Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Prace tymczasowo wstrzymane

2019-08-07 20:08
 

Prace związane z przebudową odcinka ulicy Hallera w rejonie skrzyżowania z ulicą Ogrodową zostały tymczasowo wstrzymane. Ma to związek z zerwaniem linii energetycznej.

Jak udało nam się dowiedzieć, wstrzymanie prac drogowych ma związek z zerwaniem dość ważnej linii energetycznej. W związku z tą sytuacją zmianie uległa kolejność prac i całość wymaga przeorganizowania - m.in. zostaną przebudowane kable energetyczne, wodociąg oraz kanalizacja.

W pierwszej kolejność zostanie przebudowany uszkodzony kabel energetyczny. Ponadto wykonawca ma dołożyć wszelkich starań, by wznowić roboty drogowe. Dokładny termin ich ponownego rozpoczęcia nie jest na tę chwilę znany, między innymi z uwagi na obowiązek dokonania uzgodnień z firmą energetyczną. Ponadto obecna sytuacja nie ma wpłynąć na zagrożenie pierwotnego terminu ukończenia przebudowy tego fragmentu drogi. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [7]

 
   » KOMENTARZE [18]» dodaj komentarz   

 » Wrzesien (Dek | 03-09-2019, 07:39:30)

Zaczął się wrzesień dzieci poszły, a wróć madki zawiozły swoje kochane bombelki do szkoły i co? I miasto stoi!!!!! W normalnych krajach takie prace prowadzi się na dwie lub trzy zmiany żeby jak najszybciej skończyć ale niemu nas. My jesteśmy sporo za murzynami

 » dzień jest długi (Hejka | 15-08-2019, 20:35:52)

Już widzę, jak 2 września będzie gotowe to skrzyżowanie. Co na to władze miasta? Czy burmistrz nie może zadziałać? W końcu jest gospodarzem miasta, a ul. Hallera to wąskie gardło Mogilna.

 » Omc budowa (Edyta | 12-08-2019, 08:20:13)

Podstawowa zasada rozpoczecia jakich kolwiek prac ziemnych w terenie zabudowanym jest inwenteryzacja uzbrojenia.Za uszkodzenie kabla obciazyc inspektora nadzoru.

 » Mogilno to duża Wioska (Ja | 09-08-2019, 16:35:09)

Jak można wymagać żółtych znaków pewnie nigdy o takich nie słyszeli i nie widzieli . Mogilno zmień nazwę na zapomniane żałosne miasteczko . Przykro patrzeć miasto upada !!!!!!

 » Nasze miasto (Michal | 08-08-2019, 19:15:39)

W cywilizowanym mieście coś takiego nie ma prawa bytu... Zero oznakowania i żółte linie też by się przydały, jeżdżę trochę po świecie i tylko u nas z takim czymś się spotkałem, a firma od znaków dosłownie metr dalej...

 » Rondo (prywatne | 08-08-2019, 18:34:21)

Jeśli chodzi o rondo to jest najlepsze rozwiązanie a Tych co sobie nie radzą to wysłać na kolejny kurs prawa jazdy,to ciekawe jak sobie radzą w Bydgoszczy lub innym większym mieście.

 » Widziałem akcję (Joker | 08-08-2019, 12:38:21)

Gościa aż odrzuciło. Fachowcy nie ma co.

 » Prace wstrzymane (elucha | 08-08-2019, 10:37:57)

Jak zwykle mogileński bałagan. Czy w tym mieście niczego nie da się przeprowadzić normalnie? Kabel zerwali w ubiegłym tygodniu. Dlaczego go nie naprawiano zaraz po zdarzeniu? W ciągu czterech dni zwieziono stertę rur i to cała robota.Do grudnia nie skończą.

 » .. (ccc | 08-08-2019, 10:36:25)

Jak 1.września dzieci przyjdą na pieszo do szkoły to korona im z głowy nie spadnie.Jeszcze niedawno ze wsi na pieszo się chodziło i jakoś się żyło,a teraz z bloków przy dworcowej rodzice dowoża dzieci do szkoły nr 3.

 » Wstyd (leon | 08-08-2019, 04:14:08)

Fajnie. Nikt o tym kablu nie wiedział? Żenada. A druga sprawa, to nawet tych niepotrzebnych znaków nie pozasłaniali. Ktoś tam nadzorował te roboty?

 » Oznakowanie nadaje się do programu Absurdy drogowe (Kierowca | 08-08-2019, 01:07:18)

Oznakowanie i jeszcze raz oznakowanie . Dobrze oznaczona droga dla kierowców i pieszych i będzie szło jak w zegarku .

 » Za chwilę rok szkolny czy ten galimatias zdążycie uprzątnąć (Ja | 08-08-2019, 01:02:56)

Dzisiaj byłem świadkiem gdzie prawie doszło do poważnej kolizji a może i wypadku Pan busem w ostatnim momencie zatrzymała się przed drzwiami kierowcy który mu wymusił ponieważ jadacy od biedronki kierowcy widzą znak droga z pierwszeństwem a nie powinno już go tam być . Po trzecie czwarte i piąte dlaczego nie ma żółtych poziomych znaków na drodze . Dojdzie tam do poważnej kolizji prędzej czy później a można temu zapobiec . I jak mają przejść ludzie z miasta do biedronki idący chodnikiem od strony " jordanka" każdy z nas ma w domu starszą osobę babcie ciocie mamę dziadka . Dzisiaj starsze Panie szły od biedronki do przejścia którego nie ma i biegały miedzy samochodami na drugą stronę ulicy . Również powinniście Panowie odpowiedzialni za opakowanie dobrze oznaczyć że przejścia nie ma . Za chwilę rok szkolny Dzieci będą szukały przejścia dla pieszych . Kierowcy nie patrzą na znaki ( niby dorośli ) a tu dzieci pójdą do szkoły co to będzie ! Strach pomyśleć .

 » Narzekanie, narzekanie!!! (eco boy | 07-08-2019, 23:10:23)

Może do pracy rowerem lub spacerkiem to w korku stać nie będziecie!!!

 » gleba mówi (gleba | 07-08-2019, 22:05:31)

Sie k....a biznesmani ze wsi typu "w d*** bylem, go,,o widzialem" Zal .....

 » Galeria? (Bop | 07-08-2019, 21:22:06)

Osobiście uważam że plac na którym ma stanąć pseudo galeria powinien być przeznaczony na rekreacje A nie kiepski sklep. Potrzebny byłby lidl. Duże sklepy winny powstawać na obrzeżach miasta. Mogilno robi się dużą wsią. Ciekawe kto na tej inwestycji najwięcej zarobi

 » opoznienie (emp | 07-08-2019, 20:35:52)

Nie dość że pracę związane z przebudową zaczęły sie późno to teraz jeszcze wstrzymanie prac. Zaraz kończą się wakacje a co za tym idzie ruch poranny będzie znacznie większy, będą tworzyć się mega korki... kto to wogóle planuje?! zamiast zacząć budowę ronda na początku wakacje to zaczęto ją pod koniec , normalnie parodia. Całe miasto zakorkowane do miasto Mogilno buduje Galerie. Po budowie ronda i skończeniu inwestycji korki będą jeszcze większe bo ponad połowa mieszkańców nie wie jak zachować sie na rondzie , każdy hamuje , przepuszcza drugą osobę, czasami zatrzymuje sie bedac już na rondzie. Ale teraz będziemy mieli 2 ronda w bliskiej odległości od siebie- mega BEZPIECZEŃSTWO! pomijając to że korki w godzinach 14-16 będą sięgały końca ulicy Padniewskiej. I poraz kolejny jak to bywa przy inwestycji w naszym mieście będzie ona skończona po terminie a wykonawca nic sobie z tego nie robi- cierpimy tylko My mieszkańcy...

 » Oby zdążyli (Zbychu | 07-08-2019, 20:29:26)

Już widzę ruch pojazdów na tym nowym skrzyżowaniu 1 września, w dniu rozpoczęcia roku szkolnego. No,chyba, że prace będą prowadzone na 2 zmiany!

 » Why? (Ja | 07-08-2019, 20:24:39)

Dlaczego nikt nie zajął się oznakowaniem ? Powinny byc tymczasowe żółte znaki Nie wspominając juz o tablicach informacyjnych o objazdach.... Nie tylko mogilnianie sie poruszaja po tym mieście.....

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Trzeci dzień jarmarku w Strzelnie (0)
 » Mogilno zyskało połączenie z Warszawą (2)
 » Nagrali świąteczny teledysk (2)
 » Siatkarski jubileusz w Mogilnie (0)
 » CHABSKO: Pierniki z góralami (15)
 » Trwa bożonarodzeniowy jarmark (11)
 » Potrącenie w Mogilnie (17)
 » Uhonorowany przez ministra (5)
 » Świąteczny jarmark w Strzelnie (24)
 » Dofinansują remonty dróg (22)
 » Otworzyli drogę i sklepy (82)
 » Tyle zyskaliśmy na zmianach (11)
 » PRZYJEZIERZE: Ruszają konsultacje (24)
 » Zadymienie w budynku (1)
 » Trzy dni świątecznego jarmarku (9)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ