Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Dewastują domek w parku

2019-06-09 13:10
 

Od dłuższego czasu dzieci i młodzież dewastuje zielony domek na placu zabaw w parku miejskim w Mogilnie. Jak informuje komendant Straży Miejskiej w Mogilnie, dzieci same niszczą miejsce, które zostało przygotowane specjalnie dla nich.

W Dzień Dziecka, 1 czerwca w godzinach dopołudniowych w mogileńskim parku odmalowane zostało wnętrze zielonego domku na placu zabaw. Niestety, już po kilku godzinach na wewnętrznych ścianach domku ponownie pojawiły się napisy.

- Nie wyobrażam sobie jako komendant straży miejskiej, żeby w domku zainstalować kamerę monitoringu miejskiego, czy też posadzić w nim strażnika w czasie, gdy bawią się w nim dzieci – mówi komendant Straży Miejskiej w Mogilnie, Mirosław Kuss.

Straż Miejska w Mogilnie apeluje do wszystkich małoletnich mieszkańców naszej gminy, a w szczególności do ich rodziców o rozsądek, rozwagę i powstrzymanie się od niszczenia mienia publicznego. Informuje, również że za tego typu chuligańskie wybryki kierować będzie sprawy do Sądu Rejonowego w Mogilnie.

- Drogie dzieci, wszystkie urządzenia znajdujące się na placu zabaw przeznaczone są dla Was! Nie niszczcie ich - apeluje Mirosław Kuss. (PK | fot. PK , Straż Miejska w Mogilnie)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [16]

 
   » KOMENTARZE [16]» dodaj komentarz   

 » Dewastacja Domku (Anonim | 16-06-2019, 00:01:02)

Straż Miejska w mogilnie jest śmieszna za picie piwa w miejscu publicznym odrazu umieją przyjechać a do dewastacji domku nie mogą złapać. Powinni takich malolatow złapać i na koszt rodziców wyczyścić taki domek skończyło byś sie te bezstresowe wychowywanie gowniakow

 » Zzz (Michal | 13-06-2019, 12:13:06)

Po co nam straż miejska w mogilnie? Jedynie mandaty za parkowanie dają i to tam gdzie akurat najmniej przeszkadzają... O tym że w całym mogilnie każdy pali w piecach czym chce a straż udaje że tego nie widzi to już nie wspomnę

 » Zniszczenie (Marcin | 11-06-2019, 17:29:44)

Proponował bym zlikwidować straż miejską jak nic nie mogą wykryć tylko się bujaja po mieście służbowym autem wiecej przekazać na policję i po co te kamery w tym parku chyba że to atrapy

 » zdewastowany domek (jerzyk | 11-06-2019, 12:25:29)

ja nie wiem, czegoś nie rozumiem, mamy takiego speca, wszystko wiedzącego, pana chyba pułkownika straży miejskiej, a tu taki zong pod nosem, nie umie zaprowadzić porządku ?, panie ? co się dzieje ? powietrze zeszło? przecież jest pan specem od tropienia? no panie? tak łatwo nakłada pan mandaty, a dzieciaki grają na nosku?

 » Dewastują i nic sobie z tego nie robią (iem | 11-06-2019, 10:38:29)

Osobiście byłam świadkiem jak 3 młode około 13 -letnie dziewczynki (tak! to jednak są dziewczynki) malowały markerem po ścianach tego domku. Plac pełen dzieci i rodziców. Nikt się nie odezwał, nikt uwagi nie zwrócił. Kiedy się odezwałam, że mam zdjęcia jak malują i pójde do straży miejskiej to jeszcze zapyskowały. Co z tego, że są kamery, co z tego że patrol policji stał 50-100m od placu i widział wszystko. Czym skorupka za młodu....

 » MadkaPark (Dre | 11-06-2019, 00:58:17)

Wina braku ronda na obwodnicy. Basta

 » Domek (Kkk | 10-06-2019, 21:08:57)

Ta dewastacja nie ma nic wspólnego z małymi dziećmi, które grzecznie się bawią na tym placu. Dewastuje młodzież, której brak wychowania i kultury.

 » Zielony domek (Wedkarz | 10-06-2019, 14:08:06)

Wystarczy postawić ścianę na której morzna by było malować graffiti i pisać miejsca jest dosyć powinni przestać budować boiska a zbudować skatepark

 » Domek (Strzelno | 10-06-2019, 09:49:55)

Jak w Mogilnie nie umieją uszanować domku to Strzelno chętnie przygarnie . My tylko możemy zazdrościć takiego parku i placu zabaw . Tez chcemy takie miejsce .

 » Panie komendancie (Ja | 10-06-2019, 07:49:40)

Te rysunki genitaliów to nie w Pana stronę

 » Haha (Zdzichu | 09-06-2019, 23:01:30)

Ludzie..jakie Wy jezdeśta zaściankowe..

 » zielony domek (Gezza | 09-06-2019, 21:27:15)

Po nitce do klebka detektyw doszedlby kto to zrobil, gdyby chcial. A wtedy, nalezy dac takim dzieciom nauczke, np. nakazem kolegium, obowjazek odmalowania calego domku, zamiennie na grzywna.

 » Bzdura (Vip | 09-06-2019, 21:00:09)

To jest dewastacja. Nazwijmy rzecz po imieniu. Rodzice powinni ponieść karę finansową. A opieka powinna ich skontrolować. Całkowity brak zainteresowania swoimi dziećmi. Dzieci się wychowuje A nie tylko ma. Ciekawe jakie mają zachowanie na koniec roku. Może obniżenie coś by dało

 » wandalizm (zyta | 09-06-2019, 19:42:46)

głowa mała żeby ogarnąć to co małolaty wyprawiają , proszę po spacerku przejść się pod mostem tylko przez tydzień było czysto,a teraz........zero szacunku dla czyjejś pracy szkoda gadać no a plac zabaw dla dzieci to na pewno nie miejsce na takie malunki

 » No i? (Zdzichu | 09-06-2019, 13:54:10)

No to pomysł jeden z drugim i postaw tam drewniana tablice 2x3m i niech sobie pisza. Mi takie pisanie w domku nie podnosi ciśnienia.. Pomijając wulgaryzmy i rysunki genitaliów... Widocznie maja taka potrzebę, a w tej wsi zaraz się sadem straszy.. Kuss jesteś pan staroswiecki..czasy się zmieniają

 » Patrole (Hickok | 09-06-2019, 13:43:14)

Więcej PIESZYCH PATROLI

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Turniej piłki nożnej w Gozdaninie (2)
 » Trzy miesiące aresztu za rozbój (7)
 » Kolejne inwestycje w SPZOZ (13)
 » Wakacyjne warsztaty w muzeum (0)
 » Projekty elewacji plany remontowe (0)
 » Wybory prezydenckie 2020 (87)
 » Wakacyjne warsztaty hip-hop (0)
 » Miliony dla wiejskiej gminy (13)
 » Zderzenie w okolicach Busewa (4)
 » Darchem w #GaszynChallenge (0)
 » Nowy przypadek w powiecie (12)
 » STRZELNO: Nocny pożar (4)
 » Kolejny pijany na drodze (14)
 » Skontrolują stan autokarów (0)
 » Rządowe wsparcie dla samorządów (11)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ