Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Kryminałki

Pzyjezierze nocą niebezpieczne?

2020-07-09 23:00
 

Od początku lipca Komenda Powiatowa Policji w Mogilnie odnotowała jedną bójkę grupy osób w Przyjezierzu. Wówczas na miejsce skierowano łącznie 15 policjantów, w tym 4 z KPP w Inowrocławiu.

Od 1 lipca 2020 roku na terenie Przyjezierza nie odnotowano poważniejszych zdarzeń kryminalnych. Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie informuje jedynie o jednym incydencie, który miał miejsce w nocy z 3 na 4 lipca. Dyżurny mogileńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Świerkowej w Przyjezierzu bije się grupa osób. Na miejsce skierowano łącznie 15 policjantów, w tym 4 ze stanu KPP w Inowrocławiu.

- Funkcjonariusze wylegitymowali 11 osób, z czego 1 ukarali mandatem karnym w wysokości 500 złotych za zakłócanie porządku publicznego. Ustalono, że incydent miał swój początek w jednym z barów, gdzie 20-letnia kobieta została oblana piwem przez inną kobietę, w wyniku czego doszło do przepychanek i szarpaniny pomiędzy znajomymi obydwu kobiet. W trakcie tego zdarzenia ucierpiało 2 mężczyzn, którzy z niegroźnymi obrażeniami zostali przewiezieni na badania do szpitala w Inowrocławiu - informuje st. asp. Tomasz Bartecki.

Zdaniem wielu osób wakacyjny okres w Przyjezierzu sprzyja występowaniu zdarzeń kryminalnych. Jeden z naszych Czytelników zauważa, że do tego typu zdarzeń dochodzi w barach, które nie posiadają żadnej ochrony.

- Bary, które nielegalnie w czasie pandemii organizują masowe imprezy w Przyjezierzu przyczyniły się do kolejnej groźnej i niebezpiecznej sytuacji. W nocy z piątku na sobotę doszło do regularnej bitwy grup pijanych ludzi. Bary nie posiadają żadnej ochrony, a jedyny patrolujący radiowóz z dwoma policjantami musiał interweniować przeciwko kilkudziesięciu nietrzeźwym osobom. Dopiero po pół godzinie ściągnięte wsparcie było w stanie zapanować nad sytuacją. Jak gmina Strzelno jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i egzekwowanie prawa przez "pseudo dyskoteki"? W tamtym roku po jednej z takich imprez czwórka młodych ludzi w wyniku wypadku samochodowego straciła życie. Co się jeszcze musi stać, aby wróciła normalność? Gdzie jest policja, władze gminy, sanepid? - pisze do naszej redakcji zaniepokojony Czytelnik.

Warto również przypomnieć, że w ubiegłych latach podczas spotkań włodarzy gminy z dzierżawcami i właścicielami działek położonych po strzeleńskiej stronie ośrodka wypoczynkowego, letnicy informowali o zakłócaniu ciszy nocnej przez punkty gastronomiczne. Osoby te skarżyły się na całonocne imprezy muzyczne i pijanych imprezowiczów. (AS | fot. Czytelnik)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [25]» dodaj komentarz   

 » Przyjezierze (Gezza | 19-07-2020, 15:36:04)

Wyglada na to, ze w Przyjezierzu rzadzi Antifa. Nalezaloby dac im osrodek w. tzw. "strefe autonomiczna", jak w centrum Seatle. A Strzelno mogloby expresowo postawic tam kilka pomnikow, zeby 'wczasowicze' mogli je sobie,w czasie nocnych rozrob, poobalac.

 » ... (max | 15-07-2020, 09:41:39)

Przyjezierze już dawno się skończyło. Dziwię się, że jeszcze ktoś normalny w ogóle tam jeździ, wszechobecna tandeta, drożyzna, pijackie mordy i syf z każdej strony a w bonusie kałuża, zwana jeziorem.

 » Opinia: Przyjezierze (Akinorew | 13-07-2020, 13:59:26)

Cóż... Nie ma co się oszukiwać. Przyjezierze stało się typową zbieraniną pijaczków i ćpunów, młodocianych kozaczków, napaleńców bijatyk i zaczepnych panienek. Spójrz na niego przez przypadek i już ma coś do Ciebie (czytaj: coś nie pasi, może wpierdol?). Tylko żal wczasowiczów, którzy przyjechali wypocząć, pospacerować czy pobawić się na spokojnie, a nie z myślą, czy za chwilę nie oberwę albo ktoś mnie nie obrzyga.

 » Strzelno (Mieszkaniec | 11-07-2020, 15:17:57)

W Strzelnie nie jest bezpieczniej. Monitoring nie działa, policja siedzi pod kościołem, a na Rynku impreza na całego. Szczególnie to widać latem. A co do Przyjezierza.Niestety zrobiła się tam totalna wiocha i raj dla młodych chuliganów.

 » Kary (Wacek | 11-07-2020, 10:57:27)

Tak wielka akcja i tylko jednego złapali i ukarali mandatem

 » Do Marceli (Wczasowiczka | 11-07-2020, 00:35:03)

Marcela LEPSZE :p Ochrona (jak sama nazwa wskazuje) zapobiega właśnie takim sytuacją jakie miały miejsce w zeszły weekend... No ale cóż nie wszyscy to rozumieją bo świat byłby zbyt piękny;)

 » Milicja (Palikot | 10-07-2020, 23:22:56)

Milicja w Mogilnie to same lovelasy,włosy na żel,telewizory pod pachami,i cheja, wyrywają laski na fejsbokach,się nadają do pchania karuzeli,a nie na stozow prawa.gdziekolwiek ich widać to telefony w ręce i tak służba mija.

 » wizytówka (Marcin | 10-07-2020, 22:41:30)

Jak można tolerować takie dziadostwo i pójście na łatwiznę jak czerwony namiot. Brak ochrony to problem dla nieświadomych klientów. Jak awantura to na ulice i zamykamy roletki. Biedny grajek zostaje z klientami i policja. Nawet jak inne punkty robią co mogą żeby oferować coś na poziomie to Pani Blondyna jak na bazarze na stadionie. Byle wyrwać jak największą kasę i pokrzyczeć. Niech ktoś wreszcie obciąży ją stratami dla wszystkich za wszystkie przyjazdy służb, wizytówkę dla spacerujących którzy już nie wrócą. Śmierdzi moczem jak siedzisz u góry - wc za lokalem. Alkohol jak u barei . Mrugniesz to dostaniesz bo bez licencji. Ale działa trzepie kasę póki nie zatopi całej miejscowości wizerunkowo. A takie służby jak policja sanepid czy gmina to tylko sie ośmieszaja tolerujac takie szambo na podworku

 » 500 zl mandat (Now | 10-07-2020, 20:58:04)

Mandat 500 zl to chyba więcej paliwo tych radiowozów kosztowało Kpina.

 » 500 zl mandat (Now | 10-07-2020, 20:57:55)

Mandat 500 zl to chyba więcej paliwo tych radiowozów kosztowało Kpina.

 » Uciekajcie do Skorzęcina (Bobo | 10-07-2020, 20:43:07)

Przecież Przyjezierze to kilka przewracających się na bok szop, straganów i tanich bud z kiepskim żarciem. Aaaaa, zapomniałem o najważniejszym! Jest jeszcze słynna kałuża zmniejszająca swoją objętość z miesiąca na miesiąc. Dajcie spokój. Niech ten konający quzi ośrodek wypoczynkowy zwany Przyjezierzem upadnie do końca i nie podryguje już w konwulsjach. Piszę to mając przed oczami lata świetności tego miejsca z końca lat 90tych. Podziękujmy wlodarzom gmin Jeziora Wielkie i Strzelno za tą obecną karykaturę kurortu i jedźmy do Skorzęcina i PODZIWIAJMY!

 » Mariana (Do | 10-07-2020, 20:27:48)

No właśnie w Mogilnie rządzi po. I jest jak jest. Więc to nie wina PiS . Ale dla takich jak ty to nie do ogarnięcia.

 » A el paso (Marcela | 10-07-2020, 20:18:11)

El-passo nie leprze i ta psełdo bramka co wyżywa się na wypitych i młodych.Spozywaja alkohol dobierają się do dziewczyn sami innych prowokują.Niby monitorowane ale to ściema.Przyjezierze przez takich jak oni umarło!!!

 » Pamiętam urok PRZYJEZIERZA ... (HARCERZ | 10-07-2020, 17:38:52)

Obóz harcerski 1957 rok ! Tego uroku już nigdy nie będzie ! To były czasy...

 » Nie jednego pobili i to dotkliwie (Marian | 10-07-2020, 16:43:46)

Ludzie boją się zgłaszać ten fakt bo to bandyci. Tak samo jak po Mogilnie łazi ten z orłem pożal się Boże na szyi i zaczepia ludzi i czesto wymusza pieniądze. Wszystko widać na kamerach,piwko luzik co mu zrobią. Kraj pisu to ruina gorsza niż za po. Jest niebezpiecznie a pilicji jak na lekarstwo. Dajcie tajniaków do przyja i porządek będzie.

 » Przyjezierze nocą (Wczasowicz | 10-07-2020, 15:55:08)

Cytuje" Byłam świadkiem zdarzenia z 3 na 4 lipca.Chęć zysku i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności PANI Z POD CZERWONEGO NAMIOTU spowodował powrót zagrożenia w Przyjezierzu. Brak ochrony tolerowany przez gminę i policję powoduje samowolke młodych ludzi. Kto wyraził zgodę na taka działalność tej PANI?? Rzucane butelki na ulice, grupki zaczepiające ludzi przy wejściu i totalny bałagan to obecnie wizytówka Przyjezierza. Może by obarczyć kosztami ściągnięcia tylu służb właścicielkę Czerwonego Namiotu? W innych lokalach i w Przyjezierzu czy w Poznaniu właściciele potrafią sami zapanować nad porządkiem żeby nie dochodziło do takich zdarzeń które miały miejsce w Przyjezierzu. Ciekawe co na to wszystko sanepid? Nie przestrzegano żadnych obostrzeń chociażby dezynfekcja przy wejściu i trzymanie dystansu. Podejście Pani widać również w zorganizowaniu toalety wszyscy załatwiają się za lokalem. Nie wszystkich wrzuca się do jednego worka więc pisanie o całym Przyjezierzu to lekka przesada..." Całkowicie zgadzam się z tą opinią. Głównym problemem ulicy świerkowej jest czerowny namiot. To tutaj zbiera się cała "patologia", która później robi rozruby na ulicy, to tutaj łamane są nagminne wszelakie przepisy sanitarne (imprezy, brak zachowania odległości, itp). To tutaj muzyka gra niemiłosiernie głośno mimo zgłaszania tego faktu na policję (wielokrotie pisemnie). Dlaczego Władze nie reagują Panie Burmistrzu Strzelna? Dlaczego nie zabierze Pan koncesji na alkohol i wymusi koniec organizowania pseudo imprez i walenia muzą od nocy do samego rana? Z jakiej racji coś co ma w nazwie "restauracja" ogranizuje imprezy od nocy do rana na wolnym powietrzu i zakłóca ciszę nocną nagminnie? Kolejny problem to śmieci, które generują "bywalcy czerwonego namiotu" Pobite szkło leży wszędzie, wymiociny, odór moczu wszedzie, bo owa restauracja nie zapewnia węzła sanitarnego dla "bywalców" Bywalcy owi załatwiają swoje potrzeby pod drzewami na głównej ulicy oraz na zapleczu przy dawnych toaletach publicznych. NIe potrafię zrozumiec, kto wydał zezwolenie na działalność tego cyrku?

 » Do UPS (Wczasowiczka | 10-07-2020, 13:02:10)

UPS prawda...;)

 » Przyjezierze (Hejka | 10-07-2020, 12:17:35)

Woda w przyju jeszcze jest ? 80 - 90 lata ubiegłego wieku , kurort kultura , 2020 ! Stragan jarmarczny i chamstwo !alfonsi i " zniewolone " k*** śmiech

 » do wczasowiczka (UPS | 10-07-2020, 11:23:39)

Coś z tą dezynfekcją pomyliłaś.Piszesz,że nie było dezynfekcji.Przecież dezynfekowali się nawet od środka!

 » strzelno (strzelnianin | 10-07-2020, 10:53:31)

w Strzelnie na Św. Ducha i Rynku po 23 też lepiej bez gazu się nie pojawiać, bo grasuje agresywne menelstwo

 » mieszkaniec (mieszkaniec | 10-07-2020, 09:34:37)

W Przyjezierzu jest niebezpiecznie, alkohol, narkotyki, i bójka pod klubem i nie tylko.Codziennie.

 » Jakie zdziwienie. (Astron | 10-07-2020, 08:16:07)

Nie od dziś wiadomo jaka patolointeligencja jezdzi do Przyjezierza. Alko i inne dragi i małolaty się bawią bo się wyrwały od rodziców 30km od domu. Wody w tej kałuży już duzo nie zostało to zamiast na pływanie to gdzie indziej tą energię tracą. Zaprać to przyjko i z głowy.

 » Przyje (Rysiek | 10-07-2020, 00:22:27)

Przed pandemią jak i po, Inowroclaw będzie rządził tym g**nem. Władze się chowają po lesie spisując małolatów za browar w dłoni. Brawo Jeziora Wielkie brawo..

 » Dyskoteki Przyjezierze (Wczasowiczka | 09-07-2020, 23:49:16)

Byłam świadkiem zdarzenia z 3 na 4 lipca.Chęć zysku i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności PANI Z POD CZERWONEGO NAMIOTU spowodował powrót zagrożenia w Przyjezierzu. Brak ochrony tolerowany przez gminę i policję powoduje samowolke młodych ludzi. Kto wyraził zgodę na taka działalność tej PANI?? Rzucane butelki na ulice, grupki zaczepiające ludzi przy wejściu i totalny bałagan to obecnie wizytówka Przyjezierza. Może by obarczyć kosztami ściągnięcia tylu służb właścicielkę Czerwonego Namiotu? W innych lokalach i w Przyjezierzu czy w Poznaniu właściciele potrafią sami zapanować nad porządkiem żeby nie dochodziło do takich zdarzeń które miały miejsce w Przyjezierzu. Ciekawe co na to wszystko sanepid? Nie przestrzegano żadnych obostrzeń chociażby dezynfekcja przy wejściu i trzymanie dystansu. Podejście Pani widać również w zorganizowaniu toalety wszyscy załatwiają się za lokalem. Nie wszystkich wrzuca się do jednego worka więc pisanie o całym Przyjezierzu to lekka przesada...

 » .. (Mieetek | 09-07-2020, 23:40:38)

4 ludzi straciła życie z powodu powszechnie znanego, nie z winy dyskoteki!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Zatrzymali dilera na parkingu (1)
 » Kino w plenerze (0)
 » Wieża doczeka się remontu? (19)
 » Poduszka VISCO (0)
 » Sprawca kradzieży poszukiwany (13)
 » Kto zgubił telefon? (6)
 » Zajechał drogę pijanemu kierowcy (9)
 » Nowa wystawa od piątku (2)
 » 230. rocznica Konstytucji 3 Maja (8)
 » Dzień Ziemi w MOW Bielice (1)
 » Narodowy Program Szczepień (0)
 » RZADKWIN: Zrzut ścieków do jeziora (23)
 » Nietypowe znalezisko w Chabsku (16)
 » Nielegalny hazard w Strzelnie (9)
 » MOGILNO: Akcja na jeziorze (10)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ