Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Rozrywka

STRZELNO: 28. Finał WOŚP

2020-01-08 20:51
 

W Strzelnie swoją działalność będzie prowadził sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zrzesza wolontariuszy z gminy Strzelno i Jeziora Wielkie.

Program imprez na 28. Finał WOŚP:

11 stycznia (sobota)
16:00 - "Wieczór wspomnień" w ramach działalności PTTK w Strzelnie - Miejska Biblioteka w Strzelnie

12 stycznia (niedziela)
8:00 - rozpoczęcie ulicznej kwesty
9:30 - Turniej Piłki Halowej - Hala Sportowa przy ul. Topolowej 26
- drużyny maksymalnie 12 osobowe, (1+4), wpisowe 150 zł do puszki WOŚP, zgłoszenia i wszelkie inne informacje u koordynatorów: Piotra Foremskiego i Sławomira Walkiewicza, pyszna grochówka i słodkości dla zawodników i kibiców
13:00 - Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego: Strzelno - Jeziora wielkie - Kleczew - Inowrocław - hala sportowa ul. Topolowa 26, dla uczestników przewidziano:
- okolicznościowe puchary za udział ufundowane przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich
- pyszna grochówka i słodkości dla zawodników i kibiców
14:00 - Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "Policz się z cukrzycą" - Rynek w Strzelnie
- start i meta - Rynek w Strzelnie
- zapisy w sekretariacie Liceum Ogólnokształcącego /ZS Strzelno/
- ul. Gimnazjalna 7 lub w dniu finału od godziny 12:00-13:30 w sali gimnastycznej przy ul. Gimnazjalnej 7, wpisowe minimum 30 zł, szczegółowe informacje i regulamin biegu w internecie - koordynator Jagoda Niedźwiedzińska
16:00 - rozpoczęcie rozliczania wolontariuszy w siedzibie międzyszkolnego sztabu - Liceum Ogólnokształcące w Strzelnie ul. Gimnazjalna 7
16:00 - uroczysty koncert - Dom Kultury w Strzelnie przy ul. Gimnazjalnej 26. Wystąpią:
- Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich pod batutą Wojciecha Skowrona
- Zespół Taneczny "Revolta" Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich - instruktor prowadzący Ewelina Świeciak
- wokaliści z Domu Kultury w Strzelnie - instruktor prowadzący Grażyna Adamska
- Grupa PaTPORT - przedstawienie pt. FENIKS - przygotowane w ramach Świetlicy Wychowawczo-Profilaktycznej w Szkole Podstawowej im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie
- Orkiestra Dęta Domu Kultury w Strzelnie pod batutą Piotra Barczaka i Jacka Jackowskiego
- dodatkowe atrakcje: pyszności karnawałowe przygotowane przez Gminną Radę Kobiet z Jezior Wielkich pod przewodnictwem Jadwigi Pałuckiej oraz Gminną Radę Kobiet ze Strzelna pod przewodnictwem Emilii Walkowiak
17:45 - rozpoczęcie licytacji w ramach XXVIII Finału WOŚP (przedmioty na licytację przyjmuje Biblioteka Miejska w Strzelnie)
20:00 - "Światełko do nieba" - pokaz laserowy - Rynek w Strzelnie

(I)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [16]» dodaj komentarz   

 » Dramat (Dymol | 12-01-2020, 11:42:08)

Idz daj nietoperzowi na składkę bo oni się rozliczają według CB.. Komu pomogli w tym życiu? Wydają na samochody na alkohol i prostytutki nasz hajs o profilach juz nie mowie..mafia w sukienkach legalna i na to głupi naród sie godzi.. niech ci ktoś z rodziny zachoruje i będzie potrzebował specjalistycznego sprzętu to idz do Rydzyka na pewno Ci pomoże jak mu sypniesz parę baniek .. to co się robi w tym kraju to brak słów.. kaczor ochronę za 130kola w miesiącu plus policja i z czego ?

 » kolęda (Irenka | 12-01-2020, 09:57:57)

Dajcie lepiej plebanom ze Strzelna, Markowic... Oni mają tak mało, tym bardziej, że czas żniw kolędowych teraz.

 » podatnik (abc | 11-01-2020, 18:57:46)

Jak się domyślam Twój guru jest ministrem sprawiedliwości.Niech działa i niech ''posadzi'' Jurka skoro jest winny.A co tam z wiezami ?Rozmyło się

 » Do Gmbh (PODATNIK | 11-01-2020, 18:27:12)

Wysil się odrobinę i przeczytaj dzisiejszy artykuł; Matka Kurka blog …." ……... OWISAK I JEGO KOLOROWE ROZLICZENIA ...BEZ FAKTUR "!!!

 » Do podatnika (Gmbh | 11-01-2020, 16:33:32)

Podatnik popisuje sie Matka Kurka.Widac kim jestes.Lec jutro walnij na tace.Czarne sukienki potrzebuja. Nie musisz wspierac Orkiestry.Bez Ciebie i tak bedzie sie dzialo.

 » Kiedy dyrygent.... (PODATNIK | 11-01-2020, 15:28:05)

Kiedy dyrygent orkiestry opowie PRAWDĘ o spółkach "ZŁOTY MELON " ,"MRÓWKA CAŁA" , JASNA SPRAWA "?matka kurka blog wszystko opisane !

 » hmmm (Zdzichu | 11-01-2020, 14:47:19)

Sam parę razy zbierałem...zawsze wrzucam i dzieciaki też...i nadal będę. Nie interesuje mnie czyim synem jest Pan Owsiak itp.. Niestety pojawiające się informacje o kilku fundacjach obrastających WOŚP, w których zarządach zasiada Owsiak, jego żona, córki i zięciowie itd budzi zaniepokojenie i niesmak. Podobnie jak np auto ponoć za 250 tysięcy złotych, którym jeździ...i nie stosowanie się do tego czego oczekiwały od niego sądy..

 » Hej, PODATNIK! (kurka | 11-01-2020, 02:44:04)

Nie wrzucaj kasy, wrzuć na luz. Ludzie zbierają, wrzucają pieniądze na własną odpowiedzialność.Nikt nikogo nie zmusza, Ciebie też nie zmusza. Pozwól ludziom się cieszyć, skoro tak chcą. Oby w niedzielę była fajna pogoda/to głównie ze względu na dzieci/.

 » Sie ma (Do podatnik | 10-01-2020, 21:13:42)

Ale ty Kurla madry jezdes!Paja.u!

 » bez ściemy (abc | 10-01-2020, 21:06:41)

Jeśli będziecie potrzebować pomocy i zobaczycie czerwone serce na sprzęcie to zrezygnujcie z pomocy.Udajcie się do organizacji pięknie wyłożonych marmurem bo są od tego jak d... od sr….Można też zamiast wrzucić do puszki przeznaczyć na wieże w Lich lub ojcu z Torunia.Niech każdy robi jak jemu pasuje bo mamy demokracje.

 » Nim wrzuciszc grosz.... (PODATNIK | 10-01-2020, 18:12:40)

Nim wrzucisz grosz do PUCHY zapoznaj się z najnowszym opisem familijnego biznesu OWSIAKÓW ." siemama "...TO WIELKA ŚCIEMA ! Nie ma zgody na wydawanie pieniędzy PODATNIKÓW NA organizowania gminnego jazgotu na rzecz człowieka, który nie wykonał postanowienia sądu nie dostarczając dokumentacji księgowej WOŚP ! Przeczytaj; MATKA KURKA BLOG...jak z pieniędzy puszkowych tworzone jest bogactwo familijne .POLECAM !!!!

 » WOŚP (strażak | 09-01-2020, 23:57:55)

Panowie muzycy kapelmistrzowie proszę o zdanie mundurów skoro zmieniliscie nazwy orkiestr lub bardzo proszę o sprostowanie to kpiny.A grochówka z ZAZu POrzyjezierze?

 » CIEKAWSKI!!!!!!!! (Dzidek | 09-01-2020, 18:57:17)

Sportowcy pieniądze wpisowe coś do puszki skarbówka się kłania trzeba się rozliczyć panowie czasy minęły AlePOapele do władzy no cóż trzeba rozliczyć.

 » Klucze do archiwum IPN. (Dodatek specjalny | 09-01-2020, 18:33:59)

Dodatek specjalny do wieczoru wspomnień PTTK w Strzelnie , Google: IPN inwentarz archiwalny , klik , otwórz stronę w niebieską ramkę po lewej stronie wpisz nazwisko i imię ,Klik szukaj ! np. wpisz Rodeo Bydgoszcz ...i szukaj...tw. SB...miłych wspomnień towarzysze ....

 » Sie ma.. (PUCHA | 09-01-2020, 12:21:07)

To ŚCIEMA...najpierw PAPIERY KSIĘGOWE NA STOŁ sądowy.. ZGODNIE Z POSTANOWIENIEM SĄDU !!!

 » Ggfg (Wreda | 08-01-2020, 22:26:59)

A myslalam, ze obie orkiestry to strazackie są...

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Trening umiejętności społecznych (1)
 » Biegali leśnymi ścieżkami (0)
 » STRZELNO: Nielegalne automaty (4)
 » Ponad 18 milionów złotych (0)
 » Pzyjezierze nocą niebezpieczne? (22)
 » PSI SERWIS w Mogilnie (0)
 » Śmiertelne potrącenie w Wójcinie (15)
 » Wyremontują dojazdy do pól (12)
 » Remont magazynu coraz bliżej (30)
 » Wypadek przy pracy (1)
 » Woda nieprzydatna do spożycia (6)
 » Kolejne zakażenie w powiecie (20)
 » Zderzenie w okolicach Chabska (10)
 » Rezygnują z organizacji festynu (8)
 » Kto celowo niszczy maszyny? (7)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ