Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Zdrowie i medycyna

Do lekarza przez internet

2019-09-17 22:54
 

Mieszkańcy Mogilna i Strzelna mogą już korzystać z e-rejestracji do lekarzy zatrudnionych w przychodniach należących do SPZOZ Mogilno. Wkrótce ta sama usługa obejmie wiejskie ośrodki zdrowia.

Jak poinformował nas zastępca dyrektora SPZOZ, Jarosław Głowacki e-rejestrację dla przychodni w Mogilnie uruchomiono 26 sierpnia, zaś dla przychodni w Strzelnie 5 września. Polega ona na możliwości zarejestrowania się przez internet do wszystkich lekarzy zatrudnionych w przychodniach SPZOZ-u w Mogilnie i Strzelnie. W następnej kolejności wprowadzona zostanie możliwość rejestracji elektronicznej do wiejskich ośrodków zdrowia.

- Do wszystkich naszych lekarzy można rejestrować się konwencjonalnie, czyli osobiście bądź telefonicznie, nie istnieje "przymus" rejestracji elektronicznej - informuje Jarosław Głowacki.

SPZOZ w związku z nową usługą nie poniósł i nie będzie ponosił żadnych dodatkowych kosztów. (PK)

Przychodnia Mogilno - kliknij
Przychodnia Strzelno - kliknij

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [19]» dodaj komentarz   

 » rejestracja (pacjent | 27-09-2019, 14:38:48)

Ja jestem bardzo zadowolony z Przychodni na Kosiuszki doktorzy sa dobrzy Panie w rejestracji uprzejme usmiechniete zawsze pomocne lekarzy tez jest duzo zawsze mam wybor pozdrawiam

 » Do Michał (Zdzichu | 22-09-2019, 19:26:51)

Bo Wy żeście źle zrozumieli.. Kazały Wam się zarejestrować w internacie a nie internecie.. Zajmujesz pokój o 14stej, o 5 rano jesteś pierwszy w kolejce i po zebraniach dostajesz się do łapiducha. W prywatnej służbie zdrowia to działa. Przez NET można wybrać rodzaj lekarza, jednego z kilku z tej specjalizacji, konkretny dzień i godzinę i...wchodzisz pod zegarek.

 » e-rejestracja w praktyce (michał | 20-09-2019, 22:38:01)

Sytuacja z przedwczoraj. Za radą Pań recepcjonistek Żona zarejestrowała się poprzez e-rejestrację do lekarza POZ. Wizyta miała być następnego dnia o 10:25. O godz 11:00 Żona nadal czekała w kolejce, a przed nią było jeszcze 5 osób. Około godz. 11:00 Pan doktor wyszedł z gabinetu na jakieś zebranie pozostawiając czekających pacjentów. Nie wrócił do godz 11:30 więc poszedłem do Pań z rejestracji zapytać kiedy doktor znowu zacznie przyjmować. Panie nie wiedziały kiedy doktor wróci z zebrania. Powiedziały, że zebranie jest z Panią dyrektor i nic więcej nie wiedzą. Z racji tego, że nie wiedzieliśmy jak długo będziemy musieli czekać - byliśmy zmuszeni zrezygnować z wizyty. Podobnie zrobili pozostali pacjenci. Z około 10 osób czekających w kolejce zostały tylko 2 - reszta rozeszła się. Tak w praktyce wygląda e-rejestracja w SPZOZ w Mogilnie. Pacjent rejestruje się niby na określoną godzinę a i tak decyduje kolejność przyjścia pod gabinet. W dodatku lekarz opuszcza gabinet nie informując pacjentów kiedy wróci... Dla porównania dodam,że ja jestem zapisany do przychodni w Dąbrowie i tam co prawda nie ma e-rejestracji, ale jest telefoniczna i bez problemu można się dodzwonić o każdej porze. Panie rejestrują na określoną godzinę i przypisują numer każdemu pacjentowi. Nie zdarzyło mi się abym czekał dłużej niż 15-20 min na wizytę. Jak widać można.

 » psychiatra (567 | 20-09-2019, 11:23:38)

co by nie zrobili to i tak zle brak slow wszystko sie nie podoba

 » Internet Lekarz (Gezza | 19-09-2019, 22:25:39)

Bardzo sprytny sposob zeby starsze osoby wpedzic do wczesnego grobu.

 » ... (młody | 19-09-2019, 12:40:23)

rok świetlny jest miarą odległości a nie czasu, ludzie do szkoły mieliście pod górkę???

 » do . (pacjent | 19-09-2019, 09:11:12)

Co do prywatnej opieki: dlaczego mam płacić dodatkowe pieniądze skoro i tak co miesiąc płacę ponad 342 zł składek zdrowotnych? Czy mam mniejsze prawa niż inni? Co do wyborów: odkąd posiadam prawo do wybierania to czynnie z niego korzystam. Zawsze. No i teraz co do starszych osób w kolejce: rozumiem to, że nie każdy ma możliwości i umiejętności korzystania z e-rejestracji i innych nowinek technicznych i technologicznych, ale czy to ma powodować, że mam się czuć winna, że ja mam możliwości i z nich korzystam? Czy muszę za to starszych (i nie tylko) przepraszać? To nie chodzi o jakąkolwiek dyskryminację osób starszych (i nie tylko). Dyskryminacja byłaby wtedy, gdyby rejestracja odbywała się wyłącznie przez Internet. To jest dodatkowe wyjście dla ludzi, którzy nie mają czasu na siedzenie w przychodni i czekanie. A rejestracja na konkretną godzinę rozwiązałaby wiele problemów, każdy byłby zadowolony, bo każdy by wiedział na którą godzinę ma wizytę. I dlatego korzystajmy z nowych możliwości, rozwijajmy się to może te 20 lat świetlnych kiedyś się zmniejszy.

 » e-rejesrtacja ((.) | 19-09-2019, 09:06:46)

do tej (. , podobno zaczął przyjmować psychiatra, zalecam wizytę

 » Do pacjent (. | 18-09-2019, 22:55:20)

Faktycznie tak być powinno „w cywilizowanym świecie”, ale naszemu miastu do takowego brakuje jeszcze jakieś 20lat…świetlnych.. Warto jednak zauważyć, że od wczesnych godzin porannych czekają żeby się zarejestrować osoby starsze, które albo nie mają możliwości, albo umiejętności zarejestrować się w taki sposób i co powiesz takim ludziom? Przepraszam ja pierwszy bo umiem obsługiwać komputer? A jak chcesz oglądać cenne i nowoczesne sprzęty to idź prywatnie, albo na wybory bo przychodnie długo takich sprzętów nie zobaczą dopóki nasz rząd będzie inwestował w 500+ i inne takie zamiast w służbę zdrowia.

 » brawo (abc | 18-09-2019, 20:55:51)

Pacjent.W punkt

 » Wybory tuż tuż.... (pacjent | 18-09-2019, 20:52:38)

...czas na kiełbaskę ….wyborczą ...i tak do następnych... PO staremu. POżyjemy , zobaczymy !

 » a z takiej racji (pacjent | 18-09-2019, 19:53:00)

A z takiej racji, że w cywilizowanym świecie ludzie umawiają się na konkretną godzinę, a nie czekają cały dzień w kolejce. No chyba, że ktoś nie ma co robić w domu albo nie pracuje to niech siedzi i czeka. Gdyby była możliwość umawiania się na konkretną godzinę to i ten kto przyjdzie o 5 rano się zarejestrować, bo lubi taką rozrywkę, miałby wyznaczoną godzinę i nie musiałby koczować w jakże przytulnej przychodni, gdzie chyba najcenniejszym i najnowocześniejszym sprzętem jest zamek magnetyczny do drzwi do pań z recepcji.

 » . (As | 18-09-2019, 13:24:01)

Mam pytanie bo wiadomo że pracujący mają ograniczone możliwoosci czasowæ pójścia do lekarza. Czy rejestracja elektroniczna określa godzinę przyjęcia czyli przychodze na daną godzinę - wchodzę czy oznacza tylko prawdopodobieństwo przyjścia lekarza do pracy a potem wszyscy na hurra i okaże się że wziąłem wolne z pracy i tak się nie dostałem? Obawiam się że tylko zmianiła się forma rejestracji a pozostał nadal PRL gdzie konkurencyjne przechodnie już dawno są w innym systemie.

 » Rejestracja (Hd | 18-09-2019, 12:57:44)

Czyli już tyle pań w rejestracji nie potrzeba no i dobrze..

 » wizyta (pacjent | 18-09-2019, 12:06:00)

super do kardiologa może w święta 25 grudnia godzin 14

 » Do Piko (Do Piko | 18-09-2019, 10:36:02)

A z jakiej racji ktoś kto się zarejestruje przez internet ma wejść szybciej niż ludzie którzy czekają pod przychodnią od 5 rano żeby się zarejestrować?

 » Do Piko (Do Piko | 18-09-2019, 10:35:46)

A z jakiej racji ktoś kto się zarejestruje przez internet ma wejść szybciej niż ludzie którzy czekają pod przychodnią od 5 rano żeby się zarejestrować?

 » Reestracja (Piko | 18-09-2019, 07:35:48)

Przez e~ rajestracje sie zarejestrujesz ,a w okienku tak Ci uszykują,że wejdziesz jako ostatni.

 » Rejestracja (Mieszkanka | 17-09-2019, 23:04:18)

Może to usprawni cały proces, bo do tej pory nie można było się kompletnie dodzwonić do przychodni w Mogilnie na Kościuszki. Panie miały albo odłożoną słuchawkę, albo w ogóle nie odbierały dzwoniącego telefonu

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » KWIECISZEWO: Poranne dachowanie (0)
 » Kto pisze po znakach i koszach? (7)
 » Trzy kolizje od rana (10)
 » Prewencyjne działania policji (8)
 » Akcja poboru krwi (1)
 » Otworzyli rondo na obwodnicy (32)
 » Kierowca Volvo z promilami (0)
 » BIELICE: Pożar hali warsztatowej (11)
 » MOW Bielice w dobie epidemii (3)
 » Kino plenerowe w parku (5)
 » MiastoGra w Strzelnie (5)
 » ŁĄKIE: Nie chcą fermy świń (60)
 » 100. urodziny papieża w Mogilnie (17)
 » Śmiertelny wypadek w Busewie (14)
 » Udekorowali sołectwo (9)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ