bordzo mi was żal bo tak się męczycie w tej gminie,wiec może lepiej się wyprowadzić.Robicie igrzyska chamstwa i zawiści.Mieszkancy wybrali ludzi którzy coś robią.a nie biją pianę na forum choć tacy są wybrani też.Wiec proszę o trochę kultury bo to świadczy o człowieku a nie zjadliwe anonimowe jak się by mogło wydawać.Gratulcje dla wybranych ludzi, nie partii 45994

 » Pani halina (Tom | 09-04-2024, 00:20:15)

Drogi gości nie mieszaj taranta do innej polityki.tarant jest naszą miłością która kochamy i kochać bę dziemy.a pani Halina zawsze jest mile widziana na naszych meczach.ma swoje zdanie i widocznie się wielu to podoba.

 » Wybory jeziora (Rada 742024 | 08-04-2024, 20:42:25)

Rada i ten Pan Cichocki ,który nie bywa w sesjach nie mówi nic i wybrany???? Ludzie,śmiech na Polskę.Pani Agnieszka to racja ani słowa nie powiedziała,cuda w tych Jeziorach , siedzą nie chodzą nic nie mówią są wybierani

 » Rada (Jw | 08-04-2024, 16:34:11)

Aleksander i tak sporo głosów otrzymal- to cenna informacja dla wójta. Może czas otworzyć się trochę na myślących inaczej niż Pan. Oczywiście,bo tylko rada- sama głosowałam na Pana. Najbardziej zdziwił mnie fakt wygrania PaninKowalskiej... Nie zajmowała za dużo głosu na sesjach, a jedyne z czym się utorzsamia to pieski... Kamil miał chociaż jakiś plan, założenia, energię...nno cóż kolejne lata zostaniemy przy temacie piesków, jeśli wogole usłyszymy Panią radna na sesji... Pan Wysocki.. cóż,bpodobnie.. siedział i sluchal-zero własnego zdania. Panie Jurku B. PAN UWIELBIA DZIEKOWAC- podziękował Pan już chyba wszzystkim- pora na papieza:) Głośniej do mikrofonu, i powodzenia, bo Pan potrafił się mocno zaangażować.

 » Radni (Wyborca | 08-04-2024, 14:44:03)

O matko i Halina pierwsza dama taranta też się dostała? Masakra

 » Agitacja podczas ciszy wyborczej (Halyna | 08-04-2024, 13:50:21)

Jak to jest ze ta radna z wojcina w sobotę chodziła od domu do domu i namawiała żeby na nią głosować i na olka a będziemy mieli darmowy internet i telewizję cyfrowa itd. Czy to prawa nie złamało

 » Radni (Wiosna | 08-04-2024, 13:21:54)

Ło Jesu Halyna. I gdzie Twój Pan Wójt ?. Nigdy nie wyprzedzaj faktów .

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Kolizja przy wymijaniu (2)
 » Spektakl w Mogilnie (1)
 » Zamienił tablice rejestracyjne (0)
 » Informacje o KSeF (0)
 » 31 mandatów za prędkość (8)
 » Logo dla poprawy wizerunku (9)
 » Praca dla kontrkandydata (75)
 » Plac zabaw z ogrodzeniem (9)
 » Majowa niedziela w Bielicach (13)
 » Świętowali z orkiestrą dętą (1)
 » Występ i mogileńska wystawa (4)
 » Kradzież hulajnogi (2)
 » Dyrektor zwolniona (41)
 » Grają już 50 lat (0)
 » Muzyczny weekend (3)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ