Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Nowa remiza na 95-lecie jednostki

2019-07-28 12:10
 

W sobotę, 27 lipca druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kwieciszewie świętowali 95-lecie istnienia jednostki i otwarcie przebudowanej remizy.

Świętowanie rozpoczęło się od uroczystej mszy świętej w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Kwieciszewie. Następnie odbył się uroczysty apel z okazji 95-lecia OSP oraz otwarcia przebudowanej remizy. Uroczystość była również okazją do wręczenia odznaczeń za wysługę lat. Nie zabrakło także poświęcenia remizy i oficjalnego przecięcia wstęgi.

Ponadto na ręce prezesa OSP Kwieciszewo, druha Janusza Michałka został przekazany sprzęt ratowniczy oraz pozwolenie na użytkowanie budynku. Zakup sprzętu został dofinansowany z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w kwocie 19 050 zł oraz z budżetu Gminy Mogilno w kwocie 34 950 zł. Łączna wartość zestawu ratownictwa technicznego wyniosła 54 000 zł. Z kolei prace związane z rozbudową i modernizacją remizy i jej otoczenia opiewają na kwotę blisko 500 000 zł.

Na mieszkańców uczestniczących w strażackiej uroczystości czekała również grochówka, wata cukrowa i przejażdżki bryczką. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [85]

 
   » KOMENTARZE [35]» dodaj komentarz   

 » tak sobie czytam (Zdzisiu Szyderca | 31-07-2019, 11:22:53)

do szanownego kolegi Zdzicha. Proponuję koledze, niech uda się na pobliskie pola. Znajdzie tam kilka około 9 do 10 sztuk średniej wielkości kamieni. niech kolega zatka sobie wszystkie dziury, tudzież otwory w ciele swym zacnym. Poprosi swego kolegę rolnika aby tan pożyczył mu sznurek od snopowiązałki. Jeden koniec niech przywiąże do drzewa lub słupa a drugi koniec do jednej swej nogi. Za kilka dni zobaczymy jaki to nadęty bufon lata pod niebiosami nad Mogilnem. A Druhom Strażakom z Kwieciszewa życzę wielu sukcesów, zdrowia i hartu ducha. Niech odwaga i bezinteresowność nie opuszcza Was, nawet w chwilach, kiedy pomagacie takiemu łajzie jak Zdzichu (podebrał mi mojego "nika" i myśli, że jak napalił się suszu z pokrzyw to jest wielki). Pozdrawiam Państwa. Zdzisław S.

 » Haha (Zdzichu | 31-07-2019, 11:21:43)

Przynajmniej trochę życia na tym forum... Do exterminator...nie wykupiles recept czy wstyd ci iść do konowała? Ktoś tam nie rozumie o co chodzi z PSP w każdej gminie.. Czego tu nie rozumieć? W mieście lub wsi będącej siedziba władz gminy bylaby jednostka. Jedyna w gminie. Dlaczego państwo dotuje miliardami złotych stowarzyszenie, które wykonuje zadania tylko w 30% swoich "sił".. Raport NIKu fajnie to opisał gdy np na akcji 2/3 biorących w niej ochotników nie miało badan lekarskich lub podst szkolenia pożarniczego. Gdzie to było w tym roku w powiecie, ze wozy bojowe nie miały ubezpieczenia??? Może lepiej można rozdzielić te miliardy? Czy nie lepiej za 500 tys złotych byłoby kupić np pompy insulinowe dla dzieciaków czy protezy? Ten niezwykle ekskluzywny star spokojnie mógłby stać pod chmurką...

 » da zaciekawionego powitaniem psp i osp (brawo druhowie Kwieciszewo | 31-07-2019, 09:31:41)

osp - jest stowarzyszeniem i jest organizacją społeczną a psp podlega MSWiA. Jeżeli pytasz o precedencję to rozwiałeś wszelkie wątpliwości. Wróć do przedszkola i się doucz. Nie masz pojęcia o życiu i organizacji Państwa polskiego. wykręciłeś jedną nogę ze stołu a stoi a ty krzyczysz jaki masz wspaniały pomysł.

 » do jednostki niebezpiecznie aspołecznej (exterminator | 31-07-2019, 08:33:40)

chłopie po co wgle jeździsz do pracy? Przecież to co robisz jest żałosne. zostaw to profesjonalistą z porządnymi maszynami a nie 4 letnimi gratami. Jeździsz tam z niechęcią i masz pretensje do całego świata. Po co twoja robota jak wyspecjalizowani ludzie na najnowszych urządzeniach i o wiele lepszej wiedzy zrobią to taniej , lepiej? Zarabiasz 3 tyś i myślisz, że odprowadzasz TAAAK dużo podatków?

 » OSP (Florek | 31-07-2019, 08:31:56)

nie wiem kim ten zdzichu jest, ale za to że obraził tylu porządnych i znakomitych ludzi, którzy na tyle ile mogą poświęcają swój czas dla drugich , a nie piją nalewki wypisując bzdury, chciałbym żeby ustalono jednak jego dane i dla przykładu gada ukarać, nie za jego jak to mówi zdanie, a za obrażanie ludzi, trzymam kciuki, choć raz dla przykładu, może jakiś trochę ład by nastał na tym forum na przyszłość

 » zDZICHU (obserwator | 31-07-2019, 06:12:59)

PSP gminne !!! Rozwiń ten Twór wymyślony przez Ciebie ! Chyba powinieneś trafić na ul. Wiejską w Warszawie .A swoje składki na podatek przeznacz na leczenie swojej fobii ... i może postępującej schizofrenii .

 » Ps (Zdzichu | 30-07-2019, 19:10:28)

Ps. Do wszystkich oburzonych.. Proszę sobie wygooglac "raport NIK o OSP"... Raport z lipca 2019.. Niestety miłośnicy OSP... Jest miażdżący dla OSP.. Tylko 30% jednostek OSP jest w pełni przygotowanych do udziału w akcjach.. Raport jest miażdżący... Zainteresowani znajdą..

 » Buahaha (Zdzichu | 30-07-2019, 18:56:16)

Społecznik...a zgłoś...się z majtami do pralni! Bo widać ze coś nie teges... Najlepiej wyciąg na te okazje z szafy jeszcze tego lizaka ze starych czasów, płaszcz i palkę no i stosowną legitymację..:d Pisze pod jednym nickiem. Wyrazam opinie o przeznaczeniu moich podatków. Żadna organizacja nie ma przywileju bycia potrzebną wszystkim i być akceptowana przez wszystkich. Naprawdę mnie ciekawi jak podczas uroczystości np państwowych wygląda ceremoniał gdy stykają się taki przewodniczący komisji z OSP i np aspirant z PSP.. Jak juz ustalisz IP to może ustal i podaj jakiś dobry przepis na naleśniki... Ps. PRZEPRASZAM..STARA...za strzał z jego wiekiem..:d Alleluja i do przodu:d

 » do szanownego (uuuuu | 30-07-2019, 14:59:58)

Oj, brzydkie słowa od ciebie płyną. Szanuj drugiego człowieka, to Ciebie uszanują. Pozdrowienia dla wszystkich strażaków.

 » Do Zdzichu (społecznik | 30-07-2019, 13:46:57)

Panie Zdzichu informuję Pana że nie jest Pan anonimowym gościem za te obrażliwe wpisy naruszające całą strażacką rodzinę w dniu jutrzejszym zgłaszam sprawe do prokuratury w Mogilnie po uzyskaniu numeri IP dowiemy side wszyscy kto tak obraza pozdrawiam wszystkich strazaków .Ponad to sprawdzimy pod jakimi jeszcze nickami piszesz i kogo obrazasz.Osoby urazone tymi wpisami proszę o komentarz

 » Dysponowani (Zdzichu | 30-07-2019, 13:03:28)

Jak juz wygarniesz z pod krowy i Twoja szara komórka odsapnie intelektualnie to pomyśl.. Zostanie zadysponowana najbliższa PSP. OSP powinny ulec zupełnej likwidacji w zamian za co każda gmina powinna mieć jednostkę PSP na miarę swoich potrzeb ludnościowych. Przeciez istnieją jeszcze OSP dysponujące Żukiem.. Komu to potrzebne? Zliczyć pieniądze topione we wszystkich OSP spokojnie by starczyło na PSP gminne. Po co w gminie np 7 aut gaśniczych jak można utrzymać 3 lepsze, nowsze i z wyszkolona profesjonalnie obsadą...całodobowo.. Przecież to śmieszne żeby w XXI w ktoś paradowal w mundurze z naszywkami "przewodniczący komisji rewizyjnej".. Może jeszcze zawodowy aspirant miałby takim salutowac?

 » do żdzicha (max | 30-07-2019, 11:31:59)

Przyznam chłopie, że mądrością naprawdę nie grzeszysz...

 » bałagan w głowie (znawca | 30-07-2019, 00:02:29)

czyli twierdzisz zdzisiu, że powinni być wszędzie zawodowcy na etatach? zniżając się do twojego poziomu: załóżmy że przewróciłeś się na swoim trójkołowym rowerku na DK nr 15 161 km 5 słupek a to już wielkopolska i najbliższe PSP z Gniezna ma do ciebie 35 km - to około 45 min. (bo przecież OSP Trzemeszno które ma bliżej to też nie profesjonaliści) . Człowiek, który potrzebuje pomocy ratunku to przyjmie ją nawet od żula spod sklepu błagając i rycząc jak dziecko. Naklej sobie na rowerku że jakby co to nie potrzebujesz OSP WOPR GOPR i Owsiaka. Tak, mundurki często kupujemy za swoje pieniądze.

 » Do Zdzicha (Neron z Mogilna | 29-07-2019, 22:27:54)

Zdzichu, mózgotrzepy jakie wlewasz w siebie całymi litra i poczyniły ogromne spustoszenie w twoim organiźmie.

 » Do Osp (Zdzichu | 29-07-2019, 19:59:54)

No cóż...nie wszyscy łapią sarkazm.. A poza tym te sznureczki, porteczki, kozojebki..możesz kupić na popularnym portalu aukcyjnym. Tak jak np strój batmana czy pingwina..

 » Zdzisław ja ciebie Obserwuje !!! (Prawda | 29-07-2019, 18:41:20)

Zdzisiek ja ciebie znam, Ty jesteś pierwszym katolem, zawsze jesteś na pokaz, jesteś wielkim działaczem, jesteś najlepszym organizatorem, wszystko załatwiać tylko z Tobą, Tylko że masz z tej zawiści poważnie z głową.

 » Zdzichu (Osp | 29-07-2019, 15:24:09)

Ty masz fantazję kolego :D dawno nie czytałem takich rzeczy xD pozdro dla druhów

 » Florek (Zdzichu | 29-07-2019, 11:53:10)

Tez możesz zostać. Mundurek kupisz na allegro, sznureczki i czapeczki tez.. Oczywiście może być problem bo wiadomo ze na OSPaka to trza badan i testów tygodniowych w Wojskowj Akademii Medycznej... Buahaha.. Strata pieniędzy podatnika. Utopione miliardy złotych które można by wrzucić na kolejna szkole pożarnictwa dla profesjonalistów i sprzęt dla nich.. Dużi chłopcy niech się bawią za swoje piniendze i swoimi zabawkami. Nie za moje podatki.

 » wreszcie coś dla Kwieciszewa (Florek | 29-07-2019, 08:25:02)

wielki szacun chłopaki, nie przejmujcie się bredniami jakiegoś kmiotka zdzicha, to chory człowiek, i trzeba mu wybaczyć, tak trzymać, jestem ja i wielu wielu z Wami

 » OSP Kwieciszewo (CMG GOŚĆ | 28-07-2019, 23:45:36)

Impreza dopięta na ostatni guzik ! Panowie z OSP spisali się na zasłużone medale ! Rozbudowa i modernizacja remizy również zasłużona! Tym bardziej ,że remiza znajduje się przy tak uczęszczanej i ruchliwej trasie. Jeszcze tylko dla wisienki na tort nowe auto i jednostka jak się patrzy !

 » Do zdzichu (Mario | 28-07-2019, 22:59:02)

Zdzichu zmień lekarza ten CIĘ na bank oszukuje. PAP KWIECISZEWO BYŁO JEST I ZAWSZE BEDZIE POMAGAĆ INNYM NAWAT TOBIE JAK BEDZIE POTRZEBA.GRATULACJE I KOLEJNYCH 95 LAT DLA STRAŻAKÓW TEJ JEDNOSTKI.BYLY STRAŻAK OSP KWIECISZEWO.

 » Gratulacje (Edi | 28-07-2019, 22:36:59)

Piękny prezent na 95 urodziny! Pół miliona złotych na remont przeróbkę remizy. Niezły grosz, ale nie ma co się dziwić, jak burmistrz lekką rączką płaci firmą budowlanym tyle ile one chcą. Przykład? Remonty świetlic wiejskich. Każda remontowana za co najmniej pół miliona, nawet ta w byłym czworaku w Twierdziniu. Toż to szok! Za 500 000 zł można pobudować i wyposażyć komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 200 m2.

 » Tradycja (Klasyk | 28-07-2019, 22:26:23)

Zdzisiu Zdzisiu Zdzisławie obraziłeś swoim wpisem wielu ludzi, pewnie jesteś małym człowieczkiem z wielkim Ego, powiem Tobie tylko jedno jest tu takie wymowne zdjęcie strażaka, który zawiesza poświęcony krzyż i obraz św. Floriana nad drzwiami, jest to symbol przywiązania do tradycji, wartości do tego co w dzisiejszych czasach przemija, szanuj Zdzisiu druhów ochotników za to co reprezentują co robią, bo jak ich zabraknie zostanie tylko nicość.

 » Do Zdzichu (Do Zdzichu | 28-07-2019, 21:49:25)

Zdzichu, przyjdź i powiedz to prosto w twarz tym druhom, jeśli w ogóle Ci wystarczy odwagi. Najszczersze gratulacje dla OSP Kwieciszewo i ich strażaków

 » Impreza (:D :D | 28-07-2019, 21:47:46)

Nie ma to jak przejażdżka bryczką

 » Coraz nas mniej (strażak | 28-07-2019, 21:26:10)

Gratulacje dla jednostki. Świetna uroczystość. Trzeba o tym mówić, informować, douczać. Aby pomagać nie musisz być strażakiem ale każdy może być. Są członkowie jednostek którzy np: użyczają sprzętu, wiedzy, pracy fizycznej lub niosą księdzu monstrancję, lub inne imprezy itd. nieodpłatnie. Jednak aby brać udział w akcji - "syrenki" musisz mieć badania lekarskie i szkolenia. Każdy strażak PSP, OSP który przyjedzie do zdarzenia przeszedł ten proces i to nie są już przypadkowi ludzie - możesz być pewien. Odmawianie profesjonalizmu jest co najmniej przykre. Chodzi o to, że jest nas coraz mniej. Nie jest łatwo, ochotnicy mają swoją pracę zawodową z czego muszą żyć. Ale chcą a Państwo nie zawsze ułatwia. W Niemczech nawet prowadzono kampanię reklamową aby wstępować do ich OSP gdzie strażak po alarmie przybył do jednostki i okazało się, że siedzi sam w wozie. Gdyby nie PGNiG nie było by PSP w cmg - ale BARDZO DOBRZE, że jesteście i w każdej sekundzie do dyspozycji poszkodowanych, system powiadamiania o tym decyduje, Wpadek 2 aut i 4 zastępy ? - nigdy nie wiesz co będzie na miejscu. Pożar śmietniczka we Wszedniu - nie starczyły 4 zastępy? 10? 15? może 1. Boję się, że jak zabraknie OSP, pomaganie stanie się tylko pracą zawodową a nie naturalnym odruchem ludzkim. CZOŁEM DRUHOWIE!

 » 95-lecie OSP (Mieszkaniec Kwieciszewa | 28-07-2019, 21:14:03)

Do Zdzicha:zapewne jesteś mieszkańcem Mogilna i dlatego nie mają dla Ciebie znaczenia OSP na wioskach,ale gdy pali się w terenie odległym od Mogilna, to często oni są szybciej niż zawodowcy. Twoje rozumowanie jest po prostu płytkie. Do mieszkańców Kwieciszewa: życzę z całego serca aby nie dotknął Was żaden kataklizm, bo to się może przytrafić zawsze. Wstyd mi za tych wszystkich nieobecnych na Mszy świętej za naszych STRAŻAKÓW. Widać hasło jakie mają na swoim sztandarze:Bóg Honor Ojczyzna oraz Bogu na chwałę, ludziom na pożytek, to dla wielu puste słowa. Do Naszych STRAŻAKÓW:zawsze bądźcie wierni tej dewizie że swojego sztandaru.Za to Was szanuję i podziwiam. Ile wyjazdów, tyle powrotów. Pełnen SZACUN.

 » OSP Kwieciszewo (Abc | 28-07-2019, 21:00:42)

Do zdzichu Obrażasz facet ludzi, którzy pośwìęcają się dla ratowania innych, a Tobie niestety nie pomoże już ani wykształcony ratownik ani nikt inny Obyś nigdy nie wymagał więc ich interwencji

 » Gratuluję (Neron z Mogilna | 28-07-2019, 19:38:36)

Druhom z Kwieciszewa.

 » Do Olek (Zdzichu | 28-07-2019, 17:55:58)

Taaa..jasne..przyjada i zagazuja mnie spalinami z 30 letniego stara, który spełnia pewnie normę Euro...0.. Wolałbym se krwawić do przyjazdu WYKSZTAŁCONEGO ratownika medycznego a nie kogoś kto np 15 minut wcześniej wygarnial spod krowy..

 » 95 rocznica OSP Kwieciszewo (Mieszkanka z Kwieciszewa | 28-07-2019, 14:10:46)

OSP to piekna tradycja i etos kultywowany przez wiele pokolen mieszkancow Kwieciszewa od 95 lat.Wielkie gratulacje i podziekowania.Podziekowania takze dla 3 Pan Marii za pyszna grochowke.

 » 95 lat OSP Kwieciszewo (Gość | 28-07-2019, 13:54:03)

Jestem pod wrażeniem przygotowania uroczystości przez strażaków OSP Kwieciszewo ! Brawo druhowie !

 » Remiza (Mieszkaniec | 28-07-2019, 13:08:34)

Gratulacje, super organizacja całej uroczystości

 » Do zdzichu (Olek | 28-07-2019, 12:36:43)

Miejmy nadzieje ze bedziesz potrzebowal pomocy np na zakretach i wtedy krwawiacy !!! Podziękuj tej straży i dzwon po swoich ty bez mózgu !!!

 » Strata pieniędzy (Zdzichu | 28-07-2019, 12:25:25)

Zanim się zbiora na dźwięk swojej syrenki to PSP z Mogilna bedzie juz na miejscu. Czemu wyrzucamy pieniądze na takie cos? Skoro chcą pomagać niech pomagają za swoje.. Czemu te pół miliona złotych nie trafiło do profesjonalistów z PSP tylko do Kwieciszewa? Później do wypadku 2 aut jada 4 zastępy bo chcą poczuć się potrzebni..

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » WIOŚ zakończył kontrolę (0)
 » STRZELNO: Ostatni dzień karnawału (0)
 » Karnawałowo w WTZ Bielice (0)
 » Walentynkowy turniej w Gębicach (0)
 » MOGILNO: Zgubiły ich używki (51)
 » Bal przebierańców w Wyrobkach (2)
 » Zapustnicy zagościli w Chabsku (3)
 » Pornografia na szkolnej tablicy (88)
 » Kolizja w Mogilnie (8)
 » PRZYJEZIERZE: Uderzyła w słup (9)
 » Będą przenosić szpital (49)
 » Rozliczą PIT za 2019 rok (2)
 » W Chabsku o Kurcie Lewinie (1)
 » Przegląd obrzędów zapustnych (2)
 » Zmiany w sołectwie Wylatowo (57)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ