Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - Zdrowie i medycyna

Marek Gotowała nie odchodzi

2018-03-20 17:31
 

Marek Gotowała pozostaje na stanowisku dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mogilnie.

Taką informację potwierdza starosta mogileński, Tomasz Barczak. Przypomnijmy, że z dniem 15 marca Marek Gotowała miał zakończyć pracę w Mogilnie. Miało to związek z wygraniem konkursu na dyrektora Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Gnieźnie.

- Marek Gotowała zostaje. Głównie chodziło o sprawę podpisania umowy z marszałkiem i kontynuowanie tego, co rozpoczęliśmy, czyli budowy (...) To nie był czas i miejsce, żeby teraz odchodzić - mówił starosta Tomasz Barczak.

Wcześniej wiadomo było również, że Markowi Gotowale zaproponowano podwyżkę, by zachęcić go do dalszego piastowania stanowiska dyrektora mogileńskiego SPZOZ-u. Obecnie zdaniem starosty Barczaka to nie ona miała wpływ na decyzję o kontynuowaniu pracy w powiecie mogileńskim.

- O podwyżce na razie nie rozmawialiśmy w ogóle. A o podwyżce, jak będzie budowa, na pewno zarząd będzie musiał pomyśleć - usłyszeliśmy od Tomasza Barczaka.

W kwestii budowy szpitala starosta Barczak zaznaczał również, że około 10 kwietnia będzie już gotowy projekt budowlany, po czym nastąpi oczekiwanie na wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę. (AS)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [21]» dodaj komentarz   

 » ? (tom | 23-03-2018, 12:34:20)

Kocurze,można dodać też od kk.. To już rozdawnictwo na dużą skalę.Ile te ztrudnione panie zarabiają?Nie muszą kombinować.Ks.dobrą daje kasę. Całą rodziną można utrzymać. Taka rzeczywistośc.

 » do policjant (bolo | 22-03-2018, 20:04:25)

A Ja proponowałbym wyslac naszych strozow prawa z Migilna(mniemam ze służysz w Mogilnie) na kurs ortografii(może wieczorowa podstawowka?). Myslalem ze czasy kiedy jeden policjant umial czytac a drugi pisać dawno minely,nic bardziej myslnego... Z KAD -jak na to wpadles?

 » DYREKTOR + STAROSTA (policjant | 22-03-2018, 17:13:47)

Tych dwóch Panów na dzień dzisiejszy powinno się grubo zastanowić z kąt wykombinować kasę na karetkę transportową a nie myśleć o podwyżce uposażenia.Z moich informacji od kolegów z Inowrocławia wynika że po kontroli stanu technicznego jednej z karetek należącej do SPZOZ-u w Mogilnie wyeliminowali ją z ruch publicznego(auto katastrofa,koledzy czegoś takiego dawno nie widzieli).Czas przyjrzeć się całej flocie tej instytucji.

 » TO KPINY Z MIESZKAŃCÓW-PODATNIKÓW ! (PODATNIK | 22-03-2018, 10:34:36)

URZĄD POWIATOWY TO NIE PRYWATNY FOLWARK starosty i Gotowały. Sprawa tylko do CBA .!

 » Ciąg dalszy nastąpił! (maniek | 21-03-2018, 21:04:29)

Witajcie w kolejnym odcinku reality show "UCHO STAROSTY" - TWÓRZ SIĘ HISTORIO POWIATU!!!

 » hm (Jahn | 21-03-2018, 20:28:58)

myślę ,że warto zapamiętać co dziś piszę.a mianowicie: nie zdziwię się,jeżeli pan Gotowała za kilka miesięcy zapała ochotą kandydować na.....burmistrza ...Trzemeszna.Obecny czy raczej już były Burmistrz Krzysztof D. "zmoczony' po jeżdzie pod wpływem promili. Pożyjemy - zobaczymy .

 » do kici (kocur | 21-03-2018, 17:10:28)

Rozdawnictwo publicznych pieniędzy jest powszechne teraz no i pisofobia mnie ogarnęła,Boże chroń nas od pisu.

 » bez tematu (kicia | 21-03-2018, 11:08:18)

kocur, co ty wdychasz, gdzie ty widzisz w starostwie lub gminie pis?

 » Szpital (Pacjent | 21-03-2018, 10:26:14)

A może by tak nagrodę dać Dyrektorowi? przecież chłop pewnie końca z końcem związać nie może, a tu jeszcze budowa na głowie. Przecież powinien sobie spokojnie za biurkiem siedzieć, a nie jakimiś dyrdymałami się zajmować. A budowa jak budowa...

 » czegoś nie rozumię (franek | 21-03-2018, 10:06:12)

Może pan Starosta wytłumaczyć z jakiej racji w momencie uruchomienia budowy podwyżka ?? Przecież nadzór nad nią pełni dyrektor z racji obowiązków jakie ma powierzone. Z racji uruchomienia budowy raczej powinno się zaciskać pasa. Naprawdę czegoś nie rozumie. Argument do podwyżki ?? Chyba jakiś żart dla ciemnoty - ale nie ludzi normalnych. Pracuje ktoś na stanowisku pracownika gospodarczego. Zamiata plac przed urzędem powiatowym. Posiali trawę - ma ja teraz pielęgnować. Należy mu się podwyżka ?? No panie Starosto - jaja pan sobie już takie maksymalne robi z ludzi ?? Przed wyborami ?? Wypadałoby naprawić drogę do urzędu pracy w Mogilnie. Wjazdową od Padniewskie i wyjazdową od Obrońców Mogilna - przecież to wstyd. Dziury na 20 cm. A nie podwyżki wyimaginowane

 » Mości panowie (hejka | 21-03-2018, 01:47:39)

Pomorzecie!!??

 » marek gotowala od (xxx | 21-03-2018, 00:35:40)

oj złośliwcy marek gotowała jest wporządku gosc. najpierw wymiencie te stare układy. pozdrawiam

 » Mości panowie (Ha ha | 20-03-2018, 22:54:01)

Lubie kabaret! Starsi panowie dwaj z mogilna biją na glowe zawodowców , Należy sie przesmiewca etyki nagroda! Szpital kasa do obróbki i spledor ! Towarzysze pomorzecie ?

 » były pracownik (szakal | 20-03-2018, 22:17:57)

Za tego dyrektora nie dało się pracować .Teraz jako pacjent nie mogę się dostać do żadnego lekarza. I najgorsze do pediatry . To jest dyrektor ??????? ps. Szkoda że nie można odwołać starosty ,

 » marek gotowała odchodzi (wawa | 20-03-2018, 22:10:27)

w Gnieźnie już dawno poznali się na tym DYREKTORZE. Jak Go ciągnie do mogileńskiego dziadostwa- KAAAAAAAAAAAAASA

 » kpiny !!! (swar | 20-03-2018, 20:46:11)

w Gnieznie sie okazało na pewno ze nie ta kasa i przyjdzie posiedzieć tutaj a co tam.

 » podwyżka (telson | 20-03-2018, 20:39:29)

Pan dyrektor dostanie podwyżkę haha.Panie pielęgniarki teraz wasza kolej,złóżcie wypowiedzenia,wtedy znajdą się pieniądze dla was na podwyżki.Tylko zróbcie to wszystkie,powodzenia!!!

 » Gotowała (Ergo | 20-03-2018, 20:03:13)

Hahaha, ale ściema-dokończenie inwestycji!! Chodzi tylko o kasę. Podobno wygrał konkurs, ale pewnie okazało się że kasa niezbyt ciekawa, więc postanowił powrócić do łask. Dziene tylko, że powiat mogileński jest bogatszy niż gnieźnieński

 » Dwie wypłaty? (Kocur | 20-03-2018, 18:39:13)

No przecież mamy rzondy pissu,kasy nie brakuje ale nasze wnuki będą płakać i przeklinać dojną zmianę I tych co wybrali obecne władze.

 » Tel (Robert | 20-03-2018, 18:33:50)

Jak robicie taką inwestycję to przekażcie jakieś złotówki do rejestracji w ośrodku. Telefon prawdopodobnie posiada stałą usterkę i nie słychać go w pomieszczeniu w którym się znajduje. Może warto dodać do tego pakietu zestaw słuchawkowy? Hmm.. może noszenie tego w uszach jakoś zachęci pielęgniarki do odbierania. Pozdrawiam. :)

 » O co chodzi (pacjent | 20-03-2018, 17:59:54)

Pan starosta uważa mieszkańców powiatu za niedorozwiniętych czy niedoinformowanych.Wszyscy wiedzą,że dyrektor startował w konkursie i co- nie wypaliło.Wszyscy wiedzieli ,że można składać oferty na konkurs dyrektora zoz.Wszyscy się cieszyli a tu niespodzianka.Ten stary dyrektor ma budować szpital uszczypnijcie mnie,że śnię.On sobie ledwie radzi bez budowy.To człowiek wypalony,choć łasy na kasę.A zanosiło się na normalność.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Oświadczenie dyrektora SOSW (18)
 » Wystawa stołów wielkanocnych (0)
 » Mandaty za szybką jazdę (2)
 » Dwa nowe place zabaw (7)
 » Nocne zderzenie pod Strzelnem (32)
 » Niszczą drogi i ich granice (14)
 » Podsumowali zbiórkę odpadów (5)
 » "Drzwi Otwarte" w szkołach (0)
 » Posłanka o "Piątce Kaczyńskiego" (33)
 » Oszust ukradł kobiecie pieniądze (0)
 » Radna za mniejszymi potrąceniami (35)
 » Mogileńskie Spotkania Plastyczne (0)
 » Kolejni pijani kierowcy (6)
 » "Policjant, który mi pomógł" (6)
 » Recytowali i śpiewali poezję (1)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2019   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ