Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Wybór zależy od mieszkańców

2020-11-18 22:11
 

Mieszkańcy Kwieciszewa mogą głosować na wybór jednej z dwóch propozycji projektów obiektu sportowo-rekreacyjnego, który mógłby powstać w przyszły roku. Warunkiem realizacji jest otrzymanie przez gminę zewnętrznego dofinansowania.

Plebiscyt ma na celu wyłonienie i opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej przewidzianej do realizacji, spełniającej oczekiwania mieszkańców miejscowości Kwieciszewo.

- Marszałek Województwa Kujawsko–Pomorskiego w Toruniu Piotr Całbecki ogłosił konkurs dotyczący kształtowania przestrzeni publicznej na terenach wiejskich. Nadarzyła się więc okazja pozyskania środków unijnych na budowę wielofunkcyjnego boiska przy Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Kwieciszewie - informuje burmistrz Leszek Duszyński na profilu Facebook'owym.

Głosowanie trwa do 25 listopada 2020 r. do godziny 15:30. Szczegółowe informacje pod nr telefonu 52 318 55 37. Do udziału w głosowaniu uprawnieni są wyłącznie mieszkańcy miejscowości Kwieciszewo. Każda osoba może oddać tylko jeden głos na wybraną przez siebie propozycję projektu.

Głosowanie odbywa się za pomocą formularza stanowiącego załącznik do niniejszego ogłoszenia poprzez postawienie znaku "X" przy wybranym przez siebie projekcie. Wypełniony formularz należy następnie odesłać na adres poczty elektronicznej gminy: boiskokwieciszewo@mogilno.pl. Formularz do pobrania tutaj.

Za nieważny uznaje się głos w przypadku:
- braku możliwości identyfikacji wybranego projektu;
- oddania głosu na więcej niż jedną propozycję do wyboru;
- oddania głosu przez osobę nieuprawnioną do głosowania (nie będącą mieszkańcem miejscowości Kwieciszewo).

Niezwłocznie po zakończeniu głosowania odbędzie się obliczenie wyników głosowania polegające na zsumowaniu ważnych głosów oddanych na każdą z propozycji projektów operacji do realizacji. (I)

Propozycje projektów (kliknij na obrazek, aby powiększyć):

Kwieciszewo

Kwieciszewo

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [9]» dodaj komentarz   

 » Do Mario? (Mieeetek | 21-11-2020, 08:53:57)

Gdzie Ty tam piękno widzisz? Dziura jakich mało z 2 ulicami i tranzytem..

 » Kwieciszewo (Mario | 20-11-2020, 21:41:07)

Ludzie co wy macie do Kwieciszewa? Jeśli chodzi o inwestycje w tej miejscowości od razu jest fala krytyki.23lata mieszkałem w Kwieciszewie i jak czytam że Szkola nie potrzebna ze nauczyciele nie mają kwalifikacji ze boisko jest nie potrzebne normalnie szlak mnie trafia. Wszystkie dzieci i ludzie są równi nie ma gorszych i lepszych . Dlatego inwestycje w tak pięknej wsi jakie jest Kwieciszewo boisko wielofunkcyjne jak i inne inwestycje się należą.

 » Kadra ? (Mikołaj | 20-11-2020, 21:03:34)

Wspaniale przygotowana kadra w szkole w Kwieciszewie to już dawno przeszła na emeryturę, a to co zostało oprócz matematyka trudno nazwać nauczycielami nie wspomnę już o ich szefie. Jak wandale mają zniszczyć tę inwestycję to pewnie że lepiej aby powstała kanalizacja ,którą byśmy już dawno mieli aby taki ktoś uprzedzony do nas mieszkańców za to że na niego nie głosujemy nie wygrał wyborów na Burmistrza .Zresztą nadal na niego nie będziemy głosowali !!!

 » Boisko (Ta | 20-11-2020, 19:13:42)

Leszek bardzo dobrze robisz nie czytaj tych zjeb.... Komentarzy dzieci i starsi będą się cieszyć a konkurencja pisze głupoty pozdrawiam

 » dajmy ludziom igrzyska (leniwiec | 20-11-2020, 18:59:49)

drogi dziurawe a te wioskowe to już zupełnie zapomniane, kanalizy nigdy nie będzie, będzie za to boisko, magazyn GS i ronda.

 » boisko (paf | 20-11-2020, 13:19:17)

Burmistrzu, proponuję przyszłościowo nie robić nic na wioskach a w szczególności w Kwieciszewie. Coś fajnego, funkcjonalnego mogą mieć - oczywiście wszystko źle (czytaj komentarze niżej). Proszę kolejne inwestycje prowadzić tylko w Mogilnie.

 » projekt obiektu sportowo-rekreacyjnego (mieszkaniec | 20-11-2020, 13:14:47)

Przykre ,że ktoś krytykuje inwestycje na terenach wiejskich naszej gminy. Czy dzieciom i młodzieży z Kwieciszewa i okolic nie należą się nowe boiska i place zabaw. Czy dzieci te są gorsze.... A co do szkoły to pomimo tego że jest małą, wiejską szkołą , to ma dobrze przygotowaną kadrę nauczycielską a uczące się w niej dzieci osiągają równie dobre wyniki w nauce jak uczniowie mogileńskich szkół podstawowych. Pamiętam słowa Pana Burmistrza z 2018r dot. budowy boiska i bardzo się ciszę ,że dotrzyma słowa....

 » szkoła potrzebna? (Leo | 20-11-2020, 11:32:56)

Panie Burmistrzu Duszyński! Znowu kolejne koszty pan tworzysz? Kto to potem utrzyma, zakonserwuje, zadba? Szkoła? Jaka szkoła? To tylko namiastka szkoły, z której dachu widać pobliską (2 km) szkołę w Marcinkowie-Gębicach. Gdyby powstało takie wielofunkcyjne boisko, to zaraz pewnie by trzeba było zatrudnić ze dwóch opiekunów, oświetlić teren itd. A może by pan , panie burmistrzu pomyślał o budowie kolektorów sanitarnych w Kwieciszewie, Goryszewie. Nie chce się panu myśleć, bo to trudny temat i w dodatku śmierdzący, a i efektów "naziemnych nie widać" !!!

 » Zamknąć (Mieszkaniec | 19-11-2020, 23:20:54)

Proponuję zamknąć tą szkółkę z kilkunastoma uczniami i nie generować astronomicznych kosztów przez jej utrzymanie. Szkoła bez prawdziwych nauczycieli jest tylko namiastką szkoły, jak bardzo trzeba nie kochać własnego dziecka żeby posyłać je do takiej szkółki która niczego go nie nauczy. A ładowanie potężnych pieniędzy w te projekty to wywalanie ich w błoto , jak długo było zanim wandale miejscowi je zniszczyli boisko trawiaste obok byłego przedszkola 1-2 lata ,tutaj będzie podobnie ! Burmistrz Strzelna ma jednak te przysłowiowe jaja i likwiduje takie namiastki szkół ,a nasz co boi się następnych wyborów i oświata pożre za chwilę cały budżet gminy ,a inwestycje to będą tylko w sport i infrastrukturę sportową.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Nie ma konsoli i 600 złotych (7)
 » Tu pojawią się wolontariusze (6)
 » Teren zagrożony ptasią grypą (3)
 » Nielegalny towar "spod lady" (13)
 » Papierosy i tytoń bez akcyzy (4)
 » MOGILNO: Pierwszy lottomilioner (26)
 » Internetowe licytacje na WOŚP (1)
 » Zbierają pieniądze na operację (4)
 » Pamiętaj o prawidłowych danych (0)
 » Czwarty raz złamał prawo (8)
 » DĄBROWA: Wykupią prywatny NZOZ (11)
 » Powstanie nowoczesne targowisko (27)
 » Zimowy konkurs fotograficzny (0)
 » Zderzenie z dzikiem (3)
 » Bezpieczniej na drogach (7)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ