Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Społeczeństwo

Strzelnianie zablokują drogi

2017-06-18 18:57
 

W piątek, 23 czerwca szykuje się kolejna blokada dróg krajowy przebiegających przez Strzelno.

Stowarzyszenie Prywatnych Właścicieli Nieruchomości w Strzelnie zapowiada, że ósmy z kolei protest w sprawie budowy obwodnicy Strzelna potrwa od godziny 15:00 do 17:00. Zbiórka uczestników rozpocznie się o godzinie 14:30 na parkingu przy ulicy Sportowej. Protestujący będą przechadzać się po przejściach dla pieszych wstrzymując ruch samochodowy. Kierowcy w piątkowe popołudnie będą musieli zatem uzbroić się w cierpliwość. (PK)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [23]» dodaj komentarz   

 » blokada? (kierowca | 23-06-2017, 20:45:47)

I co byla ta blokada? Jechałem parę minut po 16 i nie zauważyłem żadnych spacerowiczów na pasach. Czyżby blokady juz upadały? Ludzie w Strzelnie nie są. Jednak tak naiwni jakby sie niektórym wydawało.

 » paliwo (halk | 22-06-2017, 17:20:38)

A teraz cos iekawego - panowie z autobusow dorabiali sobie sprzedajac rope oczywiscie tylko trzech i w palukach pisze kim sa i o zrobi p.Burmistrz bo zlodzieji to na bruk powinno sie wystawiac ale zobaczymy czy w koncu w Strzelnie zajrzy jakas uczciwosc.

 » do REHOTA (wściekły | 21-06-2017, 10:53:36)

Te obecne blokady dróg krajowych, to przecież przede wszystkim hucpa polityczna i akcja przedwyborcza Ewarysta Matczaka i jego koleżeństwa! Dlaczego to my mieszkańcy mamy cierpieć za skrajną nieudolność dotychczasowego wieloletniego burmistrza? Uważasz, że Strzelno nie jest w ruinie, to zobacz jak wyglądają inne, podobne miasteczka!

 » No pisać (ZENON! | 21-06-2017, 10:16:37)

No wy lewucy popaprańcy nic nie robić tylko krytyka, szkoda że to nie wy robicie to organizuj cwaniaku jeden z drugim, do roboty się zabrać bar..y. A protesty zostawcie innym

 » za robote... (ccc | 21-06-2017, 09:29:57)

za robotę niech się lepiej wezmą...

 » Do Krasnala (REHOt | 21-06-2017, 09:16:57)

EJ, Krasnal - aleś poszedł po bandzie! To, że jednak umiesz czytać, to wykazałeś ale ze zrozumieniem u ciebie i tak jest bardzo kiepsko! Gdzie ty wyczytałeś ,że w Strzelnie odbywają się blokady dróg. Nie ma żadnych blokad . Czym innym jest protest uliczny i tu "wchodzimy" w merytorykę określeń ustawowych, ale tobie i tak to nie pomoże. Co do protestów ulicznych to w piątki bez protestowych korki są większe aniżeli podczas ich trwania. Checa dopiero się zacznie w mieście jak wybudują sławne dwa ronda. Wtedy tzw. płynny ruch spowoduje spowolnienie przejazdu tej masy samochodów oczywiście poprawiając bezpieczeństwo ale kolejki samochodów od Busewa i Jeziorek nie unikniemy . Zwłaszcza, że za chwilę oddadzą do użytku obwodnicę Inowrocławia! Ale co ciebie to obchodzi. Ważne, że komuś przywaliłeś!

 » .... (Aeiouy | 21-06-2017, 07:32:10)

Zapewne to jest legalne. Bo nie ma konieczności występowania o zgodę na zajęcie drogi publicznej pod zgromadzenie publiczne. O to się nie martw.. Nie wiesz jaka jest złota zasada PeeZeLu? Najważniejsze to d...kryta i pełna...

 » do REHOT (Krasnal | 21-06-2017, 00:29:57)

Uspokój się bo jeszcze padniesz trupem i będzie nam przykro. Człowieku terroryzowanie kierowców i mieszkańców Strzelna nic nie da bo to nie kierowcy są decydentami w tej sprawie. Blokujcie biuro ministra infrastruktury, premiera czy dyrektora GDDKiA to oni dzielą pieniądze otrzymane od tych, którym przeszkadzacie pracować. Jesteście zwykłymi terrorystami i to, że macie zgody na łażenie po przejściu nie oznacza, że robicie to legalnie bo tak nie jest! Trybunał Konstytucyjny w wyroku z dnia 18 stycznia 2006 roku (sygn. akt K 21/05) uznał, że nie każde zbiorowisko obywateli jest zgromadzeniem. Zdaniem Trybunału nie jest zgromadzeniem wspólne działanie jednostek utrudniające korzystanie z dróg publicznych jako instrument realizacji innych celów, czyli blokowanie dróg!!! A jeśli Wasze zbiorowisko w myśl przepisów zgromadzeniem nie jest to działacie nielegalnie. Resztę masz w poprzednim moim wpisie, tzn. Policja powinna traktować was jak uczestników ruchu i tym ruchem kierować. Mało tego Burmistrz Miasta powinien wydać zakaz gromadzenia się w ten sposób ale zamiast tego sam uczestniczy w tej szopce łamiąc prawo.

 » Do Krasnala (REHOT | 20-06-2017, 22:19:09)

Jakimże trzeba być baranem , żeby opowiadać internautom takie dyrdymały,jak ty "Krasnalu". Mózg jak u krasnala! Żeby protestować na przejściach trzeba mieć zezwolenie i uzgodnienia z policją . Inaczej zostali by usunięci z przejścia. Wynika to wprost z ustawy o protestach ale żeby to wiedzieć trzeba umieć czytać a ty tego widać że nie potrafisz. A co do protestu to obwodnicy nie załatwi jeden człowiek chyba że byłby premierem. Dla działań burmistrza potrzebne jest wsparcie protestem i nie ważne kto to organizuje ale musi być skuteczne. A do ciebie "wściekły" mam propozycję - idź się lecz. Jedni już w rządzie powiedzieli że Polska w ruinie i ty stosujesz tę samą metodę. Pozdrawiam wszystkich zdrowych na umyśle umiejących oddzielić ziarno od plew.

 » KGW (feminista | 20-06-2017, 19:48:18)

[komentarz niezgodny z regulaminem]

 » ...... (Aeiouy | 19-06-2017, 20:18:26)

Moze załatwią jakieś Koło Gospodyń Wiejskich... Kobitki by zatanczyly,pospiewaly,rozdaly kierowcą rogaliki... :d

 » blokowanie Strzelna (wściekły | 19-06-2017, 18:59:35)

Mam już dosyć dezorganizowania życia mieszkańcom Strzelna przez PSL i jego pomagierów! Rządzą oni naszą gminą już od prawie 15 lat i doprowadzili ją do ruiny. Teraz, zamiast chociażby naprawić studzienki kanalizacyjne należące do gminy, blokują drogi krajowe i dodatkowo utrudniają nam życie w tym mieście! Dlaczego policja nie przywoła ich do porządku? Obawiają się ich?

 » Jacy Strzelnianie? (Krasnal | 19-06-2017, 16:06:18)

Spójrzcie na zdjęcia z dotychczasowych szopek zwanych protestami? Są tam ludzie spoza Strzelna (Strzelniakom się nie chce a widać stać ich na najemników), na wszystkich blokadach był facet „najemnik” z Mogilna, który nie ma swojej kamienicy ani w Strzelnie ani Mogilnie, robi tylko sztuczny tłum! Ciekawe kto mu płaci? Jest tam prywatnie czy godzinach pracy (budżetówka)? Mało tego co robi policja? Blokowanie dróg jest nielegalne, chodzenie po przejściach już tak. Jeśli jednak piesi chodzą po przejściu a tworzą się korki to policja powinna kierować ruchem. Wiadomo, że nie na każdym przejściu może stać policjant ale jeśli obok takiego przejścia jest 3-4 policjantów i dwa radiowozy a Ci policjanci nie wykonują swoich obowiązków tylko urządzają pogawędki to należy pociągnąć ich do odpowiedzialności. W tym wypadku policjanci wykorzystywani są jako darmowa ochrona nielegalnego protestu i nic nie mogą zrobić bo narażą się przełożonym! To skandal! Panie Burmistrzu, Państwo Radni-bezradni, weźcie się do pracy zamiast urządzać happeningi za nasze pieniądze, bo to Wy obracacie miasto w ruinę a nie samochody!

 » droga do demokracji... (Swój | 19-06-2017, 11:22:11)

Jakikolwiek temat zostanie zamieszczony na tym portalu (są małe wyjątki) jest on totalnie krytykowany. Wylewane są wiadra pomyj na niemal każdego polityka, samorządowca, czy osobę, która cokolwiek - nawet dobrego - dla środowiska zrobiła. Wiem, że społecznikostwo zatraciło w oczach "ludu" sens działania. Faktem jest, że wielu tzw. "społeczników" robi koło siebie, dla poklasku. Ale co są winni przeciętni mieszkańcy Strzelna, że i im przy okazji się obrywa. Prawa demokracji są przez dyskutantów niezrozumiałe. Bierzcie przykład z Francuzów, idźcie na wybory całymi rodzinami, by frekwencja wyniosła 80-85%. To już za rok - pamiętajcie, jeżeli nie pójdziecie, wówczas pretensje do siebie.

 » Kampania wyborcza (Strzelniok | 19-06-2017, 10:04:06)

Przecież to kampania wyborcza a nie protest w sprawie budowy obwodnicy

 » HaHaHa (Motylson | 19-06-2017, 03:05:09)

Trzeba było wybrać władze które coś robią. A nie radnych i Matczaka które od wielu lat są w bagnie i nic nie potrafią zdziałać tylko układziki w gminie żeby rodzina miała dobrze. Bardzo dobrze wam tak. Wyprowadziłem się z tego bagna i teraz mogę śmiać się z was będąc 100km od tej dziury która już dawno powinna zostać zaoorana.

 » Nie przepuszczac (Gosc | 19-06-2017, 00:16:27)

Jezeli ma byc jakies efekt staran o te obwodnice to protestijacy nie powinni przepuszczac samochodow przez godzinę lub w ogóle tak żeby usłyszała o tym Polska i żeby dotarło to do telewizji !!!!! Te sprawę tezeba konkretnie rozdmuchać a nie tworzyć grupki po 5 osób i pozwalać samochodom swobodnie przejeżdżać.

 » Do SRD (Semper Fidelis | 18-06-2017, 22:39:54)

Popaprańcem to chyba ty jesteś,a jak już piszesz to pisz poprawnie - pajaców - a nie "pajacy"

 » rozegnać ten cyrk (nul | 18-06-2017, 21:52:58)

popieram cyrk dla ubogich przyjdzie 5 emerytów i bedą łazić w kółko rozegnać to powinni krzywde kierowcą robią

 » ...... (Aeiouy | 18-06-2017, 21:44:19)

Mogli blokowac jak ta cala Cleo jechala. Cala Polska by usłyszała...no ale Jontek nie mialby sweetfoci. Dziwie sie uwiezionym w tych blokadach... Ta garstke dreptaczy rozpedziliby ludzie z 3 aut...

 » CMg (Cmg | 18-06-2017, 21:08:31)

Najwięcej zawsze mają ci do napisania w komentarzach,ci którzy nic nie robią tylko udają głupiomądrych.

 » blokada (SRD | 18-06-2017, 20:05:53)

zwykli popaprancy banda pajacy

 » strzelno (jano | 18-06-2017, 19:42:26)

Blokada a raczej cyrk dla ubogich. Osmieszacie sie bo ci co faktycznie mieszkaja przy glownych ulicach maja to gdzies a wiadomo ze o wodnica bedzie ale kiedy? To jest dopiero pytanie i ciekawe kto to wie.!

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Ukradł sąsiadce 1400 złotych (0)
 » Kierował pomimo sądowego zakazu (1)
 » Mesajah na Dni Strzelna (6)
 » Praca w Paroc Polska (0)
 » Próbowała wyłudzić 30 tys. zł (5)
 » Komisarz zdecydował za radnych (15)
 » Została finalistką olimpiady (4)
 » Ukarali 21 kierowców (3)
 » Motorowerzysta z promilami (2)
 » Potrącił na pasach 11-latkę (9)
 » CIECHRZ: Auto spadło z lawety (6)
 » Parowóz przejechał przez Mogilno (3)
 » Kierował mając ponad 2,5 promila (15)
 » Dołożył pół miliona, choć radni byli przeciw (81)
 » Pyszadło 2018 z Markiem Koterskim (2)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016