Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Rozrywka

Strzelnianka w Szansie na sukces

2019-11-29 23:16
 

W najbliższą niedzielę, 1 grudnia o godzinie 15:15 na kanale TVP2 odbędzie się emisja "Szansy na sukces" z udziałem Sandry Wawer.

Sandra Wawer, podopieczna Domu Kultury w Strzelnie, która uczy się śpiewu u boku instruktorki muzyki Grażyny Adamskiej wystąpi w "Szansie na sukces". Wokalistka ze Strzelna zaśpiewa piosenkę z repertuaru zespołu Varius Manx.

Udział w "Szansie na sukces" to niejedyne osiągnięcie Sandry Wawer w ostatnim czasie. Tylko w listopadzie wyśpiewała pierwsze miejsca w Młodzieżowym Konkursie Piosenki w Serocku oraz XVII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "Nad Wierną Rzeką" w Małogoszczu. (I | fot. Milena Wawer)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [20]» dodaj komentarz   

 » Do lak (Monika | 05-12-2019, 07:43:47)

Rozmawiałam z mamą dziewczynki i powiedziała mi że wspominała o Dom Kultury ale kilka zdań zostało nie pokazanych w telewizji, przy każdym uczestniku to miało mieć miejsce, oni montuja całość i telewizja wstawia to co chce.

 » Trudna piosenka (lak | 04-12-2019, 12:40:13)

Dziewczynka wylosowała jedną z trudniejszych piosenek. Wykonała ją dobrze dlatego dostała wyróżnienie.Szkoda tylko,że nie wspomniała o swojej instruktorce.

 » do Ucho słonia (Młody | 03-12-2019, 10:12:53)

W zasadzie wyczerpałeś temat, choć niektórym może się to nie spodobać. Ale tak już jest, że jak uderzysz w stół to nożyce się odezwą.

 » Do ucho słonia (Magda | 03-12-2019, 08:06:52)

Nie musi ci się podobać występ tej dziewczynki,masz do tego prawo, każdy ma inny gust i inny cel wypowiedzi. Napisałeś że wypadła średnio, to jest twoja opinia i masz do niej prawo, ale nie pisz że były u niej niedociągnięcia bo jeśli już to minimalne, a niektórzy mieli większe niedociągnięcia. Moje zdanie jest akurat inne, uważam że nie dali jej wyróżnienia za to żeby ją pocieszyć, tylko naprawdę zaśpiewała dobrze, znam się na muzyce i wiem co pisze. Ma wiele osiągnięć w piosence a to o czymś świadczy, wystarczy to chociażby zauważyć w gazetach, bardzo często się pojawia wpis o niej i o innych podopiecznych domu kultury. Jeśli piszesz o niedociągnięciach to zawsze u każdego coś znajdziesz, jeśli będziesz chciał, to była trudna piosenka, tym bardziej dla dziecka który nie ma jeszcze prawa mieć tak bardzo rozwiniętego głosu jak dorośli i poradziła sobie dużo lepiej niż niektórzy dorośli, oczywiście każdy głos należy ćwiczyć i szlifować jak to napisałeś/łaś, nawet dorosłe i znane nam gwiazdy mają nauczycieli śpiewu i z nimi ćwiczą, całe życie się uczymy. Gratuluję Ci dziecko występu, nieważne co zajęłaś, byłaś naprawdę dobra i masz urok, bardzo fajnie wypadłas w telewizji, chce się Ciebie słychać i oglądać a to najważniejsze.

 » Spiew (Wyborca | 02-12-2019, 23:19:24)

jakaś nagroda powinna być dla Sandry i Axela za wysokie osiągnięcia . Władzo nie rozdawaj pieniędzy na głupoty, lecz również na tak ogromne talenty.Za tak wysokie osiągnięcia władza powiatowa i gminna powinna dać cenne nagrody !!! Do roboty!!!

 » Spiew (Wyborca | 02-12-2019, 23:19:24)

jakaś nagroda powinna być dla Sandry i Axela za wysokie osiągnięcia . Władzo nie rozdawaj pieniędzy na głupoty, lecz również na tak ogromne talenty.Za tak wysokie osiągnięcia władza powiatowa i gminna powinna dać cenne nagrody !!! Do roboty!!!

 » do ucho słonia (UPS | 02-12-2019, 22:00:55)

A jednak na tyle pozytywów znalazło się jedno i wali trąbą nie najlepsze wystawiając sobie świadectwo.Napij się zimnej wody, to ci minie.

 » Szansa. (Ucho słonia. | 02-12-2019, 21:03:41)

Obiektywnie oceniając występ to średnio to wyszło moim zdaniem. Wyróżnienie raczej było na wyrost żeby nie zniechęcić młodej dziewczyny. Sądzę, że brakuje tu po prostu profesjonslisty który by zwrócił uwagę na niedociągnięcia. Ma dziewczyna potencjał ale glos jak diament trzeba szlifować. To że się mamie i cioci wydaje że pięknie spiewa nie wystarczy.

 » Brawo! (Gr. S | 02-12-2019, 20:47:31)

Brawo, gratulacje! Życzę Tobie Sandro dalszych sukcesów!

 » do misiek (UW | 02-12-2019, 11:38:43)

Szanowny "miśku". Talenty się odkrywa i na tym polega sztuka, aby w stosach pereł znaleźć tę właściwą perełkę.Talentu nie da się nauczyć, talent trzeba mieć. Instruktorka może tylko,albo aż,dobrze nim pokierować i to czyni, pisząc skromnie, z niezwykłą starannością.

 » Do misiek (Ona | 01-12-2019, 21:18:25)

Nie prawdą jest to co piszesz, znam Sandre i wiem że chodzi śpiewać do domu kultury i uczy ja śpiewu bo pani Grażyna, która od lat uczy dzieci śpiewu w tym domu kultury, od lat dziestu jeździ z nimi na festiwale i robi wszystko żeby dzieci wypadły jak najlepiej.

 » strzelnianka w szansie (abc | 01-12-2019, 20:54:42)

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią. Aby włożyc płyte z podkładem muzycznym do magnetofonu to nalezy byc instruktorem muzyki.

 » do misiek (OBI | 01-12-2019, 20:03:11)

Prawdziwy z Ciebie "MisieK"- leżysz i mruczysz brednie,ale widocznie to Ciebie bawi.Wietrzysz noskiem miśku nieprawdziwe sensacje,byle miasteczko miało o czym plotkować.

 » BRAWO SANDRA ! (mieszkaniec | 01-12-2019, 16:20:29)

BRAWO SANDRA ZA WYRÓŻNIENIE ! Dobry początek w WARSZAWIE !

 » do wiadomości (misiek | 01-12-2019, 07:29:01)

No i tutaj należy się sprostowanie dla czytelników.Sandra nie "uczy się śpiewu u boku instruktorki muzyki Grażyny Adamskiej", gdyż p.Adamska nie ma do tego żadnych kwalifikacji. Posiada natomiast talent organizacyjny i "nosa"do znajdowania takich wokalnych perełek. Przykładem jest choćby nasza duma Agnieszka Twardowska.Starczy spytać czego nauczyła się od Pani Instruktorki

 » Brawo Strzelno!!! (Mała | 30-11-2019, 18:33:35)

Trzymamy kciuki

 » Konkurs (Strzelnianin | 30-11-2019, 14:47:12)

Brawo!!!! Gratulacje!!!!

 » POWODZENIA ! (mieszkaniec | 30-11-2019, 14:05:40)

BRAWO SANDRA !

 » Restauracja (OBI | 30-11-2019, 08:46:25)

Widać,że na zwycięstwie w I edycji w Mogilnie zorganizowanej przez restaurację BOSS w 2016 roku się nie skończyło.Wtedy zajęła I miejsce.

 » Sukces (Mirek | 30-11-2019, 08:27:47)

Brawo

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Walczą z podrzucaniem śmieci (3)
 » Objazdowy Dzień Dziecka (1)
 » KWIECISZEWO: Poranne dachowanie (2)
 » Kto pisze po znakach i koszach? (7)
 » Trzy kolizje od rana (10)
 » Prewencyjne działania policji (8)
 » Akcja poboru krwi (1)
 » Otworzyli rondo na obwodnicy (33)
 » Kierowca Volvo z promilami (0)
 » BIELICE: Pożar hali warsztatowej (13)
 » MOW Bielice w dobie epidemii (3)
 » Kino plenerowe w parku (5)
 » MiastoGra w Strzelnie (5)
 » ŁĄKIE: Nie chcą fermy świń (65)
 » 100. urodziny papieża w Mogilnie (18)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ