Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Dziewczyna powodem demolki auta

2017-03-01 11:40
 

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który zdemolował samochód marki Audi A4 zaparkowanym na prywatnej posesji. Sprawcą okazał się 18 – letni mieszkaniec Marcinkowa. Jak się okazało powodem takiego zachowania była zazdrość o dziewczynę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 lutego około godziny 3:00 na terenie gminy Mogilno. 24–letni mieszkaniec powiatu słupeckiego powiadomił telefonicznie dyżurnego o uszkodzeniu pojazdu Audi A4, który stał zaparkowany obok prywatnej posesji. Według relacji zgłaszającego sprawca najpierw uszkodził szybę czołową, zbił przednie reflektory i tylne lampy, a następnie zarysował powłokę lakieru na całym samochodzie. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na kwotę 6 tysięcy złotych. Skierowani na miejsce kryminalni na podstawie zebranych informacji zatrzymali 18–letniego mieszkańca Marcinkowa. Kiedy policjanci odwiedzili go w miejscu zamieszkania, mężczyzna nie krył zaskoczenia. Początkowo wszystkiemu zaprzeczał, jednak dalsze czynności z jego udziałem potwierdziły tylko wcześniejsze przypuszczenia funkcjonariuszy. Jak później wyjaśnił, miał on żal do 24–latka o to, że spotyka się z jego byłą dziewczyną, dlatego postanowił się zemścić. 18–latek swoją złość odreagował demolując samochód konkurenta.

Sprawca usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [20]» dodaj komentarz   

 » do wszystkich którzy obgadują go (1234 | 02-04-2017, 10:39:29)

Znam go już bardzo długo i wiem że zrobił to pod wpływem emocji które w nim były, chłopak teraz żałuję tego co zrobił i płaci kwotę za szkody które zrobił. Nikt nie powinien go osądzać po swojemu bo kto z was go zna tak dobrze aby go oczerniać na forum i szargać mu opinię? Każdy popełnia jakieś błędy i nie można po tym skreślać człowieka. Jestem bardzo ciekawa ile z was którzy anonimowo piszą obelgi na jego temat potrafiłoby powiedzieć mu to prosto w oczy? Rzadko kto z was by się odważy. Zrobił chłopak swoje i na pewno tego żałuję ale te komentarze które zamiast mu pomóc w sytuacji której się znalazł nic nie robią. Komentarze co niektórych z was jak się czyta to widać ze lubicie tylko osądzać ludzi nawet ich nie znając za dobrze pozatym wyzywanie go od cwaniaczka też nie jest na miejscu i takie swoje opinie moglibyście zachować dla siebie

 » Brak słów (MaxKolonko | 06-03-2017, 11:15:01)

Zajechał drogę? xd chyba nie w tej bajce.. Przyznał się sam? Jak go postraszyli to się przyznał.. w żywe oczy kłamał, że to nie On.. Galoty pełne na widok policji. Cwaniaczek mały.. Co wam da wymyslanie takich bajek? Nie wie biedaczek kiedy odpuścić, ale się dowie w swoim czasie

 » Lusi (Guru | 06-03-2017, 10:53:57)

Ty stałeś lub spalas z nią że tak wiesz że zaciżona zajmicie się sobą a nie pierdoły w internecie.Ludzie bez inteligencji patrzcie na cpunów!

 » fura (poli | 06-03-2017, 00:33:31)

Masz racje poniesie konsekwencje ale niby o kogo by miał być zazdrosny? O swoja byłą która po kilku miesiącach znajomości z innym ma już brzuch przed nosem hehehe są i 'SZYBCY I WŚCIEKLI' szkoła nie skończona a laska zaciążona hehe fajny mózg na przyszłość...

 » Toka (Fura | 05-03-2017, 22:06:20)

Ciekawe kto jest taki tu mądry i wie że to wina tego chłopaka,że niby zajechał drogę w d**ie prawda i kim wywy wszyscy jesteście że niby tak wszystko wiecie! Zajmicie się swoimi d**ami a nie jakieś lalunia piszą dobrze mu tak kara musi być

 » do mieszkaniec (poli | 05-03-2017, 10:03:23)

Masz racje .A dla innych wiadomości nie poszło o dziewczynę tylko jej chłopak tak mu zajechał raz drogę, że znalazł by sie na drzewie.I DLA Innych ciekawskich... nie policja zastała go w domu tylko sam przyjechał na komendę i sam sie przyznał do tego.Zastanawiam się skąd szanowne CMG ma takie informacje jeśli z komendy to są to oszczerstwa bo podawanie do wiadomości publicznej nieprawdy jest przestępstwem .Więc kto też łamie prawo?...jesli jest stróżem tego prawa? hehehe zawsze tak było że "najciemniej jest pod latarnią"

 » demolka (Mieszkaniec | 04-03-2017, 14:20:33)

najlepiej wylać na kogoś tonę jadu, większość ludzi tu obraża chłopaka a nawet go nie zna, a i nie zapominajcie to nie jest wasza sprawa, to jego życie, jego 6 tyś do oddania i jego wyrok p.s komentarze że czub i do paki z nim są nie na miejscu bo o tym już zadecyduje wyrok a nie hołota w komentarzach

 » love story (amor | 02-03-2017, 08:45:09)

ależ on ją kocha,

 » Do lali (Dawid | 02-03-2017, 05:34:00)

Zgłoś to na stronie policja.pl na takiej fajnej mapce. Policja dość szybko interweniuje w takich sprawach. Tylko dokładnie zaznacz miejsce i opisz.

 » przestępstwo (lali | 02-03-2017, 02:07:13)

Marcinkowo,a może by ktoś zainteresował się tym małym dzieckiem który wymusza pieniądze i bije koło szkoły?Kiedyś podpalił drzwi w szkole.Efektów brak!Bo mama pracowała w policjii...

 » auto (nul | 01-03-2017, 18:33:32)

do paki czubka !!!!

 » Wandal (Ciekawy | 01-03-2017, 18:19:48)

Wiecie może kto jest taki utalentowany?

 » Nie ma tego złego (prawdomówny | 01-03-2017, 16:19:14)

Trzeba wykorzystywać idiotyzm takich ludzi, krótko mówiąc.. Będzie nowe auto ;) Typek pewnie dostanie zawiasy i prace społeczne + dodatkowa kara pieniężna pewnie. Nic tylko ściągać kasę z takich bez mózgów i tyle.

 » Auto (Siwy | 01-03-2017, 16:18:07)

Frajer zawsze pozostanie frajerem i nie jest "MĄDRY"

 » Nie ma tego złego (prawdomówny | 01-03-2017, 16:17:57)

Trzeba wykorzystywać idiotyzm takich ludzi, krótko mówiąc.. Będzie nowe auto ;) Typek pewnie dostanie zawiasy i prace społeczne + dodatkowa kara pieniężna pewnie. Nic tylko ściągać kasę z takich bez mózgów i tyle.

 » Do lakiernik (Do lakiernik | 01-03-2017, 15:13:56)

Wy chłopcy ze słupeckiego powinniście sie najpierw nauczyć pisac:)

 » żaden (maczo | 01-03-2017, 13:41:42)

chłopcy ze słupeckiego, na was przecież mówią koziorze, frajerka że wolała koziorza, a chłopak postąpił bardzo dziwnie, ale wiek go usprawiedliwia, ja bym mu po prostu wpier...ł i tyle

 » do lakiernika (mistrz | 01-03-2017, 13:03:35)

Ale chyba takie po 60-ce :))))

 » lakiernik (Bolo | 01-03-2017, 12:13:30)

chciała innego to powinien zrozumieć bo my chłopscy ze słupeckiego wiem jak uszczęśliwiać niewiasty

 » pomyłka w tytule ... (Riddick | 01-03-2017, 12:12:22)

To nie dziewczyna jest przyczyną demolki, bo go to tego nie namawiała ... Przyczyną jest zawiść, zazdrość i niedojrzałość 18 letnigo chłopaka . tytuł to daleko posunięte uproszczenie, a młodzież czyta :)

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Dzisiejszy festyn odwołany (0)
 » Drugi burmistrz bez absolutorium (9)
 » Można jeść owoce i warzywa (3)
 » Kolejne skażenie wody! (8)
 » Wichura przeszła przez powiat (8)
 » O bezpieczeństwie nad wodą (1)
 » DW 255 jeszcze w planach (12)
 » Pamiętają o zbrodni katyńskiej (0)
 » Sportowe zmagania uczniów (1)
 » Nowy chodnik w Przyjezierzu (13)
 » Straty za śmieci coraz większe (30)
 » Parafialne zmiany (8)
 » Burmistrz Duszyński bez absolutorium (53)
 » Medale dla mieszkanek (6)
 » 95 lat temu poświęcili figurę (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ