Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Powiat Mogileński - KPP Mogilno

Czterech mężczyzn z marihuaną

2018-02-19 19:39
 

Działania policjantów z mogileńskiej komendy ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej doprowadziły do zatrzymania czterech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie niedozwolonych substancji. Przy tych osobach ujawniono niewielkie ilości marihuany.

Policjanci wydziału kryminalnego i prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie prowadzili ostatnio działania mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej. W sumie funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających.

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce około godziny 20:20 na terenie Ostrowa. W samochodzie 24–letniego mieszkańca powiatu inowrocławskiego znaleziono szklaną lufkę oraz niecały gram marihuany.

Dwie godziny później w tej samej miejscowości policjanci skontrolowali osobowego opla vectrę, którym podróżowało troje mieszkańców powiatu mogileńskiego w wieku 20, 21 i 28 lat. Podczas szczegółowego sprawdzenia okazało się, że 20-latek posiada w pudełku po papierosach 4 woreczki foliowe z marihuaną, jego o rok starszy kolega schował porcję marihuany w papierośnicy, natomiast 28–latek ukrył woreczek z marihuaną w bucie.

Wszyscy mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii odpowiedzą teraz przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów za nielegalne posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozić im może kara do 3 lat pozbawienia wolności. (za KPP Mogilno)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [4]» dodaj komentarz   

 » Sukces (P | 04-03-2018, 15:10:39)

Sukces mogilenskiej policji rozbili gang narkotyków!

 » I jest (Dre | 22-02-2018, 21:21:22)

I jest! Mamy pierwsze dziecko! Lekcje odrobione?

 » Analfabeta (Haha | 22-02-2018, 17:55:18)

Lol jaki zal Cb i twojego komentarza hahha co za etniczne zero hahaha buahaha może tak mózgu użyjesz następnym razem przy wypowiedzi??

 » Mj (Dre | 21-02-2018, 00:57:01)

A tu co? Zadem "ziomek" nie obroni slownie swoich pseudo kolezkow od "dziala"?? Nie powie ze te wredne psy sie czepiaja super kolesi za grama zamiast lapac prawdziwych gangsterow? Tylkami trzesiecie bo dobrze wiecie ze cbsie nocuja w heaven. Wszystkich Was wytepia. Tylko ze przyroda nie lubi pustki i w ich miejsce kolejni niedprozwoje sie pojawia. Barany w zlomowych bmw albo tatusiowych furkach. Nawet z dila nie potrafiacy sie lepszej komy dorobic bo wszystko przepalone.Cwaniaki i pozerzy przed durnymi krowami z gimby a w domku-tak mamusiu, tak tatusiu.. Juz wynosze smieci.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Gminne eliminacje w Mogilnie (0)
 » Kolorowe ozdoby we Wronowach (0)
 » W Wójcinie powstanie Dino (3)
 » Zbierają krew dla Antosia (1)
 » EKOpiec w Jeziorach Wielkich (2)
 » Wydobywają naczepę tira (4)
 » Niebezpieczny wypadek w szkole (46)
 » Zderzenie w Kościeszkach (16)
 » Marek Gotowała nie odchodzi (20)
 » Dzielnicowy zatrzymał złodziei (7)
 » O 63 km/h za szybko (11)
 » Będzie remont oczyszczalni (28)
 » Wybrali prezydium rady (5)
 » Kiermasz wielkanocny (0)
 » Ponad 400 tysięcy dla parafii (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016