Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

MOGILNO: Kolejne uhonorowanie

2018-10-11 00:15
 

Kolejną osobą zasłużoną dla Gminy Mogilno została Małgorzata Małecka. W dniu dzisiejszym tytuł otrzymała z rąk przewodniczącej Rady Miejskiej w Mogilnie.

Tytuł "Zasłużony dla Gminy Mogilno" został wręczony Małgorzacie Małeckiej podczas sesji Rady Miejskiej w Mogilnie w dniu 10 października. Uchwała w tej sprawie została już podjęta przez radnych we wrześniu.

W związku z uhonorowaniem kolejnej osoby powiązanej z Mogilnem i bezinteresownie pracującej na rzecz lokalnego środowiska nie zabrakło licznych słów podziękowań, wdzięczności i wręczenia kwiatów.

- Małgorzata Małecka od wielu lat pełni społecznie różne, odpowiedzialne funkcje - przewodnicząca Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich w Mogilnie; wiceprzewodnicząca Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Mogilnie; ławnik Sądu Rejonowego w Mogilnie; Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi "Nasza Przyszłość" w Żabnie. W 2009 r. otrzymała tytuł Mogilnianin Roku, nadany głosami mieszkańców miasta i gminy. Propaguje wyjazdy na badania mammograficzne do Centrum Onkologii w Bydgoszczy w ramach propagowanej profilaktyki zdrowia. We wrześniu 2018 r. odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi Prezydenta RP. Wielopłaszczyznowa działalność społeczna Małgorzaty Małeckiej obejmuje przede wszystkim inicjowanie i organizowanie szeregu działań na rzecz młodych i starszych mieszkańców Żabna. Cyklicznie organizuje letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży, pozyskując środki zewnętrzne. Akcja letnia "Jeden dzień wakacji" obejmuje 600-700 dzieci gm. Mogilno. Uporządkowany został tzw. "park dworski" z jej inicjatywy, urządzony plac zabaw, wyposażony w sprzęt rekreacyjny + boisko sportowe. Jest pomysłodawczynią organizowanych co roku "Konferencji kobiet z inicjatywą" dla około 200 pań - czytamy w uzasadnieniu do uchwały.

Przypomnijmy, że 17 maja podczas okolicznościowej sesji z okazji 620. rocznicy nadania praw miejskich miastu tytuł "Zasłużony dla Gminy Mogilno" wręczono Urszuli Drygalskiej, Grażynie Lewandowskiej, Teresie Marmuckiej-Lalce, Henryce Napieralskiej, Marii Weber, Mieczysławowi Czarneckiemu, Adamowi Kowalskiemu, Przemysławowi Majcherkiewiczowi, Bronisławowi Poradzie i Marianowi Przybylskiemu. (AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [9]

 
   » KOMENTARZE [13]» dodaj komentarz   

 » Uhonorowani (ARCHEO | 14-10-2018, 10:35:33)

Ja mam pytanie do uhonorowane go przez Mogilno mieszkańca Strzelna ,prezesa TMMS w Strzelnie czy wystąpił już do IPN w Gdańsku o ustanowienie jego osoby '' pokrzywdzonym przez system komunistyczny PRL '' . Z tego co wiem to inni członkowie Solidarności w Strzelnie z początku lat 80-tych poprzedniego wieku już uzyskali status ''pokrzywdzonych''. Jeżeli ten pan ma taki dokument - niech go opublikuje. A piszę o tym bo z rozmów w Strzelnie wynika, że mimo obecnych zasług nikt się nie podejmie wystawić jego osoby na ''Strzelnianina roku'' bo... Pytanie więc mam - co ten pan prezes chwalący się przynależnością do wczesnej ''Solidarności'' tak faktycznie w tamtych latach w niej robił ??? A opowieści innych są ciekawe!!!

 » Uhoronowanie (Mogilnianka | 13-10-2018, 07:39:59)

Tyko pani Kujawa jest osobą,ktora potrafi docenić szarego człowieka.Potrafi zrozumieć potrzeby mieszkańców nie patrząc na osobiste korzyści. To ona wprowadziła ten tytuł i to ona uruchomiła jego działanie dając satysfakcję tak wielu mogilnian.Pani Malecka miała pani okazję być wśród tych wyróżnionych. Niech pani przeciwnicy.nie będą wyrocznia w.pani działaniach Tak wielu stawia schody przed działaniami pani Kujawy.Jednak dla tych, którzy rozumieją prawdziwą demokrację jest wielką.Na pewno docenią.ja prawdziwi patrioci

 » zasluga (wedkarz | 12-10-2018, 12:00:35)

jak milo wedkowac nad jeziorem w Zabnie przy parku .cisza spokoj pelen relaks .kogos to zasluga .! GRATULUJE P.MALGOSI I paniom ktore dzielnie tam pracowaly.

 » ocena? (OBI | 12-10-2018, 07:53:38)

Czy tytuł zasłużony, czy nie, to nie mnie to oceniać. Ale,żeby zaraz "pełni społecznie różne, odpowiedzialne funkcje", to chyba lekka przesada, gdyż nie wierzę w to, że za tym nie idzie pieniądz.Nie nazywa się to wynagrodzenie.Nazewnictwo nie ma znaczenia, liczy się kasa.Przecież nasi radni też robią to społecznie, za niewielkie według nich diety! Poza tym, reszta funkcji pełniona przez inne osoby jest nieodpowiedzialna?

 » BRAWO! (mogilnianin | 11-10-2018, 21:48:45)

Zasłużony tytuł, gratulacje! Oby jak najwięcej takich ludzi :)

 » Gratulacje (Elzbieta | 11-10-2018, 20:09:47)

Małgosiu nasze gratulacje,działaj dalej :)

 » gratulacje (ta pani | 11-10-2018, 20:06:52)

to sie slusznie nalezalo !!! gratuluje z calego serca

 » zasłużony tytuł (Wielkopolanin | 11-10-2018, 20:06:00)

W pełni zasłużony tytuł! Moje szczere gratulacje. Ileż to lat społecznego, bezinteresownego działania. Trudno zliczyć.

 » gratulacje (ta pani | 11-10-2018, 20:04:59)

to sie slusznie nalezalo !!! gratuluje z calego serca

 » Gratulacje (Elzbieta | 11-10-2018, 19:51:07)

Małgosiu nasze gratulacje,działaj dalej :)

 » XXX (TA PANI | 11-10-2018, 13:08:46)

GRATULACJE

 » Gratulacje (Gratulacje | 11-10-2018, 08:11:11)

Niech tytuł który uzyskałaś pani Małgosiu przyniesie Ci jeszcze więcej satysfakcji zmotywuje Cię do dalszego działania serdeczne gratulacje składa Koło Gospodyń Wiejskich Gozdanin .

 » gmina (pani | 11-10-2018, 07:58:17)

brawo

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Walczą z podrzucaniem śmieci (2)
 » Objazdowy Dzień Dziecka (1)
 » KWIECISZEWO: Poranne dachowanie (2)
 » Kto pisze po znakach i koszach? (7)
 » Trzy kolizje od rana (10)
 » Prewencyjne działania policji (8)
 » Akcja poboru krwi (1)
 » Otworzyli rondo na obwodnicy (33)
 » Kierowca Volvo z promilami (0)
 » BIELICE: Pożar hali warsztatowej (13)
 » MOW Bielice w dobie epidemii (3)
 » Kino plenerowe w parku (5)
 » MiastoGra w Strzelnie (5)
 » ŁĄKIE: Nie chcą fermy świń (64)
 » 100. urodziny papieża w Mogilnie (18)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ