Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Społeczeństwo

Nie będzie mieszkań z "plusem"

2017-03-01 00:16
 

Gmina Strzelno nie przystąpi w tym roku do rządowego programu "Mieszkanie Plus".

Z informacji, jakie przekazał burmistrz Ewaryst Matczak wynika, że gmina obecnie nie zgłosi chęci uczestnictwa w programie "Mieszkanie Plus". Na taką decyzję w dużej mierze ma mieć wpływ odbudowa spalonej części mieszkalnej budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji przy ulicy Gimnazjalnej.

- Nie przystępujemy do programu Mieszkanie Plus. Mamy w tej chwili problem i jak państwo wiecie musimy budować spaloną kamienicę przy ulicy Gimnazjalnej i to jest nasz główny priorytet. Mieliśmy taki zamiar, żeby to zrobić na ulicy Inowrocławskiej i Lipowej tam po spalonych budynkach, ale w związku, że wybuchł nowy pożar od tego tematu odstępujemy - mówił burmistrz Strzelna, Ewaryst Matczak. (PK)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [18]» dodaj komentarz   

 » mieszkanie plus (obywatel miasta | 06-03-2017, 07:17:28)

Jak spalił się budynek przy ul. Gimnazjalnej to burmistrz powiedział, że był on ubezpieczony, ale jak uchwalali budżet to przeznaczyli na jego remont około 500tys.złotych. Teraz burmistrz mówi, że nie może przystąpić do programu Mieszkanie Plus gdyż musi odbudować spaloną kamienicę przy ul Gimnazjalnej. Tak prawdę mówiąc to żadna kamienica w Strzelnie nie jest ubezpieczona i nie będzie. Takie kombinacje burmistrza doprowadzają do tego iż on sam już się gubi w wypowiedziach jak i działaniach i doprowadzając miasto do ruiny.

 » Do radnego i nie doszłego burmistrza (OBSERWATOR | 05-03-2017, 22:10:35)

Jesteście żałośni pierdusy i kombinatorzy piszecie i co wam z tego przyjdzie , wystartujecie na wybory wezniecie po 15 tysiaków pożyczki i co zero ,ani burmistrzem, ani radnym ,przyjdzie ci krowy d..ć i to ręcznie cy..e cześć

 » do leona amatora (idzie Grześ przez wieś | 04-03-2017, 13:51:03)

Coś misią nie chce wierzyć w pisiorów (jak ich nazywasz), bo ramię w ramie chodzą z burmistrzem na tzw. blokadach. Zobacz co robi ich szef Latos i ta młoda posłanka co ma biuro w Strzelnie (zapomniałem nazwiska), wspierają Matczaka jak mogą.

 » komiszrz do Strzelna (leon amator | 03-03-2017, 14:14:38)

W Strzelnie czas na komisarza. Burmistrz pod paragrafy a 95 % urzędników na zieloną trawkę, no i oczywiście odciąć od gminnego cycka tzw. weteranów (chyba bezrobocia).Pisiory czas na wasz ruch ...

 » Ms (Ms | 02-03-2017, 21:32:15)

Ja powiem tak kto nie przyjdzie to przez chwilę będzie ok a zaś będzie to samo jak teraz PiS to samo na początku dobrze a teraz na ile mld zadluzyli Polskę nikt nic nie zrobi będzie tak już zawsze w naszej Polsce

 » A "Radni" (mk | 02-03-2017, 12:51:20)

Czyżby kamienica nie była ubezpieczona ??A może Radni się zainteresują (w wolnej chwili bo sa zarobieni) co tak naprawde dzieje sie w Strzelnie

 » Xxx (Tom | 02-03-2017, 00:26:54)

Do ms. Już to sobie wyobrażam. Każdy będzie wspominał jak to miasto było zadłużone i bez perspektyw.Jak pięknie popadały w ruinę kamienice. Kasa gminy świeciła pustkami ponieważ każdy olewał wszystko i nie płacił podatków na czas.Nigdy nie zapomnę raportów Rio z ponad 80cioma uwagami.Drogi na osiedlu 1000lecia które po 5 latach się rozpadają(ul.Mickiewicza).Brak lamp na ul.Zakrzewskiego.Rozebrany amfiteatr w parku i ogólny bałagan.Brak rewitalizacji rynku oraz naprawy ulic które do niego przylegają.Stare azbestowe rurociągi które powinny być wymienione. Brak reformy oświaty która pochłania prawie połowę budżetu.Jak na 16lat na stołku to ten facet zrobił wielkie G dla miasta.

 » Ms (Ms | 01-03-2017, 22:33:41)

Zobaczymy jak przyjdzie wrazie ktoś Nowy będzie na początku super tak samo ja wybraliście PiS do rządzenia ze za 2 lata nie będzie pieniędzy na nic jeszcze będziecie tęsknić i wspominać Matczaka jaki był

 » STRZELNO (remi | 01-03-2017, 18:44:06)

KTOŚ TU DOBRZE NAPISAŁ ŻE ZA KOMUNY STRZELNO BYŁO NAPRAWDE ŁADNE I ŻYCIE BYŁO W TYM MIEŚCIE A TERAZ ANI ŻYCIA ANI WYGLĄDU -ZWYKŁA WIOCHA POOBSRYWANA I ZRUJNOWANA

 » Nieszkania (JAN | 01-03-2017, 14:45:30)

Jedyny problem jaki Strzelno ma to burmistrz. W tym roku powinien już odejść na emeryturę. Ten człowiek nigdy nie powinien piastować tego ani też innego urzędu bo skutki rządzenia widać. Człowieku miej honor i daj spokój. Twoje rządy to tylko katastrofa dla miasta. Niech ci to ktoś wytłumaczy. Za tzw. komuny Strzelno 100% lepiej wyglądało jak dzisiaj. Glajdziarstwo i grupa gminnych pasożytów do kompletu.

 » Za chwile (Ona | 01-03-2017, 13:01:57)

Ze starości niektóre domy i kamienice popadadaja itp i w ogóle ludzie dachu nad głową mieć nie będą.

 » SAASDASD (DSSDS | 01-03-2017, 11:09:34)

I TEN PAN DOPROWADZI DO ZNISZCZENIA NASZEGO MIASTA , ALE ON W ZAMIAN ZA TO ZBUDOWAŁ SOBIE ŁADNA CHATKE U SIBIE NA WIOSCE .. NO ALE GDZIE SA CI KORZY GO WYBIERALI?? A NO JUZ MWYJAŚNIAM.. SIEDZA NA WIOSKACH I PIWKO W WIEJSKICH SKLEPACH SPIJAJĄ ... ZERO PRACY ZERO ROZWOJU PANIE MATCZAK ZYCIE PAN RUJNUJE OBYWATELA STRZELNA

 » mam pomysł (Doradca | 01-03-2017, 10:19:08)

Panie burmistrzu niech pan się uderzy w pierś i po prostu powie nam szczerze, że spalonych nieruchomości przy ulicy Inowrocławskiej-Lipowej gmina Strzelno nigdy nie odbuduje bo niby za jakie pieniądze? Nie lepiej sprzedać te nadpalone domy komuś kto zrobi tam remont i będą mieszkania na wynajem?

 » lipa jak zwykle (młody | 01-03-2017, 09:48:28)

No oczywiście, a czego ja się spodziewałem - że mieszkania będą?! - o durny ja...

 » lipa jak zwykle (młody | 01-03-2017, 09:48:11)

No oczywiście, a czego ja się spodziewałem - że mieszkania będą?! - o durny ja...

 » STRZELNO (ZIBI | 01-03-2017, 09:06:57)

I TUTAJ PAN ZGADŁ ,BO W STRZELNIE MIESZKAŃ WIDAĆ NIE POTRZEBUJĄ ,ZRESZTO PROSZĘ PRZEJŚĆ I OBEJRZEĆ NIEKTÓRE DOMY TO JUŻ WIDAĆ ŻE ROZWALAJĄ SIĘ A PAN WŁADCA MÓWI NIE MA KASY ,WIĘC TO CO MOŻNA RATOWAĆ NIECH ROZWALI SIĘ A PAN MATCZAK BĘDZIE NAPRAWIAŁ TO CO PONOĆ UBEZPIECZONE JEST TO GDZIE TE PIENIĄDZE Z UBEZPIECZALNI ŻE MATCZAK TWIERDZI ŻE MUSI TO ODBUDOWAĆ I POTRZEBUJE KASY -PANIE MATCZAK DLACZEGO PAN KŁAMIE I CIĄGLE MÓWI COŚ INNEGO

 » Katastrofa (Tom | 01-03-2017, 06:07:53)

Budżet rozwalony na łopatki. Brak płynności finansowej. Wcale się nie dziwię że na nic nie ma. Dzieki burmistrzowi Strzelno upada.

 » co się dzieje z Matczakiem (zdziwiony | 01-03-2017, 01:02:41)

Jaki mamy problem? Przecież wiele razy słyszałem od Matczaka, że pieniądze nie są najważniejsze, że "dla nas człowiek najważniejszy jest"! I nagle okazuje się, iż człowiek zupełnie przestał liczyć się? Przecież można odbudować spaloną kamienicę i jednocześnie skorzystać z pomocy państwa, przystępując do programu "Mieszkanie Plus". A może w Strzelnie już nikt nie potrzebuje mieszkania?

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Dzisiejszy festyn odwołany (0)
 » Drugi burmistrz bez absolutorium (4)
 » Można jeść owoce i warzywa (2)
 » Kolejne skażenie wody! (4)
 » Wichura przeszła przez powiat (6)
 » O bezpieczeństwie nad wodą (1)
 » DW 255 jeszcze w planach (12)
 » Pamiętają o zbrodni katyńskiej (0)
 » Sportowe zmagania uczniów (1)
 » Nowy chodnik w Przyjezierzu (13)
 » Straty za śmieci coraz większe (28)
 » Parafialne zmiany (8)
 » Burmistrz Duszyński bez absolutorium (53)
 » Medale dla mieszkanek (6)
 » 95 lat temu poświęcili figurę (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ