Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Dni Nowej Szansy

2018-01-30 21:11
 

W najbliższa sobotę, 3 lutego w Mogilnie odbędą się Dni Nowej Szansy.

Dni Nowej Szansy to cykliczne spotkania dla tych, którym nie powiodło się w życiu. Jeśli codzienność Cię przytłacza, masz problem z używkami, czujesz że powinieneś coś zmienić - to są spotkania dla Ciebie. Tym razem tematem przewodnim będą prawdziwe historie odbudowanych małżeństw. Rodziny, którym udało się wyjść z zaklętego kręgu niemożności opowiedzą swoje historie, historie które budzą nadzieję. W trakcie spotkania będą przerwy na kawę i ciasto, a organizatorzy zapewnią także bezpłatny posiłek.

Spotkanie odbędzie się 3 lutego w sali MDK przy ulicy Rynek 10. Początek o godzinie 11:00. Wstęp bezpłatny. (nad.)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [7]» dodaj komentarz   

 » Zaproszenie (kosa | 16-02-2018, 11:57:50)

Cześć Daniel. Zapraszam ciebie i wszystkich czytających na poznanie nas...niedziela 10.30 Ogrodowa 5b. proszę zabrać ze sobą Biblię...jak masz....

 » Dni Nowej Sznsy (daniel | 04-02-2018, 23:44:23)

Nie wiem co to za ludzie. Chętnie ich poznam bliżej. Nie ciekawi was dlaczego tak się zachowują? Uważam, że zanim zacznę kogoś krytykować najpierw powinienem poznać go bliżej. Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do tego samego.

 » Dni Nowej Sznsy (karolina | 04-02-2018, 23:03:24)

Ja również uważam, że działania podjęte przez misję chrześcijańską dar to fajna sprawa. Wiem, że ci ludzie organizują bezinteresownie dla naszych dzieci comiesięczne zabawy w sali MDK. I teraz pojawiają się z pomocą dla osób będących na zakręcie życiowym. Czy nie warto to docenić i zainteresować się co to są za ludzie, którzy robią bezinteresownie coś dla innych? Mogliby ten czas spędzić przed telewizorem w ciepłych kapciach. A oni wolą zaangażować swoje siły i pieniądze dla dobra drugiego człowieka. Fajnie popatrzeć na uśmiechnięte twarze zadowolonych dzieciaków czy uśmiech zadowolonego, najedzonego bezdomnego. Cieszmy się, że pojawiła się u nas ta grupka idealistów. Wspierajmy ich raczej a nie okazujmy im swą wrogość. Oby więcej takich ludzi było wśród nas.

 » Dni Nowej Sznsy (kamila | 04-02-2018, 22:41:21)

Takie działania to super sprawa. Nie jest ważne skąd pochodzi inicjatywa. Ważny jest tutaj człowiek a organizatorzy tej inicjatywy widzą w tych zagubionych i często niechcianych ludziach człowieka, któremu warto okazać szacunek i dać nadzieję. A czy to jest organizowane przez protestantów czy katolików nie jest ważne.Czy nie lepiej połączyć siły i pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują?

 » Panie Tomaszu. (radeknowak | 04-02-2018, 15:38:27)

Z tego, co mi wiadmo i z tego, czego obchodzono dwa lata temu 1050. rocznicę, Polska przyjęła Chrzest Św., przyjęła chrześcijaństwo, a nie katolicyzm. Jesteśmy wciąź uświadamiani o chrześcijańskich korzeniach Europy, a nie katolickich. Katolicyzm to tylko obrządek i sposób czczenia Stwórcy. Na lekcjach religii katolickiej uczono mnie o szacunku katolika nawet do innowierców, więc nazwywanie wynazwców chrześcijaństwa ewangelicznego wilkami w owczej skórze wydaje się być biegunowo odległym od nauk kościoła katolickiego. Bóg nie jest ani katolicki, ani toruński, ani łagiewnicki. Ale uczono mnie również, że oszołomów też kocha, więc jest zatem szansa dla pana Tomasza.

 » Dni Nowej Szansy (Emil | 04-02-2018, 14:00:37)

Drogi Tomaszu, nie ewangeliści tylko ewangeliczni jak już. Misja Dar jest częscią Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce. Nie ma w tym żadnej tajemnicy i nie ukrywamy się, przeciwnie, jesteśmy z tego dumni. Nie afiszujemy się z nazwą kościoła bo to co robimy robimy ze względu na Boga a nie na jakikolwiek kościół. http://kz.pl/kzw/ pod tym adresem można przeczytać czym jest Kościół Zielonoświątkowy, w skrócie KZ. http://koscioldlaciebie.pl/ pod tym natomiast jest nasza parafia czyli kościół do którego przynależymy bezpośrednio. KZ jest legalnie działającym w Polsce kościołem, na mocy umowy z państwem, analogicznie do Kościoła Katolickiego. A Polska jest cywilizowanym krajem gdzie jest wolność sumienia i wyznawania, chociaż nie wszystkim to się podoba (co też jest częścią wolności jeśli tylko wyraża się to w cywilizowany sposób). Nie mamy zamiaru nikogo dzielić ani szkodzić, chcemy służyć Bogu służąc ludziom. Do czego i Ciebie zachęcam, jest wiele potrzeb wokół, wystarczy się rozejrzeć. Nikogo znikąd nie wyciągamy, ale zachęcamy każdego do nawiązania głębszej relacji z żywym Bogiem. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dnia:) i proszę się uśmiechnąć, szkoda życia na zrzędzenie!

 » Kryją się jak wilki w owczych skórach (tomasz z Mogilna | 02-02-2018, 08:07:25)

Czemu nie napiszą, że to ewangeliści. Czemu się ukrywają i nie napiszą wprost na ulotkach które wrzucają do skrzynek pocztowych? Chcą osłabić Polskę z wiary katolickiej. Dokonać jeszcze większego podziału i rozłamu. Nie dajcie się skusić jak na kawę i ciasteczka, jak judasz na srebrniki. Jezus Chrystus w dniu ostatecznym powie im, na ich słowa; Panie uzdrawialiśmy i złe duchy w Twoje imię wypędzaliśmy. Nie znam was! Idźcie precz! Bo napisane jest: Kto spożywa Ciało Moje i pije Krew Moją ma życie wieczne :)

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Wypadek w Czarnotulu (7)
 » Wywrócił się przed radiowozem (1)
 » Zmień ogrzewanie na ekologiczne (17)
 » BIELICE: Szkolenie dla rolników (0)
 » Pijany spowodował wypadek (14)
 » Koncert na Dzień Kobiet (6)
 » CHP w gronie Gazel Biznesu (0)
 » Czterech mężczyzn z marihuaną (3)
 » Sprawdzili trzeźwość kierowców (6)
 » VII Zimowy Bieg Dębowy (7)
 » Od marca droższe kino (15)
 » Rodzice pytają o Żłobek (20)
 » Dyżury w Prokuraturze (7)
 » Chce tartanu, a nie żużlu (10)
 » Organizacje społeczne z dotacjami (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016