Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Zdrowie i medycyna

STRZELNO: Pełna obsada lekarska

2020-04-08 11:02
 

Jak poinformował wicestarosta Marian Mikołajczak, po ponad trzech miesiącach udało się zatrudnić lekarzy, którzy przez 5 dni w tygodniu będą przyjmować w strzeleńskiej przychodni zdrowia.

Z przekazanych informacji wynika, że od początku kwietnia przez trzy dni w tygodniu lekarze będą przyjmować od godziny 8:00 do 18:00 z przerwą obiadową. W pozostałe dwa dni od godziny 8:00 do 14:00 równocześnie będzie przyjmować dwóch lekarzy. Najważniejsze jest to, że przez dwa dni będzie przyjmował pediatra.

- Mamy nadzieję, że skończą się utrudnienia naszych pacjentów w dostępie do lekarzy. Jako strzelnianin, ale i nadzorujący z ramienia zarządu opiekę zdrowotną na terenie powiatu pragnę przeprosić wszystkich pacjentów za dotychczasowe niedogodności, podziękować za wyrozumiałość i życzyć, abyśmy wszyscy jak najrzadziej korzystali z pomocy medycznej, zwłaszcza w tym trudnym czasie - poinformował na Facebooku wicestarosta Marian Mikołajczak.

Warto podkreślić, że nadal w Strzelnie nie ma nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Według zapewnień wicestarosty ma ona powrócić do Strzelna w 2022 roku, kiedy zakończy się modernizacja budynku po byłym szpitalu. (PK)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [38]» dodaj komentarz   

 » Do Zosia . (mieszkaniec | 15-04-2020, 16:06:04)

Zosia w polityce NIE MA NADZWYCZAJNEJ KASTY . My wyborcy swoimi głosami wybieramy wszystkich lokalnych polityków - osoby publiczne. Tym samym podlegają naszej krytyce . Czy Tobie się to podoba czy nie ! Nie strasz...WYBORCÓW !

 » do wszystkich obrońców (rudy | 15-04-2020, 10:57:35)

Każdy, kto zostaje osobą publiczną, zwłaszcza pochodzącą z wyboru, musi być przygotowany na krytykę swojej działalności. Takie są reguły demokracji, znanej wolnemu światu od jej zarania. Nikt, kto z własnej przecież woli, zostaje osoba publiczną nie może nie może liczyć na anonimowość i obojętność. Każdy prezydent, szef partii, minister, wojewoda, starosta, wójt, poseł, czy radny musi liczyć się nie tylko z krytyką jego pracy, ale również z zainteresowaniem jego majątkiem (zwłaszcza jak zdobytym), zachowaniem, również jego rodziny, ba całym jego życiem. Nikt nie może obrażać się na krytykę sposobu zatrudniania rodziny i znajomych, zarządzania środkami publicznymi, wywiązywania się z obietnic wyborczych itp. Żadna osoba publiczna nie może dziwić się zainteresowaniem jej życiem prywatnym, np. czy ktoś bije żonę, pije alkohol, źle się uczył w liceum, czy wywalili go z uczelni albo z seminarium, czy źle się ktoś prowadził w młodości, czy ma, lub miał kochanka, jego orientacja seksualna, wcześniejsza działalność zawodowa i publiczna. Ba wyciągną mu (jej) nawet dziadka volksdojcza albo ubowca, ojca aktywistę partyjnego, o TW, OZI i ORMO nie zapominając. Nie ma tu znaczenia czy jest się prezesem NIK, senatorem, marszałkiem, czy wicestarostą. Na koniec dodam, że straszenie krytykantów odpowiedzialnością jest śmieszne, podobnie jak zachowanie Grodzkiego w stosunku do przyznających się do "kopertówek". Wicestarosta mogileński bardzo często krytykował i krytykuje publicznie swoich przeciwników politycznych i nie zawsze jest to tylko krytyka... Pan Mikołajczak jest co prawda historykiem, ale myślę że "Monachomachia" Krasickiego jest mu znana.

 » Xd (Mieszkaniec | 14-04-2020, 21:24:25)

Ludzie weźcie się za robotę ,a nie ciągle tylko wpisujecie. Administrator powinien nie pozwalać nic komentować . Chorzy wszyscy jesteście. Sprzątajcie albo wyciągnijcie ciuchy i pilnujcie , a nie głupoty piszecie. Co do Mikołajczaka to bardzo dobry człowiek , który nie zasługuje na krytykę. Dobrej nocy , i większego dystansu dla innych . Spadajcie z tych wszystkich forum , internet wam odciąć bo tylko siedzicie przed kompem i jecie i piszecie głupoty i tak wygląda wasze życie . Dobrej nocy

 » CD. do tematu PRAWDA (Zosia | 14-04-2020, 16:13:10)

Za treść wpisów odpowiadają nie tylko komentujący na CMG,ale również ci,którzy umieszczali NIEPRAWDĘ na stronach Forum Pomorska Mogilno!

 » CD.do tematu PRAWDA (Zosia | 13-04-2020, 23:32:29)

Od jutra zaczynam rejestrację wszystkich NICKÓW osób,które jako obrzydliwcy krzywdzą Pana Mikołajczaka.Mam nadzieję,że administrator strony CMG nie usunie komentarzy i autorzy wpisów zostaną zidentyfikowani-już najwyższy czas!

 » Powiat (Sąsiad | 13-04-2020, 18:13:24)

Weźcie się za robotę,a nie siedzenie przed komputerem i pisanie głupot z nudów. Jak nudzi wam się w święta,i zresztą nie tylko w święta to idźcie na działkę i weźcie się za robotę, a nie siedzicie i piszecie sobie na wzajem bzdety, zablokować pisanie tych komentarzy i skończy się zabawa. Jacy ludzie są podli w dzisiejszych czasach. Nie dziwię się ,że kara Boska przyszła koronawirus na świat , bo ludzie są podli. Więcej dobroci do bliźniego życzę , i przestania mówić i pisania głupot.

 » PRAWDA (Zosia | 12-04-2020, 18:22:10)

Już we wcześniejszych artykułach nt.polityki w powiecie mogileńskim pisałam o osobie Pana Mariana Mikołajczaka jako tego,który jest świadectwem słów :Sapere aude.Nie należy się zastanawiać nad tym -kto Go oczernia.Według mnie to grupka zakłamanych,mściwych,zazdrosnych osób,z dysfunkcjami.Proszę Pana Mikołajczaka o to,aby podjął działania ,które doprowadzą do ujawnienia osób Go zniesławiających.Dobra sława jest potrzebna do pełnienia funkcji vicestarosty,dlatego autorzy obrzydliwych wpisów muszą być ukarani-ja osobiście ,moi znajomi,koleżanki i inni znający Mariana jako nauczyciela,dyrektora liceum,vicedyrektora ZS w Strzelnie,vicestarosty mogileńskiego znamy prawdę o tym Człowieku (celowo przez duże C).Szanujemy Cię za całokształt ,a ci byle -jacy muszą odpowiedzieć przed sądem!

 » do gogo (Klara | 12-04-2020, 10:25:31)

Czeski błąd nie 2012 a 2021. przepraszam

 » do gogo (Krzysztof były uczeń prof. Mikołajczak | 11-04-2020, 22:42:47)

Protestuję przeciwko nazywaniu P. Mariana "mieniącym się historykiem". To określenie jest deprecjonujące, a Pan wicestarosta kiedy pracował był jednym z najlepszych nauczycieli historii w województwie, o czym świadczą jego sukcesy w olimpiadach na szczeblu centralnym. Mam przyjemność należeć do licznego grona jego laureatów, przez co miałem wolny wstęp na studia kiedy jeszcze były egzaminy.

 » do gogo (Klara | 11-04-2020, 22:31:48)

Rzeczywiście z faktami się nie dyskutuje. Pediatra będzie przyjmował jak dotąd 5 razy w tygodniu w Poradni Dziecięcej a jeszcze dodatkowo dwa razy w poradni ogólnej. nawet taki głąb jak ty powinien zrozumieć że to lepiej niż poprzednio. Możesz sprawdzić na strzelnoonline i nie spinaj się tak na wicestarostę bo ci żyłka pęknie i będzie szkoda takiego indywiduum jak ty a jeśli chodzi o świąteczną opiekę to wicestarosta obiecał od pierwszego kwartału 2012 i jeśli nie dotrzyna slowa to wtedy go atakuj

 » do zenon, Klara i im POdobnych (gogo | 11-04-2020, 21:00:18)

Napisałam o faktach a z faktami się nie dyskutuje. Zapytajcie swojego guru, mieniącego się historykiem, jak należy podchodzić do bezsprzecznych faktów. Na koniec przypomnę, że ktoś obiecywał nocną i świąteczną opiekę medyczną w Strzelnie. Przypomnieć kto? A o tym, że PO przejęciu koryta w starostwie ubędzie lekarzy w Strzelnie, oczywiście nikt nie obiecywał. To tak jak Donald z podatkami, wiekiem emerytalnym i OFE.

 » do krytyków p. Mikołajczaka (zenon | 11-04-2020, 07:16:10)

Błąd popełnił administrator portalu nieprecyzyjnie streszczając wpis wicestarosty z jego konta na fb. Rzeczywiście p. Mikołajczak ma rację pisząć zę teraz dostępność do pediatry będzie większa. Błąd administratora zaraz wykorzystali etatowi krytycy wicestarosty i jak sępy się na niego rzucili bezpodstawnie.

 » do krytyków wicestarosty Mariana Mikołajczaka (Klara | 10-04-2020, 08:36:49)

Przeczytajcie wyjaśnienie wicestarosty na jego koncie na FB. Jeśli macie trochę godności osobistej to powinniście go przeprosić.

 » pełna obsada lekarska (abc | 09-04-2020, 18:55:23)

Dajcie już spokój. Jak długo będziecie mu wyrzygiwać to, że bliskiej sobie osobie załatwił stanowisko w Siemionkach. Widać czymś sobie na to zasłużyła. ponadto, jak to się ma do dyżurów w przychodni. Mieszacie tematy i strony. To nie jest forum Mogilno.

 » do Maria (ja | 09-04-2020, 17:18:17)

Tak może przyjąć lekarz, ja nie mam nic przeciwko. Tylko jest jeden problem do lekarza najpierw trzeba się dostać, bo ostatnio z tym był problem. Mam nadzieję, że teraz to się zmieni.

 » do "ja" (Krzysztof | 09-04-2020, 16:51:12)

Masz rację było źle ale teraz już są lekarze w każdy dzień i sytuacja z początku roku się nie powtórzy

 » hejka (xxxx | 09-04-2020, 16:33:37)

z taką pisownią jak twoja to ja bym nie dotykał klawiatury, żeby się nie kompromitować. Rozważ to. Nie odnoszę się do strony merytorycznej wypowiedzi bo nie znam człowieka.

 » do momo (Patryk | 09-04-2020, 16:21:49)

Człowieku najpierw przeczytaj sobie co należy do gminy a co do powiatu. Masz pretensje do powiatu że zamyka szkoły, przedszkola i podnosi ceny za smieci. Otóż głąbie to sa sprawy należące do władz gminnych a nie powiatowych. Dziwie się że Mikołajczaka nie obarczyłes odpowiedzialnościom za wywołanie koronawirusa i wojnę w syrii.

 » Do jola (Wer | 09-04-2020, 16:15:20)

W każdej małej miejscowości tak jest, ponieważ ludzie się znają. W większym mieście jest inaczej. Duża anonimowość. Po drugie. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby ruszyć w świat, jeśli jest ci tutaj tak źle. Może okręg wyborczy na Podlasiu? Ja uważam, że nasze społeczeństwo( mimo kilku wad) jest naprawdę spoko.

 » do Maria (ja | 09-04-2020, 12:46:48)

Tak może przyjąć lekarz, ja nie mam nic przeciwko. Tylko jest jeden problem do lekarza najpierw trzeba się dostać, bo ostatnio z tym był problem. Mam nadzieję, że teraz to się zmieni.

 » do sąsiad (ja | 09-04-2020, 12:44:32)

To już nie można wyrazić swojego zdania?

 » do marii (momo | 09-04-2020, 10:45:47)

co ma nam pasować , zamykane szkoły , przedszkola, szpital , przychodnia , arogancja PO wskiej władzy , śmieci za 33pln, radnych tylko z nazwy , to są fakty nie wymysły!!!

 » do (gogo | 09-04-2020, 10:40:57)

Do "Maria", "Sąsiad" i innych wielbiących chwiejny majestat wielkiego wicestarosty Mariana Mikołajczaka. Jaki sukces ? Totalna porażka na odcinku POwiatowej służby zdrowia, gdzie został rzucony totalny laik i karierowicz Mikołajczak. Nie jest niczemu winien, to inni, on nie miał innego wyjścia ? Kompletna bzdura! Faktem jest, że to poprzednia zmiana w starostwie podjęła fatalną decyzję o budowie trochę większej szopy w Mogilnie, zwanej "nowym szpitalem" i likwidacji de facto szpitala w Strzelnie. Bez udziału ludzi ze Strzelna: Matczaka, Repulakowej, Mleczko, Szarzyńskiego i Siwka z Wójcina NIC BY Z TEGO NIE BYŁO! To, że do szpitala w Mogilnie dobudowano mały pawilon, nie znaczy że nowa władza MUSIAŁA przenosić oddziały. Można było przecież poprawić warunki mogileńskiej umieralni, bo taka jest powszechna opinia o mogileńskim ZOL. Mikołajczak wolał jednak za dopuszczenie do tłustego koryta wicestarosty doprowadzić do tego co się stało. Oczywiście reszta członków zarządu powiatu i rady ze Strzelna - tak samo. Jako wicestarosta odpowiadający za służbę zdrowia nie robił żadnej łaski, za to bierze sporą kasę, że lekarze przyjmują w przychodni w Strzelnie. Tylko jak to zrobił? Bardzo źle. Niedawno jeszcze w Strzelnie pediatra przyjmował przez 5 dni w tygodniu, teraz tylko przez 2. Podobno lekarze chcieli, tylko władza tego nie chciała. A kto przyjmuje w poradni ogólnej ? Dlaczego dobrzy lekarze (lekarki), już w Strzelnie nie pracują? No sukces Pana Mariana zaprawdę "wielki"

 » strzzelniaki (Jola | 09-04-2020, 10:03:36)

Kiedy osiemnaście lat temu po ślubie przeniosłam się do Strzelna spytałam znajomą jak tu się żyje jacy są ludzie. ona mi odpowiedziała że przekonam się sama po kilku latach pobytu ale ona ma bardzo złą opinię o ludziach którzy śą zawistni, tego kto jakoś pozytywnie się wyróżnia by utopili w łyżce wody i że ciągle mają pretensje do wszystkich i wszystkiego. Dzisiaj niestety muszę przyznaać jej racje, chętnie bym się wyniosła ale nie mam dokąd.

 » do hejki (Zofia | 09-04-2020, 09:41:29)

Nie zgadzam się no określanie wicestarosty Mariana mikołajvzaka "karierowiczem". Znam kulisy tworzenia władzy w powiecie po wyborach w 2018 roku. Pan Marian nie chciał być wicestarostą bo nadal chciał pracować w liceum. Utworzenie koalicji aktualnie rządzącej powiatem i odsunięcie PSL było uzależnione od zgody p. Mikołajczaka na objęcie stanowiska wicestarosty. Uważam, ze ze swoich obowiązków wywiązuje się bardzo dobrze, a krytykują go wyłącznie wrogowie.

 » Strzelno (Maria | 09-04-2020, 07:54:19)

Wam Strzelniaki nigdy nic nie pasuje ciągle macie pretęsje do wszystkich. To znaczy że lekarz ogólny nie może pomóc dziecku w zwykłych chorobach musi zaraz być pediatra a co mają mówić mieszkańcy korzystający z małych ośrodków zdrowia gdzie jest jeden lekarz i to ogólny, co jeżdżą do pediatry w duzm mieście. ogarnijcie się nie wiecie w jakim kraju zyjecie

 » Służba zdrowia (Sąsiad | 09-04-2020, 01:12:39)

Przestańcie wypisywać głupoty !!! Zajmijcie się robotą . Marian przynajmniej walczy , stara się, aby w powiecie było lepiej . W przeciwieństwie do poprzedniej władzy . Nie jest jego wina tylko poprzedników ,że szpital został zamknięty , nie jest jego wina, że lekarze nie chcą pracować . Starał się i w miarę możliwości załatwił lekarzy co mógł to zrobił. Więc proszę się zamknąć !!! Nie macie nic do powiedzenia to nie piszecie głupot z nudów. Do pracy idźcie !!! Straszna nienawiść do ludzi się porobiła na świecie. Ciekawe ,jak wy byście cokolwiek załatwiali. Ten człowiek , jest wspaniały , pomocny , o ogromnym sercu. Na palcach można policzyć tak dobrych ludzi jak on !!!

 » wyborca (Wyborca | 09-04-2020, 00:59:25)

M....e dać na lekarza zbada dokładnie

 » Słowa słowa karierowicza (Hejka | 08-04-2020, 22:21:32)

Sprzedane miasteczko ! Chwała panu ! (Wice starosta ) Łaskawca bezczelnie bez wstydnie oczekuje poklasku ? Obrobiona samokrytyki panie Marianie otrzeźwi umysł ,

 » Słowa słowa karierowicza (Hejka | 08-04-2020, 22:20:32)

Sprzedane miasteczko ! Chwała panu ! (Wice starosta ) Łaskawca bezczelnie bez wstydnie oczekuje poklasku ? Obrobiona samokrytyki panie Marianie otrzeźwi umysł ,

 » do (gogo | 08-04-2020, 21:52:27)

Kicia zapomniałaś dodać do listy "sukcesów" w nadzorowaniu powiatowej służby Pana Mikołajczaka jeszcze "drobny" etacik dla swojej przyjaciółki w Siemionkach.

 » sukces - kolejny (rudy | 08-04-2020, 20:32:19)

No to Mikołajczak ma kolejny "sukces", typowy dla niego. Na jego miejscu publicznie bym się wstydził przyznawać, że nadzoruje POwiatową służbę zdrowia. Maleńki ZOZ a ma dyrektorkę za 13.000 zł i trzech !!! zastępców po 10.000 zł. A pielęgniarki zaiwaniają za najniższą pensję w całej polskiej służbie zdrowia! No sukces, wielki sukces Mariana Mikołajczaka! Wydawałoby się, że po wicestarostach ze Strzelna Ewaryście Matczaku i Przemysławie Zowczaku, nie może być już gorzej, ale Marian Mikołajczak sięgnął dna. Nic tylko się upić. A wracając do wicestarostów, to mimo, że nie należę do przyjaciół i entuzjastów Pana Przemysława, to jestem przekonany, że nigdy nie zgodziłby się na likwidację szpitala w Strzelnie.

 » Porażka Szpadel! I ty wyzywałeś nas, że jesteśmy tępi jak noga od stołka! (Second Shift | 08-04-2020, 18:09:45)

Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne do słowa porażka to: katostrofa, poruta, krewa, klapa, schyłek, nieszczęście, wpadka, plajta, kompromitacja, obsuwa, przegrana, upadek, krach, tragedia...

 » Lekarz (Do Irek | 08-04-2020, 17:20:31)

Zapewne tak zrobie. Wywieszę kalendarz i powiem biada chorować. A tak na poważnie, to tak mnie drażni to lansowanie się osób na FB i mówienie o tym co zrobili i co załatwili. A tak za przeproszeniem niech pochwalą się tym co im nie wyszło? Niech się ogarnąć a nie lansują.

 » No cóż... (Pik | 08-04-2020, 16:58:55)

No cóż, Mogilno uczyniło z nas dziadów, a z miasta wieś. W następnych wyborach podziękujemy wszystkim radnym powiatowym wybranym dzięki głosom ludzi mieszkających w gminie Strzelno. Nie wiem , czy jesteście tam żeby reprezentować nasze interesy, czy tylko gm. Mogilno.

 » Lepiej? (Strzenianin | 08-04-2020, 14:24:15)

Pediatra był 4 lub 5 dni w tygodniu a teraz dwa dni! Kpina z pacjentów!!! A pan dr Nowak już nie będzie przyjmował w Strzelnie? Wszystko moim zdaniem zmierza ku temu że z czasem nie będziemy mieli przychodni u siebie a w Mogilnie. Wszystko w ramach oszczędności.

 » do ja (Icek | 08-04-2020, 13:11:39)

Ja...masz się cieszyć tym co jest i wywiesić w pokoju dziecka kalendarz ze skreślonymi dniami, w które nie może chorować. Jak zachoruje w te dni to kara- tablet komputer, itd..i się nauczy... Zenada...w kilkutysięcznym mieście brak pediatry... NFZ nie powinien dać kontraktu takiemu peozetowi, ktory nie ma pediatry 5 dni w tygodniu!

 » 2 dni pediatra (ja | 08-04-2020, 11:44:55)

Tak a w pozostałe dni gdzie mam udać się z dzieckiem do lekarza? To jest sukces, dla mnie porażka.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Dzień Seniora w Dzierzążnie (4)
 » Pięciu podejrzanych ws. odpadów (8)
 » Pijany spowodował kolizję (2)
 » Grzybiarzu, nie śmieć w lesie! (3)
 » Wyższy podatek od nieruchomości (36)
 » Policja apeluje do motocyklistów (12)
 » Rozmowy będą nagrywane (10)
 » Patron nowego ronda w Mogilnie (6)
 » Zmiana na stanowisku kierownika (0)
 » Przegrana w drugiej instancji (11)
 » Potrzebna krew dla Julki (0)
 » Kontrolowali zachowania pieszych (18)
 » Wygłosi referat o szkolnym radiu (0)
 » 17 kierowców z mandatami (9)
 » Trwa nabór chórzystów (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ