Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Wybory 2018

Prawica ujawniła kandydatów

2018-07-17 22:20
 

Jarosław Gowin zaprezentował w Mogilnie trzech kandydatów na włodarzy gmin z terenu powiatu mogileńskiego. Wystartują oni ze wspólnych list Zjednoczonej Prawicy.

W trakcie wtorkowego spotkania w bibliotece w Mogilnie, wicepremier Jarosław Gowin, przedstawił kandydatów Zjednoczonej Prawicy na włodarzy trzech gmin powiatu mogileńskiego. Jednocześnie podkreślił, że będą oni reprezentowali partię Porozumienie, Prawo i Sprawiedliwość oraz Solidarną Polskę, jednak wystartują z list Prawicy Ziemi Mogileńskiej.


Mogilno

W Mogilnie kandydatką na stanowisko burmistrza będzie Ewa Szarzyńska, obecna wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Mogilnie. Choć współpracuje w niej z radnymi Polskiego Stronnictwa Ludowego, to nie stanowi to przeszkody w jej starcie z list Zjednoczonej Prawicy.

- Ziemia mogileńska potrzebuje zmian. Nie może być tak, że władza chlubi się wielomilionowymi inwestycjami, zaniedbując zaspokojenie podstawowych potrzeb naszych mieszkańców - mówiła Ewa Szarzyńska.

- My generalni mamy takie podejście, że w samorządzie liczy się nie legitymacja partyjna, tylko dobro mieszkańców. Dlatego tu nie wystawiamy komitetu partyjnego, ale jest to komitet obywatelski, skupiający działaczy i sympatyków Zjednoczonej Prawicy, czyli trzech partii rządzących - mówił Jarosław Gowin.


Strzelno

Łukasz Nycek to wspólny kandydat PiS i Porozumienia na stanowisko burmistrza Strzelna. Obecnie pracuje on w Zarządzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strzelnie, jako kierownik oczyszczalni ścieków. Jak sam powiedział - Strzelno wymaga zmian, jednak nie ma jeszcze żadnych konkretnych propozycji.


Jeziora Wielkie

Tu nie ma zaskoczenia, bo kandydatem na wójta będzie pełniący obecnie jego obowiązki Dariusz Ciesielczyk, rekomendowany osiem miesięcy temu przez wojewodę na to stanowisko. Uważa on, że obecny rząd działa bardzo dobrze i dzięki temu może liczyć na dobry wynik w wyborach. Jednocześnie zaznacza, że dzięki Prawu i Sprawiedliwości udało się zapobiec napływowi uchodźców do Polski.

- Prawo i Sprawiedliwość i Porozumienie bardzo wiele zrobiło dla mieszkańców naszego kraju. Mam nadzieje, ze mieszkańcy to docenią i pójdą do wyborów do urn i zagłosują na naszych kandydatów. Polska widocznie się zmienia, każdy potrafi to zauważyć i myślę, że polityka jaką uprawia teraz nasz rząd jak najbardziej służy mieszkańcom naszego kraju. Chroni nasz kraj przed różnymi niespodziewanymi sytuacjami, które mogły się zdarzyć, a na szczęście się nie wydarzyły napływem imigrantów przede wszystkim - mówił Dariusz Ciecielczyk.


Dąbrowa

Obecnie działacze Zjednoczonej Prawicy nie zaprezentowali kandydata na wójta Dąbrowy, jednak na pewno będą tu wystawione wspólne listy do rady gminy i powiatu.

- Póki co, jak państwo widzicie mamy potencjalnych kandydatów w trzech gminach, spośród czterech gmin powiatu mogileńskiego. W tej chwili jeszcze nie ma ostatecznej decyzji co do gminy Dąbrowa - mówił Adam Banaszak, szef okręgu bydgoskiego partii Porozumienie.

(AS)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [6]

 
   » KOMENTARZE [119]» dodaj komentarz   

 » Na temat tej niby prawicy (D82 | 16-08-2018, 01:34:52)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » do XYZ (ewa | 02-08-2018, 09:55:01)

Kto chce hale, boisko? tylko mała grupka. Drogi chcą prawie wszyscy ale ten głos nie dociera. Góra wie lepiej co chce dół. KIEDY WYBORY I PRZYJDZIE ZMIANA???!!!

 » wójt (xyz | 25-07-2018, 21:34:48)

Ktokolwiek zostanie wojtem jezior to niech w końcu wyremontuje drogi w całej gminie bo dziura przy dziurze prawie wszędzie , a nie jakieś hale czy boiska wielofunkcyjne macie zamiar robić. drogi ważniejsze bo niedługo ludzie koło zgubią .

 » KANDYDAT (mieszkaniec | 25-07-2018, 17:06:19)

Panie Darku Chudziński wiem że Strzelno nie zasłużyło na pana.jeżeli pan wystartuje to ja z moimi rodzinami idę głosować na pana,ale to już pana decyzja.cokolwiek pan zrobi to powodzenia.

 » burmistrz (strzelniok | 25-07-2018, 08:49:37)

PATRZE NA KRUSZWICE -PIĘKNIE TO MIASTECZKO PREZENTUJE SIĘ ,CZYŚCIUTKO ,BO SAMOCHÓD KAŻDEGO RANKA WYCZYŚCI ULICE A W STRZELNIE TYLE PAŃ CHODZI PO ULICACH I JEST BRUD ,SMRÓD AŻ PRZYKRO WYJŚĆ NA SPACER,BO CIĄGLE POD BUTAMI PSIE GÓWNA PRZYNOSI SIĘ DO DOMU ALE CÓŻ NIKT NIE PILNUJE I NIKT O BIEDNO STRZELNO JUŻ SIĘ NIE MARTWI.TE PANIE TO WYŚLIJCIE DO PRAWDZIWEJ PRACY ,MOŻE WTEDY USZANUJĄ ZAROBIONY GROSZ,BO W OBECNEJ CHWILI TO WIDZĄ ŻE DOSTAJĄ GO ZA NIC WIĘC MAJĄ WSZYSTKO W D....E

 » Haha (Aeiouy | 24-07-2018, 23:05:32)

Normalnie UCHO PREZESA w tym strzelnie.. No ale co tu oczekiwać od partii, której twarzą jest prokurator stanu wojennego, członek PZPR, odznaczony medalem przez komunę...a teraz gorliwy prawicowy katolik.. Gość jak się goli to pewnie czasem się w lustrze nie poznaje.. Strzelno chyba nie zasłużyło na jakiegoś kandydata z jajami...

 » kandydat (wacek | 24-07-2018, 21:16:31)

NO NIE WIERZE ,FAKTYCZNIE FACET NIE PŁACI ZA MIESZKANIE I JESZCZE CHCĘ SIĘ USTAWIĆ STARTUJĄC NA BURMISTRZA.OJ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W TYM STRZELNIE JAK TO O TEN STOŁEK CHCĄ WALCZYĆ-OJ PRZEPRASZAM O TE PIENIĄŻKI

 » Oświadczenia majątkowe (krajan | 24-07-2018, 19:06:35)

dlaczego taka zwłoka w opublikowaniu na stronach BIP oświadczenia majątkowego naszego Burmistrza?. Jeżeli będzie startować w tegorocznych wyborach to obowiązuje pełna przejrzystość w tym zakresie.

 » Strzelno (nemo DO jahn | 24-07-2018, 13:06:01)

TO MASZ CAŁKOWITĄ RACJE,ŻE POWINNI WYKORZYSTAĆ URLOPY,BO NIGDY NIC NIE WIADOMO

 » wybory (ciekawy | 24-07-2018, 12:06:44)

Panie Łukaszu mam pytanie bo całe Strzelno o tym huczy kandyduje pan na burmistrza a ponoć nie płaci pan czynszu zreszta zajmuje pan gminne mieszkanie.Jesli to prawda juz wiem jakie zmiany chce pan wprowadzic tak jak inni członkowie pis u wypłata na maxa nagrody i łupienie gminnej kasy

 » uważam, że (były radny | 24-07-2018, 10:57:17)

stała się wielka szkoda, że PiS nie wprowadził dwukadencyjności wójtów, burmistrzów, posłów, a przede wszystkim radnych. To wielki błąd! Że co? że prawo nie może działać wstecz? A łamanie konstytucji może odbywać się przy otwartej kurtynie? Jestem za porządkiem i rozwaleniem układzików, ale Pani I Prezes SN czy to się komuś podoba, czy nie ma konstytucyjnie zagwarantowaną kadencję do 2020 roku. Wracając do meritum: PiS mógł z łatwością "złamać" prawo i uznać dwukadencyjność w/w. A tak, to ci sami będą nami rządzić i co nowego wniosą? NIC! Zużyci, zmęczeni popierani przez pracobiorców... np. burmistrz Mogilna jest największym pracodawcą w Gminie i Mieście Mogilno. (szkoły, przedszkola, urząd miejski, MDK, spółki komunalne Mogilno Sport czy MPGK ). Podcinać gałąź na której się siedzi? NIE! Owszem, nie zgadzam się z działaniami Słońca Mogilna, z twarzy LISA Mogilna, ale co mam zrobić? Pozbyć się pracy? NIE! np. radny Piotr Kaźmierczak doskonale to wie, bo cała jego familia, bliższa czy dalsza ma zatrudnienie "u burmistrza". Można by książkę napisać!

 » wybory (ola | 24-07-2018, 10:32:40)

Kandydaci jak kandydaci. Byle umieli rządzić dobrze.Chociaż w Mogilnie zapanowała ewomania. Wszędzie ewy garną się do władzy nad chłopami.

 » w oderwaniu od tematu :) (Jahn | 24-07-2018, 08:17:02)

proszę uprzejmie,aby komisje rewizyjne - zarówno Rady Gminy jak i Rady Powiatu zadali pytanie zarówno obecnemu burmistrzowi,jago zastępcy oraz staroście i jego zastępcy jak wygląda kwestia wykorzystania urlopów wypoczynkowych.myslę ,że na czas wyborów spokojnie moga wykorzystać około 2 po tygodni,a gdyby nie zostali wybrwołani.....a nie żeby znowu sie czasami nie okazalo-nie zostalem wybrany na dotychczasowe stanowisko to należy im się ekwiwalent za nie wykorzystany urlop-czyli pieniądz z naszych podatków.Komisje lub w-ce przewodniczący rad - do dzieła!

 » burmistrz (mieszkaniec do mariusza | 23-07-2018, 21:51:11)

czemu wyzywasz że jest żle jak jest kandydat,tu nie o to chodzi ,bo zmiany muszą być ale poczekajmy na wszystkich kandydatów i wtedy możemy dyskutować a nie że PIS przedstawia nam swojego chłopczyka i Strzelno ma go zatwierdzić--Strzelno musi wiedzieć że ten którego wybiorą będzie godny zaufania i wyprowadzi Strzelno z tego dołka w którym tkwimy od kilkunastu lat.czekajmy na kandydatów .

 » wybory (Mariusz | 23-07-2018, 20:37:04)

Brawo ze pan Łukasz startuje na stanowisko burmistrza zmiany są potrzebne obrazu wszystkiego nie zrobi wiadomo ale będzie się starał. A do tych co piszą chu wie o czym to się najpierw zastanówcie ten burmistrz jest źle jest kandydaNT źle i wy zmian chcecie.pani Łukaszu brawo i trzymać tak dalej

 » Do Nycka (Mali | 23-07-2018, 17:46:43)

Nycek rozlicz się z paliwa jak wozisz samochodem służbowym dziecko do szkoły w czasie pracy. Wogole jak tak można.

 » burmistrz (przemek | 22-07-2018, 22:22:22)

kandydat pis.......hehehe smiech .....

 » Aeiou...i nawet fiu fiu (Joke | 22-07-2018, 22:08:09)

A se leć do przodu :) spełniaj się spełniaj:)

 » kandydaci (kazek do wyborcy | 22-07-2018, 19:28:22)

POSŁUCHAJ WYBORCO CO OGŁOSIŁ SĄD A NIE JAKEŚ PIERDOŁY CO GDZIES TAM KTOŚ NAPISAŁ-TYLKO NAJPIERW TRZEBA SPRAWDZIĆ A POTEM SĄDZIĆ I CHYBA JAKIŚ ROZUM MASZ TO CZYTASZ ŻE SĄD UNIEWINNIŁ P. CHUDZIŃSKIEGO-NO CHYBA JAK TO NAPISAŁEŚ ŻE ZAMIECIONĄ POD DYWAN TO DZIWNE ŻE SĄD BY TO ZROBIŁ ALE LUDZIE ZNAJĄ PRAWDĘ I WIEDZĄ ŻE DZIĘKI CHUDZIŃSKIEMU SIEMIONKI WYGLĄDAJĄ SUPER A ŻE KTOŚ MIAŁ CHRAPKE NA JEGO STANOWISKO TO KOMBINOWALI ŻEBY GO WROBIĆ ALE IM NIE WYSZŁO,BO SĄD DOWIÓDŁ ŻE P.DAREK JEST CZYSTY ,ZRESZTO WSZYSCY KRADNO A DYREKTOR DOWIADUJĘ SIĘ OSTATNI I TAK JEST WSZĘDZIE .CHUDZIŃSKI JEST NAJUCZCIWSZYM CZŁOWIEKEM NA STANOWISKO BURMISTRZA

 » do Joker (Aeiouy | 22-07-2018, 18:40:09)

Chciałeś blysnąć ciętą ripostą?? Oj jakoś nie poszło... Pomijając problem z przepisaniem mojego nicku to psycholog to nie lekarz, a zwykły magister po standardowej psychologii... W tych czasach móc sobie pozwolić być chamem i leniem to całkiem przyjemne. Nie ma nic do zaniżonej samooceny. A buractwo to takie moje hobby.. Alleluja i do przodu...

 » zasiłki (xx | 22-07-2018, 18:39:39)

Piotrze, słusznie napisałeś. Ale widzą to tylko osoby , które obiektywnie patrzą na to, co się dzieje dookoła. A, niestety, wszędzie teraz ważne są tylko pieniądze.

 » Oj Mimi daj spokój (Kukieł | 22-07-2018, 16:49:14)

W Orchowie ma wygrać były wójt! Trzymamy kciuki.

 » Do zwolenników Chudzinskiego (wyborca | 22-07-2018, 16:15:09)

Ku odświeżeniu pamięci polecam protokół pokontrolny z Siemionek....można go odszukać na stronach Woj.Urz.Kuj.Pom. Ta sprawa zamieciona jest pod dywan....Najpierw niech były dyrektor wyjaśni kto zjadał ok. pół tony mięsnego jadła ,które ominęło stoły mieszkanek DPS w Siemionkach są tam też inne sprawy do dziś niewyjaśnione .

 » Minister (hejka | 22-07-2018, 14:59:06)

Żeby było jasne ! "Kumpel" który kumpli opuszcza kiedy jest źle kiedy po mordzie może dostać zwija się i znów jest tym który jest dobry z innymi kolegami zasługuje na szacunek ? Stara Warszawka kosę sprzedałby nawet za dożywocie , honor ,honor honit

 » Ważne, że jest zasiłek! (Piotr | 22-07-2018, 13:30:39)

Ludzie zagłosują na tego co da więcej do kieszeni. Już widzę tych nierobów, którzy z urny wyborczej idą do MOPS-u po zasiłek. Ostatnio byłem świadkiem jak jedna kobieta do drugiej na ulicy mówiła "pamiętaj by wypełnić te papiery na wyprawkę. Dają 300zł". Te osoby już nie mają wstydu, a najgorsze jest to, że ich dzieci również będą żerować na państwie, bo nie nauczą się pracy.

 » Aeioy (JOKER | 22-07-2018, 11:56:42)

Tak niska ocena swojej osoby dobrze nie wróży. Polecam psychologa, w dzisiejszym pędzie życia to pomocny lekarz.

 » Burmistrz (Mimi | 22-07-2018, 11:08:05)

Raczej Nycka widzę jako kandydata na wójta w Orchowie wszak to rodowity Orchowianin doświadczenia by nabrał.Rzucać go na głęboką wodę na Strzelno ?Marnie to widzę.

 » do Joker (Aeiouy | 21-07-2018, 23:12:18)

Ja? Ja jestem leniem, chamem i niewątpliwie burakiem. A Ty?

 » JOKER (Do Aeiouy | 21-07-2018, 14:41:24)

Gamonie? A ty kim jesteś?Nie sądzę..patrząc na wysoki iloraz inteligencji przy twoich wpisach zastanowiłbym się na twoim miejscu nad sobą!

 » Z innej beczki (krajan | 21-07-2018, 14:35:45)

Przypomnienie, nie opublikowane oświadczenie Burmistrza za 2017r. Wyborcy muszą wiedzieć czy wszystko jest zgodne.

 » Starosta (Gospodyni | 21-07-2018, 13:55:23)

Drodzy czytelnicy CMG. Najważniejsza rzeczą jaką można zrobić to iść na wybory i zagłosować a nie mieć później pretensje, nie ukrywam że zmiana starosty jest nam bardzo potrzebna, obecny jest hamski i bardzo nieuprzejmy dla interesantów, czuję się panem i władcą, trzeba w końcu skończyć z kolesiostwem prowadzonym przez starostę. Trzeba pamiętać że starosta powinien być dla ludzi a nie ludzie dla niego. Człowiekiem jest się całe życie a starostą się tylko bywa

 » kandydat (mieszkaniec | 21-07-2018, 13:37:08)

Panie Nycek co z pana za kandydat jak pan boisz się powiedzieć prawdy ŻE STRZELNO POTRZEBUJE ZMIANY BO OBECNY BURMISTRZ DOPROWADZIŁ TE NIEGDYŚ ŁADNE MIASTECZKO NA SKRAJ PRZEPAŚCI--WIEDZIAŁ ŻE NIE MA PIENIĘDZY ALE PRZYJMOWAŁ LUDZI DO PRACY CHOĆ SĄ ZAKŁADY I OCZEKUJĄ PRACOWNIKÓW I DO TEJ PORY PRZYJMUJE I PAN DOBRZE WIE ŻE TYCH LUDZI TRZEBA BĘDZIE ZREDUKOWAĆ,BO INACZEJ DALEJ BĘDZIE TO SAMO BAGNO JAK JEST,NO BO PROSZE ODPOWIEDZIEĆ JAKI ZAKŁAD ZATRUDNIA OSOBĘ KTÓRA PRACUJE 1 A NIECH BĘDZIE PÓŁTORA GODZINY A WYPŁATĘ ODBIERA ZA 8GODIN TO CZY TAK MOŻNA OSZCZĘDZAĆ GMINNE PIENIĄDZE-JA TEŻ CHĘTNIE PODJOŁ BYM PRACE U BURMISTRZA NA GODZINE ALE WYPŁATKA ZA 8 GODZIN-PADA DESZCZ JAK OSTATNIO PRZEZ TYLE DNI PANIE NA ULICY NIC NIE ROBIŁY ,DLACZEGO TYCH GODZIN NIE ODLICZONĄ Z WYPŁATY-PANIE NYCEK POWIEDZMY PRAWDĘ ŻEBY PRZEJĄĆ TAKI SYF TO TRZEBA BYĆ KIMŚ TWARDYM I MOCNO TRZYMAĆ LEJCE A PAN POWIEDZIAŁ TYLKO JEDNO SŁOWO ,BO BOI SIĘ PAN A CZEGO TO MUSI PAN JUŻ SAM WIEDZIEĆ.STRZELNO POTRZEBUJE PRAWDZIWEGO WODZA,I TYLKO JEDEN CZŁOWIEK JEST GODNY BY POWIEDZIEĆ WITAJ GŁOWĄ MIASTA WITAJ PANIE CHUDZIŃSKI

 » do Luc (mon | 21-07-2018, 13:34:08)

Widzę że jesteś mądry i inteligentny i masz mentalność niewolnika...tylko napisz: niemieckiego czy sowieckiego?

 » Utrata niezależności (Mieszkanka | 21-07-2018, 13:25:28)

W Polsce niszczony jest trójpodział władzy, a do Mogilna zapraszana jest osoba która głosuje ale się nie cieszy z niszczenia tego podziału. Czy my obywatele powinniśmy się z tym godzić? Co nam mogą zaproponować osoby, które identyfikują się z poglądami i zapewne postępowaniem rządu? Czy tego chcemy w swoim w gminach?

 » do becede czy jakoś tak (nickt | 21-07-2018, 01:48:58)

Tak Ci się podoba PiS? Piszesz o złodziejstwie PO itp. i słusznie ale nie zauważasz tego co robi obecna władza. Np. pan Zbyszek, który od lat przy pomocy upolitycznionej prokuratury gnębi lekarzy, za to że umarł jego ojciec... Dawanie grubej kasy podatników Rydzykowi Ci się podoba? Pseudobogoojczyźniane pierdolamento też? Kłamstwa w żywe oczy? Np. brednie, że EllaOne to tabletka "wczesnoporonna" i powinna być na receptę, której prawie nikt nie będzie chciał wypisać? Zakaz aborcji a potem nie ma tych "obrońców życia" jak trzeba się chorymi dziećmi zająć. Rozdawnictwo pieniędzy podatników Ci się podoba? Nigdy nie głosowałem na PO i na PiS. Jeżeli chodzi o PiS, to widzę kilka plusów ale "chodzi o to, żeby te plusy nie przysłoniły nam minusów"

 » BURMISTRZ (gosc do Dzidek | 20-07-2018, 17:08:56)

A NIBY CZEGO LUDZIE NIE ZAPOMINAJĄ CO TAKIEGO ŻE KTOŚ DBAŁ O PORZĄDEK TO TOBIE SIĘ TO NIE PODOBA,TO ZOBACZ JAK CHLAJĄ NA RYNKU TO CI SIĘ PODOBA BO TO JEST TWÓJ ŚWIAT.

 » Ukraincy (Aeiouy | 20-07-2018, 13:26:36)

Hehe, najlepsze jest to ze Ukraińcy zarabiają więcej niż te gamonie w urzędach...:d

 » TYLKO NIE!!! Z PIS (Luc | 20-07-2018, 12:07:09)

Jeśli popiera ich gowin - to więcej niż pewne, że warci mniej niż zero. W tych miastach nie potrzeba zmian nazw ulic na "polityczno" poprawne. Nie chcę pomników "bohaterów" narodowych. Bo ich "rządy" do tego się sprowadzają. Potrzebny jest ktoś mądry, inteligentny, potrafiący myśleć, planować, zarządzać - tak jak robi się do w firmach. Ktoś kto rozumie, że małe miasteczka muszą mieć wartości.

 » uchodźcy (xxx | 20-07-2018, 09:22:00)

Tak powstrzymali napływ emigrantów? A co z projektem ustawy w której Ukraińcy i nie tylko po roku otrzymają pobyt stały a po 2,5 roku będą mogli sprowadzić swoje rodziny na pobyt stały. Brakuje nam rąk do pracy? To zacznijcie normalnie płacić Polakom, gdyż są sytuacje, gdzie Ukraińcy zarabiają więcej niż zatrudnieni na czarno Polacy, bo Polaków nie kalkuluje się zatrudniać. Przy takiej polityce za 5 lat w Polsce nie będzie milion a 5 milionów emigrantów ze wschodu itd. Czy to jest polityka chroniąca przed napływem emigrantów. A co z rodzinami wysiedlonymi, które miały być sprowadzane do Polski. Tym jakoś rząd się nie chwali.

 » Burmistrz Strzelna (Dzidek | 20-07-2018, 08:40:04)

Na komendanta straży Miejskiej tak jak przed laty nasz radny pan Chudziński ludzie nie zapominają takich rzeczy i upadlania. alllle była by ta nasza gmina lustrowana , tylko ich wybrać na włodarzy gminy z poważaniem.

 » Burmistrz (Prawica | 20-07-2018, 08:33:37)

Pan Nycek ma chyba plan udoju w oborze w Bielicach. Pan Chudziński na burmistrza!!!

 » ciekawski (pytanko | 20-07-2018, 07:22:23)

HEJKA a nowy starosta będzie liczę że tak

 » Strzelno (gosc | 20-07-2018, 06:25:13)

I NIECH STANIE SIĘ ŚWIATŁOŚĆ TYLKO CZY DARIUSZ CHUDZIŃSKI ZECHCE WZIĄĆ NA SWOJE BARKI TAKI BRUD,SMRÓD I TEN BAJZEL STRZELNOSKI

 » Niech stanie się światło (SMM | 19-07-2018, 22:35:35)

Wysłuchałem Pana Nycka i nie znajduję skali punktowej by ją ocenić. Po prostu, jak w tej piosence "Lady Pank" - mnie niż... Znam za to Pana Dariusza Chudzińskiego i wiem, że tylko On może pomóc mojemu miastu. Panie Darku, proszę startować! Niech w naszym Strzelnie stanie się światło...

 » wybory 2018 (stary wyborca | 19-07-2018, 21:57:32)

Wybory są demokratyczne każdy może spróbować swych sił , zarejestrować komitet i do boju , przekonać wyborców i już jesteś burmistrzem czy radnym a może starostą . Nie komentujcie a startujcie i wtedy wybierzemy właściwych , pozdrawiam.

 » Do Ferdynanda (Jk | 19-07-2018, 21:25:32)

Ferdynand, walnij się porządnie w głowę.....

 » Zal (Js | 19-07-2018, 20:52:31)

Ewa jestesmy z Toba tak trzymaj

 » wybory (tetryk | 19-07-2018, 20:49:37)

dla mnie podstawą do startu na rządców miast i gmin powinny być fachowość i kompetencje,Nie można być głupszym od swoich pracowników w mieście lub gminie Minimum kierunkowe wyższe wykształcenie.Nie wystarczy szefowanie kołu gospodyń wiejskich,,,

 » wybory (dobry temat | 19-07-2018, 19:52:13)

Lukasz Nycek bardzo dobry wybor jest z strzelna zna problemy a kto inny co? matczak 20 lat na stolku i co ???

 » kandydaci (Ferdynand | 19-07-2018, 19:23:02)

Panie DARKU CHUDZIŃSKI wielu ludzi W Strzelnie i nie tylko zrozumieli błąd jaki popełnili wtedy kiedy powinni oddać głos na pana ,dlatego teraz chcą naprawic ten straszny błąd ale czy pan da tym ludziom szanse naprawienia tego błędu,

 » Hejt (Rozczarowana | 19-07-2018, 17:56:25)

Jestem rozczarowana postawą naszych obywateli jestem ciekawa czy pisali by takie rzeczy o kandydatach gdyby musieli podpisać się z imienia i nazwiska wstydzcie się ludzie. Do Administratora CMG zwracam się z apelem aby komentarze można było dodawać dopiero po zalogowaniu

 » Do OBI (Aeiouy | 19-07-2018, 16:40:12)

Jedni mają predyspozycje do pewnych rzeczy inni nie. Po co komuś się pchać jeśli wie, ze się nie nadaje??? Stad może nie ma 10 kandydatów. Pan Nycek po prostu sam się pogrzebał ale może ten filmik widziało z 10% wyborców..? Dramat.... Bombowa jest Pani w Mogilnie ... viceprzewodniczaca , która udaje ze na nic wpływu nie miała i nagle, przed wyborami, widzi jakie wszystko było źle.. Kobito...PiS ma ludzi za debili ale nikt nie jest tak głupi żeby dac Ci się nabrać.. Trochę honoru i wstydu...

 » Opinia (Kaziu | 19-07-2018, 15:05:55)

...a co Pani Sz. zrobiła w trakcie kadencji?Może się pochwali na forum?.Żenująca kandydatura wraz z Panem O.jako radnego.Chociaż chętnie społeczeństwo wysłucha kandydatów o osiągnięciach w Strzelcach. Oczywiscie drużyna B klasy to nie osiągnięcie.

 » Strzelno (kiki | 19-07-2018, 14:55:51)

ten kto zaproponował szarzyńskiego to albo wariat albo nie mieszka w Strzelnie,by wpuścić kogoś z Mogilna do rządzenia Strzelnem

 » Do mieszkańców Strzelna (Mieszkaniec | 19-07-2018, 14:55:19)

Mieszkańcy Strzelna, jeżeli chcecie aby kolejne lata Wieś rządziła miastem głosujcie na kandydata prawicy... nic się tutaj nie zmieni. Po drugie. Jeśli znajdzie się kandydat bezpartyjny zagłosuje na niego. Ci zapatrzeni w jedną partię i jednego wodza jak pan N. Będą tylko zwykłymi figurantami odbierajacymi duże pieniądze.

 » Do wujek dobra rada (Gom | 19-07-2018, 14:07:43)

Jesteś jednym z tych głupich ćwoków którzy za autorytety i godnych szacunków uważa czerwoną hołotę szkoloną przez sowietów i gotową zdradzić wszystko co polskie w zamian za pełne koryto

 » Krytyka (Zoz | 19-07-2018, 13:35:11)

Wszyscy potrafią krytykować proszę postawić się samemu w takiej sytuacji jak byscie się czuli będąc tak obczernianym .Każdy jest madry bo nie ujawnia swojego nazwiska ciekawe czy miałby odwagę powiedzieć to co wypisuje prosto w twarz napewno nie .A do pana Nycka brawo za odwagę .

 » Burmistrz Strzelna (Dzidek | 19-07-2018, 13:32:50)

No i Pan radny Cieślik P na fotel burmistrza się wybiera z poparciem PO i Nowoczesnej .

 » Zmiany (Tom | 19-07-2018, 13:01:32)

Jeśli faktycznie chcemy zmian, to ten powiat może uratować tylko osoba, która jest spoza kręgów aktualnej władzy, utrzymującej się od lat. Niestety nie widać takiej na liście kandydatów!

 » Chudziński na Burmistrza ..... (plos | 19-07-2018, 12:50:24)

Darek Chudziński startuj na Burmistrza Strzelna, myśle że mieszkańcy wyciągneli wnioski z obecnych rządów i wybiorą Ciebie. W Strzelnie potrzeba zmian, środków unijnych i człowieka z jajami....

 » KONONOWICZ 2 ??? (Tede | 19-07-2018, 12:34:02)

Na Podlasiu mają Kononowicza, u nas mamy Nycka. Jaki region taki KONONOWICZ widać... Ten z Podlasia to chociaż miał jakiś program wyborczy pt. "Nie będzie niczego" a ten tutaj... weź się w garść chłopie...

 » Wybory (JAN | 19-07-2018, 12:24:55)

A co przedstawia sobą Matczak? Jego ,,rządy" i wszystkie RM na przestrzeni lat doprowadziły gminę do ruiny. Tak oni wszyscy kochają władzę. Więc tu proszę zauważyć problem.

 » Wszyscy na start (OBI | 19-07-2018, 12:01:40)

Po co tyle zbędnych komentarzy.Wszyscy,którzy chcą rządzić zapraszam do kandydowania.Będzie wtedy można mówić o wyborach.A tak, zaledwie trzy osoby wystartowały, a tyle nawet niesmacznych komentarzy.

 » do wyborców (Suweren | 19-07-2018, 11:35:15)

Na burmistrza Strzelna powinien startować pan Krzysztof Szarzyński. Niech pokaże co da się zrobić z tym bałaganem. W końcu zna tematy Strzelna bo stąd jest radnym powiatowym.

 » kto na Burmistrza (emeryt | 19-07-2018, 11:34:19)

Szanowni państwo żeby zostać Burmistrzem Strzelna to raczej trzeba być poza zasięgem znajomości gminy i tylko jeden człowiek nadaje się by rządzić Strzelnem i tylko on może jeszcze uratować Strzelno ,bo to jedyny kandydat który nie jest zkolesiowany z urzędem gminy a którego wielu nie lubi,tylko jest pytanie za co go nie lubią? a za prawdę i za uczciwość no i za to że on potrafi dobrze gospodarzyć a co niektórzy boją się tego ,bo mogą stracić wypłatki za nic robienie.panie DARKU jest pan jedynym kandydatem który jest godzien zająć miejsce włodarza Strzelna,tylko jest pytanie czy da pan szanse Strzelnu,czy ma pan wogóle zamiar wystartować.wielu Strzelniak liczy tylko na pana.

 » kandydaci (kaziu | 19-07-2018, 11:18:22)

Akiedy dowiemy się o kandydatach na Burmistrza Strzelna

 » rzetelna wypowiedź (maria | 19-07-2018, 10:55:24)

Nie ma jak to rzetelna i w pełni profesjonalna wypowiedź. Teraz jestem spokojna o przyszły los Strzelna i oto, że jest w dobrych rękach..... porażka

 » program nycka (wujek dobra rada | 19-07-2018, 09:29:20)

Stwórzmy Nyckowi program wyborczy.Moje postulaty:Rewitalizacja centrum Strzelna, gdzie powstanie pomnik L. Kaczyńskiego z całą infrasrtukturą. Koszty?To się Kaczyńskiemu po poprostu należy!Drogi i ulice;Zmienić nazwę ul.Michelsona na Lecha i Marii Kaczyńskich.Nie będzie jakiś Żyd miał ulicy w Strzelnie! Reforma służby zdrowia;szpital będzie nosił imię Lecha Kaczyńskiego. Środki z pomocy publicznej trafią do najbardziej potrzebujących, mianowicie do panów Szymkowa i Dziela.Czekam na inne propozycje.

 » Wybory obory (Nycekcycek | 19-07-2018, 07:36:32)

Nycek na prezydenta

 » Nycek (antypisek | 19-07-2018, 07:08:48)

Orchowiacy przepraszają strzelniaków za Nycka. Orchowiacy wstydzą się za Nycka pisowca. Nycek, nie rozpowiadaj że pochodzisz z Orchowa.

 » Wypowiedź przedszkolaka (Cycek | 19-07-2018, 06:54:50)

Ale żeś dał wywiad. I Pan ma być burmistrzem i załatwiać sprawy miasta jak się Pan wypowiedzieć nie potrafi?

 » Wypowiedź przedszkolaka (Cycek | 19-07-2018, 06:54:27)

Ale żeś dał wywiad. I Pan ma być burmistrzem i załatwiać sprawy miasta jak się Pan wypowiedzieć nie potrafi?

 » kandydat (mieszkaniec | 19-07-2018, 06:11:00)

CAŁKIEM DOBRZE MYŚLI ,ŻONA JUŻ USTAWIONA TERAZ MAŁŻONEK BY CHCIAŁ WEPCHNĄĆ SIĘ DO WŁADZY I ŻYCIE JAK W MADRYCIE-BIEDNE STRZELNO CZY NAPRAWDE NIE MA KOGOŚ KTO NADAJĘ SIĘ BY BYĆ BURMISTRZEM

 » Do Damy (Aeiouy | 19-07-2018, 00:12:38)

No i co w związku z tym ile obecnie kosztuje baryłka Brent? (West Texas jest lepsza i trochę tańsza) Jak rusza lawina to nie zatrzyma jej wiatr wiejący z dołu..

 » Do Aeiouy (Dama PIkowa | 18-07-2018, 23:30:02)

Dla Twojej wiedzy cena ropy w dniu dzisiejszym to 72,94 USD za baryłkę. 40 $ osiągały kilka razy np, w grudniu 2008 roku , a także między styczniem a wrześniem 2015 cena wahadła się wtedy od 47 - 42 $ za baryłkę osiągając maksimum na poziomie 66,60 $ dokładnie 5 maja 2015 roku. 24 sierpnia 2015 cena ropy spadła do 42.46 $ za baryłkę. Do osoby o nicku,, dłuższy wywód'dobrze że nie zgadzasz się czasami z przemyśleniami Aeiouy nie warto. Co tam wykresy ,diagramy. Stara dobra zasada - ,, jeśli fakty nie zgadzają się z moimi przemyśleniami - tym gorzej dla faktów.

 » Ogólnie (Aeiouy | 18-07-2018, 22:31:29)

Gosia...a z jakimi to wyzwaniami musi mierzyć się "wiceprezes ROD"? Jak Rejtan leży przed furtą o 4 nad ranem blokując inwazje mszyc czy stonki? Przecież to są jaja.. Niedługo ludzie będą sobie w CV wpisywać ze byli członkiem rady rodziców w przedszkolu... Co do bezrobocia nikt w ostatnich latach nie zrobił nic.. Zmieniono prawo w kontekście snieciowek i wprowadzono minimalną stawkę godzinową ale to rozwiązania które raczej powiększyły szarą strefę niż doprowadziły do spadku bezrobocia.. Są regiony,które tego nie odczuwają, zdaje się ze powiat lipnowski, zawsze ciągnie się w ogonie i nie udaje się tego zmienić co by się nie działo. W Strzelnie powinien wygrać ktoś z cohones...taki który ogarnie ten cały syf, zatrudni KOMPETENTNEGO urzędnika, który będzie potrafił wywalczyć cos z UE.. Burmistrza, który jak będzie trzeba to kopnie w d...i da z liścia...

 » kandydat (xgz | 18-07-2018, 21:13:52)

Nycek na burmistrza ? jak on alarmu na oczyszczalni nie potrafi wyłączyć który wyje dwa dni z rzędu że nie idzie spać

 » Do Aeiouy (Cmg | 18-07-2018, 21:02:38)

Normy prawne wprowadzone przez PO w celu zmniejszenia bezrobocia w kraju. Wejście do UE czyli wypierdalać zagranice do pracy. Jakoś od 2003 roku nie powstało więcej miejsc pracy w Naszym regionie. Jeśli się mylę to proszę o przykład? Cóż kierowca tira w Niemczech musi zarobić tamtejszą pensję, a pracownica niemieckiej drogerii Ross.... w naszej mieścinie - umowa zlecenie - no godne podziwiania równego traktowania. Niech przyjdą nowi i działają, ale dalej wzrok musi sięgać niż droga do lasu - asfaltowa za domeczkiem pewnego radnego. A do lasu to jeszcze daleko. Takich romansów prywatnych trochę by się nazbierało.

 » PARCIE NA URZĄD BURMISTRZA STRZELNA (WYBORCA | 18-07-2018, 20:10:35)

ROZPOCZĘTE !!! Będzie ciekawie- czekamy na PROGRAMY WYBORCZE NOWICJUSZY startujących w tym wyścigu.....jak również , pochwalenie się osiągnięciami życiowymi godnymi uwagi WYBORCÓW!!!

 » zmiana (jop | 18-07-2018, 19:33:04)

Nareszcie zmiana w naszym mieście jest blisko super cieszmy się

 » kandydat (gosc | 18-07-2018, 19:21:50)

NO WŁAŚNIE KIM JEST TEN PAN NYCEK I CO ZROBIŁ KIEDYKOLWIEK DLA STRZELNA,RACZEJ TEN PAN NIE PORADZI SOBIE Z TYM STRZELNOSKIM BAGNEM-POCZEKAMY NA INNYCH KANDYDATÓW

 » NYCEK??? (Fryta | 18-07-2018, 18:41:38)

CO TO ZA NYCEK??? CO TO ZA JEDEN??? 40 LAT MIESZKAM W STRZELNIE. JESTEM RODOWITYM STRZELNIANINEM I WARA MI CHLOPIE OD MIJEGO MIASTA!!! ŁAPY PRECZ!!! JEŻELI BURMISTRZ TO TYLKO RODOWITY STRZELNIANIN!!! A NIE KOLEJNY CZŁOWIEK ODERWANY OD REALIÓW NASZEGO MIASTA. JEDEN PRZYPADEK CZŁOWIEKA Z POZA MIASTA WAM LUDZIE NIE WYSTARCZYŁ??? BURMISTRZEM TO SIĘ JEST 24 GODZINY NA DOBĘ JAKO MIESZKANIEC A NIE PRZEZ 8 GODZIN W URZĘDZIE NA STOŁKU I DO DOMU NA WIEŚ. NIECH JEDYNYM SŁUSZNYM KANDYDATEM BĘDZIE CZŁOWIEK Z MIASTA I NIECH MIASTO GO POPRZE!!! CHYBA, ŻE NADAL CHCECIE BYĆ TRAKTOWANI JAKO BURAKI Z WIEJSKIEJ GMINY. CZASY WIEJSKICH GMIN SIĘ SKOŃCZYŁY A ZAROBIONE NA DOTACJACH BAMBRY I TAK MIASTO MAJA W D.PIE...

 » Do boju nycek hihi (Rodowity strzelnianin | 18-07-2018, 17:34:08)

Szczerze normalnie cycki opadają jak widzi się kandydata na burmistrza strzelna z chłopa może będą ludzie ale tylko śmiać powodzonka życzę Panu z oczyszczalni...

 » zmiana BURMISTRZA STRZELNO (123 | 18-07-2018, 17:15:17)

MOI DRODZY JA UWAZAM ZE NA BURMISTRZA POWINIEN LUB POWINNA STARTOWAC OSOBA KTORA ZNA PROBLEM BEZROBOCIA W STRZELNIE KTORA WIE CO MIASTU JEST NAJBARDZIEJ POTRZEBNE BO BEZROBOCIE W STRZELNIE WCALE NIE ZMALALO BO PRACE DOSTAJA TACY CO WSZYSTKO MAJA TAK NIE POWINNO BYC SA TEZ UKLADY NA KTORE NIE MA RADY A CO DO RADNYCH TO WOGOLE NIC NIE ROBIA W KIERUNKU BY MIASTO STRZELNO SIE ZMIENILO POWINNA BYC ZMIANA RADNYCH NIE TYLKO BURMISTRZA

 » idol (szok | 18-07-2018, 16:56:39)

Panie Nycku naprawdę mądra wypowiedż,chyba nie był pan przygotowany na ten grad pytań,domyślam się analizując wypowiedzi że pana idolem jest Kononowicz,trzeba tylko było dodac że NIE BĘDZIE NICZEGO

 » Rrrrrrr (Strzelno | 18-07-2018, 13:18:43)

Kandydat na burmistrza Strzelna hahaha...No to tylko PiS mógł wymyślić. Z deszczu pod dużą rynnę

 » łatwo obrażać nic nie robiąć (basia n | 18-07-2018, 11:42:35)

czytam te wpisy i powiem jedno , próbowałam wśród znajomych rozbudzić chęć zmian , rozmawiałam ze zwykłymi ludzmi z ulicy , zwłaszcza z tymi co najbardziej potępiają Burmistrza , Radnych ...Nic nie było w stanie ich nakłonić do kandydowania na jakie kolwiek stanowisko z jakiekolwiek listy wyborczej ....wiec sama zmieniłam stanowisko i stwierdzam że nie ważne z jakiej listy startujesz czy to Porozumienie, PiS, Platforma, Nowoczesna, SLD, PSL po miesiacach nie mocy zaczynam doceniać tych którzy jednak potrafią , mają odwagę startować . Narażają się na wyśmiewanie , czasem ktoś im pogratuluje , złośliwie domaluje coś na plakacie , ALE STARTUJE Z WIEDZĄ JAKĄ MA Z CHĘCIĄ ZROBIENIA CZEGOŚ a nie siedzenia przy grillu przy piwku i wytykaniu błędów ale nic nie robiąc ......A panią Ewe podziwiam , Kobieto tak trzymaj

 » łatwo obrażać nic nie robiąć (basia n | 18-07-2018, 11:41:52)

czytam te wpisy i powiem jedno , próbowałam wśród znajomych rozbudzić chęć zmian , rozmawiałam ze zwykłymi ludzmi z ulicy , zwłaszcza z tymi co najbardziej potępiają Burmistrza , Radnych ...Nic nie było w stanie ich nakłonić do kandydowania na jakie kolwiek stanowisko z jakiekolwiek listy wyborczej ....wiec sama zmieniłam stanowisko i stwierdzam że nie ważne z jakiej listy startujesz czy to Porozumienie, PiS, Platforma, Nowoczesna, SLD, PSL po miesiacach nie mocy zaczynam doceniać tych którzy jednak potrafią , mają odwagę startować . Narażają się na wyśmiewanie , czasem ktoś im pogratuluje , złośliwie domaluje coś na plakacie , ALE STARTUJE Z WIEDZĄ JAKĄ MA Z CHĘCIĄ ZROBIENIA CZEGOŚ a nie siedzenia przy grillu przy piwku i wytykaniu błędów ale nic nie robiąc ......A panią Ewe podziwiam , Kobieto tak trzymaj

 » charyzma (xx | 18-07-2018, 11:29:56)

Teraz to taka charyzmę ma tylko i wyłącznie PiS i kler. Niektórzy to tłumy pociągają na kościelnych festynach, gdzie za darmochę można się bawić i jeść. Politycy powinni się od nich uczyć.

 » Wybory (Gosia | 18-07-2018, 11:14:42)

Panie Łukaszu Nycek jest Pan naprawdę odważnym człowiekiem aby w takim mieście jak Strzelno i wśród "takich mieszkańców kandydować, ma Pan u mnie dodatkowy plus. Mieszkam w Strzelnie od urodzenia,czyli 62 lata i wiem doskonale, że mieszkają tutaj również ludzie źle wychowani i z brakiem jakiejkolwiek kultury, ale żeby aż Tak? Nie znając człowieka obrażać go i wypisywać bzdury , a jest to najlepszy kandydat jaki mógł się trafić temu miastu .I co z tego że pozostałych kandydatów będziemy dobrze znac ,jak i tak nie będą potrafili nic zrobic, chyba tylko krótko przed wyborami a potem tylko kariera....Chociaż nie bardzo jestem za Pisem to będę głosować na Pana,znam Pana zaledwie od kilkunastu miesięcy, ale jestem pewna że jest Pan najlepszym kandydatem..Sprawdza się Pan jako z-ca prezesa Ogródków Działkowych gdzie praca z Panem jest przyjemnością .Dawno nie spotkałam tak uczynnego i odpowiedzialnego młodego człowieka..Panie Łukaszu ROD im.1000-Lecia jest za Panem!!

 » Przedstawienie (ABC | 18-07-2018, 10:56:55)

A komu Gowin przedstawiał tych kandydatów? Jakoś zdjęć z widowni brak! Był tam ktoś poza przedstawiającym i przedstawiającymi? Nikt was słuchać, ani patrzeć na wasze zakłamane gęby nie chce.

 » ch w d (jt | 18-07-2018, 10:00:38)

ale jak to. informacja o spotkaniu ledwie sie pojawiła a juz po spotkaniu? Ale ja nawet jajek nie zdąrzyłem kupic :(( Mozna prosic ,,pana,, G. o powtórke i o jeszcze troche kłamstw w żywe oczy?? Błagam..

 » wywód dłuższy (Analityk | 18-07-2018, 09:48:59)

Jakoś nie widzę odbitego OBRAZU od stołu "prezydialnego"? Czyżby w ogóle nie było widowni? Przyjechał pan wicepremier i ludziska nie przyszli na spotkanie? To niby skąd zjednoczona prawica ma takie poparcie ponad 30%? Panie Mercedes! Według mnie Aeiouy ma dużo racji (choć nie zawsze się z nim zgadzam). Ty chłopie, widać , łasy jesteś na propagandę sukcesu. Cieszysz się z 500+? A co, myślisz, że pan Morawiecki znalazł na ten program kasę? To się mylisz! Wypłacili 500+ i tym samym wzrasta dług wewnętrzny naszego Państwa. A skoro jest tak dobrze, to dlaczego nie ma już tej kasy dla niepełnosprawnych dzieci? Bo, co? Jarek nie kazał wypłacać? To się uśmiałem: dzięki PiS najniższe bezrobocie!? Chłopie, czy Ty nie widzisz, że po prostu nie ma w PL ludzi do pracy, bo część nadal wyjeżdża za granicę, a na rynek wchodzą ludzie młodzi z roczników, gdzie rodziło się mało dzieci. Minimalna pensja? Żaden sukces, bo i tak za tę pensję mało kto chce pracować. Już szykują się strajki praktycznie wszystkich służb mundurowych, żądających podwyżki 650 zł/miesiąc. A strajki pielęgniarek w pisowskiej Małopolsce? Fajnie jest, co Mercedes? Rozwój budownictwa? Mój Boże! Ty to widzisz i nie grzmisz? To jakieś żarty czy co? Masz w Mogilnie rozwój budownictwa? Przez PiS? Przez program Mieszkanie+? Bo ja tego nie widzę. Gdyby nie deweloperzy, to kiepsko byłoby, bo prezes mogileńskiej spółdzielni mieszkaniowej nie będzie się "bawił" w takie inwestycje. Po co? Niezła kasa i tak co miesiąc wpływa na konto, to po co sobie brać na barki taki ciężar? Burmistrz i radni też nie widzą problemu braku mieszkań komunalnych. Bieżnia za 3 miliony jest ważniejsza niż 20 mieszkań komunalnych typu studio (pokój + "salon" z kuchnią + wc). Tak, Aeiouy masz rację - na wzrost gospodarczy w ogóle polski rząd nie miał i nie ma wpływu!!! To typowa propaganda. Oby tylko PiS nie przeszkadzał przedsiębiorcom.

 » jak widać (11111 | 18-07-2018, 09:46:29)

Jak widać Pan Nycek nie chce zostać Burm. - chce wejść tylko do polityki np. jako radny powiatu ( jak na moje) , i w tej swojej pracy zawodowej jest zależny od obecnego Burmistrz. to jak bedzie go krytykował , wypominał błedy- jak jest na smyczy - podobnie jak poprzedni kiedys kandydat Jacek J. skończyło sie jak się skończyło na słabej kampani , krytyce itd. i przegranych wyborach// ale jak ktoś nie startuje na 100 procent to potem zostaje dyr. szkoły na kolejne kadencje lub kierow. komunalki

 » odp (strzelinianin | 18-07-2018, 09:37:27)

Bo obecny burmistrz jest pełe charyzmy i tryska energią... , ja oczekuję rzeczowej kampani a nie tylko skupianie sie na błędach poprzednika ale przede wszystkim co można zrobić aby poprawił się konfort i standard życia mieszkańców.

 » do strzelanin (UPS | 18-07-2018, 09:24:01)

A po co się przygotowywać do wystąpienia.Albo się jest dobrym w tym co chcę robić i mam plany wobec siebie i swojego miasta przez cały czas, albo czytam to co skopiuje z internetu.Oto cała filozofia. Jak ktoś jęczy,to oznacza,że coś go boli i nie wie co robić i wzywa pomocy.

 » wybory (becede | 18-07-2018, 09:12:56)

nie mam ochoty do polemiki z kwiczącymi, drogi nieznany PO paprańcu, masz prawo do swoich poglądów, ale nie kłam, bo twoi guru, takich jak ty wykorzystują, nie chcę wyciągać wniosków, ale albo jesteś tak płytki i nie zorientowany, że pleciesz i powielasz bzdury, przeczytaj nawet tutaj co tak bardzo się nie podoba, o czym ty gościu pleciesz, i obrażasz innych chłopaczku albo dziewczynko ludzie już dosyć mają złodziejstwa, przekrętów, animozji pamięci itd. wybory idą , boicie się że po nich PiS będzie miał jeszcze więcej władzy (choć nie należę do nich, to jednak bardzo im sympatyzuję,jak czasami rozmawiam z takimi jak ty udaję że jestem z waszej sekty i sam stwierdzam jacy ludzie są głupiutcy), rozliczy całe to złodziejskie towarzystwo kolesiowe na wszystkich stopniach władzy, o to ta batalia z niby sędziami na telefon, sędziami złodziejami patrz sprawy uwłaszczania kamienic, itd.itd, pozdrawiam cię bardzo

 » Do strzelnianin (Aeiouy | 18-07-2018, 08:54:40)

Może i być dobrym ale jak wypadł na tym spotkaniu? Na starcie przyp...sobie w stopę.. Jakoś nie wypadł na kogoś kto by potrafił chwycić wszystkie problemy za mordy i zrobić porządek... No i charyzmy...zero.

 » Do becede:) (Aeiouy | 18-07-2018, 08:51:24)

Skoro kłamie to skomentuj merytorycznie moją wypowiedź i wskaż np normy prawne wprowadzone przez PIS, które spowodowały spadek bezrobocia... Co w tym temacie zarządził Wasz stary kawaler?

 » czas na zmiany (mieszkaniec | 18-07-2018, 08:42:18)

W gminie Dabrowa przydalby sie nowy wojt bo teraz w gminie to taka samowolka,ze smiechu warte moze bylby nowy wojt to by wymienil tych wszystkich pracownikow od siedmiu bolesci poczekamy moze sie doczekamy lepszego wojta i lepszych radnych

 » pis (mieszkanka Strzelna | 18-07-2018, 08:25:00)

Jeśli myślicie że jeżeli wybierzecie burmistrza z poza partii rządzącej i np powstanie obwodnica to jesteście w błędzie takie zgody muszą zostać podjęte na szczeblu krajowym. Nie rozumiem tego hejtu mieszkanców. Próbuje sobie przypomnieć za co cenię obecnych włodarzy nie potrafię przypomnieć sobie jednego wartościowego dla mnie sukcesu.

 » wybory (strzelanin | 18-07-2018, 08:17:41)

Ńycek jest naprawdę dobrym kandydatem, nie jestem zwolennikiem PISU ale jeśli miałbym na kogoś zagłosować z tej partii to był by on. Z tego co wiem to nie był przygotowany to wystąpienia bo o ty że on będzie kandydatem dowiedzal się podczas spotkania.

 » jaka z nich prawica? (right | 18-07-2018, 07:56:30)

nawet dziecko wie że pis nie jest partią prawicową.co to za prawica,która rozdaje kasę to tu to tam zamiast zmniejszać podatki?.socjal to domena partii lewicowych.jedyna obecnie partia prawicowa to wolność korwina mikke.tyle w ramach wyjaśnień.

 » wybory (Mariusz | 18-07-2018, 06:33:47)

Brawo ze pan Łukasz startuje na stanowisko burmistrza zmiany są potrzebne obrazu wszystkiego nie zrobi wiadomo ale będzie się starał. A do tych co piszą chu wie o czym to się najpierw zastanówcie ten burmistrz jest źle jest kandydaNT źle i wy zmian chcecie.pani Łukaszu brawo i trzymać tak dalej

 » kampnia (becede.... | 18-07-2018, 06:32:19)

samogłoskowiec, to także kwiczący za korytem, każde jego stwierdzenie ociera się o kłamstwo, które zdaniem POpaprńców, klepane bez przerwy ma zostać w świadomości ludzi, nie doczekanie, złodziejskie czasy dobiegają końca, może nadchodzące nie są różowe, ale dosyć tych jak mówił klasyk "złodziejskich mord"

 » dla strzelniaków (jan | 17-07-2018, 23:52:52)

Nycek jest kierownikiem "sralni" (oczyszczalni ścieków ):D

 » Do Mercedes (Aeiouy | 17-07-2018, 23:47:42)

Sytuacja w gospodarce na całym świecie to odbicie się od dna po kryzysie jaki zaczął się w USA.. Duży wpływ na to miały ceny ropy, które ze 120$ spadły do ok 40$ (ropa z Morza Północnego).. Bezrobocie spadloby nawet jakby władze sprawował..gang świeżaków. To po prostu trend. Podaj mi przykłady norm prawnych wprowadzonych przez PIS które jakoś miały konkretny wpływ na poziom bezrobocia? Budownictwo? Ceny materiałów budowlanych idą w górę jak oszalale.. Program budowy tanich mieszkań to niewypał i lipa. Czynsze są takie jak na wolnym rynku...a premier w TV, jak u Barei, wręczal klucze do innego mieszkania niż to w którym byli.. Jak za Towarzysza Edwarda... 500+ ma swoje pozytywny, ale zaborze wkrótce budżet. PIS powinien się zająć ważnymi sprawami a nie wiecznie brzoza, teczki i jazdy starego kawalera..

 » opinia (Miki | 17-07-2018, 23:25:29)

Dla mnie zarówno Gowin jak i jego kandydaci to totalne dno. Jakim człowiekiem trzeba byś, żeby bratać się z tym farbowanym lisem? Rozumiem ambicje, ale żeby tak nisko upaść? Wstyd

 » Brawo Zjednoczona Prawica dla Mogilna (Mercedes | 17-07-2018, 23:16:25)

Warto się pomodlić o rozum. Czego się boicie, zmian na lepsze? Czy najwyższy wzrost gospodarczy tak bardzo wam przeszkadza? Najniższe bezrobocie? Podwyższona minimalna pensja? Rozwój budownictwa? 500+ to coś złego? Czego tu się bać? Trzeba pogratulować odwagi i chęci do zmian oraz rozliczenia mafii VAT- owskiej A wasz ukochany minister finansów Pan Rostowski zapewniał, że nie ma i nie będzie na nic żadnych pieniędzy. Gratulację za odwagę dla Pani Szarzyńskiej. Lepiej mądrze czytać niż głupio mówić.

 » żenada (wyborca | 17-07-2018, 22:51:58)

Mieszkam w Strzelnie od zawsze kim jest ta osoba co zrobiła gdzie się udziela jak zaistniała> Kto to jest Że chłoptaś nalezy do PIS u to po wypowiedzi widac ze kompletne dno zero programu zero kompetencji

 » Haha (Aeiouy | 17-07-2018, 22:51:19)

Po prostu parodia...

 » Pajacowanie (Aeiouy | 17-07-2018, 22:48:05)

W Mogilnie kobita z amnezja...bo nie pamięta, ze jest radną, ale uważa że władza źle rządzi...mimo, ze jest jej częścią... W Strzelnie gość, który na chwile przed wyborami nie ma żadnego pomysłu ale wie, ze trzeba zmian, ale nie wie jakie... Za to ma doświadczenia z g... Jeziora...gość mianowany przez PiS...i to wystarczy... No i gdyby nie PiS to mniejszość muzułmańska w Jeziorach by się rozpanoszyla. Oni tam w tej Syrii to marzą po prostu o dobrobycie w jeziorach wielkich...

 » Sparing partner (Jarek | 17-07-2018, 22:45:39)

Wszyscy wiemy po co są sparing partnerzy!! Do bicia:):)

 » Hmm (Hugo | 17-07-2018, 22:43:03)

Minister nie odpowie, ale może ktoś z państwa. Jaką działalność gospodarczą prowadzi pani Ewa Szarzyńska? Bo jakoś nie kojarzę. Może jakieś przedsiębiorstwo, które jest przrz nią dobrze zarządzane.

 » Dziwne (Prawy | 17-07-2018, 22:38:35)

A pani kandydatka znowu jedzie z kartki! Może kiedyś nauczy się na pamięć co chce powiedzieć

 » Strzelno (Śmiech | 17-07-2018, 22:31:48)

KANDYDAT NA Burmistrza Strzelno śmiech na sali. To się dopiero nadaję do kabaretu haha

 » Kandydat na Burmistrza Strzelna!!! (Malwina | 17-07-2018, 22:31:47)

Kim jest Łukasz Nycek? Widzę, że kierownictwo PiS, głęboko się zastanowiło i stwierdziło, że dla Strzelna nie ma ratunku i nikt nie jest w stanie wyciągnąć tego miasta i gminy z zapaści i średniowiecza do którego cofnął Ewaryst 'Papa Smerf' Matczak. Każdy nowy burmistrz skazany jest na porażkę, dla tego misata nie ma nadziei. Wieczne odpoczywanie racz temu miastu dać Panie. Amen. Ostatni gasi światło.

 » Kandydat na Burmistrza Strzelna!!! (Malwina | 17-07-2018, 22:31:46)

Kim jest Łukasz Nycek? Widzę, że kierownictwo PiS, głęboko się zastanowiło i stwierdziło, że dla Strzelna nie ma ratunku i nikt nie jest w stanie wyciągnąć tego miasta i gminy z zapaści i średniowiecza do którego cofnął Ewaryst 'Papa Smerf' Matczak. Każdy nowy burmistrz skazany jest na porażkę, dla tego misata nie ma nadziei. Wieczne odpoczywanie racz temu miastu dać Panie. Amen. Ostatni gasi światło.

 » Boże chroń Mogilno (lajtovy | 17-07-2018, 22:28:10)

Boże chroń Mogilno przed pisowską zarazą. O to się modlimy bo ze wszystkim innym poradzimy sobie sami jak tylko trafi ich szlag.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Zderzenie dwóch pojazdów (0)
 » Miał cofnięte uprawnienia (2)
 » Kartka od św. Walentego (5)
 » Minister przejmie szkołę w 2020 roku? (27)
 » Reforma obejmie dwie szkoły (21)
 » Szkoła w Rzeszynku będzie filią (4)
 » Chłodnia ma się rozbudować (11)
 » Kradzież torebki w oku kamery (6)
 » VIII Zimowy Bieg Dębowy (4)
 » Sprzedadzą za 20% wartości (41)
 » Szkolenia rolnicze (0)
 » Groził lekarzowi i ratownikom (8)
 » Świetlica w hali do likwidacji (25)
 » Planują budowę dużego bloku (12)
 » Pożegnali kierownika posterunku (13)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ